Annemiek VAN VLEUTEN
 
Land:    Nederland
Geboren:   1982-10-08 (35)
Geslacht:  
  
  
 

Weg | Baan | Veldrijden | MTB XC | Foto`s | Meer
Belangrijke overwinningen
  NK Nederland (2012)
  Wereldkampioenschappen Tijdrit (2017)
  Ronde van Vlaanderen (2011)

Jaar   Ploegen    CycleBase
Ranglijst
   Wereld
beker
   World
Tour
   Zeges
  2007    Therme Skin Care (vanaf September)      -    -    -    -
  2008    Vrienden van het Platteland       105    70    -    -
  2009    DSB - Nederland Bloeit       176    39    -    -
  2010    Nederland Bloeit       7    6    -    5
  2011    Nederland Bloeit       5    1    -    3
  2012    Rabobank       5    57    -    8
  2013    Rabobank Liv/Giant       14    6    -    3
  2014    Rabobank Liv       17    11    -    6
  2015    Bigla       17    10    -    3
  2016    Orica - AIS       12    -    23    6
  2017    Orica - Scott       1    -    2    11
  2018    Orica - Scott  (-2019)     -    -    -    -

Uitslagen | Analyse

2007

NK Nederland Tijdrit (15/8)
  15e plaats

2008

Ronde van Vlaanderen (6/4 - CDM)
  89e plaats
GP Elsy Jacobs (26/4)
  6e plaats
GP Roeselare (27/4)
  2e plaats
Dorpenomloop Aalburg (31/5)
  5e plaats
Omloop van het Ronostrand (1/6)
  3e plaats
Ster Zeeuwsche Eilanden (19-21/6)
  5e plaats
Noordwijk Classic (24/6)
  9e plaats
NK Nederland (28/6)
  12e plaats
Ronde van de Limousin (24-27/7)
  3e plaats in 1e etappe
Vargarda Ploegentijdrit (1/8 - CDM)
  5e plaats
NK Nederland Tijdrit (31/8)
  7e plaats

2009

Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (29/3 - CDM)
  19e plaats
Ronde van Vlaanderen (5/4 - CDM)
  30e plaats
Omloop door Middag-Humsterland (9/5)
  9e plaats
NK Nederland (27/6)
  7e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (31/7 - CDM)
  5e plaats
Vargarda (2/8 - CDM)
  14e plaats
NK Nederland Tijdrit (27/8)
  10e plaats
Holland Ladies Tour (1-6/9)
  10e plaats

2010

Ronde van Vlaanderen (4/4 - CDM)
  10e plaats
GP Dottenijs (5/4)
  8e plaats
Drentse Acht van Dwingeloo (8/4)
  3e plaats
Ronde van Drenthe (10/4 - CDM)
  2e plaats
Ronde van Drenthe / Novilon Euregio Cup (11/4)
  1e plaats
Ronde van Gelderland (17/4)
  7e plaats
Waalse Pijl (21/4 - CDM)
  12e plaats
GP Roeselare (25/4)
  3e plaats
Gracia Tour (29/4-2/5)
  2e plaats
  3e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
  2e plaats in 3e etappe
  2e plaats in 5e etappe
Ronde van de Aude (14-23/5)
  5e plaats
  2e plaats in 5e etappe
  3e plaats in 6e etappe
Parel van de Veluwe (2/6)
  7e plaats
GP Valladolid (6/6 - CDM)
  3e plaats
Durango-Durango Emakumen Saria (8/6)
  3e plaats
Emakumen Bira (10-13/6)
  2e plaats
  1e plaats in 5e etappe
Ster Zeeuwsche Eilanden (17-19/6)
  3e plaats
  3e plaats in 3e etappe
NK Nederland Tijdrit (23/6)
  4e plaats
NK Nederland (26/6)
  9e plaats
Ronde van Italie (2-11/7)
  27e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (30/7 - CDM)
  3e plaats
Vargarda (1/8 - CDM)
  4e plaats
Omloop van Frankrijk (8-14/8)
  1e plaats
  2e plaats in 1e etappe
  3e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
  3e plaats in 3e etappe
  1e plaats in klassement na 3e etappe
  1e plaats in 4e etappe
  1e plaats in klassement na 4e etappe
  1e plaats in klassement na 5e etappe
  2e plaats in 6e etappe
  1e plaats in klassement na 6e etappe
GP Plouay (21/8 - CDM)
  22e plaats
Holland Ladies Tour (31/8-5/9)
  7e plaats
Ronde van Toscane - Memorial Michela Fanini (14-19/9)
  7e plaats
Wereldkampioenschappen (2/10)
  25e plaats

