CALENDAR
 
Database:   
Date:  |  
Filter: 

Date   Race   Nat.   Cat.  
2/3   Omloop Het Volk  
Winner: Andreas Kappes
   1.1  
2/3   Trofeo Pantalica  
Winner: Scott Sunderland
   1.3  
2/3   Ster van Zwolle  
Winner: Jans Koerts
   Am.  
2-3/3   Triple Sanyo Contra Reloj  
Winner: Henry Cardenas Orduz
   2.4  
3/3   Kuurne - Brussel - Kuurne  
Winner: Johnny Dauwe
   1.3  
3/3   Brussel - Opwijk  
Winner: Bart Van De Water
   Am.  
3/3   Gent - Staden  
Winner: Pascal De Smul
   Am.  
3/3   Omloop van de Houtse Linies  
Winner: Arthur Van Dongen
   Am.  
4/3   Ronde van de Etna  
Winner: Mario Cipollini
   1.3  
6/3   GP Fayt-le-Franc  
Winner: Johnny Dauwe
   NE  
9/3   Vlaamse Pijl  
Winner: Pascal De Smul
   Am.  
9/3   GP Victor Bodson  
Winner: Frank Francken
   Am.  
9/3   Dorpenomloop Rucphen  
Winner: Wietse Veenstra
   Am.  
9/3   Ronde van Groningen  
Winner: Daan Bouquet
   Am.  
9/3   Ronde van Zuid-Holland  
Winner: Arno Ottevanger
   Am.  
9/3   GP Chiasso  
Winner: Roman Wernli
   Am.  
10/3   Omloop van de Westhoek  
Winner: Danny Daelman
   Am.  
10/3   Brussel - Zepperen  
Winner: Rigo Willems
   Am.  
10/3   Trofeo Laigueglia  
Winner: Pascal Richard
   1.3  
10/3   GP Brissago  
Winner: Bruno Risi
   NE  
10-17/3   Paris - Nice  
Winner: Tony Rominger
   2.1  
11-16/3   Ronde van Murcia  
Winner: Jose-Luis Villanueva Orihuela
   2.3  
13-20/3   Tirreno - Adriatico  
Winner: Herminio Diaz Zabala
   2.1  
16/3   Paris - Troyes  
Winner: Thierry Dupuis
   Am.  
16/3   Woudenomloop  
Winner: David Pots
   Am.  
16-25/3   Clasico RCN  
Winner: Fabio Herman Rodriguez Hernandez
   2.4  
17/3   Omloop van het Waasland  
Winner: Jerry Cooman
   NE  
17/3   Kattekoers (Gent - Ieper)  
Winner: Daniel Verelst
   Am.  
17/3   Ronde van Noord-Holland  
Winner: Jans Koerts
   Am.  
17/3   Giro Dei Sei Comuni Mendrisio  
Winner: Fabian Jeker
   NE  
18-22/3   Semaine Catalane  
Winner: Stephen Roche
   2.2  
23/3   Milano - San Remo  
Winner: Claudio Chiappucci
   CDM  
23/3   Gasbeltour  
Winner: Gerard Kemper
   Am.  
24/3   GP Cholet - Pays de Loire  
Winner: Sammie Moreels
   1.4  
24/3   Omloop van de Baronie  
Winner: Jans Koerts
   Am.  
28/3   Dwars door Belgie  
Winner: Eric Vanderaerden
   1.3  
28/3   Giro di Campania  
Winner: Dario Nicoletti
   1.3  
30/3   Zesbergenprijs  
Winner: Daniel Van Steenbergen
   Am.  
30/3   E3 Prijs Harelbeke  
Winner: Olaf Ludwig
   1.2  
30/3   Ronde van Drenthe  
Winner: Allard Engels
   Am.  
30-31/3   Criterium International  
Winner: Stephen Roche
   2.2  
31/3   La Fleche Brabanconne  
Winner: Edwig Van Hooydonck
   1.2  
31/3   Giro di Reggio di Calabria  
Winner: Andrea Ferrigato
   1.3  
31/3   Dr. Pepper Race  
Winner: Ton Akkermans
   Am.