Liesbet DE VOCHT
 
Country:    Belgium
Born:   1979-01-05 (39)
Gender:  
Family:   Sister of Wim De Vocht
  
  
 
Source: Topsport Vlaanderen - Ridley 2012 

Road | Cyclo Cross | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
   World
Cup
   Wins
  2006    Lotto - Belisol       153    -    -
  2007    Lotto - Belisol       83    -    -
  2008    Vrienden van het Platteland       63    34    -
  2009    DSB - Nederland Bloeit       54    51    3
  2010    Nederland Bloeit       30    36    2
  2011    Topsport Vlaanderen - Ridley       15    -    1
  2012    Rabobank       25    23    3
  2013    Rabobank Liv/Giant       57    86    2
  2014    Lotto - Belisol       38    31    -

Results | Wins | Analysis

2004

Fleche Wallone (21/4 - CDM)
  119th place
NC Belgium ITT (22/8)
  8th place

2005

Fleche Wallone (20/4 - CDM)
  110th place
NC Belgium ITT (28/8)
  6th place

2006

Ronde van Vlaanderen (2/4 - CDM)
  75th place
Berry Classic Cher (8/4)
  1st place
Omloop van Borsele (6/5)
  10th place
Ster Zeeuwsche Eilanden (15-17/6)
  10th place
Holland Hills Classic (6/8)
  10th place
Rund um die Nürnberger Altstadt (10/9 - CDM)
  20th place

2007

Omloop Het Nieuwsblad (18/3)
  5th place
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (1/4)
  5th place
Ronde van Vlaanderen (8/4 - CDM)
  82nd place
Ronde van Drenthe (14/4 - CDM)
  17th place
Ronde van Gelderland (21/4)
  7th place
GP Sankomij Veldhoven (6/5)
  5th place
Omloop van Borsele (12/5)
  7th place
NC Belgium (20/5)
  3rd place
Ronde van de Limousin (26-29/7)
  8th place
NC Belgium ITT (15/8)
  3rd place
Rund um die Nürnberger Altstadt (16/9 - CDM)
  16th place

2008

Ronde van Vlaanderen (6/4 - CDM)
  26th place
Ronde van Drenthe (12/4 - CDM)
  7th place
Ronde van Gelderland (19/4)
  4th place
Fleche Wallone (23/4 - CDM)
  53rd place
Omloop van Borsele (26/4)
  6th place
GP Sankomij Veldhoven (11/5)
  9th place
Tour of Poland (22-24/5)
  3rd place
NC Belgium (1/6)
  5th place
Kasseien Omloop (8/6)
  10th place
Omloop van het Hageland (22/6)
  1st place
Vargarda (30/7 - CDM)
  18th place
Vargarda TTT (1/8 - CDM)
  5th place
Holland Hills Classic (10/8)
  7th place
NC Belgium ITT (15/8)
  2nd place
Tour de l`Ardeche (9-13/9)
  3rd place in 3rd stage
World Championships (27/9)
  58th place

2009

Heuvelland Classic (29/3)
  7th place
Ronde van Vlaanderen (5/4 - CDM)
  20th place
Fleche Wallone (22/4 - CDM)
  28th place
GP Roeselare (26/4)
  3rd place
NC Belgium (31/5)
  6th place
Ronde van Stadshagen (6/6)
  6th place
Ster Zeeuwsche Eilanden (18-20/6)
  7th place
Noordwijk Classic (23/6)
  2nd place
Ronde van Bretagne (16-19/7)
  1st place
  1st place in 1st stage
  3rd place in 3rd stage
  2nd place in 5th stage
Vargarda TTT (31/7 - CDM)
  5th place
NC Belgium ITT (15/8)
  1st place
Ploegentijdrit Blauwe Stad (29/8)
  3rd place