2011

Omloop Het Nieuwsblad (26/2)
  6e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (27/3 - CDM)
  3e plaats
Ronde van Vlaanderen (3/4 - CDM)
  1e plaats
GP Dottenijs (4/4)
  3e plaats
Ronde van Drenthe (16/4 - CDM)
  6e plaats
Waalse Pijl (20/4 - CDM)
  6e plaats
GP Elsy Jacobs (30/4)
  4e plaats
GP Nicolas Frantz (1/5)
  4e plaats
Ronde van Chongming (11-13/5)
  2e plaats
  3e plaats in 1e etappe
  2e plaats in 2e etappe
Ronde van Chongming (15/5 - CDM)
  4e plaats
Dorpenomloop Aalburg (28/5)
  2e plaats
GP Valladolid (5/6 - CDM)
  13e plaats
Durango-Durango Emakumen Saria (7/6)
  10e plaats
NK Nederland (25/6)
  8e plaats
Ronde van Italie (1-10/7)
  75e plaats
  5e plaats in 4e etappe
Vargarda Ploegentijdrit (29/7 - CDM)
  5e plaats
Vargarda (31/7 - CDM)
  1e plaats
Trophee d`Or (20-24/8)
  3e plaats
  3e plaats in 6e etappe
GP Plouay (27/8 - CDM)
  1e plaats
Holland Ladies Tour (6-11/9)
  9e plaats
  3e plaats in 2e etappe
  3e plaats in 6e etappe
Breendonk (17/9)
  3e plaats
Wereldkampioenschappen (24/9)
  24e plaats

2012

Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (25/3 - CDM)
  13e plaats
Waalse Pijl (18/4 - CDM)
  13e plaats
GP Roeselare (22/4)
  1e plaats
GP Elsy Jacobs (27-29/4)
  2e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 3e etappe
GP Cornaredo (20/5)
  3e plaats
Valkenburg Hills Classic (25/5)
  1e plaats
Dorpenomloop Aalburg (26/5)
  1e plaats
Durango-Durango Emakumen Saria (5/6)
  5e plaats
Emakumen Bira (7-10/6)
  3e plaats
  2e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 4e etappe
NK Nederland Tijdrit (20/6)
  2e plaats
NK Nederland (23/6)
  1e plaats
Olympische Spelen (29/7)
  14e plaats
Ronde van Toscane - Memorial Michela Fanini (29/8-2/9)
  6e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  2e plaats in 5e etappe
Holland Ladies Tour (4-9/9)
  11e plaats
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (16/9)
  4e plaats
Wereldkampioenschappen (22/9)
  11e plaats

