Herman VRIJDERS
 
Country:    Belgium
Born:   1946-07-29 (72)
Gender:  
  
  

Road | Track | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
  1968    Smiths       491
  1969    Faema       87
  1970    Geens - Watney - Diamant       116
  1971    Watney - Avia       122
  1972    Goldor - IJsboerke       251
  1973    IJsboerke - Bertin       113
  1974    M.I.C. - De Gribaldy - Ludo       120
  1975    Alsaver - Jeunet - De Gribaldy       129
  1976    Miko - De Gribaldy - Superia       196
  1977    Maes Pils - Mini Flat       96
  1978    Mini Flat - Boule d`Or - Colnago       -

Results | Wins | Analysis

1966

Sterfinale Aartselaar (19/6)
  6th place

1967

Omloop van de Vlaamse Gewesten (amateurs) (11/3)
  4th place
Wavre - Liege (10/6)
  5th place

1968

Gent - Wevelgem (amateurs) (16/4)
  2nd place
Prix de St. Amands (11/9)
  10th place
GP Peruwelz (28/9)
  2nd place
Paris - Tours (6/10)
  22nd place

1969

Fleche Enghiennoise (17/4)
  2nd place
GP Stad Vilvoorde (29/4)
  8th place
Omloop van het Leiedal (4/5)
  4th place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (11/5)
  2nd place
Omloop der Drie Provincien (15/5)
  3rd place
Circuit du Brabant Central (1/6)
  1st place
Circuit Escaut-Durme (7/6)
  2nd place
GP Fayt-le-Franc (3/8)
  1st place
Leeuwse Pijl (31/8)
  3rd place
Druivenkoers (3/9)
  4th place
GP Marcel Kint (8/9)
  7th place
GP Orchies (18/9)
  7th place

1970

Tour of Flanders (5/4)
  35th place
GP Stad Vilvoorde (21/4)
  4th place
Omloop van de Vlaamse Gewesten (26/4)
  3rd place
Roubaix - Cassel - Roubaix (1/5)
  2nd place
Omloop van West-Brabant (17/5)
  4th place
Circuit du Brabant Central (24/5)
  1st place
Brussel - Ingooigem (17/6)
  1st place
GP Fayt-le-Franc (3/7)
  4th place
Omloop Zuid-West Vlaamse Bergen (8/7)
  14th place
Omloop van de Zennevallei (15/8)
  9th place
GP Stad Zottegem (18/8)
  8th place
Coupe Sels (1/9)
  4th place
Kampioenschap van Vlaanderen (17/9)
  3rd place
Paris - Tours (27/9)
  19th place

1971

Brussel - Merchtem (13/3)
  4th place
Omloop van de Grensstreek (Ledegem) (20/3)
  2nd place
Harelbeke - Poperinge - Harelbeke (27/3)
  3rd place
GP Denain (13/4)
  2nd place
E5 Prijs (Heverlee) (18/4)
  10th place
Tour de Flandre Occidentale (8/5)
  3rd place
Circuit Hageland - Campine-Sud (GP Betekom) (9/5)
  5th place
Omloop van West-Brabant (30/5)
  8th place
Prix de St. Amands (9/6)
  8th place
Tour de la Flandre Orientale (13/6)
  8th place
Rebecq - Rognon (17/6)
  3rd place
GP Melckenbeeck (8/8)
  10th place
Coupe Sels (31/8)
  1st place
Circuit de la Region Liniere (12/9)
  2nd place

1972

Omloop Het Volk (4/3)
  15th place
Tour of Flanders (9/4)
  37th place
GP Stad Vilvoorde (25/4)
  4th place
Wills GP (9-13/5)
  5th place
Prix de St. Amands (7/6)
  1st place
Brussel - Ingooigem (14/6)
  5th place
Leeuwse Pijl (27/8)
  9th place
Coupe Sels (29/8)
  7th place
Circuit de la Region Liniere (10/9)
  10th place

1973

Omloop van het Waasland (18/3)
  6th place
GP Pino Cerami (29/3)
  3rd place
Circuit Regions Fruitiere (8/4)
  8th place
GP Hannut (23/4)
  3rd place
Omloop van het Leiedal (29/4)
  8th place
1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  9th place
Circuit du Brabant Central (13/5)
  6th place
Circuit de Niel (27/5)
  5th place
Fleche Halloise (3/6)
  7th place
Brussel - Ingooigem (13/6)
  6th place
Omloop van de Zennevallei (15/8)
  4th place
Coupe Sels (28/8)
  6th place
Kampioenschap van Vlaanderen (13/9)
  1st place

1974

Omloop van het Waasland (17/3)
  5th place
Circuit des 11 Villes (27/3)
  8th place
Paris - Roubaix (7/4)
  9th place
GP Stad Vilvoorde (7/5)
  10th place
GP de l`Escaut (30/7)
  7th place
GP Stad Zottegem (20/8)
  5th place
Circuit de Dunkerque (25/8)
  2nd place
Coupe Sels (27/8)
  8th place
Kampioenschap van Vlaanderen (12/9)
  3rd place
GP Orchies (21/9)
  9th place

1975

Omloop van de Vlaamse Ardennen (9/3)
  5th place
Tour de Hollande-Sud (profs) (15/3)
  10th place
Omloop van het Waasland (16/3)
  5th place
GP Pino Cerami (26/3)
  8th place
Circuit Regions Fruitiere (30/3)
  3rd place
Gent - Wevelgem (9/4)
  20th place
Paris - Roubaix (13/4)
  35th place
Vuelta a Espana (22/4-11/5)
  54th place
Prix de St. Amands (24/5)
  7th place
Omloop van de Grensstreek (Ledegem) (7/6)
  3rd place
Rebecq - Rognon (18/6)
  3rd place
Wezembeek - Oppem (5/7)
  3rd place
Circuit de Flandres Sud-Ouest (19/7)
  4th place
GP Union Dortmund (17/8)
  9th place
Coupe Sels (2/9)
  8th place

1976

Circuit Regions Fruitiere (28/3)
  7th place
E5 Prijs (Heverlee) (10/4)
  3rd place
GP Roulers (24/4)
  8th place
Circuit Escaut-Durme (18/7)
  3rd place
GP des Kantons Aargau (1/8)
  8th place
Circuit de Dunkerque (22/8)
  9th place
Leeuwse Pijl (29/8)
  3rd place
GP Fourmies (12/9)
  6th place
Kampioenschap van Vlaanderen (16/9)
  6th place

1977

Ronde van Limburg (6/3)
  10th place
GP Fayt-le-Franc (9/3)
  7th place
Omloop van het Waasland (20/3)
  3rd place
Harelbeke - Poperinge - Harelbeke (26/3)
  3rd place
1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  2nd place
Prix de St. Amands (7/5)
  2nd place
Fleche Cotiere (26/5)
  3rd place
GP Melckenbeeck (3/7)
  2nd place
GP Stad Zottegem (23/8)
  1st place
Coupe Sels (30/8)
  8th place
GP Jef Scherens (18/9)
  9th place
Sluitingsprijs (11/10)
  6th place