Martine BRAS
 
Country:    Netherlands
Born:   1978-05-17 (40)
Gender:  
  
  
 
Source: Gauss RDZ Ormu 

Road | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
   World
Cup
   Wins
  1997    -      214    -    -
  1998    The Greenery       135    -    -
  1999    The Greenery - Grisley       367    -    -
  2000    Toscany - Ahoy       255    -    -
  2001    -      134    -    -
  2002    Ondernemers Van Nature       185    -    -
  2003    Ondernemers Van Nature       353    -    -
  2006    Moving Ladies       235    -    -
  2007    Lotto - Belisol       49    -    2
  2008    Vrienden van het Platteland       68    36    -
  2009    Selle Italia - Ghezzi       33    11    -
  2010    Gauss RDZ Ormu       28    15    1
  2011    Dolmans Landscaping       13    9    2
  2012    Dolmans Landscaping - Boels       89    39    -
  2013    Dolmans - Boels       90    -    -

Results | Wins | Analysis

1995

NC Netherlands U19 (17/6)
  4th place
Thüringen Rundfahrt (23-27/8)
  20th place

1996

Wieler Revue Klimcriterium (4/6)
  7th place
NC Netherlands U19 (16/6)
  2nd place
Ronde van Midden-Nederland (13/7)
  9th place
World Championships U19 (18/8)
  6th place

1997

Rund um Straelen (9/3)
  8th place
Omloop van het Ronostrand (13/4)
  9th place
Omloop van de Zuidwesthoek (8/5)
  5th place
Wieler Revue Klimcriterium (3/6)
  9th place
Parel van de Veluwe (11/6)
  8th place
Luba Classic (17/6)
  4th place
NC Netherlands (28/6)
  18th place
GP Krasna Lipa (24-27/7)
  19th place
GP Boekel (2-3/8)
  6th place
Interreg Drie Landen Ronde (20-24/8)
  3rd place in 2nd stage

1998

Greenery International (2-3/5)
  10th place
  2nd place in 1st stage
Omloop der Kempen (10/5)
  2nd place
Ster van Zeeland (5-7/6)
  2nd place in 2nd stage
Parel van de Veluwe (10/6)
  9th place
Luba Classic (24/6)
  1st place
NC Netherlands (4/7)
  8th place
Tour Beneden Maas (13/9 - CDM)
  15th place

1999

Street-Skills Cycle Classic (9-12/3)
  5th place in 2nd stage
  5th place in 4th stage
  5th place in 5th stage
Hamilton (14/3 - CDM)
  43rd place
Flevotour (29/5)
  2nd place
Ster van Zeeland (4-6/6)
  6th place in 2nd stage
Parel van de Veluwe (9/6)
  10th place
Luba Classic (16/6)
  5th place
Ronde van Drenthe / Novilon Euregio Cup (19/6)
  9th place
GP Boekel (24-25/7)
  7th place in 2nd stage

2000

Omloop van het Ronostrand (8/4)
  6th place
GP Van der Heijden (14/5)
  4th place
Luba Classic (30/5)
  4th place
NC Netherlands (24/6)
  19th place

2001

Amstel Gold Race (28/4)
  51st place
NC Netherlands (30/6)
  3rd place
Holland Ladies Tour (2-7/9)
  5th place in 5th stage
  4th place in 7th stage

2002

Fleche Wallone (17/4 - CDM)
  59th place
Voorjaarsrace - Ronde van Zuid-Friesland (20/4)
  4th place
Amstel Gold Race (28/4)
  21st place
Parel van de Veluwe (5/6)
  6th place
Sparkassen Giro - Bochum (11/8)
  5th place
Rotterdam Tour (15/9 - CDM)
  67th place

2003

Primavera Rosa (22/3 - CDM)
  78th place
GP Van der Heijden (11/5)
  8th place

2006

Omloop Het Nieuwsblad (12/3)
  10th place
Flevotour (13/5)
  7th place
Haspengouwse Pijl (11/6)
  5th place
NC Netherlands (24/6)
  12nd place
GP Gerrie Knetemann (28/6)
  4th place
Abbebroek (3/9)
  9th place

2007

Ronde van Vlaanderen (8/4 - CDM)
  42nd place
Ronde van Gelderland (21/4)
  4th place
GP Roeselare (29/4)
  1st place
Omloop door Middag-Humsterland (9/6)
  4th place
Omloop van het Hageland (17/6)
  4th place
NC Netherlands (30/6)
  24th place
Holland Ladies Tour (3-8/9)
  1st place in 5th stage
Rund um die Nürnberger Altstadt (16/9 - CDM)
  10th place

