Robin CHAIGNEAU
 
Country:    Netherlands
Born:   1988-09-02 (30)
Gender:  
  
  
 
Source: Skil - Shimano 

Road | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
   Wins
  2008    Asito (to July)
Skil - Shimano (Trainee, from August)  

  
857    1
  2009    Jo Piels       2201    -
  2010    Skil - Shimano       1215    -
  2011    Skil - Shimano       1137    -
  2012    Koga       629    1
  2013    Koga       -    -
  2014    Koga       -    -
  2015    GRC Jan Van Arckel       -    -

Results | Wins | Analysis

2004

NC Netherlands U17 (22/8)
  1st place

2005

World Championships U19 (14/8)
  8th place

2006

NC Netherlands U19 (11/6)
  1st place
European Championships U19 (15/7)
  8th place

2007

Ronde van Zuid-Holland (10/3)
  3rd place
Omloop van de Braakman (31/3)
  8th place
Omloop van Lek en IJssel (14/4)
  2nd place
ZLM Tour - Arjaan de Schipper Trofee (21/4)
  9th place
Omloop van de Alblasserwaard (28/4)
  6th place
Finale Clubcompetitie (9/9)
  1st place in 2nd stage

2008

Dorpenomloop Rucphen (9/3)
  10th place
The Paths of King Nikola (20-23/3)
  2nd place in 1st stage
Omloop van de Alblasserwaard (26/4)
  10th place
Wim Hendriks Trofee (27/4)
  1st place
Ronde van Overijssel (3/5)
  1st place
Tour de Berlin (9-12/5)
  3rd place in 2nd stage
Hel van Voerendaal (18/5)
  1st place
Van Keulen Omloop (30/8)
  9th place
Groeistad Klassieker (20/9)
  1st place

2009

Ster van Zwolle (28/2)
  3rd place
Köln - Schuld - Frechen (29/3)
  2nd place
Tour de Berlin (29/5-1/6)
  2nd place in 1st stage
Ronde van Limburg (7/6)
  6th place
Eurode Omloop (20/9)
  5th place

2010

NC Netherlands (27/6)
  45th place
GP d`Isbergues (19/9)
  10th place
Parijs - Bourges (7/10)
  6th place

2011

NC Netherlands (26/6)
  34th place
Sparkassen Giro - Bochum (31/7)
  5th place
Tour de l`Ain (9-13/8)
  3rd place in 1st stage

2012

Ster van Zwolle (25/2)
  1st place
Omloop van de Houtse Linies (26/2)
  2nd place
Vlaamse Pijl (3/3)
  7th place
Ronde van de Haarlemmerliede en Spaarnwoude (17/3)
  9th place
Altena Biesbosch Ronde (9/4)
  1st place
Friesche Wouden Klassieker (15/4)
  6th place
PWZ Zuidenveld Tour (28/4)
  4th place
Ronde van Overijssel (4-5/5)
  6th place
Olympia`s Tour (14-19/5)
  2nd place in 1st stage

2013

Slag om Norg
  9th place
Ronde van Midden-Brabant (18/8)
  8th place

2014

Omloop van de Houtse Linies (23/3)
  5th place
Parel van de Veluwe (4/6)
  10th place
Midden-Brabant Poort Omloop (15/6)
  6th place
NC Netherlands (29/6)
  54th place