OLYMPIA`S TOUR
 
Land:   Nederland
Datum:  11-16/9/2018
Categorie:  2.2U
 

Uitslag | 2017 | 2019 | Erelijst | Statistieken | CB Puntenschaal | Widget
 
1   Julius Johansen       ColoQuick - Cult
2   Marten Kooistra       SEG Racing Academy
3   Lars Van Den Berg       Metec - TKH
4   Edoardo Affini       SEG Racing Academy
5   Marijn Van Den Berg       Delta Rotterdam
6   Rasmus Bøgh Wallin       ColoQuick - Cult
7   Lars Saugstad       Uno-X Hydrogen
8   Sjoerd Bax       Delta Rotterdam
9   Martin Schäppi       IAM - Excelsior
10   Jordi Meeus       SEG Racing Academy
11   Justin Timmermans       Delta Rotterdam
12   Chiel Breukelman       NWV Groningen
13   Dylan Bouwmans       Metec - TKH
14   Ide Schelling       SEG Racing Academy
15   Max Kanter       Sunweb
16   Johan Price-Pejtersen       ColoQuick - Cult
17   Niklas Märkl       Sunweb Development
18   Ward Vanhoof       Lotto - Soudal U23
19   Anders Hardahl       ColoQuick - Cult
20   Gijs Meijer       Delta Rotterdam
21   Gerben Thijssen       Lotto - Soudal
22   Lionel Taminiaux       WB Aqua Protect - Veranclassic
23   Jordi Van Loon       Destil - Parkhotel Valkenburg
24   Jonas Castrique       Lotto - Soudal U23
25   Daan Van Sintmaartensdijk       Alecto
 
1e etappe (11/9)
1   Julius Johansen       ColoQuick - Cult
2   Ide Schelling       SEG Racing Academy
3   Max Kanter       Sunweb
4   Niklas Märkl       Sunweb Development
5   Jonas Castrique       Lotto - Soudal U23
6   Marten Kooistra       SEG Racing Academy
7   Daan Hoole       SEG Racing Academy
8   Gerben Thijssen       Lotto - Soudal
9   Sjoerd Bax       Delta Rotterdam
10   Rasmus Bøgh Wallin       ColoQuick - Cult
Klassement:
1   Julius Johansen       ColoQuick - Cult
 
2e etappe (12/9)
1   Max Kanter       Sunweb
2   Marten Kooistra       SEG Racing Academy
3   Laurenz Rex       Ago - Aquaservice
4   Chiel Breukelman       NWV Groningen
5   Hartthijs De Vries       NWV Groningen
6   Alfdan De Decker       Wanty - Groupe Gobert
7   Gerben Thijssen       Lotto - Soudal
8   Gijs Meijer       Delta Rotterdam
9   Antonie Van Noppen       GRC Jan Van Arckel
10   David Dekker       Metec - TKH
Klassement:
1   Julius Johansen       ColoQuick - Cult
 
3e etappe (13/9)
1   Giacomo Ballabio       IAM - Excelsior
2   Max Kanter       Sunweb
3   Alfdan De Decker       Wanty - Groupe Gobert
4   Dennis Van Der Horst       Metec - TKH
5   Jordi Meeus       SEG Racing Academy
6   Marten Kooistra       SEG Racing Academy
7   Rasmus Bøgh Wallin       ColoQuick - Cult
8   Marijn Van Den Berg       Delta Rotterdam
9   Julius Johansen       ColoQuick - Cult
10   Laurenz Rex       Ago - Aquaservice
Klassement:
1   Julius Johansen       ColoQuick - Cult
 
4e etappe (14/9)
1   Max Kanter       Sunweb
2   Niklas Märkl       Sunweb Development
3   Jordi Meeus       SEG Racing Academy
4   Rasmus Bøgh Wallin       ColoQuick - Cult
5   Julius Johansen       ColoQuick - Cult
6   Marten Kooistra       SEG Racing Academy
7   Lionel Taminiaux       WB Aqua Protect - Veranclassic
8   Jérémy Frehen       Ago - Aquaservice
9   Joris Nieuwenhuis       Sunweb Development
10   Antonie Van Noppen       GRC Jan Van Arckel
Klassement:
1   Max Kanter       Sunweb
 
5e etappe (15/9)
1   Marten Kooistra       SEG Racing Academy
2   Lionel Taminiaux       WB Aqua Protect - Veranclassic
3   Marijn Van Den Berg       Delta Rotterdam
4   Gijs Meijer       Delta Rotterdam
5   Jonas Vingegaard Rasmussen       ColoQuick - Cult
6   Lars Saugstad       Uno-X Hydrogen
7   Arjan Arentsen       Krush (WV De IJsselstreek)
8   Jarno Mobach       Sunweb Development
9   Alex Molenaar       Destil - Parkhotel Valkenburg
10   Chiel Schulten       Volker Wessels - Merckx
Klassement:
1   Marten Kooistra       SEG Racing Academy
 
6e etappe (15/9) 
1   Johan Price-Pejtersen       ColoQuick - Cult
2   Edoardo Affini       SEG Racing Academy
3   Julius Johansen       ColoQuick - Cult
4   Jarno Mobach       Sunweb Development
5   Ward Vanhoof       Lotto - Soudal U23
6   Gerben Thijssen       Lotto - Soudal
7   Ide Schelling       SEG Racing Academy
8   Niklas Märkl       Sunweb Development
9   Sjoerd Bax       Delta Rotterdam
10   Anders Hardahl       ColoQuick - Cult
Klassement:
1   Julius Johansen       ColoQuick - Cult
 
7e etappe (16/9)
1   Marijn Van Den Berg       Delta Rotterdam
2   Dennis Van Der Horst       Metec - TKH
3   Rasmus Bøgh Wallin       ColoQuick - Cult
4   Julius Johansen       ColoQuick - Cult
5   Chiel Breukelman       NWV Groningen
6   Justin Timmermans       Delta Rotterdam
7   Lars Saugstad       Uno-X Hydrogen
8   Jelle Johannink       Kanjers Voor Kanjers
9   Edoardo Affini       SEG Racing Academy
10   Sjoerd Bax       Delta Rotterdam