Aart VIERHOUTEN
 
Country:    Netherlands
Born:   1970-03-19 (48)
Gender:  
Family:   Father of Gino Luca Vierhouten
  
  
 

Road | Track | Cyclo Cross | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
   World
Tour
   Wins
  1996    Rabobank       564    -    1
  1997    Rabobank       128    -    1
  1998    Rabobank       284    -    -
  1999    Rabobank       283    -    -
  2000    Rabobank       368    -    1
  2001    Rabobank       235    -    -
  2002    Lotto - Adecco       369    -    -
  2003    Lotto - Domo       480    -    -
  2004    Lotto - Domo       310    -    -
  2005    Davitamon - Lotto       298    -    -
  2006    Skil - Shimano       135    243    2
  2007    Skil - Shimano       338    -    -
  2008    P3Transfer - Batavus       835    -    -
  2009    Vacansoleil       422    -    -

Results | Wins | Analysis

1988

NC Netherlands U19 (12/6)
  5th place

1990

Omloop van de Baronie (25/3)
  9th place
Omloop van de Bommelerwaard (16/4)
  6th place
Trois Villes Soeurs (29/7)
  2nd place
Caraco Omloop (25/8)
  3rd place
Omloop om Schokland (2/9)
  6th place

1991

Omloop van het Gelders Eiland (9/6)
  7th place
Omloop van de Zuidwesthoek (23/6)
  10th place

1992

Woudenomloop (21/3)
  5th place
Parel van de Veluwe (17/6)
  5th place
Omloop van de Zuidwesthoek (21/6)
  3rd place
Drielanden Omloop (9/8)
  4th place
GP Wieler Revue (amateurs) (13/9)
  8th place

1993

Ronde van Zuid-Holland (13/3)
  9th place
Woudenomloop (20/3)
  3rd place
Westfriese Dorpenomloop (2/5)
  5th place
Gasbeltour (8/5)
  2nd place
Olympia`s Tour (21-30/5)
  10th place
Ronde van Limburg (5/6)
  4th place
Internatie Reningelst (29/7)
  1st place
Drielanden Omloop (14/8)
  1st place
Eurode Omloop (22/8)
  4th place
GP Wieler Revue (amateurs) (5/9)
  2nd place

1994

Ronde van Drenthe (2/4)
  8th place
Omloop van de Bommelerwaard (4/4)
  1st place
Olympia`s Tour (20-29/5)
  6th place

1995

Ster van Zwolle (4/3)
  5th place
Woudenomloop (18/3)
  10th place
Zesbergenprijs (25/3)
  5th place
Ronde van Noord-Holland (23/4)
  5th place
Olympia`s Tour (19-28/5)
  7th place
NC Netherlands (25/6)
  22nd place
NC Netherlands Elite without contract (25/6)
  7th place
Internatie Reningelst (27/7)
  3rd place
Omloop van de Vlaamse Gewesten (amateurs) (15/8)
  3rd place
Eurode Omloop (20/8)
  2nd place
Coupe Sels (29/8)
  2nd place
GP Wieler Revue (3/9)
  4th place

1996

Vuelta a Mallorca (15/2)
  6th place in 1st stage
  7th place in 3rd stage
Woudenomloop (16/3)
  4th place
Teleflex Tour (16-21/4)
  1st place in 7th stage
Klauterkoers Sweikhuizen (19/6)
  6th place
NC Netherlands (23/6)
  20th place
Olympic Games (31/7)
  56th place
Drielanden Omloop (9/8)
  7th place
GP Marcel Kint (9/9)
  8th place
Paris - Bruxelles (14/9)
  15th place
GP Fourmies (15/9)
  29th place
GP d`Isbergues (22/9)
  6th place

