Godert DE LEEUW
 
Country:    Netherlands
Born:   1967-07-31 (51)
Gender:  
Family:   Brother of Jan De Leeuw
  
  

Road | Track | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
   Wins
  1986    Tijs Tapijtshop - Impac - Krabo       -    -
  1987    Tijs Tapijtshop       -    -
  1988    Tijs Tapijtshop       -    -
  1990    Teleflex       -    -
  1991    Teleflex       -    -
  1992    Giant       -    -
  1993    Giant       -    -
  1994    Giant       -    -
  1996    Foreldorado - Golff       643    2
  1997    Foreldorado - Golff       281    3
  1998    Giant - Loewik - P&O       1127    -

Results | Wins | Analysis

1987

NC Netherlands Militairs
  1st place
Omloop van de Alblasserwaard (16/5)
  8th place
Pijl van Achtmaal (21/6)
  3rd place

1988

Ronde van Drenthe (2/4)
  7th place
Parel van de Veluwe (1/7)
  2nd place

1989

Omloop van de Alblasserwaard (10/6)
  3rd place
Drielanden Omloop (5/8)
  1st place
Omloop van de Mijnstreek (11-13/8)
  4th place
  2nd place in 4th stage
Caraco Omloop (26/8)
  2nd place
Omloop om Schokland (2/9)
  8th place

1990

Dorpenomloop Rucphen (10/3)
  7th place
Diamant van het Noorden (2/6)
  5th place
Parel van de Veluwe (28/6)
  2nd place
Omloop van de Mijnstreek (10-12/8)
  3rd place in 2nd stage
Caraco Omloop (25/8)
  4th place

1991

Dorpenomloop Rucphen (9/3)
  4th place
Ronde van Noord-Holland (17/3)
  10th place
Gasbeltour (23/3)
  7th place
Ronde van Limburg (2/6)
  3rd place
Omloop van het Gelders Eiland (9/6)
  2nd place
Ronde van Midden-Nederland (15/6)
  1st place
Parel van de Veluwe (19/6)
  6th place
Amsterdam Derny Race (13/10)
  1st place

1992

Topcompetitie
  6th place
Ster van Zwolle (7/3)
  2nd place
Ronde van Drenthe (28/3)
  5th place
Ronde van Overijssel (2/5)
  8th place
Ronde van Limburg (31/5)
  6th place
Parel van de Veluwe (17/6)
  4th place
Ronde van Midden-Nederland (4/7)
  5th place
Omloop om Schokland (5/9)
  3rd place
GP Wieler Revue (amateurs) (13/9)
  2nd place

1993

Omloop van de Baronie (28/3)
  8th place
Ronde van Drenthe (3/4)
  5th place
Teleflex Tour (14-18/4)
  1st place in 3rd stage
Ronde van Zuid-West Friesland (24/4)
  3rd place
Ronde van Overijssel (1/5)
  4th place
Westfriese Dorpenomloop (2/5)
  2nd place
Gasbeltour (8/5)
  8th place
Olympia`s Tour (21-30/5)
  1st place in 6th stage
Ronde van Midden-Nederland (3/7)
  1st place

1994

Teleflex Tour (12-17/4)
  1st place in 6th stage
Ronde van Noord-Holland (24/4)
  4th place
Gasbeltour (30/4)
  1st place
Ronde van Overijssel (7/5)
  7th place
Olympia`s Tour (20-29/5)
  2nd place
Hoy Classic (18-19/6)
  3rd place
  1st place in 2nd stage

1995

Teleflex Tour (12-17/4)
  1st place in 7th stage
Gasbeltour (22/4)
  3rd place
Westfriese Dorpenomloop (7/5)
  4th place
Omloop der Kempen (14/5)
  9th place
Parel van de Veluwe (14/6)
  7th place
Van Keulen Omloop (26/8)
  5th place
GP Wieler Revue (3/9)
  2nd place
Delta Tour (9-10/9)
  3rd place
  1st place in 1st stage

1996

Vuelta a Mallorca (15/2)
  1st place in 3rd stage
Olympia`s Tour (15-26/5)
  10th place
  1st place in 6th stage
Acht van Chaam (24/7)
  7th place

1997

Ster van Zwolle (1/3)
  6th place
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen (7-8/6)
  8th place
  1st place in 2nd stage
Ronde van Oost-Belgie - La Calamine (22/6)
  5th place
NC Netherlands (29/6)
  24th place
Rheinland-Pfalz Rundfahrt (2-11/7)
  1st place in 6th stage
Acht van Chaam (30/7)
  4th place
Eurode Omloop (17/8)
  2nd place
Dwars door Gendringen (24/8)
  1st place
Coupe Sels (2/9)
  6th place

1998

Omloop van de Houtse Linies (1/3)
  1st place
Woudenomloop (21/3)
  10th place
Ronde van Overijssel (2/5)
  9th place
Olympia`s Tour (15-24/5)
  5th place in 2nd stage
  5th place in 3rd stage
  5th place in 4th stage
  5th place in 11st stage
Parel van de Veluwe (7/6)
  2nd place
Van Keulen Omloop (29/8)
  9th place
Omloop om Schokland (5/9)
  6th place

1999

Dagblad Rivierenland Ronde (3/4)
  4th place
Ronde van Zuid-West Friesland (25/4)
  8th place
Ronde van de Haarlemmermeer (8/5)
  6th place
Ronde van Gelderland (15/5)
  10th place
Omloop van de Hoekse Waard (29/5)
  4th place
Parel van de Veluwe (9/6)
  5th place
Finale Clubcompetitie (2-4/7)
  5th place in 4th stage
  9th place

2000

Ronde van de Haarlemmermeer (6/5)
  3rd place
Omloop om Schokland (2/9)
  4th place
Finale Clubcompetitie (15-17/9)
  2nd place

2001

Ronde van Groningen (10/3)
  4th place
Omloop om Schokland (8/9)
  8th place
Finale Clubcompetitie (14-16/9)
  5th place

2003

NC Netherlands (29/6)
  22nd place
NC Netherlands Elite without contract (29/6)
  10th place

2004

Ronde van Zuid-West Friesland (24/4)
  8th place
Drachten A7 Classic (1/5)
  7th place
Omloop van het Ronostrand (6/6)
  6th place