Frits SCHUR
 
Country:    Netherlands
Gender:  
  
  

Road | Track | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
  1978    Elite - Ketting - Shimano       -
  1979    Elite - Ketting - Shimano       -
  1980    De Uitkomst       -
  1982    Meubeldroom       -
  1983    Markthof       -
  1984    Concorde - Univers       -
  1985    Concorde       -

Results | Wins | Analysis

1969

Ronde van de Noordoostpolder (10/5)
  8th place
Ronde van de Achterhoek (31/8)
  6th place

1970

Omloop van de Braakman (4/4)
  5th place
Ronde van Friesland (18/4)
  5th place
Olympia`s Tour (8-14/5)
  1st place
Ronde van de Haarlemmermeer (23/5)
  4th place
Tour of Austria (30/5-6/6)
  6th place

1971

Ronde van Zuid-Holland (20/3)
  8th place
Ster van Bladel (18/4)
  5th place
Olympia`s Tour (7-13/5)
  6th place
Tour of Austria (5-12/6)
  6th place
NC Netherlands Amateurs (19/6)
  9th place
Dorpenomloop Drenthe (10/7)
  2nd place
Rheinland-Pfalz Rundfahrt (26/7-6/8)
  7th place
World Championships TTT Amateurs (2/9)
  2nd place
Ronde van de Achterhoek (11/9)
  8th place

1972

Ronde van Friesland (15/4)
  10th place
Ronde van Overijssel (6/5)
  10th place
Olympia`s Tour (11-18/5)
  1st place
Rotterdam-Coolsingel (15/7)
  7th place
Rheinland-Pfalz Rundfahrt (27/7-6/8)
  4th place
Vierstromenlandronde (19/8)
  5th place
Ronde van de Achterhoek (2/9)
  1st place

1973

Ronde van Overijssel (5/5)
  4th place
Olympia`s Tour (10-17/5)
  4th place
Omloop der Kempen (20/5)
  3rd place
Ronde van Limburg (26/5)
  6th place
NC Netherlands Amateurs (23/6)
  7th place
Rheinland-Pfalz Rundfahrt (31/7-11/8)
  10th place
  1st place in 6th stage
Ronde van de Achterhoek (8/9)
  9th place
Omloop van Zeeuws-Vlaanderen (15-16/9)
  5th place

1974

Omloop van de Braakman (20/4)
  7th place
Olympia`s Tour (24/4-2/5)
  4th place
Ronde van Overijssel (4/5)
  10th place
Course de la Paix (8-20/5)
  4th place
Ronde van de Achterhoek (1/6)
  6th place
NC Netherlands Amateurs (22/6)
  10th place
KO Race (6/7)
  5th place
Trofee Peugeot-Michelin (28/9)
  9th place
Weesp - Utrecht (tijdrit) (28/9)
  9th place

1975

KO Race (12/4)
  8th place
Ronde van Noord-Holland (8-10/5)
  6th place
Olympia`s Tour (22-30/5)
  3rd place
Ronde van Limburg (7/6)
  2nd place
Rheinland-Pfalz Rundfahrt (22/7-1/8)
  3rd place
GP Wilhelm Tell (18-24/8)
  6th place
Ronde van de Achterhoek (13/9)
  3rd place

1976

KO Race (13/3)
  10th place
Omloop van de Baronie (28/3)
  5th place
Ster van Bladel (4/4)
  9th place
Course de la Paix (5-24/5)
  1st place in 10th stage
  1st place in 14th stage
Olympia`s Tour (27/5-4/6)
  7th place
Ronde van de Achterhoek (7/8)
  5th place
Rheinland-Pfalz Rundfahrt (3-9/9)
  3rd place

1977

Ronde van Drenthe (9/4)
  5th place
Ronde van Overijssel (7/5)
  1st place
Ronde van Midden-Nederland (12/5)
  3rd place
Olympia`s Tour (19-27/5)
  6th place
  1st place in 1st stage
Ronde van Zuid-West Friesland (4/6)
  4th place

1978

Ronde van Zuid-Holland (18/3)
  9th place
KO Race (25/3)
  3rd place
Ronde van Noord-Holland (3-5/5)
  2nd place
Ronde van Midden-Nederland (11/5)
  2nd place
Olympia`s Tour (17-25/5)
  8th place
Ronde van Zuid-West Friesland (27/5)
  1st place
Ronde van de Achterhoek (10/6)
  7th place

1979

Ronde van Groningen (31/3)
  9th place
Ronde van Drenthe (14/4)
  8th place
Ronde van Overijssel (5/5)
  7th place
Ronde van de Achterhoek (9/6)
  8th place
Dwars door Gendringen (5/8)
  1st place

1980

Ronde van Groningen (5/4)
  2nd place
Ronde van Noord-Holland (25-27/4)
  2nd place
Ronde van Overijssel (3/5)
  9th place
Omloop der Kempen (18/5)
  8th place
Olympia`s Tour (26/5-3/6)
  10th place
Ronde van de Achterhoek (14/6)
  9th place
Omloop van de Mijnstreek (15-17/8)
  6th place

1981

Ronde van Groningen (4/4)
  3rd place
Dorpenomloop Drenthe (18/4)
  6th place
Olympia`s Tour (28/5-5/6)
  10th place
Ronde van de Achterhoek (13/6)
  8th place
Vierstromenlandronde (16/6)
  4th place

1982

Ronde van Zuid-Holland (13/3)
  9th place
Ronde van Drenthe (10/4)
  5th place
Olympia`s Tour (20-28/5)
  9th place
Ronde van de Achterhoek (12/6)
  5th place
Omloop van de Mijnstreek (20-22/8)
  6th place

1983

Omloop van de Braakman (26/3)
  7th place
Omloop van de Veenkolonien (2/7)
  3rd place
Dwars door Gendringen (7/8)
  5th place

1984

Ronde van Zuid-Holland (17/3)
  1st place
Omloop van de Veenkolonien (24/3)
  7th place
Ronde van Limburg (20/5)
  10th place