Marianne VOS
 
Land:    Nederland
Geboren:   1987-05-13 (32)
Geslacht:  
  
  
 
Source: Rabobank Liv/Giant 

Weg | Baan | Veldrijden | MTB XC | MTB Beach | Meer
Belangrijke overwinningen
  NK Nederland (2006, 2008, 2009, 2011)
  Wereldkampioenschappen (2006, 2012, 2013)
  Olympische Spelen (2012)
  Ronde van Italie (2011, 2012, 2014)
  Waalse Pijl (2007, 2008, 2009, 2011, 2013)
  Ronde van Vlaanderen (2013)

Jaar   Ploegen    CycleBase
Ranglijst
   Zeges (UCI)
  2004    -      279    -
  2005    -      135    -
  2006    DSB Bank       2    10
  2007    DSB Bank       1    22
  2008    DSB Bank       1    23
  2009    DSB - Nederland Bloeit       1    18
  2010    Nederland Bloeit       1    18
  2011    Nederland Bloeit       1    31
  2012    Rabobank       1    20
  2013    Rabobank Liv/Giant       1    22
  2014    Rabobank Liv       1    21
  2015    Rabobank Liv       213    -
  2016    Rabobank Liv       6    9
  2017    WM3 Energie       6    9
  2018    Waowdeals       4    8
  2019    CCC - Liv       3    16
  2020    CCC - Liv [?]      -    -

Uitslagen | Overwinningen | Analyse

2002

NK Nederland Tijdrit U17 (14/8)
  2e plaats
NK Nederland U17 (18/8)
  1e plaats

2003

NK Nederland Tijdrit U17 (27/8)
  2e plaats

2004

NK Nederland Tijdrit U19 (9/6)
  3e plaats
Holland Hills Classic (18/7)
  7e plaats
Ronde van Albstadt (18-20/8)
  8e plaats
  3e plaats in 5e etappe
NK Nederland U19 (22/8)
  3e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit U19 (27/9)
  5e plaats
Wereldkampioenschappen U19 (1/10)
  1e plaats

2005

Ronde van Gelderland (16/4)
  5e plaats
Omloop van Borsele (7/5)
  1e plaats
Omloop door Middag-Humsterland (4/6)
  9e plaats
Ster Zeeuwsche Eilanden (16-18/6)
  7e plaats
  5e plaats in 2e etappe
  5e plaats in 4e etappe
NK Nederland U19 (10/7)
  1e plaats
Wereldkampioenschappen U19 (14/8)
  2e plaats
NK Nederland Tijdrit U19 (17/8)
  3e plaats

2006

Ronde van Gelderland (15/4)
  6e plaats
Waalse Pijl (19/4 - CDM)
  29e plaats
Ronde van Bern (23/4 - CDM)
  7e plaats
Gracia Tour (27-30/4)
  6e plaats
  1e plaats in 5e etappe
Omloop van Borsele (6/5)
  1e plaats
Flevotour (13/5)
  2e plaats
Emakumen Bira (8-11/6)
  5e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  2e plaats in 2e etappe
  3e plaats in 4e etappe
  3e plaats in 5e etappe
Ster Zeeuwsche Eilanden (15-17/6)
  2e plaats
  2e plaats in 2e etappe
  2e plaats in 3e etappe
NK Nederland Tijdrit (20/6)
  5e plaats
NK Nederland (24/6)
  1e plaats
GP Gerrie Knetemann (28/6)
  3e plaats
Omloop van Valkenburg (9/7)
  1e plaats
Europese Kampioenschappen U23 (15/7)
  1e plaats
Ronde van de Limousin (21-23/7)
  1e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 3e etappe
Holland Hills Classic (6/8)
  2e plaats
Trophee d`Or (19-23/8)
  4e plaats
  2e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 4e etappe
  2e plaats in 5e etappe
  3e plaats in 6e etappe
Holland Ladies Tour (28/8-2/9)
  2e plaats in 3e etappe
Ronde van Toscane - Memorial Michela Fanini (12-17/9)
  2e plaats
  3e plaats in 1e etappe
  2e plaats in 2e etappe
  3e plaats in 6e etappe
Wereldkampioenschappen (23/9)
  1e plaats