1997

Trofeo Luis Puig (23/2)
  16th place
Omloop Het Volk (1/3)
  43rd place
Kuurne - Brussel - Kuurne (2/3)
  17th place
Omloop van het Waasland (18/3)
  6th place
Nokere Koerse (19/3)
  5th place
Milano - San Remo (22/3 - CDM)
  117th place
Tour of Flanders (6/4 - CDM)
  44th place
Gent - Wevelgem (9/4)
  32nd place
Paris - Roubaix (13/4 - CDM)
  18th place
Veenendaal - Veenendaal Classic (17/4)
  4th place
GP de l`Escaut (23/4)
  8th place
Amstel Gold Race (26/4 - CDM)
  61st place
Quatre Jours de Dunkerque (6-11/5)
  19th place
Amsterdam Derny Race (18/5)
  8th place
NC Netherlands (29/6)
  6th place
Rheinland-Pfalz Rundfahrt (2-11/7)
  7th place
  1st place in 3rd stage
Hofbrau Cup (23-27/7)
  6th place
Acht van Chaam (30/7)
  10th place
NC Netherlands ITT (20/8)
  6th place
Ronde van Nederland (26-30/8)
  46th place
Vuelta a Espana (6-28/9)
  89th place
  5th place in 16th stage
Paris - Tours (5/10 - CDM)
  8th place
World Championships (12/10)
  15th place

1998

GP Costa degli Etruschi (1/2)
  7th place
Milano - San Remo (21/3 - CDM)
  151st place
Tour of Flanders (5/4 - CDM)
  49th place
Paris - Roubaix (12/4 - CDM)
  25th place
GP de l`Escaut (22/4)
  14th place
Amstel Gold Race (25/4 - CDM)
  33rd place
1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  2nd place
Quatre Jours de Dunkerque (5-10/5)
  4th place
  4th place in 2nd stage
Amsterdam Derny Race (17/5)
  9th place
NC Netherlands (5/7)
  9th place
Tour de France (11/7-2/8)
  88th place
  8th place in 12nd stage
  9th place in 17th stage
Clasica San Sebastian (8/8 - CDM)
  111st place

1999

Ronde van Midden-Zeeland (22/5)
  38th place
GP Rik van Steenbergen (29/7)
  10th place
Hamburg Cyclassics (15/8 - CDM)
  93rd place
Ronde van Nederland (24-28/8)
  38th place
  9th place in 5th stage
Coupe Sels (31/8)
  9th place
Vuelta a Espana (4-26/9)
  82nd place
  6th place in 7th stage
Paris - Tours (3/10 - CDM)
  10th place
Giro di Piemonte (14/10)
  11st place

2000

Trofeo Soller (8/2)
  7th place
Nokere Koerse (15/3)
  8th place
Driedaagse van De Panne (28-30/3)
  5th place in 3rd stage
Tour of Flanders (2/4 - CDM)
  42nd place
Gent - Wevelgem (5/4)
  27th place
Paris - Roubaix (9/4 - CDM)
  38th place
Quatre Jours de Dunkerque (2-7/5)
  45th place
  10th place in 3rd stage
  7th place in 4th stage
Giro d`Italia (13/5-4/6)
  10th place in 6th stage
Route du Sud (17-20/6)
  5th place in 3rd stage
Dekra Open - Stuttgart (21-23/7)
  5th place in 3rd stage
Tour of Denmark (1-5/8)
  20th place
Hamburg Cyclassics (6/8 - CDM)
  23rd place
Tour de Limousin (15-18/8)
  5th place in 1st stage
Ronde van Nederland (21-26/8)
  47th place
  3rd place in 3rd stage
Henk Vos Memorial (1/9)
  11st place
GP Jef Scherens (3/9)
  8th place
Brussel - Izegem (5/9)
  10th place
Paris - Bruxelles (9/9)
  11st place
Rheinland-Pfalz Rundfahrt (13-17/9)
  4th place in 3rd stage
  2nd place in 6th stage
Groningen - Münster (27/9)
  1st place
Paris - Tours (8/10 - CDM)
  30th place
World Championships (15/10)
  77th place
Sluitingsprijs (17/10)
  2nd place

