Martin VAN STEEN
 
Country:    Netherlands
Born:   1969-11-08 (48), Oosterhout
Gender:  
  
  

Road | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
   Wins
  1990    Koga Miyata       -    -
  1991    Koga Miyata       -    -
  1992    Koga Miyata       -    -
  1993    Koga Miyata (to June)
TVM - Bison - Gazelle (from June)  

  
223    -
  1994    TVM - Bison - Gazelle       254    -
  1995    TVM - Gazelle       341    -
  1996    TVM       -    -
  1997    Nurnberger Versicherung       271    -
  1998    Nurnberger Versicherung       336    -
  1999    TVM - Farm Frites       590    -
  2000    Farm Frites       701    -
  2001    BankGiroLoterij - Batavus       370    1
  2002    Van Hemert Groep       400    -
  2003    Van Hemert (to April)      1289    -

Results | Wins | Analysis

1989

Omloop van de Houtse Linies (5/3)
  6th place
Omloop van de Baronie (19/3)
  4th place

1990

Ster van Brabant (14-16/4)
  3rd place in 2nd stage
Omloop van de Veenkolonien (19/5)
  10th place
Ronde van Limburg (3/6)
  10th place
Romsee - Stavelot - Romsee (19/6)
  2nd place
Profile Tyre Tour (14/7)
  2nd place
GP Wieler Revue (amateurs) (9/9)
  6th place

1991

Omloop van de Houtse Linies (3/3)
  3rd place
Circuit Franco-Belge (9-14/4)
  1st place in 7th stage
Teleflex Tour (18-22/4)
  10th place
  1st place in 4th stage
  1st place in 6th stage
Omloop van de Glazen Stad (24/4)
  10th place
NC Netherlands ITT (13/7)
  19th place
Caraco Omloop (31/8)
  7th place

1992

Topcompetitie
  9th place
Ronde van Drenthe (28/3)
  8th place
Omloop van de Baronie (29/3)
  6th place
Hel van het Mergelland (4/4)
  1st place
Seraing - Aix - Seraing (5/4)
  3rd place
Teleflex Tour (8-12/4)
  1st place
  1st place in 3rd stage
Gasbeltour (18/4)
  9th place
Omloop van de Bommelerwaard (20/4)
  9th place
Ronde van Zuid-West Friesland (25/4)
  2nd place
Ronde van Noord-Holland (26/4)
  3rd place
Ronde van Limburg (31/5)
  4th place
Omloop van het Gelders Eiland (14/6)
  5th place
Parel van de Veluwe (17/6)
  2nd place
Omloop van de Zuidwesthoek (21/6)
  7th place
Eurode Omloop (16/8)
  3rd place

1993

Omloop van de Houtse Linies (7/3)
  5th place
Hel van het Mergelland (2-3/4)
  8th place
Ronde van Overijssel (1/5)
  1st place
Tour of Flanders (amateurs) (2/5)
  6th place
Hasselt - Spa - Hasselt (20/5)
  3rd place
Ronde van Midden-Zeeland (amateurs) (22/5)
  10th place
Milk Race (30/5-12/6)
  1st place in 4th stage
Acht van Chaam (28/7)
  9th place
GP Plouay (24/8)
  18th place
Paris - Tours (2/10 - CDM)
  7th place

1994

Classic Haribo (17/2)
  10th place
Kuurne - Brussel - Kuurne (27/2)
  9th place
GP de l`Escaut (13/4)
  30th place
Rund um den Henniger Turm (1/5)
  12nd place
Quatre Jours de Dunkerque (3-8/5)
  45th place
Binche - Tournai - Binche (18/5)
  8th place
NC Netherlands (26/6)
  19th place
Paris - Bruxelles (14/9)
  19th place
GP d`Isbergues (18/9)
  12nd place
Omloop van het Houtland (29/9)
  8th place
Paris - Tours (2/10 - CDM)
  10th place

1995

Acht van Chaam (26/7)
  6th place
GP Plouay (27/8)
  24th place
Vuelta a Espana (2-24/9)
  92nd place
Omloop van het Houtland (28/9)
  10th place
Paris - Tours (15/10 - CDM)
  111st place
Giro di Piemonte (19/10)
  19th place

1996

GP Fayt-le-Franc (6/3)
  7th place
Omloop van het Waasland (17/3)
  5th place
Ronde van Drenthe (30/3)
  3rd place
Tour of Flanders (7/4 - CDM)
  96th place
Paris - Roubaix (14/4 - CDM)
  43rd place
NC Netherlands (23/6)
  22nd place
Sluitingsprijs (15/10)
  4th place

