Loes MARKERINK
 
Country:    Netherlands
Born:   1985-12-14 (32)
Gender:  
  
  
 
Source: Nederland Bloeit 

Road | Cyclo Cross | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
   World
Cup
   Wins
  2002    -      323    -    -
  2003    -      170    -    -
  2004    @Home       93    -    -
  2005    @Work       91    -    1
  2006    @Work       41    -    2
  2007    Flexpoint       57    -    1
  2008    Flexpoint       41    45    3
  2009    Flexpoint       183    -    -
  2010    Nederland Bloeit       187    -    -
  2011    GRC Jan van Arckel       -    -    -

Results | Wins | Analysis

2000

NC Netherlands U17 (27/8)
  7th place

2001

NC Netherlands ITT U17 (15/8)
  3rd place
NC Netherlands U17 (19/8)
  1st place

2002

Voorjaarsrace - Ronde van Zuid-Friesland (20/4)
  5th place
Flevotour (11/5)
  9th place
Omloop van het Ronostrand (2/6)
  8th place
Ster van Walcheren (20-22/6)
  4th place in 3rd stage
NC Netherlands ITT U19 (14/8)
  3rd place
GP Boekel (24-25/8)
  9th place in 3rd stage

2003

Rund um Straelen (9/3)
  5th place
Voorjaarsrace - Ronde van Zuid-Friesland (27/4)
  7th place
Ronde van Gelderland (17/5)
  8th place
Parel van de Veluwe (4/6)
  7th place
Grote Rivierenprijs (22/6)
  8th place
Luba Classic (25/6)
  5th place
NC Netherlands U19 (24/8)
  4th place
NC Netherlands ITT U19 (27/8)
  1st place
World Championships ITT U19 (7/10)
  2nd place
World Championships U19 (10/10)
  1st place

2004

Flevotour (9/5)
  10th place
NC Netherlands ITT (13/6)
  3rd place
Westfriese Dorpenomloop (13/6)
  8th place
Ster van Walcheren (17-19/6)
  7th place
NC Netherlands (26/6)
  3rd place

2005

Rund um Straelen (13/3)
  1st place
Ronde van Drenthe / Novilon Euregio Cup (8-10/4)
  25th place
  2nd place in 3rd stage
Parel van de Veluwe (1/6)
  10th place
Omloop van het Ronostrand (5/6)
  6th place
European Championships U23 ITT (7/7)
  5th place
Ronde van Bretagne (13-17/7)
  1st place in 4th stage
Ronde van de Limousin (21-24/7)
  9th place
NC Netherlands ITT (17/8)
  5th place
Trophee d`Or (20-24/8)
  2nd place in 6th stage

2006

Ronde van Vlaanderen (2/4 - CDM)
  52nd place
GP Dottignies (3/4)
  4th place
Ronde van Drenthe / Novilon Euregio Cup (7-9/4)
  1st place
  1st place in 2nd stage
Fleche Wallone (19/4 - CDM)
  119th place
Omloop door Middag-Humsterland (3/6)
  4th place
NC Netherlands ITT (20/6)
  14th place
Omloop van Valkenburg (9/7)
  8th place
Ronde van de Limousin (21-23/7)
  9th place
Trophee d`Or (19-23/8)
  2nd place in 3rd stage
Rund um die N├╝rnberger Altstadt (10/9 - CDM)
  11st place

2007

Ronde van Nieuw Zeeland (7-11/3)
  3rd place in 2nd stage
Drentse Acht van Dwingeloo (12/4)
  11st place
Ronde van Drenthe (14/4 - CDM)
  20th place
Ronde van Gelderland (21/4)
  3rd place
Tijdrit Bleiswijk (29/4)
  6th place
Gracia Tour (3-6/5)
  1st place in 5th stage
Omloop door Middag-Humsterland (9/6)
  3rd place
Ster Zeeuwsche Eilanden (21-23/6)
  6th place
  3rd place in 3rd stage
NC Netherlands (30/6)
  28th place
GP Gerrie Knetemann (4/7)
  2nd place
Giro d`Italia (6-14/7)
  80th place
European Championships U23 (21/7)
  7th place
Sparkassen Giro - Bochum (4/8)
  6th place
NC Netherlands ITT (15/8)
  5th place
Holland Ladies Tour (3-8/9)
  4th place in 3rd stage

2008

Omloop Het Nieuwsblad (16/3)
  6th place
Ronde van Drenthe / Novilon Euregio Cup (13/4)
  5th place
Ronde van Gelderland (19/4)
  10th place
GP Roeselare (27/4)
  1st place
Dorpenomloop Aalburg (31/5)
  1st place
Omloop door Middag-Humsterland (7/6)
  9th place
La Grande Boucle (17-22/6)
  2nd place in 1st stage
  1st place in 2nd stage
  3rd place in 3rd stage
  2nd place in 4th stage
NC Netherlands (28/6)
  5th place
Vargarda (30/7 - CDM)
  11st place
Vargarda TTT (1/8 - CDM)
  4th place
Sparkassen Giro - Bochum (3/8)
  3rd place
NC Netherlands ITT (31/8)
  10th place
Holland Ladies Tour (2-7/9)
  1st place in 5th stage

2009

Omloop door Middag-Humsterland (9/5)
  8th place
Dorpenomloop Aalburg (30/5)
  2nd place
Ronde van Stadshagen (6/6)
  4th place
Kasseien Omloop (7/6)
  5th place
Ploegentijdrit Blauwe Stad (29/8)
  2nd place

2010

Meeus Race (21/3)
  1st place
Ronde van Vlaanderen (4/4 - CDM)
  47th place
Gracia Tour (29/4-2/5)
  3rd place in 4th stage
GP Sankomij Veldhoven (9/5)
  4th place
Dwars door de Westhoek (18/7)
  4th place