Marco BOS
 
Country:    Netherlands
Born:   1979-07-05 (39)
Gender:  
  
  
 
Source: Jo Piels 

Road | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
   Wins
  1999    Giant - Loewik - P&O       -    -
  2000    Lowik Meubelen - Tegeltoko       -    -
  2001    Lowik Meubelen - Tegeltoko       -    -
  2002    Tegeltoko       1085    1
  2003    Lowik Meubelen - Tegeltoko       653    -
  2004    BankGiroLoterij       -    -
  2005    Shimano - Memory Corp       633    -
  2006    Jo Piels       806    1
  2007    Jo Piels       588    1
  2008    Jo Piels       1109    -
  2009    Jo Piels       1122    -
  2010    Jo Piels       -    -
  2011    Jo Piels       1941    -

Results | Wins | Analysis

1999

Omloop van de Houtse Linies (7/3)
  10th place
Dr. Foots Race (28/3)
  8th place
PWZ Zuidenveld Tour (8/5)
  8th place

2000

Ster der Beloften (12-16/4)
  51st place
Ster van Brabant (24/4)
  3rd place
NC Netherlands U23 (24/6)
  10th place

2001

Ronde van Zuid-Holland (10/3)
  6th place
GP Nacoes (23-27/5)
  4th place in 5th stage
Mainfranken Tour (14-17/6)
  1st place
  2nd place in 1st stage
  3rd place in 3rd stage
  3rd place in 4th stage
NC Netherlands U23 (30/6)
  7th place
GP Stad Geel (11/7)
  3rd place
Classic 2000 (18/7)
  6th place

2002

Ster van Zwolle (2/3)
  1st place
Köln - Schuld - Frechen (24/3)
  6th place
Olympia`s Tour (18-26/5)
  3rd place in 2nd stage
  10th place in 4th stage
  6th place in 5th stage
  2nd place in 6th stage
  9th place in 9th stage
PWZ Zuidenveld Tour (1/6)
  4th place
Omloop van het Ronostrand (2/6)
  5th place
Parel van de Veluwe (5/6)
  5th place
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen (8-9/6)
  1st place in 1st stage
  8th place in 3rd stage
Ronde van Midden-Brabant (15-16/6)
  1st place in 3rd stage
Ronde van Qinghai Meer (27-30/7)
  2nd place in 8th stage
Eurode Omloop (11/8)
  10th place
Groningen - Münster (23/8)
  63rd place
Van Keulen Omloop (31/8)
  1st place

2003

Ster van Zwolle (22/2)
  2nd place
Dorpenomloop Rucphen (9/3)
  3rd place
Omloop van het Waasland (16/3)
  6th place
Köln - Schuld - Frechen (23/3)
  1st place
Omloop van de Houtse Linies (30/3)
  4th place
Ronde van Drenthe (12/4)
  10th place
ZLM Tour - Arjaan de Schipper Trofee (19/4)
  9th place
Ronde van Overijssel (3/5)
  4th place
Olympia`s Tour (17-25/5)
  6th place
  3rd place in 2nd stage
  4th place in 5th stage
  2nd place in 6th stage
  6th place in 7th stage
  6th place in 9th stage
  4th place in 10th stage
Parel van de Veluwe (4/6)
  8th place
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen (7-8/6)
  2nd place in 3rd stage
Ronde van Midden-Nederland (15/6)
  5th place
NC Netherlands (29/6)
  24th place
Ronde van Midden-Brabant (5-6/7)
  5th place in 3rd stage
Van Keulen Omloop (23/8)
  2nd place
Ronde van Midden-Zeeland (6/9)
  13rd place
Classic 2000 (20/9)
  9th place

2005

Tour of Qatar (31/1-4/2)
  10th place
Ronde van Overijssel (7/5)
  3rd place
Noord Nederland Tour (22/6)
  3rd place
NC Netherlands (26/6)
  92nd place
Tour de Rijke (20/8)
  11st place