2001

Omloop Het Volk (3/3)
  44th place
GP Fayt-le-Franc (7/3)
  6th place
GP Victor Bodson (17/3)
  9th place
Omloop van Brabant-Wallonie (17/3)
  9th place
Omloop van het Waasland (18/3)
  4th place
GP Mosqueteiros / Rota do Marques (21-24/3)
  9th place
  2nd place in 1st stage
  3rd place in 2nd stage
Dwars door Vlaanderen (28/3)
  10th place
E3 Prijs Harelbeke (31/3)
  11st place
Driedaagse van De Panne (3-5/4)
  19th place
  4th place in 2nd stage
Tour of Flanders (8/4 - CDM)
  26th place
Paris - Roubaix (15/4 - CDM)
  31st place
Veenendaal - Veenendaal Classic (19/4)
  4th place
GP de l`Escaut (25/4)
  15th place
Quatre Jours de Dunkerque (8-13/5)
  38th place
  6th place in 3rd stage
  10th place in 7th stage
NC Netherlands (1/7)
  16th place
Henk Vos Memorial (20/7)
  4th place
Hamburg Cyclassics (19/8 - CDM)
  11st place
Dr. Tistaert Prijs (21/8)
  3rd place
Ronde van Nederland (28/8-1/9)
  40th place
Coupe Sels (4/9)
  2nd place
Ronde van Midden-Zeeland (8/9)
  10th place
GP Rik van Steenbergen (12/9)
  19th place
Paris - Bruxelles (15/9)
  28th place
GP Fourmies (16/9)
  27th place
Kampioenschap van Vlaanderen (21/9)
  6th place
Circuit Franco-Belge (27-30/9)
  5th place in 2nd stage

2002

GP Cholet - Pays de Loire (24/3)
  16th place
Tour of Flanders (7/4 - CDM)
  98th place
Gent - Wevelgem (10/4)
  12nd place
Paris - Roubaix (14/4 - CDM)
  18th place
GP de l`Escaut (24/4)
  13rd place
Amstel Gold Race (28/4 - CDM)
  57th place
Rund um den Flughafen Köln-Bonn (5/5)
  9th place
Giro d`Italia (11/5-2/6)
  104th place
  7th place in 4th stage
  8th place in 18th stage
  8th place in 20th stage
NC Netherlands (30/6)
  22nd place
Acht van Chaam (31/7)
  4th place
Ronde van Nederland (20-24/8)
  49th place
Stadsprijs Geraardsbergen (28/8)
  4th place
GP Jef Scherens (1/9)
  5th place
Ronde van Midden-Zeeland (7/9)
  10th place
GP Rik van Steenbergen (11/9)
  12nd place
Paris - Bruxelles (14/9)
  12nd place
Rheinland-Pfalz Rundfahrt (18-22/9)
  6th place in 1st stage
  7th place in 2nd stage
Paris - Tours (6/10 - CDM)
  78th place
World Championships (13/10)
  147th place

2003

Milano - San Remo (22/3 - CDM)
  125th place
Gent - Wevelgem (9/4)
  21st place
Paris - Roubaix (13/4 - CDM)
  57th place
Amstel Gold Race (20/4 - CDM)
  97th place
Veenendaal - Veenendaal Classic (24/4)
  9th place
NC Netherlands (29/6)
  13rd place
Acht van Chaam (30/7)
  8th place
Tour of Denmark (12-16/8)
  11st place
Ronde van Nederland (19-23/8)
  32nd place
  4th place in 1st stage
  14th place in 2nd stage
  21st place in 6th stage
Paris - Bruxelles (13/9)
  8th place
Kampioenschap van Vlaanderen (19/9)
  4th place
GP d`Isbergues (21/9)
  4th place
Paris - Tours (5/10 - CDM)
  17th place

