John DEN BRABER
 
Country:    Netherlands
Born:   1970-09-16 (48)
Gender:  
  
  

Road | Track | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
   Wins
  1990    Teleflex       -    -
  1991    Teleflex       566    -
  1992    Koga Miyata       588    -
  1993    Koga Miyata       -    -
  1995    Europolis - Groenewoud       -    -
  1996    Collstrop - Lystex - Merckx       1136    -
  1997    Foreldorado - Golff       -    -
  1998    Axa       1251    -
  1999    Axa       590    1
  2000    Axa       460    -
  2001    Axa       1262    -
  2002    Axa - VvZ       -    -

Results | Wins | Analysis

1989

Ronde van Zuid-Holland (11/3)
  8th place
Omloop van de Braakman (1/4)
  3rd place
Omloop van de Hoekse Waard (27/5)
  4th place
Omloop door het Land van Heusden en Altena (2/9)
  1st place

1990

Topcompetitie
  9th place
Ster van Zwolle (3/3)
  4th place
Omloop van de Bommelerwaard (16/4)
  5th place
Teleflex Tour (19-22/4)
  1st place
  1st place in 3rd stage
  3rd place in 4th stage
Olympia`s Tour (19-27/5)
  1st place in 3rd stage
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen (9-10/6)
  3rd place
Parel van de Veluwe (28/6)
  7th place
Caraco Omloop (25/8)
  5th place
GP Wieler Revue (amateurs) (9/9)
  3rd place
Koppeltijdrit Friesland (22/9)
  6th place

1991

Topcompetitie
  5th place
Ronde van Zuid-Holland (9/3)
  3rd place
Ronde van Noord-Holland (17/3)
  4th place
Ster van Brabant (13-14/4)
  1st place
  1st place in 2nd stage
Teleflex Tour (18-22/4)
  1st place in 2nd stage
Ronde van Zuid-West Friesland (27/4)
  2nd place
Ronde van Overijssel (4/5)
  9th place
Omloop van de Moerdijkbruggen (5/5)
  9th place
Omloop der Kempen (12/5)
  8th place
Olympia`s Tour (18-26/5)
  1st place in 10th stage
Ronde van Midden-Zeeland (amateurs) (1/6)
  8th place
Profile Tyre Tour (22/6)
  3rd place
Omloop van de Zuidwesthoek (23/6)
  3rd place
NC Netherlands ITT (13/7)
  5th place

1992

Topcompetitie
  1st place
Ster van Zwolle (7/3)
  6th place
Ronde van Zuid-Holland (14/3)
  2nd place
Woudenomloop (21/3)
  1st place
Seraing - Aix - Seraing (5/4)
  2nd place
Circuit de la Sarthe (8-11/4)
  1st place in 1st stage
Gasbeltour (18/4)
  5th place
Omloop van de Glazen Stad (22/4)
  3rd place
Omloop der Kempen (10/5)
  1st place
Olympia`s Tour (15-24/5)
  1st place in 1st stage
  1st place in 2nd stage
  1st place in 6th stage
Diamant van het Noorden (6/6)
  8th place
NC Netherlands Amateurs (27/6)
  4th place
NC Netherlands ITT (18/7)
  5th place
Koppeltijdrit Friesland (19/9)
  5th place
NC Netherlands - Clubs (26/9)
  1st place

1993

Ster van Zwolle (6/3)
  9th place
Ronde van Zuid-Holland (13/3)
  2nd place
Olympia`s Tour (21-30/5)
  8th place
  1st place in 1st stage
  1st place in 12nd stage
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen (12-13/6)
  4th place
NC Netherlands Amateurs (26/6)
  1st place

1994

Ronde van Noord-Holland (24/4)
  3rd place
Omloop van de Glazen Stad (27/4)
  1st place
Gasbeltour (30/4)
  10th place
Ronde van Overijssel (7/5)
  2nd place
Olympia`s Tour (20-29/5)
  1st place in 2nd stage
  1st place in 5th stage
  1st place in 8th stage
Diamant van het Noorden (4/6)
  3rd place
GP Raymond Impanis (17/9)
  18th place
NC Netherlands - Clubs (24/9)
  1st place
Commonwealth Bank Classic (14-22/10)
  1st place in 6th stage

1995

Omloop van de Braakman (1/4)
  3rd place
Ronde van Noord-Holland (23/4)
  1st place
Ronde van Overijssel (7/5)
  9th place
Omloop der Kempen (14/5)
  3rd place
Olympia`s Tour (19-28/5)
  1st place in 9th stage
Ronde van Zweden (14-19/6)
  1st place in 6th stage

1996

Ronde van Midden-Zeeland (4/5)
  20th place
Brussel - Ingooigem (12/6)
  4th place
GP Rik van Steenbergen (7/8)
  10th place
NC Netherlands - Clubs (14/9)
  1st place

1998

Olympia`s Tour (15-24/5)
  4th place in 4th stage
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen (13-14/6)
  3rd place in 1st stage
NC Netherlands - Clubs (26/9)
  1st place

1999

Omloop van Noord-Limburg
  5th place
Ster van Zwolle (6/3)
  8th place
Dorpenomloop Rucphen (14/3)
  2nd place
Rund um Rhede (21/3)
  3rd place
Ronde van Midden-Brabant (28/3)
  1st place
Ronde van Noord-Holland (4/4)
  2nd place
BKI Kaffe GP (13/5)
  10th place
Olympia`s Tour (21-30/5)
  2nd place in 1st stage
  4th place in 2nd stage
  2nd place in 3rd stage
  8th place in 5th stage
  3rd place in 7th stage
  4th place in 9th stage
  1st place in 11st stage

2000

Topcompetitie
  5th place
Porec Trophy (12/2)
  2nd place
Porec Trophy (13/2)
  6th place
Ster van Zwolle (26/2)
  3rd place
Dorpenomloop Rucphen (12/3)
  6th place
Woudenomloop (18/3)
  10th place
Ronde van Drenthe (1/4)
  3rd place
Omloop van de Glazen Stad (16/4)
  8th place
ZLM Tour - Arjaan de Schipper Trofee (13/5)
  2nd place
Olympia`s Tour (20-28/5)
  2nd place in 1st stage
  9th place in 2nd stage
Parel van de Veluwe (7/6)
  3rd place
Acht van Chaam (26/7)
  10th place
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen (27-28/8)
  4th place in 1st stage
Ronde van Midden-Zeeland (2/9)
  12nd place

2001

Ster van Zwolle (3/3)
  3rd place
Classic 2000 (18/7)
  10th place
Henk Vos Memorial (20/7)
  29th place
Ronde van Nederland (28/8-1/9)
  6th place in 1st stage
  3rd place in 5th stage

2002

Ster van Zwolle (2/3)
  2nd place
Omloop van de Glazen Stad (14/4)
  7th place