2007

Köln - Schuld - Frechen (25/3)
  7e plaats
Heuvelland Classic (1/4)
  5e plaats
Ronde van Vlaanderen (8/4 - CDM)
  3e plaats
Ronde van Drenthe (14/4 - CDM)
  3e plaats
Ronde van Drenthe / Novilon Euregio Cup (15/4)
  2e plaats
Ronde van Gelderland (21/4)
  1e plaats
Waalse Pijl (25/4 - CDM)
  1e plaats
Dorpenomloop Aalburg (28/4)
  1e plaats
Ronde van San Marino (4-6/5)
  1e plaats
  1e plaats in proloog
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
Omloop van Borsele (12/5)
  1e plaats
Ronde van Bern (13/5 - CDM)
  2e plaats
Ronde van de Aude (18-27/5)
  6e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 4e etappe
  1e plaats in 7e etappe
Montreal (2/6 - CDM)
  4e plaats
Omloop door Middag-Humsterland (9/6)
  2e plaats
Emakumen Bira (14-17/6)
  2e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
Ster Zeeuwsche Eilanden (21-23/6)
  1e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
Noordwijk Classic (26/6)
  1e plaats
NK Nederland (30/6)
  2e plaats
Ronde van Italie (6-14/7)
  11e plaats
  1e plaats in 2e etappe
  3e plaats in 5e etappe
  3e plaats in 7e etappe
Europese Kampioenschappen U23 (21/7)
  1e plaats
Vårgårda (5/8 - CDM)
  10e plaats
Holland Hills Classic (12/8)
  1e plaats
GP Plouay (1/9 - CDM)
  7e plaats
Holland Ladies Tour (3-8/9)
  7e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 4e etappe
  4e plaats in 6e etappe
Rund um die Nürnberger Altstadt (16/9 - CDM)
  1e plaats
Wereldkampioenschappen (29/9)
  2e plaats

2008

Heuvelland Classic (30/3)
  4e plaats
Ronde van Vlaanderen (6/4 - CDM)
  5e plaats
GP Dottenijs (7/4)
  1e plaats
Ronde van Drenthe (12/4 - CDM)
  2e plaats
Waalse Pijl (23/4 - CDM)
  1e plaats
Omloop van Borsele (26/4)
  3e plaats
Gracia Tour (1-4/5)
  1e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 3e etappe
  3e plaats in 4e etappe
GP Sankomij Veldhoven (11/5)
  2e plaats
GP Santa Ana (15/5)
  1e plaats
Ronde van El Salvador (16-21/5)
  2e plaats
  1e plaats in proloog
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
  3e plaats in 4e etappe
  2e plaats in 5e etappe
Vuelta a Occidente (23-25/5)
  1e plaats
  1e plaats in proloog
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
Dorpenomloop Aalburg (31/5)
  3e plaats
Parel van de Veluwe (4/6)
  1e plaats
Emakumen Bira (12-15/6)
  1e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 5e etappe
Ronde van Trentino Alto Adige & Sud Tirolo (20-22/6)
  9e plaats
NK Nederland (28/6)
  1e plaats
GP Krasna Lipa (10-13/7)
  4e plaats
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 3e etappe
  3e plaats in 4e etappe
Olympische Spelen (10/8)
  6e plaats
Olympische Spelen Tijdrit (13/8)
  14e plaats
Holland Ladies Tour (2-7/9)
  4e plaats
  3e plaats in 1e etappe
  2e plaats in 6e etappe
Rund um die Nürnberger Altstadt (14/9 - CDM)
  4e plaats
Ronde van Toscane - Memorial Michela Fanini (16-21/9)
  3e plaats
  1e plaats in 2e etappe
  2e plaats in 5e etappe
Wereldkampioenschappen (27/9)
  2e plaats

