Dirk BAERT
 
Country:    Belgium
Born:   1949-02-14 (69)
Gender:  
Family:   Son of Evelyne Baert
  
  

Road | Track | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
  1970    Hertekamp - Magniflex - Novy       -
  1971    Mars - Flandria       220
  1972    Flandria - Beaulieu       128
  1973    Novy - Total       76
  1974    M.I.C. - De Gribaldy - Ludo       49
  1975    Carlos       66
  1976    Carlos       106
  1977    Carlos - Gipiemme       136
  1978    Carlos - Galli - Alan       173
  1979    Carlos - Galli - G.B.C. - Castelli       226
  1980    Fangio - Campagnolo       431
  1981    -      381
  1982    Xagiel       280
  1984    Constantia       357

Results | Wins | Analysis

1970

Omloop Zuid-West Vlaamse Bergen (8/7)
  20th place
GP Marcel Kint (7/9)
  5th place

1971

Trefle a Quatre Feuilles (23/3)
  9th place
GP Momignies (17/4)
  1st place
Circuit du Tournaisis (11/5)
  4th place
Circuit Escaut-Durme (5/6)
  10th place
Prix de St. Amands (9/6)
  6th place
Fleche Halloise (4/7)
  4th place
Omloop Zuid-West Vlaamse Bergen (7/7)
  5th place
De Pinte (15/8)
  1st place
GP Peruwelz (21/8)
  8th place
GP Marcel Kint (6/9)
  8th place
Omloop van het Houtland (30/9)
  9th place

1972

Circuit de Flandres Sud-Ouest (11/3)
  2nd place
Milano - San Remo (19/3)
  73rd place
Nokere Koerse (18/4)
  5th place
GP Stad Vilvoorde (25/4)
  6th place
GP Momignies (6/5)
  2nd place
Quatre Jours de Dunkerque (9-14/5)
  1st place in 4th stage
Circuit de Flandres Centrale (21/5)
  6th place
Ronde van Luxemburg (8-12/6)
  1st place in 6th stage
Brussel - Ingooigem (14/6)
  3rd place
GP Lambrechts (15/7)
  7th place
GP Melckenbeeck (6/8)
  5th place
Circuit de Dunkerque (20/8)
  8th place
GP Stad Zottegem (22/8)
  3rd place
GP Marcel Kint (11/9)
  3rd place
GP des Nations (22/10)
  10th place

1973

Trefle a Quatre Feuilles (22/3)
  5th place
E3 Prijs Harelbeke (24/3)
  7th place
Dwars door Belgie (25/3)
  8th place
Nokere Koerse (17/4)
  4th place
GP Hannut (23/4)
  8th place
GP Denain (24/4)
  3rd place
GP Roulers (28/4)
  6th place
Brussel - Meulebeke (6/5)
  4th place
Circuit du Brabant Central (13/5)
  2nd place
GP Stad Vilvoorde (15/5)
  1st place
Tour de l`Oise (18-20/5)
  1st place in prologue
  1st place in 3rd stage
Omloop der Drie Provincien (31/5)
  6th place
Fleche Halloise (3/6)
  1st place
Renaix - Tournai - Renaix (16/6)
  2nd place
GP Fayt-le-Franc (1/7)
  5th place
St. Martens - Lierde (8/7)
  2nd place
GP Marcel Kint (10/9)
  3rd place
GP des Nations (7/10)
  7th place
Sluitingsprijs (16/10)
  2nd place

1974

Omloop van de Vlaamse Ardennen (10/3)
  10th place
Dwars door Belgie (24/3)
  4th place
GP Pino Cerami (28/3)
  2nd place
Tour of Flanders (31/3)
  41st place
Trefle a Quatre Feuilles (5/4)
  3rd place
Ronde van Belgie (14-19/4)
  9th place
  1st place in 1st stage
Brussel - Meulebeke (5/5)
  4th place
Omloop van West-Brabant (2/6)
  6th place
Fleche Halloise (9/6)
  5th place
Renaix - Tournai - Renaix (10/6)
  1st place
Brussel - Ingooigem (12/6)
  6th place
La Panne (18/6)
  3rd place
NC Belgium (23/6)
  7th place
Tour de France (27/6-21/7)
  93rd place
GP Marcel Kint (9/9)
  6th place
Circuit des Frontieres (30/9)
  1st place
GP des Nations (6/10)
  2nd place

