Arthur FARENHOUT
 
Country:    Netherlands
Born:   1972-11-19 (45)
Gender:  
Family:   Brother of Edward Farenhout
  
  

Road | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
   Wins
  1992    Giant       -    -
  1993    Giant       -    -
  1994    Giant       -    -
  1995    Agu       -    -
  1996    Agu       -    -
  1998    Agu - Abus - Koga       -    -
  1999    Giant - Loewik - P&O       -    -
  2000    Spar - Oki       928    -
  2001    Zetelhallen       975    -
  2002    Axa - VvZ (Trainee, from September)      1714    -
  2003    Axa       846    -
  2004    Axa       493    1
  2005    Axa       989    -

Results | Wins | Analysis

1991

GP Wieler Revue (amateurs) (8/9)
  6th place

1992

Omloop van de Baronie (29/3)
  4th place
Omloop van de Glazen Stad (22/4)
  7th place
Omloop van de Veenkolonien (16/5)
  6th place
Drielanden Omloop (9/8)
  3rd place

1993

Omloop van de Houtse Linies (7/3)
  10th place

1994

Woudenomloop (19/3)
  9th place
Hel van het Mergelland (25-26/3)
  6th place
Omloop van de Bommelerwaard (4/4)
  2nd place
Eurode Omloop (21/8)
  5th place

1995

Omloop van de Houtse Linies (5/3)
  3rd place

1996

Omloop van de Bommelerwaard (8/4)
  4th place

1997

Ronde van Noord-Holland (20/4)
  9th place

1998

Gent - Staden (1/3)
  2nd place

1999

Dorpenomloop Rucphen (14/3)
  9th place
Olympia`s Tour (21-30/5)
  4th place in 11st stage
NC Netherlands (27/6)
  28th place
Omloop om Schokland (11/9)
  3rd place

2000

Omloop van de Houtse Linies (27/2)
  5th place
Omloop van de Baronie (25/3)
  5th place
Ster der Beloften (12-16/4)
  33rd place
Ronde van Zuid-West Friesland (23/4)
  1st place
NC Netherlands Elite without contract (25/6)
  9th place
Eurode Omloop (13/8)
  8th place
Tour Beneden-Maas (19/8)
  10th place

2001

Fleche Hesbignonne (Cras-Avernas) (6/5)
  6th place
Omloop der Kempen (13/5)
  6th place
Fleche Cotiere (17/5)
  1st place
Henk Vos Memorial (20/7)
  16th place

2002

Dorpenomloop Rucphen (10/3)
  2nd place
Omloop van de Glazen Stad (14/4)
  2nd place
ZLM Tour - Arjaan de Schipper Trofee (20/4)
  10th place
Omloop van de Alblasserwaard (8/6)
  2nd place
Ronde van Midden-Brabant (15-16/6)
  2nd place in 3rd stage
Hart van Brabant Trofee (24/6)
  3rd place
NC Netherlands (30/6)
  12nd place
NC Netherlands Elite without contract (30/6)
  3rd place

2003

GP Erik Breukink (14-16/3)
  92nd place
  10th place in 1st stage
Ronde van Normandie (24-30/3)
  3rd place in 2nd stage
Omloop van de Glazen Stad (6/4)
  1st place
Ronde van Drenthe (12/4)
  8th place
Omloop der Kempen (11/5)
  9th place
Dwars door Gendringen (17/8)
  7th place
Groningen - Münster (22/8)
  91st place

2004

Dorpenomloop Rucphen (14/3)
  2nd place
Omloop van de Glazen Stad (4/4)
  3rd place
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen (12-13/6)
  1st place in 3rd stage
NC Netherlands (27/6)
  3rd place
NC Netherlands Elite without contract (27/6)
  1st place
Tour de Rijke (21/8)
  13rd place
Omloop van het Houtland (30/9)
  6th place

2005

Dorpenomloop Rucphen (13/3)
  4th place
Omloop van de Glazen Stad (3/4)
  1st place
Ronde van Overijssel (7/5)
  2nd place
PWZ Zuidenveld Tour (14/5)
  7th place
Parel van de Veluwe (1/6)
  8th place
Ronde van Midden-Nederland (5/6)
  7th place
NC Netherlands (26/6)
  54th place

2006

Omloop van de Hoekse Waard (27/5)
  2nd place

2007

Dorpenomloop Rucphen (11/3)
  9th place
Omloop van de Braakman (31/3)
  3rd place
Omloop van de Hoekse Waard (26/5)
  2nd place

2012

Omloop van de Hoekse Waard (26/5)
  2nd place