Annemiek VAN VLEUTEN
 
Land:    Niederlanden
Geboren:   1982-10-08 (35)
Geschlecht:  
  
  
 

Strasse | Bahn | Querfeldein | MTB XC | Fotos | Mehr
Wichtige Siege
  NM Niederlanden (2012)
  Weltmeisterschaften EZF (2017)
  Ronde van Vlaanderen (2011)

Jahr   Teams    CycleBase
Weltrangliste
   World
Cup
   World
Tour
   Siege
  2007    Therme Skin Care (ab September)      -    -    -    -
  2008    Vrienden van het Platteland       105    70    -    -
  2009    DSB - Nederland Bloeit       176    39    -    -
  2010    Nederland Bloeit       7    6    -    5
  2011    Nederland Bloeit       5    1    -    3
  2012    Rabobank       5    57    -    8
  2013    Rabobank Liv/Giant       14    6    -    3
  2014    Rabobank Liv       17    11    -    6
  2015    Bigla       17    10    -    3
  2016    Orica - AIS       12    -    23    6
  2017    Orica - Scott       1    -    2    11
  2018    Mitchelton - Scott  (-2019)     -    -    -    -

Ergebnisse | Analyse

2007

NM Niederlanden EZF (15/8)
  15th Platz

2008

Ronde van Vlaanderen (6/4 - CDM)
  89th Platz
GP Elsy Jacobs (26/4)
  6th Platz
GP Roeselare (27/4)
  2nd Platz
Dorpenomloop Aalburg (31/5)
  5th Platz
Omloop van het Ronostrand (1/6)
  3rd Platz
Ster Zeeuwsche Eilanden (19-21/6)
  5th Platz
Noordwijk Classic (24/6)
  9th Platz
NM Niederlanden (28/6)
  12nd Platz
Ronde van de Limousin (24-27/7)
  3rd Platz in 1st Etappe
Vargarda MZF (1/8 - CDM)
  5th Platz
NM Niederlanden EZF (31/8)
  7th Platz

2009

Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (29/3 - CDM)
  19th Platz
Ronde van Vlaanderen (5/4 - CDM)
  30th Platz
Omloop door Middag-Humsterland (9/5)
  9th Platz
NM Niederlanden (27/6)
  7th Platz
Vargarda MZF (31/7 - CDM)
  5th Platz
Vargarda (2/8 - CDM)
  14th Platz
NM Niederlanden EZF (27/8)
  10th Platz
Holland Ladies Tour (1-6/9)
  10th Platz

2010

Ronde van Vlaanderen (4/4 - CDM)
  10th Platz
GP Dottignies (5/4)
  8th Platz
Drentse Acht van Dwingeloo (8/4)
  3rd Platz
Ronde van Drenthe (10/4 - CDM)
  2nd Platz
Ronde van Drenthe / Novilon Euregio Cup (11/4)
  1st Platz
Ronde van Gelderland (17/4)
  7th Platz
Fleche Wallone (21/4 - CDM)
  12nd Platz
GP Roeselare (25/4)
  3rd Platz
Gracia Tour (29/4-2/5)
  2nd Platz
  3rd Platz in 1st Etappe
  1st Platz in 2nd Etappe
  2nd Platz in 3rd Etappe
  2nd Platz in 5th Etappe
Ronde van de Aude (14-23/5)
  5th Platz
  2nd Platz in 5th Etappe
  3rd Platz in 6th Etappe
Parel van de Veluwe (2/6)
  7th Platz
GP Valladolid (6/6 - CDM)
  3rd Platz
Durango-Durango Emakumen Saria (8/6)
  3rd Platz
Emakumen Bira (10-13/6)
  2nd Platz
  1st Platz in 5th Etappe
Ster Zeeuwsche Eilanden (17-19/6)
  3rd Platz
  3rd Platz in 3rd Etappe
NM Niederlanden EZF (23/6)
  4th Platz
NM Niederlanden (26/6)
  9th Platz
Giro d`Italia (2-11/7)
  27th Platz
Vargarda MZF (30/7 - CDM)
  3rd Platz
Vargarda (1/8 - CDM)
  4th Platz
La Route de France (8-14/8)
  1st Platz
  2nd Platz in 1st Etappe
  3rd Platz in 2nd Etappe
  1st Platz im Klassement nach 2nd Etappe
  3rd Platz in 3rd Etappe
  1st Platz im Klassement nach 3rd Etappe
  1st Platz in 4th Etappe
  1st Platz im Klassement nach 4th Etappe
  1st Platz im Klassement nach 5th Etappe
  2nd Platz in 6th Etappe
  1st Platz im Klassement nach 6th Etappe
GP Plouay (21/8 - CDM)
  22nd Platz
Holland Ladies Tour (31/8-5/9)
  7th Platz
Ronde van Toscane - Memorial Michela Fanini (14-19/9)
  7th Platz
Weltmeisterschaften (2/10)
  25th Platz

