Hans DE MEESTER
 
Country:    Belgium
Born:   1970-08-07 (48)
Gender:  
  
  

Road | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
   Wins
  1993    Willy Naessens Industriebouw       -    -
  1994    Palmans - Renault       548    -
  1995    Palmans - Ipso       634    -
  1996    Palmans - Boghemans       407    1
  1997    Palmans - Lystex       264    -
  1998    Tonissteiner - Colnago - Vosschemie       186    2
  1999    Gerolssteiner       -    -
  2000    Collstrop - De Federale Verzekeringen       502    -
  2001    Collstrop - Palmans       1129    -
  2002    Palmans - Collstrop       -    -
  2003    -      898    1

Results | Wins | Analysis

1991

Wim Hendriks Trofee (28/4)
  9th place
Tour of Flanders (amateurs) (5/5)
  5th place

1992

Zesbergenprijs (28/3)
  1st place
Circuit Franco-Belge (11-16/4)
  2nd place in 4th stage
Sterfinale Aartselaar (30/8)
  1st place

1993

Omloop van de Vlaamse Ardennen
  3rd place
GP Marcel Kint (13/9)
  10th place

1994

Omloop Het Volk (26/2)
  45th place
GP Hannut (4/4)
  3rd place
GP Denain (7/4)
  7th place
Rund um den Henniger Turm (1/5)
  48th place

1995

Tour of Flanders (2/4 - CDM)
  79th place
GP Hannut (17/4)
  2nd place
Ronde van de Vendee (23/4)
  9th place
GP des Kantons Aargau (30/4)
  14th place
GP Stad Vilvoorde (12/5)
  1st place
Binche - Tournai - Binche (17/5)
  10th place
Fleche Cotiere (1/6)
  7th place
Bayern Rundfahrt (13-18/6)
  1st place in 3rd stage
Omloop van het Houtland (28/9)
  9th place
Sluitingsprijs (17/10)
  7th place

1996

Omloop Het Volk (2/3)
  29th place
GP Fayt-le-Franc (6/3)
  1st place
Omloop van het Waasland (17/3)
  6th place
GP Stad Vilvoorde (3/5)
  3rd place
Omloop van de Westkust (19/6)
  1st place
Drielanden Omloop (9/8)
  6th place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (7/9)
  9th place
Paris - Bruxelles (14/9)
  12nd place
Kampioenschap van Vlaanderen (20/9)
  9th place
GP d`Isbergues (22/9)
  17th place
Sluitingsprijs (15/10)
  8th place

1997

Dwars door Belgie (26/3)
  19th place
1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  3rd place
Quatre Jours de Dunkerque (6-11/5)
  44th place
Omloop van de Rupelstreek (17/5)
  2nd place
Fleche Hesbignonne (Cras-Avernas) (19/5)
  7th place
Fleche Cotiere (29/5)
  9th place
Omloop van de Westkust (15/6)
  10th place
Ronde van Oost-Belgie - La Calamine (22/6)
  4th place
Klauterkoers Sweikhuizen (25/6)
  4th place
GP Rik van Steenbergen (6/8)
  2nd place
Drielanden Omloop (10/8)
  2nd place

1998

Omloop Het Volk (28/2)
  29th place
GP Fayt-le-Franc (4/3)
  6th place
Omloop van de Vlaamse Ardennen (8/3)
  3rd place
Ronde van Zuid-Holland (14/3)
  4th place
GP de Lillers (15/3)
  6th place
Hel van het Mergelland (4/4)
  3rd place
Paris - Camembert (14/4)
  13rd place
Zellik - Galmaarden (19/4)
  3rd place
GP Denain (23/4)
  7th place
Fleche Cotiere (28/5)
  3rd place
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen (13-14/6)
  9th place
  1st place in 1st stage
  3rd place in 3rd stage
NC Belgium (5/7)
  6th place
GP du Nord-Pas-de-Calais (12/7)
  2nd place
Prix d`Armor (Mi-Aout Bretonne) (6/8)
  1st place
Dwars door Gendringen (23/8)
  2nd place
Prix de la Ville de Soissons (30/8)
  9th place

1999

GP Melckenbeeck
  2nd place
Omloop van het Waasland (14/3)
  8th place
1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  6th place
Fleche Hesbignonne (Cras-Avernas) (24/5)
  6th place
Fleche Cotiere (27/5)
  4th place
Leeuwse Pijl (5/6)
  4th place
Brussel - Ingooigem (16/6)
  5th place
Omloop van het Houtland (30/9)
  3rd place

2000

Veenendaal - Veenendaal Classic (13/4)
  5th place
Rund um Düren (23/4)
  5th place
Rund um den Flughafen Köln-Bonn (29/4)
  5th place
Fleche Cotiere (25/5)
  4th place
Ronde van St.Quentin (10/6)
  8th place
Omloop van de Westkust (21/6)
  8th place
NC Belgium (25/6)
  26th place
Ronde van Midden-Zeeland (2/9)
  35th place
Zomergem - Adinkerke (7/9)
  9th place

2001

Omloop Het Volk (3/3)
  11st place
1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  9th place
Paris - Tours (7/10 - CDM)
  149th place

2003

Vlaamse Pijl (8/3)
  2nd place
GP Etienne de Wilde (1/6)
  6th place
GP Claude Criquielion (15/6)
  6th place
I.W.T. Oetingen (25/6)
  1st place
Vlaamse Havenpijl (24/8)
  1st place

2004

GP Etienne de Wilde (30/5)
  4th place
GP Claude Criquielion (13/6)
  9th place
I.W.T. Oetingen (30/6)
  2nd place
GP Marcel Kint (13/9)
  4th place