2009

GP Etruskische Kust / Ronde van Rosignano-Livorno (20/3)
  3e plaats
GP Etruskische Kust / Castellina - Santa Luce (22/3)
  8e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (29/3 - CDM)
  1e plaats
Ronde van Vlaanderen (5/4 - CDM)
  6e plaats
Ronde van Drenthe / Novilon Euregio Cup (11/4)
  1e plaats
Ronde van Drenthe (13/4 - CDM)
  8e plaats
Ronde van Gelderland (18/4)
  4e plaats
Waalse Pijl (22/4 - CDM)
  1e plaats
Omloop van Borsele (25/4)
  2e plaats
Gracia Tour (30/4-3/5)
  3e plaats
  1e plaats in 1e etappe
Ronde van Bern (10/5 - CDM)
  2e plaats
Ronde van de Aude (15-24/5)
  3e plaats
  3e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 4e etappe
  1e plaats in 7e etappe
  1e plaats in 8e etappe
Dorpenomloop Aalburg (30/5)
  1e plaats
Kasseien Omloop (7/6)
  8e plaats
La Grande Boucle (18-21/6)
  3e plaats
  2e plaats in 1e etappe
  3e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 4e etappe
NK Nederland (27/6)
  1e plaats
Europese Kampioenschappen Tijdrit U23 (1/7)
  3e plaats
Europese Kampioenschappen U23 (4/7)
  3e plaats
Ronde van Bretagne (16-19/7)
  2e plaats
  3e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 4e etappe
  1e plaats in 5e etappe
Ronde van Thüringen (21-26/7)
  2e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  3e plaats in 2e etappe
  3e plaats in 4e etappe
Vårgårda Ploegentijdrit (31/7 - CDM)
  5e plaats
Vårgårda (2/8 - CDM)
  1e plaats
Holland Hills Classic (9/8)
  1e plaats
GP Plouay (22/8 - CDM)
  2e plaats
NK Nederland Tijdrit (27/8)
  4e plaats
Holland Ladies Tour (1-6/9)
  1e plaats
  2e plaats in 1e etappe
  3e plaats in 2e etappe
  3e plaats in 3e etappe
  2e plaats in 6e etappe
Rund um die Nürnberger Altstadt (13/9 - CDM)
  6e plaats
Ronde van Toscane - Memorial Michela Fanini (15-20/9)
  4e plaats
  2e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 4e etappe
  1e plaats in 6e etappe
Wereldkampioenschappen (26/9)
  2e plaats

2010

Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (28/3 - CDM)
  1e plaats
Ronde van Vlaanderen (4/4 - CDM)
  2e plaats
Ronde van Drenthe (10/4 - CDM)
  15e plaats
Ronde van Drenthe / Novilon Euregio Cup (11/4)
  4e plaats
Waalse Pijl (21/4 - CDM)
  6e plaats
Omloop van Borsele (24/4)
  4e plaats
Gracia Tour (29/4-2/5)
  1e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  2e plaats in 2e etappe
  3e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 4e etappe
  1e plaats in 5e etappe
GP Sankomij Veldhoven (9/5)
  1e plaats
Ronde van de Aude (14-23/5)
  8e plaats
  3e plaats in proloog
  1e plaats in 8e etappe
  2e plaats in 9e etappe
Dorpenomloop Aalburg (29/5)
  1e plaats
Parel van de Veluwe (2/6)
  1e plaats
GP Valladolid (6/6 - CDM)
  4e plaats
Durango-Durango Emakumen Saria (8/6)
  1e plaats
Emakumen Bira (10-13/6)
  4e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in klassement na 1e etappe
  3e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 4e etappe
Ster Zeeuwsche Eilanden (17-19/6)
  6e plaats
NK Nederland Tijdrit (23/6)
  1e plaats
NK Nederland (26/6)
  2e plaats
Ronde van Italie (2-11/7)
  7e plaats
  3e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 5e etappe
  1e plaats in klassement na 5e etappe
  1e plaats in 6e etappe
  1e plaats in klassement na 6e etappe
  2e plaats in 7e etappe
  1e plaats in klassement na 7e etappe
Vårgårda Ploegentijdrit (30/7 - CDM)
  3e plaats
Vårgårda (1/8 - CDM)
  11e plaats
Omloop van Frankrijk (8-14/8)
  7e plaats
  1e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 6e etappe
GP Plouay (21/8 - CDM)
  2e plaats
Holland Ladies Tour (31/8-5/9)
  1e plaats
  2e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 3e etappe
  2e plaats in 4e etappe
  2e plaats in 5e etappe
  2e plaats in 6e etappe
  1e plaats in 7e etappe
Ronde van Toscane - Memorial Michela Fanini (14-19/9)
  6e plaats
  2e plaats in 4e etappe
  1e plaats in 5e etappe
  2e plaats in 6e etappe
Wereldkampioenschappen (2/10)
  2e plaats

