Henri LUYTEN
 
Country:    Belgium
Born:   1931-07-11 (87)
Gender:  
  
  

Road | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
  1955    -      328
  1956    Plume Vainquer       101
  1957    Faema       224
  1958    Faema       37
  1959    Libertas       200
  1960    Flandria - Wiel`s       225
  1961    Wiel`s       186
  1962    Dr. Mann       136
  1963    Dr. Mann       120
  1964    Dr. Mann       299
  1965    Dr. Mann - Grundig       256
  1966    Dr. Mann - Grundig       407
  1967    Goldor - Gerka       -

Results | Wins | Analysis

1955

Brussel - Zepperen (6/3)
  3rd place
Hoeilaart - Diest - Hoeilaart (17/4)
  5th place
Liege - Bastogne - Liege (1/5)
  23rd place
St. Lieven - Esse (8/5)
  3rd place
Fleche Hesbignonne (Cras-Avernas) (30/5)
  1st place

1956

Circuit Regions Fruitiere (29/4)
  10th place
St. Lieven - Esse (1/5)
  5th place
Circuit du Limbourg (20/5)
  3rd place
Brussel - Couvin (4/6)
  1st place
Brussel - Ingooigem (13/6)
  2nd place
Course des Trois Pays (16-17/6)
  2nd place
Wezembeek - Oppem (5/7)
  1st place
Brussel - Izegem (21/7)
  10th place
GP de l`Escaut (31/7)
  2nd place

1957

Tour of Flanders (31/3)
  21st place
Anvers - Ougree (18/4)
  3rd place
Ronde van Nederland (6-13/5)
  4th place
Brussel - Bost (9/6)
  2nd place
Grote Bevrijdingsprijs (1/9)
  9th place

1958

GP Antibes (10/2)
  8th place
GP St. Raphael (18/2)
  8th place
Tour de Hesbaye (16/3)
  6th place
Tour of Flanders (30/3)
  51st place
Gent - Wevelgem (6/4)
  4th place
Vuelta a Espana (30/4-15/5)
  9th place
  2. place in points ranking
  3rd place in 4th stage
  2nd place in 11st stage
  1st place in 17th stage
  1st place in 18th stage
Tour de France (26/6-19/7)
  52nd place
  3rd place in 9th stage

1959

GP Roulers (28/3)
  2nd place
Tour of Flanders (30/3)
  32nd place
GP Stad Vilvoorde (21/4)
  6th place
Circuit du Limbourg (24/5)
  1st place
Course des Trois Pays (31/5)
  10th place
Wezembeek - Oppem (9/7)
  1st place
GP de l`Escaut (28/7)
  9th place
Sluitingsprijs (13/10)
  5th place

1960

E3 Prijs Harelbeke (12/3)
  7th place
Hoegaarden - Antwerpen - Hoegaarden (13/3)
  7th place
GP Stad Vilvoorde (10/5)
  6th place
Circuit du Limbourg (15/5)
  4th place
Omloop van Midden-Belgie (12/6)
  1st place
Kessel - Lier (25/6)
  4th place
GP Flandria (21/7)
  6th place
Acht van Chaam (3/8)
  5th place
Trois Villes Soeurs (7/8)
  9th place

1961

Hoegaarden - Antwerpen - Hoegaarden (12/3)
  4th place
Gent - Wevelgem (16/4)
  9th place
GP Stad Vilvoorde (25/4)
  5th place
Tour de l`Oise (27-28/5)
  6th place
  1st place in 1st stage
Wezembeek - Oppem (6/7)
  5th place
Omloop van de Grensstreek (Moeskroen) (25/7)
  2nd place
NC Belgium (30/7)
  8th place
Acht van Chaam (2/8)
  1st place
GP Orchies (14/9)
  3rd place
Ronde van Picardie (23-24/9)
  1st place in 1st stage

1962

Ronde van Limburg (11/3)
  6th place
Ronde van Belgie (23-26/4)
  1st place in 3rd stage
1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  1st place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (27/5)
  9th place
Omloop der Drie Provincien (31/5)
  3rd place
Circuit du Limbourg (10/6)
  9th place
Kessel - Lier (23/6)
  1st place
Circuit Hageland - Campine-Sud (GP Betekom) (24/6)
  5th place
Acht van Chaam (1/8)
  2nd place
Omloop van de Vlaamse Gewesten (5/8)
  6th place
Sluitingsprijs (16/10)
  6th place

1963

E3 Prijs Harelbeke (16/3)
  8th place
Dwars door Belgie (6-7/4)
  1st place in 2nd stage
Circuit Regions Fruitiere (15/4)
  8th place
Circuit du Brabant Central (26/5)
  4th place
Fleche Hesbignonne (Cras-Avernas) (3/6)
  1st place
Circuit Hageland - Campine-Sud (GP Betekom) (9/6)
  3rd place
Omloop van Midden-Belgie (23/6)
  1st place
NC Belgium (21/7)
  8th place
Sluitingsprijs (15/10)
  9th place

1964

Omloop van de Vlaamse Gewesten (7/3)
  9th place
GP Jef Scherens (30/4)
  9th place
Omloop van West-Brabant (17/5)
  9th place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (24/5)
  9th place
Circuit du Brabant Central (31/5)
  5th place
Omloop van Midden-Belgie (7/6)
  9th place
Acht van Chaam (29/7)
  6th place
Fleche Anversoise (15/8)
  10th place

1965

Circuit Regions Fruitiere (19/4)
  10th place
1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  5th place
GP Jef Scherens (8/5)
  10th place
Circuit du Tournaisis (18/5)
  9th place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (23/5)
  6th place
Fleche des Polders (29/5)
  3rd place
Maaslandse Pijl (8/6)
  5th place
Omloop van Midden-Belgie (13/6)
  10th place
Kessel - Lier (26/6)
  4th place

1966

Ronde van Limburg (6/3)
  10th place
Omloop van de Vlaamse Gewesten (12/3)
  17th place
Amstel Gold Race (30/4)
  13rd place
Maaslandse Pijl (29/5)
  10th place
Kessel - Lier (11/6)
  7th place
Acht van Chaam (27/7)
  3rd place
GP Jef Scherens (5/9)
  8th place
Prix de St. Amands (14/9)
  6th place
Sluitingsprijs (11/10)
  8th place