Michel CORNELISSE
 
Country:    Netherlands
Born:   1965-12-24 (52), Amsterdam
Gender:  
Family:   Son of Henk Cornelisse, nephew of Rink Cornelisse, father of Mitchell Cornelisse
  
  
 

Road | Track | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
   Wins
  1985    Amstel Bier       -    -
  1986    Amstel Bier       -    -
  1987    Amstel Bier (to May)
Superconfex - Kwantum - Yoko - Colnago (from June)  

  
608    -
  1988    Superconfex - Yoko - Opel - Colnago       302    -
  1989    Panasonic - Isostar - Colnago - Agu       206    -
  1990    Panasonic - Sportlife       329    -
  1991    La William       299    -
  1992    La William - Duvel       335    1
  1993    La William - Duvel       440    -
  1994    TVM - Bison - Gazelle       321    -
  1995    TVM - Gazelle       602    -
  1996    TVM       487    1
  1997    Foreldorado - Golff       627    2
  1998    Spar - Vosschemie - RDM       450    -
  1999    Spar       -    -
  2000    Spar - Oki       -    -

Results | Wins | Analysis

1983

NC Netherlands U19 (11/6)
  4th place

1984

NC Netherlands U19 (17/6)
  2nd place

1985

Gent - Staden (3/3)
  1st place
Ronde van Zuid-Holland (16/3)
  2nd place
Ronde van Drenthe (13/4)
  3rd place
Omloop van Zeeuws-Vlaanderen (11-12/5)
  10th place
Omloop der Kempen (19/5)
  2nd place
Omloop van Oudenbosch (24/8)
  2nd place

1986

Omloop van de Baronie (23/3)
  9th place
Ronde van Drenthe (5/4)
  2nd place
Ronde van Midden-Nederland (2/8)
  6th place
Omloop van de Mijnstreek (16-17/8)
  1st place in 1st stage
NC Netherlands - Clubs (20/9)
  1st place

1987

Köln - Schuld - Frechen
  1st place
Gent - Staden (1/3)
  4th place
Ster van Zwolle (7/3)
  1st place
Ronde van Zuid-Holland (14/3)
  10th place
Omloop van de Baronie (29/3)
  4th place
Ronde van Drenthe (4/4)
  5th place
GP des Kantons Aargau (1/8)
  10th place
Veenendaal - Veenendaal Classic (2/9)
  9th place

1988

GP Melckenbeeck
  2nd place
Circuit des 11 Villes (12/3)
  4th place
Omloop van de Vlaamse Ardennen (13/3)
  1st place
Paris - Roubaix (10/4 - CDM)
  68th place
GP Stad Vilvoorde (29/4)
  9th place
NC Netherlands - Clubs (17/9)
  1st place
Sluitingsprijs (11/10)
  2nd place

1989

GP Hannut (27/3)
  2nd place
Paris - Roubaix (9/4 - CDM)
  55th place
Ronde van Luxemburg (7-11/6)
  1st place
  2nd place in 1st stage
NC Netherlands (25/6)
  23rd place
GP Raymond Impanis (23/9)
  8th place

1990

GP Fayt-le-Franc (7/3)
  5th place
Omloop van de Vlaamse Ardennen (11/3)
  5th place
Ronde van de Vendee (22/4)
  8th place
Trois Villes Soeurs (13/5)
  2nd place
Ronde van Midden-Zeeland (26/5)
  7th place
GP Forbo (10/6)
  5th place

1991

Kuurne - Brussel - Kuurne (3/3)
  5th place
GP Fayt-le-Franc (6/3)
  7th place
Omloop van het Waasland (17/3)
  6th place
E3 Prijs Harelbeke (30/3)
  12nd place
Gent - Wevelgem (10/4)
  21st place
Rund um Köln (21/4)
  6th place
GP Stad Vilvoorde (26/4)
  7th place
1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  1st place
Fleche Hesbignonne (Cras-Avernas) (20/5)
  2nd place
Fleche Cotiere (30/5)
  5th place
Circuit Hageland - Campine-Sud (GP Betekom) (2/6)
  1st place
Brussel - Ingooigem (12/6)
  6th place
Kampioenschap van Vlaanderen (13/9)
  5th place
GP Raymond Impanis (21/9)
  3rd place
GP Jef Scherens (22/9)
  5th place
NC Netherlands - Clubs (28/9)
  1st place
Sluitingsprijs (15/10)
  9th place