2011

Holland Hills Classic (27/3)
  1e plaats
Ronde van Vlaanderen (3/4 - CDM)
  3e plaats
Energiewacht Tour (7-10/4)
  3e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 4e etappe
Drentse Acht van Dwingeloo (14/4)
  1e plaats
Ronde van Drenthe (16/4 - CDM)
  1e plaats
Waalse Pijl (20/4 - CDM)
  1e plaats
Omloop van Borsele (23/4)
  3e plaats
GP Elsy Jacobs (30/4)
  1e plaats
GP Nicolas Frantz (1/5)
  1e plaats
Omloop der Kempen (8/5)
  1e plaats
Dorpenomloop Aalburg (28/5)
  1e plaats
Gooik - Geraardsbergen - Gooik (2/6)
  1e plaats
GP Valladolid (5/6 - CDM)
  1e plaats
Durango-Durango Emakumen Saria (7/6)
  1e plaats
Emakumen Bira (9-12/6)
  1e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in klassement na 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
  2e plaats in 3e etappe
  1e plaats in klassement na 3e etappe
  2e plaats in 4e etappe
  1e plaats in klassement na 4e etappe
  1e plaats in 5e etappe
Ster Zeeuwsche Eilanden (16-18/6)
  1e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 3e etappe
NK Nederland Tijdrit (22/6)
  1e plaats
NK Nederland (25/6)
  1e plaats
Ronde van Italie (1-10/7)
  1e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in klassement na 1e etappe
  1e plaats in 3e etappe
  1e plaats in klassement na 3e etappe
  1e plaats in klassement na 4e etappe
  2e plaats in 5e etappe
  1e plaats in klassement na 5e etappe
  1e plaats in 6e etappe
  1e plaats in 7e etappe
  1e plaats in klassement na 7e etappe
  2e plaats in 8e etappe
  1e plaats in klassement na 8e etappe
  1e plaats in 9e etappe
  1e plaats in klassement na 9e etappe
  3e plaats in 10e etappe
Vårgårda Ploegentijdrit (29/7 - CDM)
  5e plaats
Vårgårda (31/7 - CDM)
  17e plaats
Trophee d`Or (20-24/8)
  8e plaats
  2e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 4e etappe
GP Plouay (27/8 - CDM)
  3e plaats
Holland Ladies Tour (6-11/9)
  1e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  2e plaats in 2e etappe
  2e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 5e etappe
  1e plaats in 6e etappe
Wereldkampioenschappen Tijdrit (20/9)
  10e plaats
Wereldkampioenschappen (24/9)
  2e plaats