1997

Ster van Zwolle (1/3)
  5th place
Omloop van de Houtse Linies (2/3)
  2nd place
Ronde van Zuid-Holland (8/3)
  4th place
Woudenomloop (15/3)
  9th place
Ster van Brabant (12-13/4)
  6th place
Teleflex Tour (15-20/4)
  6th place
PWZ Zuidenveld Tour (26/4)
  3rd place
Ronde van Overijssel (3/5)
  4th place
Olympia`s Tour (16-25/5)
  8th place
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen (7-8/6)
  6th place
Ronde van Drenthe (14/6)
  2nd place
I.W.T. Oetingen (25/6)
  9th place
NC Netherlands (29/6)
  17th place
NC Netherlands Elite without contract (29/6)
  3rd place
Circuit Franco-Belge (4-6/7)
  8th place
Eurode Omloop (17/8)
  9th place
Van Keulen Omloop (30/8)
  1st place
Kampioenschap van Vlaanderen (19/9)
  4th place
Namense Pijl (21/9)
  3rd place

1998

Kuurne - Brussel - Kuurne (1/3)
  18th place
GP Fayt-le-Franc (4/3)
  7th place
GP de l`Escaut (22/4)
  5th place
Rund um den Flughafen Köln-Bonn (2/5)
  4th place
Omloop der Kempen (10/5)
  3rd place
Olympia`s Tour (15-24/5)
  3rd place in 2nd stage
  3rd place in 3rd stage
  2nd place in 6th stage
  4th place in 7th stage
  3rd place in 10th stage
  4th place in 11st stage
Ronde van Drenthe (20/6)
  4th place

1999

La Fleche Brabanconne (28/3)
  9th place
Circuit de la Sarthe (7-10/4)
  2nd place in 3rd stage
Ronde van Drenthe (19/6)
  2nd place
NC Netherlands (27/6)
  12nd place
Circuit Franco-Belge (2-4/7)
  4th place in 2nd stage
Tour de Pologne (6-12/9)
  5th place in 3rd stage
Ronde van Hessen (28/9-3/10)
  5th place in 3rd stage
  2nd place in 5th stage
  2nd place in 7th stage

2000

Rapport Tour (11-19/2)
  4th place in 7th stage
Omloop Het Volk (26/2)
  27th place
Kuurne - Brussel - Kuurne (27/2)
  65th place
GP Denain (20/4)
  8th place
NC Netherlands (25/6)
  21st place
Dwars door Gendringen (20/8)
  3rd place
Ronde van Nederland (21-26/8)
  6th place in 1st stage
Coupe Sels (29/8)
  6th place

2001

Trofeo Manacor (5/2)
  10th place
Omloop van het Waasland (18/3)
  1st place
GP Rudy Dhaenens (25/3)
  4th place
Tour of Flanders (8/4 - CDM)
  75th place
Veenendaal - Veenendaal Classic (19/4)
  7th place
Omloop Groot-Oostende (26/6)
  3rd place
Henk Vos Memorial (20/7)
  13rd place
Acht van Chaam (1/8)
  5th place
Dwars door Gendringen (26/8)
  7th place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (1/9)
  7th place
Coupe Sels (4/9)
  10th place
Omloop van het Houtland (27/9)
  9th place
NC Netherlands - Clubs (29/9)
  1st place
Sluitingsprijs (16/10)
  5th place

2002

Omloop van de Houtse Linies (3/3)
  7th place
Dorpenomloop Rucphen (10/3)
  1st place
Omloop van het Waasland (17/3)
  8th place
Nokere Koerse (20/3)
  10th place
GP Rudy Dhaenens (24/3)
  9th place
Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden (28/3)
  10th place
ZLM Tour - Arjaan de Schipper Trofee (20/4)
  5th place
GP Stad Vilvoorde (28/4)
  5th place
Ronde van Midden-Brabant (15-16/6)
  10th place
  5th place in 1st stage
  5th place in 3rd stage
NC Netherlands (30/6)
  5th place
NC Netherlands Elite without contract (30/6)
  1st place
GP Stad Sint-Niklaas (10/7)
  4th place
Dwars door Gendringen (18/8)
  6th place
Groningen - Münster (23/8)
  19th place
Ster Elektrotoer (11-15/9)
  61st place
  8th place in 2nd stage

2003

Beverbeek Classic (1/3)
  5th place
Omloop van de Glazen Stad (6/4)
  3rd place
Ronde van Midden-Nederland (15/6)
  6th place
NC Netherlands (29/6)
  9th place
NC Netherlands Elite without contract (29/6)
  3rd place