Christine MOS
 
Country:    Netherlands
Born:   1972-07-14 (46)
Gender:  
  
  

Road | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
  1994    -      309
  1995    -      241
  1996    Keukengilde       300
  1998    Hartol       252
  1999    Hartol - Farm Frites       367
  2000    Toscany - Ahoy       172
  2001    BIK - Toscany Sport       408
  2002    Power Plate - BIK       96
  2003    BIK - Power Plate       73
  2004    Therme Skin Care       150
  2005    Therme Skin Care       282
  2006    DSB Bank       250
  2007    DSB Bank       174

Results | Wins | Analysis

1987

NC Netherlands U19 (14/6)
  8th place

1988

NC Netherlands U19 (12/6)
  5th place

1989

NC Netherlands U19 (11/6)
  10th place

1994

Lenterace (7/5)
  9th place
Voorjaarsrace - Ronde van Zuid-Friesland (8/5)
  9th place

1995

Rund um Straelen (12/3)
  8th place
Lenterace (30/4)
  10th place
Voorjaarsrace - Ronde van Zuid-Friesland (30/4)
  10th place
Amev International Ladies Trophee (21/5)
  8th place
Parel van de Veluwe (14/6)
  8th place

1996

Westfriese Dorpenomloop (5/5)
  7th place
Randstad Klassieker (17/6)
  10th place
Ronde van Midden-Nederland (13/7)
  7th place

1997

Omloop van het Ronostrand (13/4)
  5th place
NC Netherlands (28/6)
  24th place

1998

Flevotour (30/5)
  9th place
Parel van de Veluwe (10/6)
  6th place
Ronde van Drenthe / Novilon Euregio Cup (20/6)
  4th place
Tour Beneden Maas (13/9 - CDM)
  52nd place

1999

Ronde van Noord-Holland (4/4)
  6th place
GP Van der Heijden (9/5)
  8th place
Flevotour (29/5)
  4th place
Ster van Zeeland (4-6/6)
  9th place in 1st stage
  8th place in 4th stage
Luba Classic (16/6)
  6th place

2000

Rund um Straelen (12/3)
  3rd place
Omloop van het Ronostrand (8/4)
  10th place
Voorjaarsrace - Ronde van Zuid-Friesland (22/4)
  3rd place
Ster van Zeeland (2-3/6)
  3rd place in 1st stage
Parel van de Veluwe (7/6)
  9th place
GP Boekel (12-13/8)
  8th place in 2nd stage

2001

Westfriese Dorpenomloop (6/5)
  8th place
Flevotour (26/5)
  3rd place
Omloop van de Alblasserwaard (9/6)
  5th place
Ster van Walcheren (21-23/6)
  6th place in 1st stage
  5th place in 2nd stage
  4th place in 4th stage
NC Netherlands (30/6)
  12nd place
Trophee International (3/8 - CDM)
  23rd place

2002

Voorjaarsrace - Ronde van Zuid-Friesland (20/4)
  1st place
Omloop van Borsele (27/4)
  5th place
Westfriese Dorpenomloop (4-5/5)
  9th place in 2nd stage
Flevotour (11/5)
  4th place
Omloop van het Ronostrand (2/6)
  5th place
Parel van de Veluwe (5/6)
  5th place
Omloop van de Alblasserwaard (8/6)
  1st place
Ster van Walcheren (20-22/6)
  5th place in 1st stage
  2nd place in 2nd stage
  5th place in 4th stage
NC Netherlands (29/6)
  7th place
Holland Ladies Tour (30/8-4/9)
  10th place in 1st stage
Rotterdam Tour (15/9 - CDM)
  9th place

2003

Voorjaarsrace - Ronde van Zuid-Friesland (27/4)
  3rd place
Omloop van Borsele (3/5)
  8th place
Flevotour (10/5)
  9th place
Ronde van Gelderland (17/5)
  5th place
Omloop van het Ronostrand (1/6)
  9th place
Parel van de Veluwe (4/6)
  4th place
Omloop van de Alblasserwaard (14/6)
  2nd place
Westfriese Dorpenomloop (15/6)
  5th place
Ster van Walcheren (19-21/6)
  10th place
  9th place in 1st stage
  2nd place in 4th stage
NC Netherlands (28/6)
  2nd place
GP Boekel (23-24/8)
  3rd place in 1st stage
  3rd place in 2nd stage

2004

Rund um Straelen (7/3)
  10th place
Ronde van Gelderland (17/4)
  7th place
Omloop van Borsele (1/5)
  8th place
Flevotour (9/5)
  1st place
GP Van der Heijden (9/5)
  7th place
Parel van de Veluwe (2/6)
  4th place
Omloop door Middag-Humsterland (5/6)
  10th place
Omloop van het Ronostrand (6/6)
  7th place
Westfriese Dorpenomloop (13/6)
  2nd place
Ster van Walcheren (17-19/6)
  3rd place in 4th stage
NC Netherlands (26/6)
  20th place

2005

Rund um Straelen (13/3)
  7th place
Omloop van Sneek (24/4)
  2nd place
Omloop van Borsele (7/5)
  7th place
Flevotour (21/5)
  9th place
Parel van de Veluwe (1/6)
  3rd place
Noordwijk Classic (22/6)
  8th place
NC Netherlands (25/6)
  21st place
GP Boekel (20-21/8)
  2nd place in 2nd stage

2006

Omloop van Sneek (23/4)
  6th place
Parel van de Veluwe (7/6)
  7th place
Ster Zeeuwsche Eilanden (15-17/6)
  5th place

2007

Köln - Schuld - Frechen (25/3)
  1st place
Ronde van Gelderland (21/4)
  9th place
GP Sankomij Veldhoven (6/5)
  4th place
Omloop van het Ronostrand (3/6)
  3rd place
Kasseien Omloop (10/6)
  10th place
Ronde van de Kerspelen (16/6)
  5th place
NC Netherlands (30/6)
  16th place
Ronde van Usquert (5/8)
  2nd place