2013

Omloop Het Nieuwsblad (23/2)
  4e plaats
Ronde van Drenthe (9/3 - CDM)
  13e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (24/3 - CDM)
  7e plaats
Ronde van Vlaanderen (31/3 - CDM)
  5e plaats
Ronde van Gelderland (14/4)
  10e plaats
Omloop van Borsele (20/4)
  8e plaats
GP Elsy Jacobs (26-28/4)
  1e plaats in proloog
Omloop der Kempen (19/5)
  1e plaats
Valkenburg Hills Classic (24/5)
  3e plaats
Dorpenomloop Aalburg (25/5)
  9e plaats
GP Leende (29/5)
  3e plaats
Durango-Durango Emakumen Saria (4/6)
  6e plaats
NK Nederland Tijdrit (19/6)
  3e plaats
NK Nederland (22/6)
  3e plaats
Ronde van Thüringen (15-21/7)
  11e plaats
  3e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 3e etappe
Vargarda Ploegentijdrit (16/8 - CDM)
  2e plaats
Trophee d`Or (24-28/8)
  10e plaats
  1e plaats in 6e etappe
GP Plouay (31/8 - CDM)
  9e plaats
Holland Ladies Tour (3-8/9)
  2e plaats
  2e plaats in 6e etappe
Ronde van Toscane - Memorial Michela Fanini (11-15/9)
  2e plaats in proloog
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (22/9)
  2e plaats
Wereldkampioenschappen (28/9)
  15e plaats

2014

Omloop Het Nieuwsblad (1/3)
  9e plaats
Omloop van het Hageland (9/3)
  6e plaats
Ronde van Drenthe (15/3 - CDM)
  5e plaats
Ronde van Vlaanderen (6/4 - CDM)
  5e plaats
Ronde van Gelderland (20/4)
  6e plaats
Waalse Pijl (23/4 - CDM)
  38e plaats
Omloop van Borsele (tijdrit) (25/4)
  10e plaats
Omloop van Borsele (26/4)
  10e plaats
Ronde van Overijssel (2/5)
  6e plaats
Durango-Durango Emakumen Saria (10/6)
  6e plaats
Emakumen Bira (12-15/6)
  12e plaats
NK Nederland Tijdrit (25/6)
  1e plaats
NK Nederland (28/6)
  4e plaats
Ronde van Italie (4-13/7)
  8e plaats
  1e plaats in proloog
  1e plaats in klassement na proloog
  5e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 3e etappe
Ronde van Noorwegen (15-17/8)
  9e plaats
  3e plaats in proloog
Vargarda Ploegentijdrit (22/8 - CDM)
  2e plaats
Vargarda (24/8 - CDM)
  7e plaats
Lotto Tour (11-15/9)
  1e plaats
  1e plaats in proloog
  1e plaats in 1e etappe
  3e plaats in 4e etappe

2015

Strade Bianche (7/3)
  9e plaats
Acht van Westerveld (12/3)
  3e plaats
Ronde van Drenthe (14/3 - CDM)
  13e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (29/3 - CDM)
  7e plaats
Ronde van Vlaanderen (5/4 - CDM)
  4e plaats
Waalse Pijl (22/4 - CDM)
  2e plaats
GP Elsy Jacobs (1-3/5)
  2e plaats
  2e plaats in 1e etappe
Emakumen Bira (10-14/6)
  7e plaats
  1e plaats in proloog
  1e plaats in klassement na proloog
  2e plaats in 2e etappe
Europese Spelen Tijdrit (18/6)
  3e plaats
Europese Spelen (20/6)
  7e plaats
NK Nederland Tijdrit (24/6)
  6e plaats
NK Nederland (27/6)
  3e plaats
Ronde van Italie (3-12/7)
  35e plaats
  1e plaats in proloog
  1e plaats in klassement na proloog
Holland Ladies Tour (1-6/9)
  10e plaats
Ronde van Toscane - Memorial Michela Fanini (11-13/9)
  3e plaats
  1e plaats in 1e etappe