2010

Omloop Het Nieuwsblad (27/2)
  2nd place
Heuvelland Classic (28/3)
  1st place
Fleche Wallone (21/4 - CDM)
  41st place
Omloop van Borsele (24/4)
  7th place
GP Sankomij Veldhoven (9/5)
  7th place
Ronde van de Aude (14-23/5)
  3rd place in 5th stage
NC Belgium (30/5)
  1st place
Dwars door de Westhoek (18/7)
  1st place
Ronde van de Limousin (22-25/7)
  7th place
  3rd place in 3rd stage
Vargarda TTT (30/7 - CDM)
  3rd place
Holland Hills Classic (8/8)
  4th place
NC Belgium ITT (15/8)
  2nd place
Omloop door Middag-Humsterland (28/8)
  3rd place
World Championships (2/10)
  49th place

2011

Omloop van het Hageland (6/3)
  9th place
Ronde van Vlaanderen (3/4 - CDM)
  60th place
Energiewacht Tour (7-10/4)
  7th place
Drentse Acht van Dwingeloo (14/4)
  5th place
Ronde van Drenthe (16/4 - CDM)
  22nd place
Halle-Buizingen (17/4)
  2nd place
GP Roeselare (24/4)
  8th place
GP Elsy Jacobs (30/4)
  11st place
GP Nicolas Frantz (1/5)
  7th place
Knokke-Heist - Bredene (7/5)
  7th place
Gooik - Geraardsbergen - Gooik (2/6)
  5th place
Kasseien Omloop (5/6)
  2nd place
Ster Zeeuwsche Eilanden (16-18/6)
  7th place
NC Belgium (26/6)
  4th place
Giro d`Italia (1-10/7)
  64th place
Dwars door de Westhoek (17/7)
  4th place
Ronde van de Limousin (21-24/7)
  9th place
Sparkassen Giro - Bochum (31/7)
  3rd place
Erondegemse Pijl (6/8)
  3rd place
NC Belgium ITT (15/8)
  1st place
World Championships ITT (20/9)
  38th place
World Championships (24/9)
  21st place
Chrono des Nations (16/10)
  10th place

2012

Ronde van Vlaanderen (1/4 - CDM)
  36th place
Halle-Buizingen (15/4)
  3rd place
Fleche Wallone (18/4 - CDM)
  77th place
GP Roeselare (22/4)
  11st place
Knokke-Heist - Bredene (5/5)
  1st place
Omloop der Kempen (6/5)
  9th place
Tour of Chongming Island (9-11/5)
  3rd place
  3rd place in 3rd stage
Tour of Chongming (13/5 - CDM)
  7th place
Gooik - Geraardsbergen - Gooik (17/5)
  1st place
Giro d`Italia (29/6-7/7)
  34th place
Olympic Games (29/7)
  9th place
Olympic Games ITT (1/8)
  23rd place
Erondegemse Pijl (4/8)
  2nd place
NC Belgium ITT (15/8)
  1st place
Vargarda TTT (17/8 - CDM)
  3rd place
Lotto Tour (25-27/8)
  2nd place
  2nd place in 2nd stage
  2nd place in 3rd stage
Holland Ladies Tour (4-9/9)
  4th place in 5th stage
World Championships (22/9)
  18th place

2013

Ronde van Drenthe (9/3 - CDM)
  16th place
Ronde van Vlaanderen (31/3 - CDM)
  19th place
Knokke-Heist - Bredene (4/5)
  5th place
Omloop der Kempen (19/5)
  10th place
Dorpenomloop Aalburg (25/5)
  2nd place
NC Belgium (23/6)
  1st place
Sparkassen Giro - Bochum (28/7)
  11st place
NC Belgium ITT (11/8)
  1st place
World Championships (28/9)
  39th place
Chrono des Nations (20/10)
  8th place

2014

Omloop Het Nieuwsblad (1/3)
  4th place
Ronde van Drenthe (15/3 - CDM)
  15th place
GP Cholet - Pays de Loire (23/3)
  4th place
Gent - Wevelgem (30/3)
  7th place
Ronde van Vlaanderen (6/4 - CDM)
  7th place
Fleche Wallone (23/4 - CDM)
  24th place
NC Belgium ITT (1/5)
  2nd place
Trofee Maarten Wynants (17/5)
  3rd place
Gooik - Geraardsbergen - Gooik (1/6)
  8th place
NC Belgium (29/6)
  4th place
BeNe Tour (19-20/7)
  8th place
Erondegemse Pijl (2/8)
  2nd place