Dion BEUKEBOOM
 
Country:    Netherlands
Born:   1989-02-02 (29)
Gender:  
  
  
 
Source: MidiCenter - Ruiter Dakkapellen 

Road | Track | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
   Wins
  2008    Ruiter Dakkapellen       -    -
  2009    Ruiter Dakkapellen       -    -
  2010    MidiCenter - Ruiter Dakkapellen       -    -
  2011    Ubbink - Koga       2073    -
  2012    De Rijke - Shanks       1329    1
  2013    De Rijke - Shanks       2044    -
  2014    De Rijke - Shanks       -    -
  2015    Parkhotel Valkenburg       1221    1
  2016    Parkhotel Valkenburg       819    -
  2017    Destil - Jo Piels       1467    -
  2018    Vlasman       916    -
  2019    Vlasman       -    -

Results | Wins | Analysis

2008

Ster van Moerdijk (8/6)
  7th place

2009

NC Netherlands - Clubs (3/10)
  1st place

2010

Omloop De Medel (12/6)
  6th place
Ster van Moerdijk (26/9)
  4th place

2011

Omloop van de Houtse Linies (27/2)
  1st place
Ronde van Loir-et-Cher (13-17/4)
  2nd place in 5th stage
Omloop van de Schermer (1/5)
  5th place
Ster van Moerdijk (19/6)
  6th place
NC Netherlands U23 (25/6)
  5th place
Holterbergomloop (27/8)
  7th place

2012

Ronde van Normandie (19-25/3)
  8th place
  1st place in 7th stage
Ronde van Overijssel (4-5/5)
  2nd place in prologue
NC Netherlands ITT (20/6)
  10th place

2013

NC Netherlands ITT (19/6)
  8th place

2014

NC Netherlands ITT (25/6)
  11st place

2015

Ronde van Zuid-Holland (14/3)
  6th place
Rutland - Melton Classic (26/4)
  7th place
Olympia`s Tour (12-17/5)
  1st place in 6th stage
NC Netherlands ITT (24/6)
  8th place
NC Netherlands ITT Elite without contract (24/6)
  1st place
Tour of Portugal (29/7-9/8)
  4th place in prologue
Groeistad Klassieker (19/9)
  2nd place

2016

Ronde van Noord-Holland (17/4)
  9th place
Rutland - Melton Classic (24/4)
  5th place
Himmerland Rundt (29/4)
  2nd place
Pijl van het Zuiden (4-8/5)
  4th place
  3rd place in 2nd stage
Omloop der Kempen (22/5)
  3rd place
Ronde van Slowakije (7-12/6)
  6th place in 3rd stage
NC Netherlands (25/6)
  41st place
NC Netherlands - Clubs (1/10)
  1st place

2017

Ronde van Zuid-Holland (11/3)
  1st place
Omloop van de Houtse Linies (19/3)
  2nd place
Ronde van Noord-Holland (14/5)
  4th place
NC Netherlands ITT (21/6)
  10th place
NC Netherlands ITT Elite without contract (21/6)
  1st place
NC Netherlands (25/6)
  35th place
Klimtijdrit Camerig-Vaals (28/6)
  5th place

2018

Omloop van de Braakman (7/4)
  7th place
Arno Wallaard Memorial (21/4)
  3rd place
Omloop van de Glazen Stad (22/4)
  1st place
PWZ Zuidenveld Tour (28/4)
  9th place
Dorpenomloop Drenthe (6/5)
  1st place
Ronde van Noord-Holland (13/5)
  11st place
Baltyk - Karkonosze Tour (16-20/5)
  11st place
  7th place in 3rd stage
  9th place in 4th stage
Ronde van Zuid-Oost Friesland (27/5)
  4th place
Emmen ITT (20/6)
  1st place
NC Netherlands ITT (27/6)
  4th place
NC Netherlands (1/7)
  57th place