2012

Drentse Acht van Dwingeloo (8/3)
  3e plaats
Ronde van Drenthe (10/3 - CDM)
  1e plaats
Ronde van Drenthe / Novilon Euregio Cup (11/3)
  1e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (25/3 - CDM)
  1e plaats
Energiewacht Tour (4-8/4)
  3e plaats
  3e plaats in 1e etappe
  3e plaats in 2e etappe
  2e plaats in 3e etappe
  3e plaats in 4e etappe
Waalse Pijl (18/4 - CDM)
  2e plaats
GP Roeselare (22/4)
  5e plaats
GP Elsy Jacobs (27-29/4)
  1e plaats
  1e plaats in 2e etappe
  2e plaats in 3e etappe
GP Cornaredo (20/5)
  2e plaats
Valkenburg Hills Classic (25/5)
  2e plaats
NK Nederland (23/6)
  2e plaats
Ronde van Italie (29/6-7/7)
  1e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in klassement na 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
  4e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 4e etappe
  1e plaats in klassement na 4e etappe
  1e plaats in klassement na 5e etappe
  2e plaats in 6e etappe
  1e plaats in klassement na 6e etappe
  1e plaats in 7e etappe
  1e plaats in klassement na 7e etappe
  1e plaats in 8e etappe
  1e plaats in klassement na 8e etappe
  2e plaats in 9e etappe
Ronde van de Limousin (19-22/7)
  1e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  2e plaats in 2e etappe
  2e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 4e etappe
Olympische Spelen (29/7)
  1e plaats
Olympische Spelen Tijdrit (1/8)
  16e plaats
Vårgårda Ploegentijdrit (17/8 - CDM)
  3e plaats
Vårgårda (19/8 - CDM)
  3e plaats
GP Plouay (25/8 - CDM)
  1e plaats
Holland Ladies Tour (4-9/9)
  1e plaats
  2e plaats in 1e etappe
  1e plaats in klassement na 1e etappe
  2e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 4e etappe
  1e plaats in 6e etappe
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (16/9)
  4e plaats
Wereldkampioenschappen (22/9)
  1e plaats

2013

Drentse Acht van Dwingeloo (7/3)
  1e plaats
Ronde van Drenthe (9/3 - CDM)
  1e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (24/3 - CDM)
  6e plaats
Ronde van Vlaanderen (31/3 - CDM)
  1e plaats
Waalse Pijl (17/4 - CDM)
  1e plaats
GP Elsy Jacobs (26-28/4)
  1e plaats
  2e plaats in proloog
  1e plaats in 2e etappe
Dorpenomloop Aalburg (25/5)
  1e plaats
Gooik - Geraardsbergen - Gooik (26/5)
  5e plaats
Durango-Durango Emakumen Saria (4/6)
  1e plaats
Emakumen Bira (6-9/6)
  5e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  3e plaats in 2e etappe
NK Nederland (22/6)
  2e plaats
Ronde van Italie (30/6-7/7)
  6e plaats
  2e plaats in 1e etappe
  1e plaats in klassement na 1e etappe
  2e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
  1e plaats in 3e etappe
  1e plaats in klassement na 3e etappe
  1e plaats in 4e etappe
  1e plaats in klassement na 4e etappe
  1e plaats in 7e etappe
Vårgårda Ploegentijdrit (16/8 - CDM)
  2e plaats
Vårgårda (18/8 - CDM)
  1e plaats
Trophee d`Or (24-28/8)
  1e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
  2e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 4e etappe
GP Plouay (31/8 - CDM)
  1e plaats
Ronde van Toscane - Memorial Michela Fanini (11-15/9)
  1e plaats in proloog
  1e plaats in klassement na proloog
  3e plaats in 1e etappe
  1e plaats in klassement na 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 3e etappe
  1e plaats in klassement na 3e etappe
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (22/9)
  2e plaats
Wereldkampioenschappen (28/9)
  1e plaats