2016

Omloop Het Nieuwsblad (27/2)
  11e plaats
Omloop van het Hageland (28/2)
  6e plaats
Strade Bianche (5/3 - World Tour)
  7e plaats
Ronde van Drenthe (12/3 - World Tour)
  9e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (20/3 - World Tour)
  8e plaats
Gent - Wevelgem (27/3 - World Tour)
  6e plaats
Ronde van Vlaanderen (3/4 - World Tour)
  7e plaats
Energiewacht Tour (6-10/4)
  2e plaats
  4e plaats in 2e etappe
  2e plaats in 5e etappe
Waalse Pijl (20/4 - World Tour)
  14e plaats
Omloop van Borsele (tijdrit) (22/4)
  4e plaats
Omloop van Borsele (23/4)
  9e plaats
GP Elsy Jacobs (29/4-1/5)
  9e plaats
  1e plaats in proloog
  1e plaats in klassement na proloog
  7e plaats in 1e etappe
Valkenburg Hills Classic (27/5)
  2e plaats
Gooik - Geraardsbergen - Gooik (29/5)
  15e plaats
Parel van de Veluwe (1/6)
  1e plaats
Auensteiner Radsporttage (11-12/6)
  3e plaats
  3e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
Noordwijk Classic (14/6)
  9e plaats
NK Nederland Tijdrit (22/6)
  1e plaats
NK Nederland (24/6)
  7e plaats
Ronde van Thüringen (15-21/7)
  4e plaats
  6e plaats in 2e etappe
  5e plaats in 3e etappe
  2e plaats in 4e etappe
  3e plaats in 5e etappe
  3e plaats in 6e etappe
  9e plaats in 7e etappe
Lotto Tour (6-9/9)
  1e plaats
  1e plaats in proloog
  1e plaats in klassement na proloog
  10e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 3e etappe
Wereldkampioenschappen Tijdrit (11/10)
  5e plaats
Wereldkampioenschappen (15/10)
  53e plaats
Tour of Bright (2-4/12)
  4e plaats
  3e plaats in 1e etappe
  5e plaats in 2e etappe
  5e plaats in 3e etappe

2017

Great Ocean Race (28/1)
  1e plaats
Omloop Het Nieuwsblad (25/2)
  3e plaats
Omloop van het Hageland (26/2)
  24e plaats
Strade Bianche (4/3 - World Tour)
  5e plaats
Ronde van Drenthe (11/3 - World Tour)
  5e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (19/3 - World Tour)
  6e plaats
Dwars door Vlaanderen (22/3)
  12e plaats
Gent - Wevelgem (26/3 - World Tour)
  14e plaats
Ronde van Vlaanderen (2/4 - World Tour)
  4e plaats
Healthy Ageing Tour (5-9/4)
  5e plaats in proloog
Amstel Gold Race (16/4 - World Tour)
  3e plaats
Waalse Pijl (19/4 - World Tour)
  4e plaats
Luik - Bastenaken - Luik (23/4 - World Tour)
  5e plaats
Durango-Durango Emakumen Saria (16/5)
  1e plaats
Emakumen Bira (17-21/5)
  2e plaats
  6e plaats in 1e etappe
  3e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 4e etappe
  2e plaats in 5e etappe
Noordwijk Classic (17/6)
  7e plaats
NK Nederland Tijdrit (21/6)
  1e plaats
NK Nederland (24/6)
  6e plaats
Ronde van Italie (30/6-9/7 - World Tour)
  3e plaats
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 5e etappe
  10e plaats in 6e etappe
  4e plaats in 8e etappe
  4e plaats in 10e etappe
La Course by Le Tour de France (20/7 - World Tour)
  1e plaats
La Course by Le Tour de France (poursuite) (22/7)
  1e plaats
Holland Ladies Tour (29/8-3/9 - World Tour)
  1e plaats
  1e plaats in proloog
  1e plaats in klassement na proloog
  1e plaats in klassement na 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
  9e plaats in 3e etappe
  1e plaats in klassement na 3e etappe
  2e plaats in 4e etappe
  1e plaats in klassement na 4e etappe
Wereldkampioenschappen Tijdrit (19/9)
  1e plaats
Wereldkampioenschappen (23/9)
  4e plaats