Katarzyna NIEWIADOMA
 
Land:    Polen
Geboren:   1994-09-29 (23)
Geslacht:  
  
  
 
Source: Rabobank Liv 

Weg | Meer
Jaar   Ploegen    CycleBase
Ranglijst
   Wereld
beker
   World
Tour
   Zeges
  2013    TKK Pacific Torun       161    -    -    -
  2014    Rabobank Liv       53    67    -    1
  2015    Rabobank Liv       14    25    -    2
  2016    Rabobank Liv       8    -    11    9
  2017    WM3 Energie       8    -    3    2
  2018    Canyon - SRAM       -    -    -    -

Uitslagen | Analyse

2011

Europese Kampioenschappen Tijdrit U19 (15/7)
  10e plaats
Europese Kampioenschappen U19 (17/7)
  8e plaats

2013

NK Polen Tijdrit (19/6)
  4e plaats
NK Polen (22/6)
  4e plaats
GP Krasna Lipa (4-7/7)
  7e plaats
  2e plaats in 1e etappe
Europese Kampioenschappen U23 (20/7)
  5e plaats
Holland Ladies Tour (3-8/9)
  10e plaats

2014

Omloop van het Hageland (9/3)
  9e plaats
Waalse Pijl (23/4 - CDM)
  15e plaats
Valkenburg Hills Classic (30/5)
  11e plaats
GP Gippingen (15/6)
  1e plaats
NK Polen Tijdrit (25/6)
  3e plaats
NK Polen (28/6)
  8e plaats
Ronde van Italie (4-13/7)
  11e plaats
Ronde van Noorwegen (15-17/8)
  3e plaats
  3e plaats in 1e etappe
  3e plaats in 2e etappe
Holland Ladies Tour (2-7/9)
  8e plaats
  3e plaats in 6e etappe
Ronde van Toscane - Memorial Michela Fanini (12-14/9)
  8e plaats
Wereldkampioenschappen (27/9)
  11e plaats

2015

Strade Bianche (7/3)
  6e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (29/3 - CDM)
  13e plaats
Ronde van Vlaanderen (5/4 - CDM)
  22e plaats
Waalse Pijl (22/4 - CDM)
  5e plaats
GP Elsy Jacobs (1-3/5)
  14e plaats
  3e plaats in 2e etappe
Valkenburg Hills Classic (29/5)
  3e plaats
Gooik - Geraardsbergen - Gooik (31/5)
  13e plaats
Durango-Durango Emakumen Saria (9/6)
  2e plaats
Emakumen Bira (10-14/6)
  1e plaats
  4e plaats in 1e etappe
  1e plaats in klassement na 1e etappe
  4e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
  1e plaats in klassement na 3e etappe
  2e plaats in 4e etappe
Europese Spelen (20/6)
  2e plaats
NK Polen Tijdrit (24/6)
  2e plaats
NK Polen (27/6)
  4e plaats
Ronde van Italie (3-12/7)
  5e plaats
  7e plaats in 2e etappe
  4e plaats in 5e etappe
  5e plaats in 6e etappe
  4e plaats in 7e etappe
  5e plaats in 8e etappe
  7e plaats in 9e etappe
Sparkassen Giro - Bochum (2/8 - CDM)
  51e plaats
Europese Kampioenschappen Tijdrit U23 (6/8)
  5e plaats
Europese Kampioenschappen U23 (8/8)
  1e plaats
Vargarda (23/8 - CDM)
  21e plaats
GP Plouay (29/8 - CDM)
  48e plaats
Lotto Tour (8-11/9)
  5e plaats
  3e plaats in 4e etappe
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (20/9)
  3e plaats
Wereldkampioenschappen (26/9)
  7e plaats

2016

Omloop van het Hageland (28/2)
  23e plaats
Strade Bianche (5/3 - World Tour)
  2e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (20/3 - World Tour)
  7e plaats
Ronde van Vlaanderen (3/4 - World Tour)
  10e plaats
Ronde van Gelderland (17/4)
  1e plaats
Waalse Pijl (20/4 - World Tour)
  4e plaats
Dwars door de Westhoek (24/4)
  20e plaats
GP Elsy Jacobs (29/4-1/5)
  1e plaats
  1e plaats in 3e etappe
Ronde van Trentino Alto Adige & Sud Tirolo (18-19/6)
  1e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in klassement na 1e etappe
NK Polen Tijdrit (22/6)
  1e plaats
NK Polen (25/6)
  1e plaats
Ronde van Italie (1-10/7 - World Tour)
  7e plaats
  7e plaats in proloog
  4e plaats in 1e etappe
  3e plaats in 2e etappe
  7e plaats in 6e etappe
  5e plaats in 7e etappe
  8e plaats in 9e etappe
Olympische Spelen (7/8)
  6e plaats
Olympische Spelen Tijdrit (10/8)
  18e plaats
GP Plouay (27/8 - World Tour)
  4e plaats
Holland Ladies Tour (30/8-4/9)
  5e plaats
  1e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 6e etappe
Europese Kampioenschappen (17/9)
  2e plaats
Ronde van Emilie (24/9)
  8e plaats
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (9/10)
  8e plaats
Wereldkampioenschappen (15/10)
  35e plaats

2017

Omloop Het Nieuwsblad (25/2)
  12e plaats
Strade Bianche (4/3 - World Tour)
  2e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (19/3 - World Tour)
  8e plaats
Dwars door Vlaanderen (22/3)
  9e plaats
Gent - Wevelgem (26/3 - World Tour)
  19e plaats
Ronde van Vlaanderen (2/4 - World Tour)
  8e plaats
Amstel Gold Race (16/4 - World Tour)
  3e plaats
Waalse Pijl (19/4 - World Tour)
  3e plaats
Luik - Bastenaken - Luik (23/4 - World Tour)
  3e plaats
Women`s Tour (7-11/6 - World Tour)
  1e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in klassement na 1e etappe
  5e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
  1e plaats in klassement na 3e etappe
  1e plaats in klassement na 4e etappe
Ronde van Italie (30/6-9/7 - World Tour)
  6e plaats
  4e plaats in 2e etappe
  7e plaats in 8e etappe
  3e plaats in 10e etappe
La Course by Le Tour de France (20/7 - World Tour)
  9e plaats
La Course by Le Tour de France (poursuite) (22/7)
  8e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (11/8 - World Tour)
  7e plaats
Vargarda (13/8 - World Tour)
  13e plaats
Ronde van Noorwegen (17-20/8 - World Tour)
  15e plaats
  8e plaats in 1e etappe
Holland Ladies Tour (29/8-3/9 - World Tour)
  7e plaats
  3e plaats in 5e etappe
Wereldkampioenschappen (23/9)
  5e plaats