2014

Waalse Pijl (23/4 - CDM)
  6e plaats
GP Elsy Jacobs (2-4/5)
  2e plaats
  1e plaats in proloog
  1e plaats in 2e etappe
Women`s Tour (7-11/5)
  1e plaats
  2e plaats in 1e etappe
  3e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 4e etappe
  1e plaats in 5e etappe
Marianne Vos Classic (31/5)
  1e plaats
Gooik - Geraardsbergen - Gooik (1/6)
  1e plaats
Durango-Durango Emakumen Saria (10/6)
  1e plaats
Emakumen Bira (12-15/6)
  2e plaats
  3e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
  2e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 4e etappe
NK Nederland Tijdrit (25/6)
  3e plaats
NK Nederland (28/6)
  3e plaats
Ronde van Italie (4-13/7)
  1e plaats
  2e plaats in proloog
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in klassement na 1e etappe
  3e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
  5e plaats in 3e etappe
  1e plaats in klassement na 3e etappe
  1e plaats in 4e etappe
  1e plaats in klassement na 4e etappe
  1e plaats in 5e etappe
  1e plaats in klassement na 5e etappe
  3e plaats in 6e etappe
  1e plaats in klassement na 6e etappe
  1e plaats in 7e etappe
  1e plaats in klassement na 7e etappe
  1e plaats in klassement na 8e etappe
  3e plaats in 9e etappe
La Course by Le Tour de France (27/7)
  1e plaats
Sparkassen Giro - Bochum (3/8 - CDM)
  1e plaats
Ronde van Noorwegen (15-17/8)
  2e plaats
  1e plaats in proloog
  1e plaats in 2e etappe
Vårgårda Ploegentijdrit (22/8 - CDM)
  2e plaats
Vårgårda (24/8 - CDM)
  4e plaats
GP Plouay (30/8 - CDM)
  2e plaats
Holland Ladies Tour (2-7/9)
  3e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 3e etappe
Lotto Tour (11-15/9)
  3e plaats in proloog
Wereldkampioenschappen (27/9)
  10e plaats

2015

Ronde van Gelderland (19/4)
  6e plaats
Marianne Vos Classic (9/5)
  2e plaats

2016

Acht van Westerveld (13/3)
  10e plaats
Pajot Hills Classic (30/3)
  1e plaats
Ronde van Gelderland (17/4)
  4e plaats
Waalse Pijl (20/4 - World Tour)
  9e plaats
Dwars door de Westhoek (24/4)
  9e plaats
GP Elsy Jacobs (29/4-1/5)
  10e plaats
  2e plaats in proloog
  9e plaats in 1e etappe
Dorpenomloop Aalburg (7/5)
  1e plaats
Ronde van Californie (19-22/5 - World Tour)
  4e plaats
  5e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 3e etappe
  3e plaats in 4e etappe
Valkenburg Hills Classic (27/5)
  4e plaats
Gooik - Geraardsbergen - Gooik (29/5)
  19e plaats
Zuidkempense Classic (5/6)
  1e plaats
Women`s Tour (15-19/6 - World Tour)
  4e plaats
  2e plaats in 1e etappe
  3e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
  5e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 4e etappe
  10e plaats in 5e etappe
NK Nederland (24/6)
  3e plaats
Ronde van Thüringen (15-21/7)
  5e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in klassement na 1e etappe
  2e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 3e etappe
  8e plaats in 4e etappe
  1e plaats in 5e etappe
  4e plaats in 6e etappe
  6e plaats in 7e etappe
La Course by Le Tour de France (24/7 - World Tour)
  3e plaats
Olympische Spelen (7/8)
  9e plaats
Vårgårda Ploegentijdrit (19/8 - World Tour)
  3e plaats
GP Plouay (27/8 - World Tour)
  12e plaats
Lotto Tour (6-9/9)
  2e plaats
  5e plaats in proloog
  3e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
  4e plaats in 3e etappe
Europese Kampioenschappen (17/9)
  7e plaats
GP Beghelli (25/9)
  2e plaats
Wereldkampioenschappen (15/10)
  22e plaats

2017

Strade Bianche (4/3 - World Tour)
  17e plaats
Ronde van Drenthe (11/3 - World Tour)
  7e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (19/3 - World Tour)
  29e plaats
Amstel Gold Race (16/4 - World Tour)
  53e plaats
Omloop van Borsele (22/4)
  3e plaats
Trofee Maarten Wynants (7/5)
  1e plaats
Dorpenomloop Aalburg (13/5)
  1e plaats
Gooik - Geraardsbergen - Gooik (28/5)
  1e plaats
Women`s Tour (7-11/6 - World Tour)
  2e plaats in 1e etappe
  4e plaats in 2e etappe
BeNe Tour (13-16/7)
  1e plaats
  2e plaats in 1e etappe
  2e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 3e etappe
  1e plaats in klassement na 3e etappe
  1e plaats in 4e etappe
Ride London Classic (29/7 - World Tour)
  4e plaats
Europese Kampioenschappen (5/8)
  1e plaats
Vårgårda (13/8 - World Tour)
  2e plaats
Ronde van Noorwegen (17-20/8 - World Tour)
  1e plaats
  2e plaats in proloog
  5e plaats in 1e etappe
  2e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
  3e plaats in 3e etappe
Lotto Tour (5-8/9)
  3e plaats
  2e plaats in proloog
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in klassement na 1e etappe
  2e plaats in 2e etappe
  4e plaats in 3e etappe
Wereldkampioenschappen (23/9)
  47e plaats

