Louis DE KONING
 
Country:    Netherlands
Born:   1967-10-19 (51), Brielle
Gender:  
  
  

Road | Track | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
   Wins
  1986    Jo Van Aarle - Ecco       -    -
  1987    Jo Van Aarle - Ecco       -    -
  1988    Jo Van Aarle - Ecco (to August)
Panasonic - Isostar - Colnago - Agu (from September)  

  
-    -
  1989    Panasonic - Isostar - Colnago - Agu       341    -
  1990    Panasonic - Sportlife       149    -
  1991    Panasonic - Sportlife       534    -
  1992    Panasonic - Sportlife       131    4
  1993    WordPerfect - Colnago - Decca       -    -
  1994    WordPerfect - Colnago - Decca       486    -
  1995    Erotic Discount Centre       -    -
  1996    -      487    1
  1997    TVM - Farm Frites       627    -
  1998    Tegeltoko       1127    -
  1999    Giant - Loewik - P&O       -    -
  2000    -      988    -
  2001    -      460    -
  2003    -      1214    -

Results | Wins | Analysis

1986

Ronde van Midden-Nederland (2/8)
  5th place

1987

Pijl van Achtmaal (21/6)
  4th place

1988

Giro delle Regione (26/4-1/5)
  4th place
Ronde van Midden-Nederland (14/5)
  1st place
Olympia`s Tour (21-29/5)
  3rd place
Ronde van Limburg (5/6)
  1st place
NC Netherlands Amateurs (25/6)
  8th place
Omloop van de Mijnstreek (5-7/8)
  1st place
  3rd place in 1st stage
  3rd place in 3rd stage
  1st place in 4th stage

1989

Paris - Nice (5-12/3)
  5th place in 2nd stage
GP Benego (22/3)
  4th place
Tour of Flanders (2/4 - CDM)
  71st place
Amstel Gold Race (22/4 - CDM)
  51st place
Tour de Nord-Ouest Suisse (30/4)
  4th place
Wincanton Classic (30/7 - CDM)
  34th place
GP des Ameriques (6/8 - CDM)
  26th place
Paris - Tours (7/10 - CDM)
  29th place

1990

Omloop van de Vlaamse Ardennen (11/3)
  9th place
Giro d`Italia (18/5-6/6)
  87th place
Tour de Suisse (13-22/6)
  33rd place
NC Netherlands (24/6)
  7th place
Wincanton Classic (29/7 - CDM)
  26th place
Vuelta a Burgos (4-9/8)
  13rd place
GP Plouay (21/8)
  11st place
GP des Ameriques (30/9 - CDM)
  7th place
Giro di Piemonte (18/10)
  4th place
Giro di Lombardia (20/10 - CDM)
  83rd place

1991

Paris - Roubaix (14/4 - CDM)
  74th place
Fleche Cotiere (30/5)
  2nd place
GP Forbo (16/6)
  6th place
Ronde van Nederland (12-17/8)
  16th place
  2nd place in 4th stage
GP Teleglobe Montreal (6/10 - CDM)
  25th place
Giro di Piemonte (17/10)
  18th place

1992

Ronde van de Etna (1/3)
  4th place
Paris - Roubaix (12/4 - CDM)
  31st place
Rund um Köln (17/5)
  1st place
Ronde van Midden-Zeeland (30/5)
  7th place
NC Netherlands (28/6)
  7th place
Ronde van Nederland (17-22/8)
  13rd place
  1st place in 2nd stage
Druivenkoers (26/8)
  6th place
GP Fourmies (13/9)
  5th place
GP Raymond Impanis (16/9)
  1st place
Ronde van Ierland (23-27/9)
  7th place
  1st place in 5th stage
GP Teleglobe Montreal (4/10 - CDM)
  18th place
Paris - Tours (11/10 - CDM)
  34th place
Milano - Torino (13/10)
  17th place
Giro di Lombardia (17/10 - CDM)
  28th place
Japan Cup (8/11)
  6th place

1993

Milano - San Remo (20/3 - CDM)
  105th place
Liege - Bastogne - Liege (18/4 - CDM)
  89th place
Acht van Chaam (28/7)
  8th place

1994

GP de l`Escaut (13/4)
  26th place
Tour de Nord-Ouest Suisse (24/4)
  10th place
Veenendaal - Veenendaal Classic (27/4)
  8th place

1995

Dorpenomloop Rucphen (11/3)
  2nd place
Woudenomloop (18/3)
  9th place
Ronde van Drenthe (1/4)
  7th place
Teleflex Tour (12-17/4)
  5th place
Gasbeltour (22/4)
  1st place
Hel van het Mergelland (29/4)
  4th place
Ronde van Overijssel (7/5)
  1st place
Ronde van Limburg (4/6)
  3rd place
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen (10-11/6)
  8th place
NC Netherlands (25/6)
  16th place
NC Netherlands Elite without contract (25/6)
  3rd place

1996

Ster van Zwolle (2/3)
  1st place
Woudenomloop (16/3)
  7th place
Ronde van Drenthe (30/3)
  4th place
Ster van Brabant (8/4)
  4th place
Hel van het Mergelland (13/4)
  9th place
Teleflex Tour (16-21/4)
  7th place
Ronde van Zuid-West Friesland (28/4)
  5th place
Ronde van Overijssel (4/5)
  5th place
Olympia`s Tour (15-26/5)
  7th place
  1st place in 9th stage
Ronde van Limburg (2/6)
  1st place
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen (9/6)
  2nd place
  1st place in 1st stage
Parel van de Veluwe (12/6)
  1st place
Hoy Classic (16/6)
  8th place
NC Netherlands (23/6)
  17th place
NC Netherlands Elite without contract (23/6)
  3rd place
Acht van Chaam (24/7)
  4th place
Grote Rivierenprijs (11/8)
  9th place
Van Keulen Omloop (24/8)
  1st place
GP Wieler Revue (1/9)
  1st place

1997

Hel van het Mergelland (5/4)
  10th place
Paris - Roubaix (13/4 - CDM)
  63rd place
Brussel - Ingooigem (11/6)
  4th place
Ronde van Drenthe (14/6)
  3rd place
Dwars door Gendringen (24/8)
  4th place

1998

Woudenomloop (21/3)
  8th place
Ronde van Noord-Holland (26/4)
  1st place

2000

Omloop van de Baronie (25/3)
  3rd place
Omloop van de Glazen Stad (16/4)
  10th place

2001

Omloop van de Braakman (7/4)
  5th place
Wim Hendriks Trofee (29/4)
  5th place
Omloop van de Hoekse Waard (26/5)
  10th place
NC Netherlands (1/7)
  3rd place
NC Netherlands Elite without contract (1/7)
  1st place
Omloop van Margraten (8/7)
  9th place
Tour Beneden-Maas (25/8)
  5th place
Finale Clubcompetitie (14-16/9)
  1st place in 1st stage
  2nd place in 4th stage
  3rd place

2002

Omloop van de Houtse Linies (3/3)
  1st place
Ronde van Gelderland (11/5)
  6th place
Omloop van de Hoekse Waard (25/5)
  7th place

2003

Ronde van de Haarlemmermeer (22/3)
  5th place
ZLM Tour - Arjaan de Schipper Trofee (19/4)
  5th place