Adri "Jos" SCHIPPER
 
Country:    Netherlands
Born:   1951-06-10 (67), Baarn
Gender:  
  
  

Road | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
  1974    Ormas - Sharp       396
  1975    Ormas - Sharp       -
  1976    Ormas - Sharp       332
  1977    Ebo - Superia       68
  1978    Marc - Zeepcentrale - Superia       44
  1979    Marc - Zeepcentrale - Superia       57
  1980    Marc - Carlos - VRD       93
  1981    HB Alarmsystemen       123
  1982    Splendor - Wickes       341
  1983    Elro - Autobrabant - Mavic       140
  1984    AVP - Viditel - Concorde       328

Results | Wins | Analysis

1969

NC Netherlands U19 (12/7)
  6th place

1971

Dwars door Gendringen (1/8)
  9th place

1973

Ronde van Midden-Nederland (29/5)
  7th place
Trofee Peugeot-Michelin (29/9)
  9th place
Weesp - Utrecht (tijdrit) (29/9)
  9th place

1974

Amstel Gold Race (13/4)
  22nd place
Ronde van Gelderland (27/4)
  10th place
Circuit de Flandres Centrale (19/5)
  4th place
NC Netherlands (23/6)
  11st place
Acht van Chaam (24/7)
  3rd place

1976

Amstel Gold Race (27/3)
  35th place
Fleche Campinoise (25/4)
  4th place
Ronde van de IJsselmond (22/5)
  5th place
NC Netherlands (20/6)
  5th place
Sluitingsprijs (12/10)
  3rd place

1977

GP Peymeinade (26/2)
  4th place
Milano - San Remo (19/3)
  135th place
Driedaagse van De Panne (21-24/3)
  10th place
  1st place in 1st stage
GP Pino Cerami (30/3)
  3rd place
Amstel Gold Race (9/4)
  4th place
Ronde van Belgie (10-14/4)
  1st place in 3rd stage
Gent - Wevelgem (19/4)
  25th place
Vuelta a Espana (26/4-15/5)
  2nd place in 8th stage
Rebecq - Rognon (23/6)
  5th place
NC Netherlands (26/6)
  4th place
St. Martens - Lierde (10/7)
  1st place
Circuit de Flandres Sud-Ouest (14/7)
  1st place
De Pinte (15/8)
  1st place
Trofee Jan van Erp (24/9)
  5th place
Sluitingsprijs (11/10)
  5th place

1978

Kuurne - Brussel - Kuurne (5/3)
  10th place
Omloop van het Waasland (19/3)
  5th place
Dwars door Belgie (2/4)
  1st place
Tour of Flanders (9/4)
  32nd place
Vuelta a Espana (25/4-14/5)
  5th place
  1st place in 2nd stage
Ronde van Luxemburg (8-11/6)
  7th place
Tour de l`Aude (19-22/6)
  6th place
NC Netherlands (25/6)
  11st place
St. Martens - Lierde (9/7)
  1st place
Ronde van Midden-Zeeland (19/8)
  2nd place
GP Jef Scherens (17/9)
  10th place

1979

Etoile de Besseges (8-10/2)
  9th place
Tour Mediterraneen (14-19/2)
  3rd place
GP Antibes (20/2)
  3rd place
Omloop Het Volk (3/3)
  4th place
GP Fayt-le-Franc (7/3)
  1st place
Omloop van de Grensstreek (Ledegem) (10/3)
  8th place
Omloop van de Vlaamse Ardennen (11/3)
  4th place
Milano - San Remo (17/3)
  65th place
Driedaagse van De Panne (27-28/3)
  6th place
  1st place in 2nd stage
Tour of Flanders (1/4)
  6th place
Gent - Wevelgem (4/4)
  14th place
La Flèche Wallonne (10/4)
  29th place
Ronde van Belgie (15-19/4)
  7th place
Fleche Cotiere (17/5)
  10th place
Omloop der Drie Provincien (24/5)
  2nd place
St. Martens - Lierde (8/7)
  3rd place
Ronde van Midden-Zeeland (8/9)
  3rd place
Trofee Jan van Erp (15/9)
  10th place
Omloop van het Houtland (27/9)
  2nd place
Sluitingsprijs (16/10)
  4th place

1980

Kuurne - Brussel - Kuurne (2/3)
  5th place
GP Fayt-le-Franc (5/3)
  9th place
Omloop van de Grensstreek (Ledegem) (8/3)
  4th place
Omloop van de Vlaamse Ardennen (9/3)
  9th place
Driedaagse van De Panne (25-27/3)
  6th place
Gent - Wevelgem (2/4)
  4th place
Amstel Gold Race (5/4)
  35th place
E5 Prijs (Heverlee) (12/4)
  4th place
Tour de Romandie (6-11/5)
  2nd place in 4th stage
NC Netherlands (22/6)
  2nd place
Tour de France (29/6-21/7)
  83rd place
GP des Kantons Aargau (1/8)
  5th place

1981

Vuelta a Andalucia (Ruta del Sol) (3-8/2)
  1st place
  1st place in 2nd stage
Omloop Het Volk (28/2)
  9th place
Milano - San Remo (21/3)
  65th place
E3 Prijs Harelbeke (28/3)
  6th place
Dwars door Belgie (29/3)
  8th place
Amstel Gold Race (2/4)
  39th place
Tour of Flanders (5/4)
  29th place
Vuelta a Espana (21/4-10/5)
  37th place
  2nd place in 22nd stage
NC Netherlands (21/6)
  21st place
Circuit de Flandres Sud-Ouest (18/7)
  4th place
Ronde van Nederland (10-15/8)
  6th place
  1st place in 3rd stage

1982

Dauphiné Libéré (31/5-7/6)
  3rd place in 4th stage
Brussel - Ingooigem (16/6)
  1st place
NC Netherlands (27/6)
  17th place

1983

Vuelta a Andalucia (Ruta del Sol) (8-13/2)
  10th place
Omloop van de Vlaamse Ardennen (13/3)
  3rd place
E3 Prijs Harelbeke (26/3)
  6th place
Tour of Flanders (3/4)
  25th place
E5 Prijs (Heverlee) (9/4)
  2nd place
Liege - Bastogne - Liege (17/4)
  41st place
Amstel Gold Race (23/4)
  25th place
Rund um den Henniger Turm (1/5)
  7th place
GP Europa (7/5)
  7th place

1984

Driedaagse van De Panne (27-29/3)
  5th place
Tour of Flanders (1/4)
  32nd place
Nokere Koerse (17/4)
  7th place
GP Europa (6/5)
  7th place
Fleche de Liedekerke (17/6)
  5th place
GP Union Dortmund (12/8)
  8th place
Sluitingsprijs (16/10)
  10th place

1994

Omloop van de Grindmeren (30/4)
  5th place
Omloop van de Onderbanken (15/5)
  10th place
Omloop door het Land van Heusden en Altena (20/8)
  6th place
Delta Tour (9-11/9)
  5th place
Omloop van het Zuiden (17/9)
  2nd place

1995

Ster van Brabant (9/4)
  8th place
Omloop van de Onderbanken (21/5)
  1st place
Omloop van Noord-Limburg (16/7)
  2nd place
Delta Tour (9-10/9)
  4th place
Omloop van het Zuiden (16/9)
  3rd place