1992

Tour Mediterraneen (11-16/2)
  1st place in 4th stage
GP Wieler Revue (26/2)
  9th place
Omloop Het Volk (29/2)
  15th place
GP Fayt-le-Franc (4/3)
  9th place
Omloop van het Waasland (15/3)
  7th place
GP de l`Escaut (22/4)
  3rd place
GP Stad Vilvoorde (15/5)
  9th place
Circuit Hageland - Campine-Sud (GP Betekom) (17/5)
  1st place
Amsterdam Derny Race (31/5)
  3rd place
Fleche Cotiere (4/6)
  1st place
Ronde van Zweden (10-16/6)
  1st place in 7th stage
NC Netherlands (28/6)
  18th place
Omloop van het Houtland (1/10)
  4th place
Sluitingsprijs (13/10)
  2nd place

1993

GP Melckenbeeck
  1st place
Omloop van de Vlaamse Ardennen
  2nd place
GP Wieler Revue (25/2)
  9th place
GP Fayt-le-Franc (3/3)
  4th place
Ster van Zwolle (6/3)
  1st place
Omloop van het Waasland (14/3)
  6th place
Dwars door Belgie (24/3)
  8th place
GP Denain (8/4)
  6th place
Nokere Koerse (16/4)
  1st place
Ronde van Midden-Zeeland (22/5)
  7th place
Amsterdam Derny Race (23/5)
  7th place
Fleche Cotiere (27/5)
  1st place
Diamant van het Noorden (5/6)
  8th place
NC Netherlands (27/6)
  17th place

1994

GP Fayt-le-Franc (2/3)
  6th place
Clasica Costa del Almeria (6/3)
  9th place
GP de l`Escaut (13/4)
  7th place
Nokere Koerse (15/4)
  2nd place
Binche - Tournai - Binche (18/5)
  5th place
Amsterdam Derny Race (22/5)
  10th place
Fleche Cotiere (26/5)
  6th place
Ronde van Midden-Zeeland (28/5)
  10th place
Ronde van Limburg (29/5)
  10th place
NC Netherlands (26/6)
  10th place
Omloop van het Houtland (29/9)
  2nd place

1995

Paris - Roubaix (9/4 - CDM)
  65th place
Paris - Bruxelles (14/9)
  12nd place
Omloop van het Houtland (28/9)
  3rd place
Paris - Tours (15/10 - CDM)
  32nd place

1996

GP Melckenbeeck
  2nd place
Nokere Koerse (20/3)
  3rd place
GP Denain (25/4)
  2nd place
1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  1st place
Ronde van Midden-Zeeland (4/5)
  13rd place
Amsterdam Derny Race (19/5)
  5th place
Fleche Hesbignonne (Cras-Avernas) (27/5)
  9th place
Fleche Cotiere (30/5)
  3rd place
Tour of Austria (6-15/6)
  1st place in 4th stage
GP Stad Zottegem (20/8)
  6th place

1997

Teleflex Tour (15-20/4)
  1st place in 1st stage
  1st place in 2nd stage
GP de l`Escaut (23/4)
  30th place
Ronde van Oost-Belgie - La Calamine (22/6)
  10th place
GP der Landwirtschaft (13/7)
  10th place
Continentale Classic (10/8)
  5th place
GP Marcel Kint (15/9)
  4th place

1998

1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  7th place
Internationale Delta Profronde (23/5)
  3rd place
Fleche Cotiere (28/5)
  8th place
Fleche Hesbignonne (Cras-Avernas) (1/6)
  3rd place
Acht van Chaam (5/8)
  4th place
Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden (7/8)
  6th place

1999

GP Stad Vilvoorde (2/5)
  6th place
Fleche Cotiere (27/5)
  6th place
GP Marcel Kint (13/9)
  7th place
Omloop van het Houtland (30/9)
  7th place

2000

Olympia`s Tour (20-28/5)
  8th place in 2nd stage