2018

Ronde van Drenthe (11/3 - World Tour)
  5e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (18/3 - World Tour)
  3e plaats
Gent - Wevelgem (25/3 - World Tour)
  12e plaats
Ronde van Vlaanderen (1/4 - World Tour)
  35e plaats
Brabantse Pijl (11/4)
  3e plaats
Amstel Gold Race (15/4 - World Tour)
  10e plaats
Luik - Bastenaken - Luik (22/4 - World Tour)
  56e plaats
Women`s Tour (13-17/6 - World Tour)
  2e plaats
  6e plaats in 1e etappe
  2e plaats in 2e etappe
  3e plaats in 3e etappe
  3e plaats in 4e etappe
  3e plaats in 5e etappe
NK Nederland (30/6)
  3e plaats
Ronde van Italie (6-15/7 - World Tour)
  3e plaats in 2e etappe
  6e plaats in 3e etappe
  4e plaats in 5e etappe
  1e plaats in 8e etappe
BeNe Tour (19-22/7)
  1e plaats
  2e plaats in proloog
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in klassement na 1e etappe
  6e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
  5e plaats in 3e etappe
  1e plaats in klassement na 3e etappe
  7e plaats in 4e etappe
Ride London Classic (28/7 - World Tour)
  2e plaats
Europese Kampioenschappen (5/8)
  2e plaats
Vårgårda Ploegentijdrit (11/8 - World Tour)
  6e plaats
Vårgårda (13/8 - World Tour)
  1e plaats
Ronde van Noorwegen Ploegentijdrit (16/8 - World Tour)
  5e plaats
Ronde van Noorwegen (17-19/8 - World Tour)
  1e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in klassement na 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
  1e plaats in 3e etappe
GP Plouay (25/8 - World Tour)
  2e plaats

2019

Strade Bianche (9/3 - World Tour)
  7e plaats
Ronde van Drenthe (17/3 - World Tour)
  11e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (24/3 - World Tour)
  1e plaats
Driedaagse Brugge - De Panne (28/3 - World Tour)
  10e plaats
Gent - Wevelgem (31/3 - World Tour)
  13e plaats
Ronde van Vlaanderen (7/4 - World Tour)
  22e plaats
Brabantse Pijl (17/4)
  12e plaats
Amstel Gold Race (21/4 - World Tour)
  3e plaats
Waalse Pijl (24/4 - World Tour)
  4e plaats
Luik - Bastenaken - Luik (28/4 - World Tour)
  21e plaats
Ronde van Yorkshire (3-4/5)
  1e plaats
  1e plaats in 2e etappe
Women`s Tour (10-15/6 - World Tour)
  5e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
Europese Spelen (22/6)
  2e plaats
NK Nederland (29/6)
  2e plaats
Ronde van Italie (5-14/7 - World Tour)
  20e plaats
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 3e etappe
  4e plaats in 4e etappe
  1e plaats in 7e etappe
  1e plaats in 10e etappe
La Course by Le Tour de France (19/7 - World Tour)
  1e plaats
Ride London Classic (3/8 - World Tour)
  6e plaats
Europese Kampioenschappen (10/8)
  13e plaats
Vårgårda (18/8 - World Tour)
  2e plaats
Ronde van Noorwegen (22-25/8 - World Tour)
  1e plaats
  5e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
  1e plaats in 3e etappe
  1e plaats in klassement na 3e etappe
  1e plaats in 4e etappe
Ronde van de Ardeche (13-19/9)
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in klassement na 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
  1e plaats in 3e etappe
  1e plaats in klassement na 3e etappe
  1e plaats in klassement na 4e etappe