1975

Trefle a Quatre Feuilles (15/3)
  1st place
Circuit Regions Fruitiere (30/3)
  9th place
E5 Prijs (Heverlee) (12/4)
  5th place
Tour de Nord-Ouest Suisse (20/4)
  10th place
Omloop van het Leiedal (27/4)
  4th place
Circuit du Tournaisis (29/4)
  1st place
1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  8th place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (4/5)
  2nd place
Omloop der Drie Provincien (8/5)
  1st place
Omloop van West-Brabant (18/5)
  1st place
Brussel - Ingooigem (11/6)
  3rd place
Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden (2/8)
  1st place
GP Marcel Kint (15/9)
  7th place
Circuit des Frontieres (30/9)
  4th place
Omloop van het Houtland (2/10)
  10th place
GP des Nations (5/10)
  7th place

1976

Omloop Het Volk (6/3)
  25th place
Kuurne - Brussel - Kuurne (7/3)
  5th place
Omloop van de Vlaamse Ardennen (14/3)
  7th place
GP Fayt-le-Franc (25/3)
  1st place
Trefle a Quatre Feuilles (27/3)
  1st place
Tour of Flanders (4/4)
  12nd place
Gent - Wevelgem (6/4)
  19th place
Omloop der Drie Provincien (27/5)
  5th place
Omloop van West-Brabant (6/6)
  1st place
Fleche Halloise (13/6)
  8th place
De Pinte (15/8)
  1st place
GP Marcel Kint (13/9)
  4th place

1977

GP Fayt-le-Franc (9/3)
  5th place
Omloop van de Vlaamse Ardennen (13/3)
  10th place
Driedaagse van De Panne (21-24/3)
  4th place
Paris - Roubaix (17/4)
  41st place
Trefle a Quatre Feuilles (2/5)
  9th place
Prix de St. Amands (7/5)
  5th place
Circuit de Niel (15/5)
  3rd place
Wattrelos - Meulebeke (21/5)
  9th place
Omloop van West-Brabant (29/5)
  4th place
Circuit de Neeroeteren (18/6)
  5th place
GP Marcel Kint (12/9)
  8th place
GP d`Isbergues (18/9)
  6th place
Omloop van het Houtland (29/9)
  8th place
GP des Nations (2/10)
  13rd place
Sluitingsprijs (11/10)
  7th place

1978

Omloop van de Grensstreek (Ledegem) (11/3)
  10th place
Driedaagse van De Panne (13-15/3)
  1st place in 1st stage
Milano - San Remo (18/3)
  26th place
Dwars door Belgie (2/4)
  7th place
Nokere Koerse (4/4)
  8th place
Paris - Roubaix (16/4)
  31st place
Omloop van West-Brabant (14/5)
  10th place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (21/5)
  1st place in 1st stage
Fleche Halloise (11/6)
  6th place
Brussel - Ingooigem (14/6)
  1st place
Circuit de Neeroeteren (17/6)
  3rd place
Omloop van Brecht (16/7)
  8th place
GP Forli (10/9)
  8th place
Circuit des Frontieres (3/10)
  8th place
Sluitingsprijs (17/10)
  7th place

1979

E3 Prijs Harelbeke (24/3)
  10th place
Tour of Flanders (1/4)
  33rd place
Paris - Roubaix (8/4)
  36th place
GP Denain (17/4)
  9th place
Tour de Nord-Ouest Suisse (22/4)
  4th place
Tour d`Indre-et-Loire (25-28/4)
  7th place
1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  1st place
Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden (4/8)
  8th place
GP Marcel Kint (10/9)
  3rd place
Sluitingsprijs (16/10)
  8th place

1980

Omloop der Drie Provincien (15/5)
  9th place
Bordeaux - Paris (18/5)
  13rd place
Omloop van West-Brabant (25/5)
  4th place
GP Marcel Kint (15/9)
  4th place
Sluitingsprijs (14/10)
  8th place

1981

GP Denain (21/4)
  3rd place
Circuit de Flandres Sud-Ouest (18/7)
  10th place
Omloop van het Houtland (1/10)
  6th place

1982

1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  2nd place
Omloop der Drie Provincien (20/5)
  2nd place
Brussel - Ingooigem (16/6)
  6th place

1984

1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  5th place
Omloop van West-Brabant (10/6)
  10th place
Brussel - Ingooigem (13/6)
  3rd place