Karel DE BAERE
 
Country:    Belgium
Born:   1925-02-05 (93)
Gender:  
  
  

Road | Track | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
  1945    Mercier - Hutchinson       165
  1946    Mercier - Hutchinson       85
  1947    Mercier - Hutchinson       -
  1948    Mercier - Hutchinson       507
  1949    Mercier - Hutchinson       261
  1950    Mercier - Hutchinson       164
  1951    Mercier - Hutchinson       131
  1952    Mercier - Hutchinson       25
  1953    Mercier - Hutchinson       75
  1954    Mercier - Hutchinson       106
  1955    Mercier - Hutchinson       70
  1956    Mercier - BP - Hutchinson       395
  1957    Mercier       177
  1958    Libertas - Dr. Mann       131
  1959    Flandria - Dr. Mann       298
     Overall          802

Results | Wins | Analysis

1944

Omloop van de Vlaamse Gewesten (amateurs) (7/5)
  1st place

1945

Tielt - Antwerpen - Tielt (24/5)
  7th place
La Flèche Wallonne (3/6)
  15th place
Tour of Flanders (10/6)
  30th place
GP Stad Zottegem (21/8)
  1st place
GP Industrie du Cycle - Coupe Marcel Vergeat (9/9)
  4th place

1946

Omloop van Vlaanderen (17/3)
  5th place
Maas-Peel-Mijn koers (28/4)
  5th place
Paris - Tours (12/5)
  12nd place
Gent - Wevelgem (26/5)
  4th place
Coupe Sels (27/8)
  2nd place
Kampioenschap van Vlaanderen (12/9)
  5th place

1948

Tour of Flanders (18/4)
  74th place
Circuit des 11 Villes (16/5)
  9th place

1949

GP Wallone (8/5)
  7th place
Kampenhout - Charleroi - Kampenhout (26/5)
  7th place
Parijs - Saint-Etienne (29-30/5)
  3rd place

1950

Paris - Bruxelles (16/4)
  3rd place
Liege - Courcelles (26/4)
  6th place
Trois Villes Soeurs (15/8)
  7th place
Coupe Sels (29/8)
  5th place

1951

Nokere Koerse
  4th place
Paris - Bruxelles (15/4)
  15th place
Liege - Bastogne - Liege (22/4)
  39th place
Dwars door Belgie (28-29/4)
  4th place
1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  1st place
Parijs - Saint-Etienne (13-14/5)
  9th place
Ronde van Belgie (16-20/5)
  9th place
Omloop der Drie Provincien (27/5)
  2nd place
Brussel - Izegem (21/7)
  8th place
GP de l`Escaut (31/7)
  6th place
Trois Villes Soeurs (15/8)
  8th place
Acht van Brasschaat (11/9)
  4th place

1952

Omloop van Vlaanderen (9/3)
  9th place
Tour de Hesbaye (16/3)
  2nd place
Ronde van Limburg (23/3)
  2nd place
Dwars door Belgie (19-20/4)
  3rd place
Paris - Bruxelles (27/4)
  4th place
Vijfbergenomloop (1/5)
  4th place
Liege - Bastogne - Liege (11/5)
  18th place
Omloop van de Vlaamse Ardennen (18/5)
  2nd place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (25/5)
  1st place
Parijs - Saint-Etienne (1-2/6)
  8th place
Circuit Escaut-Dendre-Lys (9/6)
  6th place
GP de l`Escaut (29/7)
  2nd place
Fleche Hesbignonne (Niel - Sint Truiden) (17/8)
  4th place
Coupe Sels (2/9)
  4th place
Grote Bevrijdingsprijs (4/9)
  1st place
Paris - Tours (5/10)
  7th place

1953

Paris - Bruxelles (26/4)
  15th place
1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  7th place
Ronde van Belgie (13-17/5)
  8th place
Roeselare - Aalst - Roeselare (27/7)
  5th place
GP de l`Escaut (28/7)
  3rd place
Roubaix - Huy (2/8)
  1st place
Trois Villes Soeurs (15/8)
  1st place
GP Stad Zottegem (18/8)
  7th place
Fleche Hesbignonne (Niel - Sint Truiden) (23/8)
  10th place
Grote Bevrijdingsprijs (6/9)
  4th place
Sluitingsprijs (13/10)
  3rd place

1954

Omloop van Vlaanderen (14/3)
  1st place
St. Lieven - Esse (1/5)
  8th place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (23/5)
  4th place
Omloop der Drie Provincien (30/5)
  3rd place
Circuit de Flandres Orientale (7/6)
  10th place
Trois Villes Soeurs (15/8)
  7th place
GP Stad Zottegem (17/8)
  2nd place
Grote Bevrijdingsprijs (5/9)
  7th place
Kampioenschap van Vlaanderen (16/9)
  3rd place

1955

Omloop van Vlaanderen (6/3)
  7th place
Circuit des 11 Villes (13/3)
  1st place
Kuurne - Brussel - Kuurne (20/3)
  4th place
Tour of Flanders (30/3)
  5th place
Paris - Roubaix (10/4)
  53rd place
GP Moerenhout (3/7)
  8th place
GP Lambrechts (21/7)
  8th place
Grote Bevrijdingsprijs (4/9)
  2nd place
Kampioenschap van Vlaanderen (15/9)
  7th place
Sluitingsprijs (16/10)
  1st place

1956

Gent - Wevelgem (25/3)
  5th place

1957

Omloop van de Vlaamse Ardennen (14/4)
  8th place
Circuit Escaut-Dendre-Lys (2/6)
  7th place
Steenhuize - Wijnhuize (9/6)
  6th place
Brussel - Izegem (21/7)
  5th place
GP Lambrechts (28/7)
  5th place
GP de l`Escaut (30/7)
  9th place
GP Stad Zottegem (20/8)
  9th place
Grote Bevrijdingsprijs (1/9)
  1st place
Prix de St. Amands (9/9)
  5th place
Kampioenschap van Vlaanderen (12/9)
  6th place
Sluitingsprijs (15/10)
  3rd place

1958

Kuurne - Brussel - Kuurne (9/3)
  2nd place
Milano - San Remo (19/3)
  111st place
Dwars door Belgie (22-23/3)
  10th place
Tour of Flanders (30/3)
  11st place
1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  9th place
Ronde van Limburg (14/6)
  6th place
GP Flandria (13/7)
  3rd place
Coupe Sels (2/9)
  4th place
Grote Bevrijdingsprijs (7/9)
  3rd place
Sluitingsprijs (14/10)
  1st place

1959

Circuit de Flandres Orientale (18/5)
  7th place
Circuit Escaut-Dendre-Lys (6/6)
  4th place
NC Belgium (21/6)
  7th place