Luc COLIJN
 
Country:    Belgium
Born:   1958-05-02 (60)
Gender:  
Family:   Grandson of Achiel Buysse, cousin of Pascal Elaut
  
  

Road | Track | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
  1980    DAF Trucks - Lejeune - PZ       374
  1981    DAF Trucks - Cote d`Or - Gazelle       133
  1982    DAF Trucks - Teve Blad - Rossin       323
  1983    Fangio - Tonissteiner - O.M.Trucks - Mavic       33
  1984    Safir - Van de Ven - Colnago       84
  1985    Safir - Van de Ven - Colnago       179
  1986    Fangio - Lois - Mavic       618
  1987    AD Renting - Fangio - IOC - MBK - Mayer       469
  1988    AD Renting - Anti-M - IOC - Merckx       -
  1989    Humo - Torhout-Werchter       346
  1990    Histor - Sigma - KB - Ford       -
  1991    Histor - Sigma       579
  1992    La William - Duvel       588
  1993    Trident - Gilals - Wimi       -

Results | Wins | Analysis

1978

Brussel - Opwijk (5/3)
  3rd place
Kattekoers (Gent - Ieper) (19/3)
  7th place
Zesbergenprijs (1/4)
  6th place
World Championships Militairs (30/5)
  2nd place
Sterfinale Aartselaar (18/6)
  10th place
Omloop van Henegouwen (8/7)
  8th place

1979

Kattekoers (Gent - Ieper) (18/3)
  5th place
Omloop van de Vlaamse Gewesten (amateurs) (5/5)
  8th place
Tour of Flanders (amateurs) (19/5)
  1st place
Sterfinale Aartselaar (17/6)
  8th place

1980

Brussel - Opwijk (2/3)
  6th place
GP Victor Bodson (8/3)
  5th place
Kattekoers (Gent - Ieper) (16/3)
  7th place
Omloop van de Vlaamse Gewesten (amateurs) (3/5)
  2nd place
Kampioenschap van Vlaanderen (11/9)
  2nd place

1981

La Fleche Brabanconne (29/3)
  8th place
Amstel Gold Race (2/4)
  51st place
Leeuwse Pijl (23/8)
  2nd place
GP Jef Scherens (20/9)
  8th place
GP d`Automne (11/10)
  3rd place
Sluitingsprijs (13/10)
  3rd place

1982

Kuurne - Brussel - Kuurne (7/3)
  8th place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (23/5)
  9th place
Fleche Hesbignonne (Cras-Avernas) (31/5)
  3rd place
St. Martens - Lierde (4/7)
  6th place
De Pinte (15/8)
  1st place
Leeuwse Pijl (29/8)
  6th place
Sluitingsprijs (12/10)
  1st place

1983

GP Peymeinade (19/2)
  2nd place
Omloop Het Volk (5/3)
  3rd place
GP Fayt-le-Franc (9/3)
  2nd place
Omloop van de Grensstreek (Ledegem) (12/3)
  1st place
Milano - San Remo (19/3)
  32nd place
E3 Prijs Harelbeke (26/3)
  9th place
La Fleche Brabanconne (27/3)
  9th place
Tour of Flanders (3/4)
  4th place
Paris - Roubaix (10/4)
  16th place
La Flèche Wallonne (14/4)
  19th place
Liege - Bastogne - Liege (17/4)
  50th place
Amstel Gold Race (23/4)
  7th place
Omloop van het Leiedal (24/4)
  5th place
Rund um den Henniger Turm (1/5)
  3rd place
Quatre Jours de Dunkerque (3-8/5)
  13rd place
  6th place in 1st stage
  7th place in 2nd stage
  4th place in 4th stage
  3rd place in 6th stage
GP Wallone (12/5)
  6th place
Omloop van West-Brabant (22/5)
  4th place
GP Melckenbeeck (7/8)
  8th place
Leeuwse Pijl (28/8)
  9th place
Paris - Bruxelles (21/9)
  15th place
GP d`Automne (9/10)
  10th place

1984

Omloop Het Volk (3/3)
  6th place
E3 Prijs Harelbeke (24/3)
  8th place
Driedaagse van De Panne (27-29/3)
  4th place
Tour of Flanders (1/4)
  8th place
Paris - Roubaix (8/4)
  13rd place
Ronde van Midden-Zeeland (19/5)
  1st place
Fleche Cotiere (24/5)
  10th place
GP Melckenbeeck (1/7)
  6th place
GP Stad Zottegem (21/8)
  1st place

1985

Omloop Het Volk (2/3)
  6th place
Milano - San Remo (16/3)
  105th place
Dwars door Belgie (21/3)
  4th place
Tour of Flanders (7/4)
  16th place
Paris - Roubaix (14/4)
  22nd place
Liege - Bastogne - Liege (21/4)
  84th place
De Pinte (27/5)
  6th place
Tour of Denmark (2-8/8)
  10th place

1986

Tour of Flanders (6/4)
  38th place
Paris - Roubaix (13/4)
  33rd place
Nokere Koerse (18/4)
  1st place
Amstel Gold Race (26/4)
  19th place
De Pinte (19/5)
  9th place
Coupe Sels (2/9)
  9th place

1987

Kuurne - Brussel - Kuurne (1/3)
  14th place
GP Pino Cerami (10/4)
  5th place
Paris - Roubaix (12/4)
  45th place
Fleche Cotiere (4/6)
  8th place
Tour of Denmark (3-9/8)
  11st place
GP d`Isbergues (20/9)
  17th place
Paris - Bruxelles (23/9)
  30th place

1988

Tour of Flanders (3/4 - CDM)
  65th place

1989

Omloop van de Vlaamse Ardennen (12/3)
  1st place

1990

Kuurne - Brussel - Kuurne (4/3)
  16th place
Omloop van het Waasland (18/3)
  6th place
Paris - Roubaix (8/4 - CDM)
  79th place
Nokere Koerse (22/4)
  6th place

1991

Milano - San Remo (23/3 - CDM)
  131st place
Tour of Flanders (7/4 - CDM)
  48th place
Ronde van Armor (28-31/5)
  6th place

1992

Ronde van de Vendee (26/4)
  5th place
Amsterdam Derny Race (31/5)
  9th place

1993

1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  7th place