2008

Omloop Het Nieuwsblad (16/3)
  4th place
Ronde van Vlaanderen (6/4 - CDM)
  20th place
Ronde van Drenthe / Novilon Euregio Cup (13/4)
  8th place
Ronde van de Aude (16-25/5)
  3rd place in 7th stage
Parel van de Veluwe (4/6)
  3rd place
Kasseien Omloop (8/6)
  5th place
NC Netherlands (28/6)
  11st place
Vargarda (30/7 - CDM)
  10th place
Sparkassen Giro - Bochum (3/8)
  5th place
GP Plouay (24/8 - CDM)
  5th place

2009

Tour of Qatar (8-10/2)
  7th place
Omloop van het Hageland (8/3)
  2nd place
GP Costa Etrusca - Giro dei Comuni Rosignano-Livorno (20/3)
  9th place
GP Costa Etrusca / Giro Ripardella - Montescudaio (21/3)
  4th place
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (29/3 - CDM)
  10th place
Ronde van Vlaanderen (5/4 - CDM)
  5th place
GP Dottignies (6/4)
  6th place
Drentse Acht van Dwingeloo (10/4)
  8th place
Ronde van Drenthe (13/4 - CDM)
  9th place
Ronde van Gelderland (18/4)
  7th place
Fleche Wallone (22/4 - CDM)
  60th place
Ronde van de Aude (15-24/5)
  2nd place in 1st stage
Tour de Grand Montreal (1-4/6)
  12nd place
  3rd place in 1st stage
  2nd place in 5th stage
Ronde van Prins Edward Eiland (7-11/6)
  3rd place in 3rd stage
  3rd place in 4th stage
NC Netherlands (27/6)
  8th place
Vargarda TTT (31/7 - CDM)
  13rd place
Vargarda (2/8 - CDM)
  9th place
GP Plouay (22/8 - CDM)
  7th place

2010

Tour of Qatar (3-5/2)
  5th place
  3rd place in 2nd stage
Omloop Het Nieuwsblad (27/2)
  6th place
Omloop van het Hageland (7/3)
  2nd place
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (28/3 - CDM)
  2nd place
Ronde van Vlaanderen (4/4 - CDM)
  14th place
GP Dottignies (5/4)
  5th place
Fleche Wallone (21/4 - CDM)
  24th place
Parel van de Veluwe (2/6)
  2nd place
GP Valladolid (6/6 - CDM)
  15th place
Emakumen Bira (10-13/6)
  9th place
Ster Zeeuwsche Eilanden (17-19/6)
  3rd place in 2nd stage
NC Netherlands (26/6)
  6th place
Giro d`Italia (2-11/7)
  34th place
GP Plouay (21/8 - CDM)
  12nd place
Holland Ladies Tour (31/8-5/9)
  5th place
  1st place in 2nd stage

2011

Tour of Qatar (2-4/2)
  11st place
Omloop Het Nieuwsblad (26/2)
  10th place
GP Costa Etrusca / Castellina - Santa Luce (20/3)
  3rd place
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (27/3 - CDM)
  4th place
Ronde van Vlaanderen (3/4 - CDM)
  14th place
Drentse Acht van Dwingeloo (14/4)
  4th place
Ronde van Drenthe (16/4 - CDM)
  7th place
Halle-Buizingen (17/4)
  1st place
Fleche Wallone (20/4 - CDM)
  8th place
GP Roeselare (24/4)
  5th place
GP Elsy Jacobs (30/4)
  10th place
Dorpenomloop Aalburg (28/5)
  7th place
Gooik - Geraardsbergen - Gooik (2/6)
  6th place
GP Valladolid (5/6 - CDM)
  15th place
Giro del Trentino Alto Adige & Sud Tirolo (17-19/6)
  3rd place in 1st stage
NC Netherlands (25/6)
  5th place
Giro d`Italia (1-10/7)
  33rd place
  5th place in 6th stage
Dwars door de Westhoek (17/7)
  3rd place
Ronde van de Limousin (21-24/7)
  1st place in 3rd stage
Vargarda TTT (29/7 - CDM)
  18th place
Vargarda (31/7 - CDM)
  8th place
World Championships (24/9)
  74th place

2012

Omloop Het Nieuwsblad (25/2)
  4th place
Ronde van Drenthe (10/3 - CDM)
  7th place
Ronde van Drenthe / Novilon Euregio Cup (11/3)
  9th place
Classica Citta di Padova (17/3)
  7th place
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (25/3 - CDM)
  15th place
NC Netherlands (23/6)
  9th place
Giro d`Italia (29/6-7/7)
  51st place
Dwars door de Westhoek (15/7)
  7th place
Thüringen Rundfahrt (16-22/7)
  3rd place in 3rd stage
World Championships TTT (16/9)
  9th place

2013

Dwars door de Westhoek (21/4)
  2nd place
Knokke-Heist - Bredene (4/5)
  8th place
Giro d`Italia (30/6-7/7)
  82nd place