2004

Tour Down Under (20-25/1)
  21st place
Ronde van Ligurie (15/2)
  5th place
Milano - San Remo (20/3 - CDM)
  113rd place
Tour of Flanders (4/4 - CDM)
  36th place
Paris - Roubaix (11/4 - CDM)
  34th place
Amstel Gold Race (18/4 - CDM)
  70th place
Giro d`Italia (8-30/5)
  110th place
  3rd place in 20th stage
NC Netherlands (27/6)
  15th place
Acht van Chaam (28/7)
  7th place
GP Rik van Steenbergen (8/9)
  10th place
Sluitingsprijs (12/10)
  8th place

2005

GP Doha (29/1)
  10th place
Tour of Qatar (31/1-4/2)
  3rd place in 4th stage
Volta ao Algarve (16-20/2)
  4th place in 4th stage
Kuurne - Brussel - Kuurne (27/2)
  5th place
Dwars door Vlaanderen (23/3)
  7th place
Tour of Flanders (3/4 - Pro Tour)
  39th place
Paris - Roubaix (10/4 - Pro Tour)
  73rd place
NC Netherlands (26/6)
  9th place
Tour de Rijke (20/8)
  5th place
Druivenkoers (24/8)
  7th place
GP Jef Scherens (4/9)
  5th place
Ronde van Midden-Zeeland (24/9)
  12nd place
Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden (27/9)
  3rd place
Paris - Tours (9/10 - Pro Tour)
  16th place

2006

Tour of Qatar (29/1-3/2)
  10th place
GP Rudy Dhaenens (19/3)
  2nd place
Dwars door Vlaanderen (22/3)
  10th place
E3 Prijs Harelbeke (25/3)
  3rd place
Tour of Flanders (2/4 - Pro Tour)
  46th place
Gent - Wevelgem (5/4 - Pro Tour)
  25th place
Paris - Roubaix (9/4 - Pro Tour)
  16th place
GP de l`Escaut (12/4)
  8th place
Amstel Gold Race (16/4 - Pro Tour)
  67th place
GP Herning (29/4)
  11st place
CSC Classic (30/4)
  8th place
Veenendaal - Veenendaal Classic (7/6)
  9th place
Ster Elektrotoer (14-17/6)
  1st place in 1st stage
Noord Nederland Tour (21/6)
  1st place
NC Netherlands (25/6)
  14th place
Eneco Tour (16-23/8 - Pro Tour)
  5th place in 6th stage
Ronde van Midden-Zeeland (23/9)
  7th place
Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden (26/9)
  8th place
Paris - Tours (8/10 - Pro Tour)
  21st place

2007

Nokere Koerse (21/3)
  2nd place
Ronde van het Groene Hart (25/3)
  5th place
Dwars door Vlaanderen (28/3)
  11st place
Tour of Flanders (8/4 - Pro Tour)
  30th place
Ronde van Friesland (27/6)
  4th place
NC Netherlands (1/7)
  5th place
Tour de Rijke (22/9)
  7th place

2008

Ronde van Zuid-West Friesland (19/4)
  1st place
Ronde van Noord-Holland (27/4)
  8th place
Omloop der Kempen (11/5)
  5th place
Olympia`s Tour (17-25/5)
  3rd place in 5th stage
Parel van de Veluwe (4/6)
  6th place
NC Netherlands (29/6)
  15th place
Coupe Sels (2/9)
  5th place
GP Jef Scherens (7/9)
  12nd place
Omloop om Schokland (13/9)
  7th place

2009

Ronde van het Groene Hart (22/3)
  3rd place
Tour of Flanders (5/4 - World Tour)
  55th place
Paris - Roubaix (12/4 - World Tour)
  69th place
Ronde van Friesland (13/5)
  11st place
Dutch Valley Food Classic (16/5)
  14th place
NC Netherlands (28/6)
  15th place
Coupe Sels (30/8)
  12nd place
GP Rik van Steenbergen (9/9)
  5th place
Paris - Bruxelles (12/9)
  9th place
Omloop van het Houtland (23/9)
  5th place