Elisa LONGO BORGHINI
 
Land:    Italie
Geboren:   1991-12-10 (26)
Geslacht:  
Familie:   Zus van Paolo Longo Borghini
  
  
 
Source: Hitec Products - Mistral Home 

Weg | Baan | Meer
Belangrijke overwinningen
  NK Italie (2017)
  Ronde van Vlaanderen (2015)

Jaar   Ploegen    CycleBase
Ranglijst
   Wereld
beker
   World
Tour
   Zeges
  2010    -      384    -    -    -
  2011    Top Girls Fassa Bortolo - Raxy Line       105    52    -    -
  2012    Hitec Products - Mistral Home       15    28    -    1
  2013    Hitec Products - Mistral Home       5    5    -    2
  2014    Hitec Products - Mistral Home       12    8    -    6
  2015    Wiggle - Honda       4    4    -    5
  2016    Wiggle - High5       4    -    5    2
  2017    Wiggle - High5       9    -    5    3
  2018    Wiggle - High5       -    -    -    -

Uitslagen | Analyse

2010

Muri Fermani - Le Nostre Fiandre (2/5)
  6e plaats

2011

Omloop Het Nieuwsblad (26/2)
  5e plaats
Omloop van het Hageland (6/3)
  10e plaats
Trofeo Alberto Vannucci (13/3)
  3e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (27/3 - CDM)
  25e plaats
Ronde van Vlaanderen (3/4 - CDM)
  52e plaats
Ronde van Drenthe (16/4 - CDM)
  24e plaats
Waalse Pijl (20/4 - CDM)
  14e plaats
Muri Fermani - Le Nostre Fiandre (2/6)
  5e plaats
Ronde van Trentino Alto Adige & Sud Tirolo (17-19/6)
  12e plaats
NK Italie (22/6)
  9e plaats
Ronde van Italie (1-10/7)
  18e plaats
Europese Kampioenschappen Tijdrit U23 (14/7)
  8e plaats
Europese Kampioenschappen U23 (16/7)
  6e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (29/7 - CDM)
  13e plaats
GP Plouay (27/8 - CDM)
  19e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit (20/9)
  32e plaats
Wereldkampioenschappen (24/9)
  57e plaats

2012

Omloop Het Nieuwsblad (25/2)
  7e plaats
Le Samyn (29/2)
  7e plaats
Omloop van het Hageland (4/3)
  3e plaats
Ronde van Drenthe (10/3 - CDM)
  20e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (25/3 - CDM)
  25e plaats
Ronde van Vlaanderen (1/4 - CDM)
  23e plaats
Waalse Pijl (18/4 - CDM)
  76e plaats
Woman`s Bike Race (13/5)
  1e plaats
Gooik - Geraardsbergen - Gooik (17/5)
  3e plaats
Tour de Free State (23-27/5)
  5e plaats
NK Italie Tijdrit (24/6)
  2e plaats
Ronde van Italie (29/6-7/7)
  9e plaats
Ronde van Thüringen (16-22/7)
  5e plaats
  1e plaats in 5e etappe
  2e plaats in 6e etappe
Europese Kampioenschappen Tijdrit U23 (9/8)
  3e plaats
GP Plouay (25/8 - CDM)
  3e plaats
Holland Ladies Tour (4-9/9)
  6e plaats
  3e plaats in 6e etappe
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (16/9)
  8e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit (18/9)
  15e plaats
Wereldkampioenschappen (22/9)
  3e plaats

2013

Le Samyn (27/2)
  4e plaats
Omloop van het Hageland (3/3)
  9e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (24/3 - CDM)
  1e plaats
Ronde van Vlaanderen (31/3 - CDM)
  4e plaats
Ronde van Gelderland (14/4)
  6e plaats
Waalse Pijl (17/4 - CDM)
  2e plaats
Ronde van Chongming (12/5 - CDM)
  20e plaats
Ronde van Zhoushan (16-18/5)
  2e plaats
  2e plaats in 1e etappe
Durango-Durango Emakumen Saria (4/6)
  4e plaats
Emakumen Bira (6-9/6)
  2e plaats
  2e plaats in 2e etappe
  3e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 4e etappe
Ronde van Trentino Alto Adige & Sud Tirolo (15-16/6)
  4e plaats
  3e plaats in 2e etappe
NK Italie Tijdrit (21/6)
  2e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit (24/9)
  13e plaats
Wereldkampioenschappen (28/9)
  8e plaats
Chrono des Nations (20/10)
  3e plaats

2014

Le Samyn (5/3)
  8e plaats
Omloop van het Hageland (9/3)
  10e plaats
Ronde van Drenthe (15/3 - CDM)
  16e plaats
GP Cholet - Pays de Loire (23/3)
  3e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (30/3 - CDM)
  6e plaats
Ronde van Vlaanderen (6/4 - CDM)
  4e plaats
Ronde van Gelderland (20/4)
  7e plaats
Waalse Pijl (23/4 - CDM)
  3e plaats
GP Plumelec (31/5)
  2e plaats
Gooik - Geraardsbergen - Gooik (1/6)
  3e plaats
NK Italie Tijdrit (7/6)
  1e plaats
Durango-Durango Emakumen Saria (10/6)
  5e plaats
NK Italie (29/6)
  6e plaats
Ronde van Italie (4-13/7)
  5e plaats
  2e plaats in 1e etappe
Ronde van Bretagne (16-20/7)
  1e plaats
  1e plaats in proloog
  1e plaats in 3e etappe
  3e plaats in 4e etappe
Trophee d`Or (23-27/8)
  1e plaats
  1e plaats in 4e etappe
GP Plouay (30/8 - CDM)
  7e plaats
Holland Ladies Tour (2-7/9)
  6e plaats
Chrono Champenois (14/9)
  7e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit (23/9)
  15e plaats
Wereldkampioenschappen (27/9)
  14e plaats