2006

Omloop van de Houtse Linies (5/3)
  7th place
Ster van Zwolle (11/3)
  4th place
Dorpenomloop Rucphen (12/3)
  8th place
Ronde van Midden-Brabant (25-26/3)
  6th place
Omloop van de Glazen Stad (2/4)
  5th place
Ronde van Zuid-West Friesland (22/4)
  1st place
Ronde van Noord-Holland (23/4)
  5th place
PWZ Zuidenveld Tour (28-29/4)
  3rd place
  3rd place in 2nd stage
Olympia`s Tour (13-21/5)
  2nd place in 2nd stage
  1st place in 3rd stage
  3rd place in 5th stage
Veenendaal - Veenendaal Classic (7/6)
  10th place
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen (10-11/6)
  2nd place in 3rd stage
Noord Nederland Tour (21/6)
  11st place
Van Keulen Omloop (26/8)
  1st place
Classic 2000 (16/9)
  1st place

2007

Omloop van de Houtse Linies (4/3)
  4th place
Dorpenomloop Rucphen (11/3)
  4th place
Ronde van de Haarlemmerliede en Spaarnwoude (17/3)
  4th place
Omloop van de Glazen Stad (1/4)
  8th place
Friesche Wouden Klassieker (9/4)
  2nd place
Ronde van Zuid-West Friesland (21/4)
  1st place
Ronde van Noord-Holland (22/4)
  4th place
PWZ Zuidenveld Tour (28/4)
  1st place
Ronde van Overijssel (5/5)
  1st place
Omloop der Kempen (6/5)
  5th place
Parel van de Veluwe (6/6)
  2nd place
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen (9-10/6)
  3rd place in 3rd stage
Ronde van Friesland (27/6)
  11st place
Van Keulen Omloop (25/8)
  2nd place
Ronde van Midden-Nederland (26/8)
  1st place
Omloop om Schokland (8/9)
  7th place

2008

Ster van Zwolle (1/3)
  9th place
Omloop van de Houtse Linies (2/3)
  6th place
Dorpenomloop Rucphen (9/3)
  8th place
Omloop van de Glazen Stad (6/4)
  1st place
Friesche Wouden Klassieker (13/4)
  3rd place
Ronde van Zuid-West Friesland (19/4)
  2nd place
PWZ Zuidenveld Tour (26/4)
  1st place
Ronde van Noord-Holland (27/4)
  6th place
Ronde van Overijssel (3/5)
  5th place
Olympia`s Tour (17-25/5)
  3rd place in 2nd stage
NC Netherlands (29/6)
  18th place
Kernenomloop Echt-Susteren (24/8)
  9th place
Omloop om Schokland (13/9)
  2nd place
Classic 2000 (20/9)
  7th place

2009

Ster van Zwolle (28/2)
  2nd place
Omloop van de Houtse Linies (1/3)
  4th place
Dorpenomloop Rucphen (8/3)
  3rd place
Ronde van Midden-Brabant (29/3)
  9th place
Omloop van de Glazen Stad (5/4)
  1st place
Ronde van Drenthe (13/4)
  7th place
Ronde van Zuid-West Friesland (18/4)
  6th place
Friesche Wouden Klassieker (19/4)
  2nd place
PWZ Zuidenveld Tour (25/4)
  5th place
Wim Hendriks Trofee (26/4)
  8th place
Dorpenomloop Drenthe (9/5)
  3rd place
Dutch Valley Food Classic (16/5)
  11st place
Olympia`s Tour (19-24/5)
  3rd place in 2nd stage
Kernenomloop Echt-Susteren (23/8)
  5th place
Van Keulen Omloop (29/8)
  3rd place
Ronde van Midden-Nederland (30/8)
  3rd place
Baronie Breda Classic (6/9)
  1st place

2010

PWZ Zuidenveld Tour (24/4)
  5th place

2011

Ronde van Zuid-Holland (12/3)
  3rd place
Ronde van de Haarlemmerliede en Spaarnwoude (19/3)
  1st place
Omloop van de Glazen Stad (3/4)
  8th place
Friesche Wouden Klassieker (17/4)
  8th place
PWZ Zuidenveld Tour (23/4)
  10th place
Ronde van Noord-Holland (25/4)
  8th place
Omloop van de Schermer (1/5)
  8th place