Dirk HEIRWEG
 
Country:    Belgium
Born:   1955-09-24 (63)
Gender:  
  
  

Road | Track | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
  1978    Flandria - Velda - Lano       228
  1979    DAF Trucks - Lejeune - Aida       199
  1980    DAF Trucks - Lejeune - PZ       156
  1981    Boston - Mavic       274
  1982    Van de Ven - Moser       86
  1983    Safir - Van de Ven - Moser       322
  1984    Safir - Van de Ven - Colnago       177
  1985    Safir - Van de Ven - Colnago       217
  1986    TeveBlad - Merckx - Santini       434
  1987    TeveBlad - Merckx       -
  1988    Isoglass - EVS - Robland - Galli       428
  1989    Miniflat - Isoglass - Moser       541
  1990    S.E.F.B. - Gan - Saxon       504
  1991    S.E.F.B. - Saxon       -
  1992    Assur Carpets - Willy Naessens - Euroclean       -

Results | Wins | Analysis

1975

Omloop van de Vlaamse Gewesten (amateurs) (10/5)
  9th place

1977

Gent - Staden (6/3)
  5th place
Kattekoers (Gent - Ieper) (20/3)
  2nd place
Omloop van de Vlaamse Gewesten (amateurs) (7/5)
  9th place
World Championships Militairs (15/5)
  7th place

1978

Omloop van de Grensstreek (Ledegem) (11/3)
  3rd place
Quatre Jours de Dunkerque (3-6/5)
  1st place in 3rd stage
Circuit Escaut-Durme (13/8)
  5th place
De Pinte (15/8)
  6th place
GP Marcel Kint (11/9)
  7th place
Giro di Lombardia (7/10)
  24th place
Etoile des Espoirs (10-15/10)
  5th place
  1st place in 1st stage

1979

GP Peymeinade (17/2)
  3rd place
Ronde van Limburg (4/3)
  3rd place
Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden (4/8)
  1st place

1980

London - Bradford (18/5)
  3rd place
NC Belgium (22/6)
  2nd place
Sluitingsprijs (14/10)
  2nd place

1981

Fleche Halloise (14/6)
  1st place
De Pinte (15/8)
  3rd place
GP Stad Zottegem (18/8)
  2nd place
GP Marcel Kint (14/9)
  6th place

1982

Omloop van de Grensstreek (Ledegem) (13/3)
  1st place
Omloop van de Vlaamse Ardennen (14/3)
  1st place
E3 Prijs Harelbeke (27/3)
  9th place
Vuelta a Espana (20/4-9/5)
  2nd place in 1st stage
  3rd place in 2nd stage
GP Wallone (20/5)
  5th place
Maaslandse Pijl (6/6)
  1st place
St. Martens - Lierde (4/7)
  3rd place
GP Lambrechts (25/7)
  7th place
GP de l`Escaut (27/7)
  8th place
GP Marcel Kint (13/9)
  1st place
GP Jef Scherens (19/9)
  7th place

1983

Trofeo Luis Puig (20/2)
  5th place
Vuelta a las Tres Provincias (22-27/2)
  1st place in 6th stage
Wezembeek - Oppem (2/7)
  10th place
GP Marcel Kint (12/9)
  7th place
GP Raymond Impanis (1/10)
  4th place

1984

Kuurne - Brussel - Kuurne (4/3)
  5th place
1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  7th place
Circuit Hageland - Campine-Sud (GP Betekom) (6/5)
  1st place
Leeuwse Pijl (26/8)
  7th place
GP Eddy Merckx (9/9)
  4th place
Kampioenschap van Vlaanderen (13/9)
  2nd place
Sluitingsprijs (16/10)
  1st place

1985

Fleche de Liedekerke
  1st place
Omloop van het Waasland (17/3)
  2nd place
De Pinte (27/5)
  7th place
Maaslandse Pijl (2/6)
  5th place
Tour of Denmark (2-8/8)
  1st place in 3rd stage
Leeuwse Pijl (25/8)
  4th place
GP Marcel Kint (9/9)
  6th place
Paris - Bruxelles (18/9)
  7th place
Sluitingsprijs (15/10)
  4th place

1986

Circuit Escaut-Durme
  1st place
Circuit Hageland - Campine-Sud (GP Betekom) (11/5)
  1st place
Omloop van West-Brabant (18/5)
  3rd place
De Pinte (19/5)
  4th place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (25/5)
  5th place
Maaslandse Pijl (1/6)
  6th place
Druivenkoers (26/8)
  9th place

1987

Circuit Escaut-Durme
  2nd place
Nokere Koerse (26/4)
  4th place
GP de l`Escaut (28/4)
  14th place
1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  7th place
Omloop van West-Brabant (7/6)
  2nd place
Omloop van West-Brabant (7/6)
  2nd place
Kampioenschap van Vlaanderen (12/9)
  1st place

1988

1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  8th place
Bordeaux - Paris (22/5)
  6th place
NC Belgium (26/6)
  9th place
Kampioenschap van Vlaanderen (10/9)
  3rd place
Paris - Bruxelles (21/9)
  48th place

1989

GP Melckenbeeck
  2nd place
Trois Villes Soeurs (29/4)
  6th place
Circuit de Niel (7/5)
  2nd place
Wezembeek - Oppem (17/6)
  1st place
E5 Prijs (Heverlee) (8/7)
  2nd place
Kampioenschap van Vlaanderen (8/9)
  6th place
GP Fourmies (10/9)
  8th place

1990

Circuit Escaut-Durme
  1st place
Tour of Flanders (1/4 - CDM)
  107th place
Wezembeek - Oppem (6/5)
  1st place
E5 Prijs (Heverlee) (16/6)
  2nd place
Omloop van de Westkust (20/6)
  5th place
NC Belgium (24/6)
  9th place
Torhout - Werchter Classic (7-12/8)
  19th place
Sluitingsprijs (16/10)
  3rd place

1991

GP Marcel Kint (9/9)
  5th place