Rick OTTEMA
 
Country:    Netherlands
Born:   1992-06-25 (26)
Gender:  
  
  
 
Source: De Rijke 

Road | Track | MTB XC | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
   Wins
  2011    De Rijke       1941    -
  2012    De Rijke - Shanks       1677    -
  2013    De Rijke - Shanks       -    -
  2014    Veranclassic - Doltcini       -    -
  2015    Colba - Superano Ham       2361    -
  2016    Baby Dump       1758    -
  2017    Baby Dump       1006    1
  2018    Alecto       798    -
  2019    Metec - TKH       -    -

Results | Wins | Analysis

2010

NC Netherlands U19 (10/7)
  7th place

2011

Dorpenomloop Drenthe (8/5)
  7th place
Hel van Voerendaal (15/5)
  3rd place
Rogaland GP (29/5)
  8th place

2012

Ronde van Groningen (3/3)
  4th place
Omloop van de Veenkolonien (24/3)
  6th place
Altena Biesbosch Ronde (9/4)
  3rd place
Omloop van Lek en IJssel (14/4)
  6th place
Omloop der Kempen (6/5)
  9th place
Baltic Chain Tour (21-26/8)
  2nd place in 1st stage

2013

Friesche Wouden Klassieker (14/4)
  4th place
Kersenronde (26/5)
  4th place

2014

Slag om Norg (10/8)
  5th place

2015

Zuid-Oost Drenthe Classic (25/4)
  10th place
NC Netherlands (28/6)
  64th place

2016

Ronde van Groningen (19/3)
  2nd place
Altena Biesbosch Ronde (28/3)
  2nd place
Omloop van de Braakman (9/4)
  6th place
Ronde van Loir-et-Cher (13-17/4)
  9th place in 4th stage
Drielanden Omloop (1/5)
  2nd place
Ronde van Overijssel (14/5)
  6th place
NC Netherlands (25/6)
  71st place
Ronde van Midden-Brabant (25/9)
  1st place

2017

Ronde van Groningen (18/3)
  3rd place
Ronde van Loir-et-Cher (12-16/4)
  10th place in 3rd stage
Ton Dolmans Trofee (23/4)
  2nd place
Zuid-Oost Drenthe Classic (29/4)
  1st place
Dorpenomloop Drenthe (7/5)
  3rd place
Ronde van Limburg (4/6)
  5th place
Ster ZLM Tour (14-18/6)
  18th place
NC Netherlands (25/6)
  29th place
Klimtijdrit Camerig-Vaals (28/6)
  9th place
Slag om Norg (2/7)
  14th place
Ronde van Midden-Brabant (24/9)
  2nd place

2018

Ronde van Drenthe (11/3)
  6th place
Ronde van Groningen (17/3)
  1st place
Omloop van de Braakman (7/4)
  3rd place
PWZ Zuidenveld Tour (28/4)
  13rd place
Ton Dolmans Trofee (29/4)
  4th place
Pijl van het Zuiden (9-13/5)
  11st place
  6th place in 3rd stage
Omloop der Kempen (20/5)
  4th place
Ronde van Zuid-Oost Friesland (27/5)
  3rd place
Ronde van Limburg (3/6)
  1st place
Dwars door de Vlaamse Ardennen (9/6)
  4th place
Midden-Brabant Poort Omloop (10/6)
  12nd place
Emmen ITT (20/6)
  5th place
NC Netherlands (1/7)
  38th place
Klimtijdrit Camerig-Vaals (4/7)
  5th place
Slag om Norg (11/8)
  20th place
Lillehammer GP (1/9)
  23rd place
Gylne Gutuer (2/9)
  18th place
Tour of Iran (30/9-5/10)
  6th place in 1st stage
  7th place in 4th stage