2015

Strade Bianche (7/3)
  3e plaats
Ronde van Drenthe (14/3 - CDM)
  25e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (29/3 - CDM)
  4e plaats
Ronde van Vlaanderen (5/4 - CDM)
  1e plaats
Waalse Pijl (22/4 - CDM)
  18e plaats
Marianne Vos Classic (9/5)
  5e plaats
Valkenburg Hills Classic (29/5)
  5e plaats
Gooik - Geraardsbergen - Gooik (31/5)
  14e plaats
Philadelphia Classic (7/6 - CDM)
  2e plaats
Women`s Tour (17-21/6)
  20e plaats
NK Italie (27/6)
  2e plaats
Ronde van Italie (3-12/7)
  8e plaats
  8e plaats in proloog
  4e plaats in 2e etappe
  7e plaats in 6e etappe
  5e plaats in 7e etappe
Sparkassen Giro - Bochum (2/8 - CDM)
  61e plaats
Omloop van Frankrijk (8-15/8)
  1e plaats
  8e plaats in proloog
  1e plaats in 3e etappe
  1e plaats in klassement na 3e etappe
  6e plaats in 4e etappe
  1e plaats in klassement na 4e etappe
  1e plaats in 5e etappe
  1e plaats in klassement na 5e etappe
Vargarda Ploegentijdrit (21/8 - CDM)
  5e plaats
Vargarda (23/8 - CDM)
  17e plaats
GP Plouay (29/8 - CDM)
  9e plaats
Holland Ladies Tour (1-6/9)
  5e plaats
  2e plaats in 6e etappe
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (20/9)
  4e plaats
Wereldkampioenschappen (26/9)
  4e plaats
Ronde van Emilie (10/10)
  1e plaats

2016

Ronde van Qatar (2-5/2)
  18e plaats
  8e plaats in 2e etappe
Omloop Het Nieuwsblad (27/2)
  15e plaats
Strade Bianche (5/3 - World Tour)
  4e plaats
Gent - Wevelgem (27/3 - World Tour)
  15e plaats
Ronde van Vlaanderen (3/4 - World Tour)
  5e plaats
Durango-Durango Emakumen Saria (12/4)
  2e plaats
Emakumen Bira (13-17/4)
  4e plaats
  3e plaats in 2e etappe
  10e plaats in 3e etappe
  4e plaats in 4e etappe
Waalse Pijl (20/4 - World Tour)
  5e plaats
GP Elsy Jacobs (29/4-1/5)
  5e plaats
  4e plaats in 3e etappe
Philadelphia Classic (5/6 - World Tour)
  2e plaats
Women`s Tour (15-19/6 - World Tour)
  3e plaats
  9e plaats in 1e etappe
  3e plaats in 3e etappe
NK Italie Tijdrit (22/6)
  1e plaats
NK Italie (25/6)
  2e plaats
Ronde van Italie (1-10/7 - World Tour)
  11e plaats
  10e plaats in 1e etappe
  2e plaats in 2e etappe
  2e plaats in 5e etappe
  3e plaats in 7e etappe
Ronde van Thüringen (15-21/7)
  9e plaats in 2e etappe
Olympische Spelen (7/8)
  3e plaats
Olympische Spelen Tijdrit (10/8)
  5e plaats
GP Plouay (27/8 - World Tour)
  9e plaats
Lotto Tour (6-9/9)
  9e plaats
  8e plaats in proloog
Europese Kampioenschappen Tijdrit (15/9)
  7e plaats
Europese Kampioenschappen (17/9)
  3e plaats
Ronde van Emilie (24/9)
  1e plaats
Wereldkampioenschappen (15/10)
  89e plaats

2017

Omloop Het Nieuwsblad (25/2)
  5e plaats
Strade Bianche (4/3 - World Tour)
  1e plaats
Ronde van Drenthe (11/3 - World Tour)
  4e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (19/3 - World Tour)
  9e plaats
Gent - Wevelgem (26/3 - World Tour)
  42e plaats
Ronde van Vlaanderen (2/4 - World Tour)
  10e plaats
Amstel Gold Race (16/4 - World Tour)
  5e plaats
Luik - Bastenaken - Luik (23/4 - World Tour)
  9e plaats
Gooik - Geraardsbergen - Gooik (28/5)
  4e plaats
Women`s Tour (7-11/6 - World Tour)
  10e plaats
  6e plaats in 2e etappe
NK Italie Tijdrit (23/6)
  1e plaats
NK Italie (25/6)
  1e plaats
Ronde van Italie (30/6-9/7 - World Tour)
  2e plaats
  3e plaats in 2e etappe
  3e plaats in 5e etappe
  5e plaats in 8e etappe
  6e plaats in 10e etappe
La Course by Le Tour de France (20/7 - World Tour)
  3e plaats
La Course by Le Tour de France (poursuite) (22/7)
  3e plaats
GP Plouay (26/8 - World Tour)
  34e plaats
Holland Ladies Tour (29/8-3/9 - World Tour)
  10e plaats in 2e etappe
  10e plaats in 4e etappe
Madrid Challenge (10/9 - World Tour)
  52e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit (19/9)
  18e plaats