UCI WORLD TOUR
 
     
 
UITSLAGEN
Wegwedstrijden
19/6   Ronde van Zwitserland (15/6-23/6)  
Etappe 5: Elia Viviani   
   2.WT  
19/6   Ronde van Slovenie (19/6-23/6)  
Etappe 1: Pascal Ackermann   
   2.HC  
19/6   Kleine Ronde van Italie (Baby Giro) (13/6-23/6)  
Etappe 5: Andres Camilo Ardila Ordonez   
   2.2U  
18/6   Ronde van de Filippijnen (14/6-18/6)  
Winnaar: Jeroen Meijers   
   2.2  
17/6   Mont Ventoux Dénivelé Challenge  
Winnaar: Jesus Herrada Lopez   
   1.1  
16/6   Dauphiné Libéré (9/6-16/6)  
Winnaar: Jakob Fuglsang   
   2.WT  
16/6   Ronde van Belgie (12/6-16/6)  
Winnaar: Remco Evenepoel   
   2.HC  
16/6   Flanders Diamond Tour  
Winnares: Lorena Wiebes   
   1.1  
16/6   Ronde van Hongarije (11/6-16/6)  
Winnaar: Krists Neilands   
   2.1  
16/6   Ronde van Korea (12/6-16/6)  
Winnaar: Filippo Zaccanti   
   2.1  
16/6   Midden-Brabant Poort Omloop  
Winnaar: Arvid De Kleijn   
   1.2  
16/6   Oberösterreich Rundfahrt (13/6-16/6)  
Winnaar: Jannik Steimle   
   2.2  
16/6   Ronde van de Oise (13/6-16/6)  
Winnaar: Anthony Maldonado   
   2.2  
16/6   Ronde van Klein-Polen (14/6-16/6)  
Winnaar: Adam Stachowiak   
   2.2  
16/6   Classic Vienne Poitou-Charentes  
Winnares: Clara Copponi   
   1.3  
16/6   Romsee - Stavelot - Romsee  
Winnaar: Ben Turner   
   NE  
15/6   Women`s Tour (10/6-15/6)  
Winnares: Elizabeth Deignan (Armitstead)   
   2.WT  
15/6   NK Duitsland U23  
Winnaar: Leon Heinschke   
   CN  
15/6   NK Israel Tijdrit  
Winnaar: Guy Niv   
   CN  
15/6   NK Israel Tijdrit  
Winnares: Rotem Gafinovitz   
   CN  
15/6   NK Panama  
Winnares: Shaina Rodriguez   
   CN  
15/6   NK Wit-Rusland  
Winnares: Tatsiana Sharakova   
   CN  
15/6   NK Zwitserland U23  
Winnaar: Mauro Schmid   
   CN  
15/6   GP Saguenay (13/6-16/6)  
Etappe 3: Pier-André Coté   
   2.2  
13/6   GP Kanton Aargau  
Winnaar: Alexander Kristoff   
   1.HC  
12/6   Bursa Yildirim Bayezit Race  
Winnaar: Mustafa Sayar   
   1.2  
 
Baanwedstrijden
14/6   NK Zwitserland (14/6-15/6)  
Sprint: Marc Frossard
1 km: Marc Frossard
   CN  
14/6   NK Zwitserland (14/6-15/6)  
Scratch: Andrea Waldis
Puntenkoers: Andrea Waldis
   CN  
14/6   Fastest Man on Wheels (14/6-15/6)  
Ploegenachtervolging: Verenigde Staten van Amerika
   CL1  
14/6   Fastest Woman on Wheels (14/6-15/6)  
Team Sprint: Canada
   CL1  
 
MTB wedstrijden (XC)
15/6   Pietermaritzburg  
Winnaar: Alan Hatherly   
   1  
15/6   Pietermaritzburg  
Winnares: Candice Lill   
   1  
 
Urban
15/6   Volterra  
Winnaar: Hugo Briatta   
   CDM  
15/6   Volterra  
Winnares: Gaia Tormena   
   CDM  
 
NIEUWS