2011

Omloop Het Nieuwsblad (26/2)
  6th Platz
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (27/3 - CDM)
  3rd Platz
Ronde van Vlaanderen (3/4 - CDM)
  1st Platz
GP Dottignies (4/4)
  3rd Platz
Ronde van Drenthe (16/4 - CDM)
  6th Platz
Fleche Wallone (20/4 - CDM)
  6th Platz
GP Elsy Jacobs (30/4)
  4th Platz
GP Nicolas Frantz (1/5)
  4th Platz
Tour of Chongming Island (11-13/5)
  2nd Platz
  3rd Platz in 1st Etappe
  2nd Platz in 2nd Etappe
Tour of Chongming (15/5 - CDM)
  4th Platz
Dorpenomloop Aalburg (28/5)
  2nd Platz
GP Valladolid (5/6 - CDM)
  13rd Platz
Durango-Durango Emakumen Saria (7/6)
  10th Platz
NM Niederlanden (25/6)
  8th Platz
Giro d`Italia (1-10/7)
  75th Platz
  5th Platz in 4th Etappe
Vargarda MZF (29/7 - CDM)
  5th Platz
Vargarda (31/7 - CDM)
  1st Platz
Trophee d`Or (20-24/8)
  3rd Platz
  3rd Platz in 6th Etappe
GP Plouay (27/8 - CDM)
  1st Platz
Holland Ladies Tour (6-11/9)
  9th Platz
  3rd Platz in 2nd Etappe
  3rd Platz in 6th Etappe
Breendonk (17/9)
  3rd Platz
Weltmeisterschaften (24/9)
  24th Platz

2012

Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (25/3 - CDM)
  13rd Platz
Fleche Wallone (18/4 - CDM)
  13rd Platz
GP Roeselare (22/4)
  1st Platz
GP Elsy Jacobs (27-29/4)
  2nd Platz
  1st Platz in 1st Etappe
  1st Platz in 3rd Etappe
GP Cornaredo (20/5)
  3rd Platz
Valkenburg Hills Classic (25/5)
  1st Platz
Dorpenomloop Aalburg (26/5)
  1st Platz
Durango-Durango Emakumen Saria (5/6)
  5th Platz
Emakumen Bira (7-10/6)
  3rd Platz
  2nd Platz in 2nd Etappe
  1st Platz in 4th Etappe
NM Niederlanden EZF (20/6)
  2nd Platz
NM Niederlanden (23/6)
  1st Platz
Olympische Spiele (29/7)
  14th Platz
Ronde van Toscane - Memorial Michela Fanini (29/8-2/9)
  6th Platz
  1st Platz in 1st Etappe
  2nd Platz in 5th Etappe
Holland Ladies Tour (4-9/9)
  11st Platz
Weltmeisterschaften MZF (16/9)
  4th Platz
Weltmeisterschaften (22/9)
  11st Platz

2013

Omloop Het Nieuwsblad (23/2)
  4th Platz
Ronde van Drenthe (9/3 - CDM)
  13rd Platz
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (24/3 - CDM)
  7th Platz
Ronde van Vlaanderen (31/3 - CDM)
  5th Platz
Ronde van Gelderland (14/4)
  10th Platz
Omloop van Borsele (20/4)
  8th Platz
GP Elsy Jacobs (26-28/4)
  1st Platz im Prolog
Omloop der Kempen (19/5)
  1st Platz
Valkenburg Hills Classic (24/5)
  3rd Platz
Dorpenomloop Aalburg (25/5)
  9th Platz
GP Leende (29/5)
  3rd Platz
Durango-Durango Emakumen Saria (4/6)
  6th Platz
NM Niederlanden EZF (19/6)
  3rd Platz
NM Niederlanden (22/6)
  3rd Platz
Thüringen Rundfahrt (15-21/7)
  11st Platz
  3rd Platz in 1st Etappe
  1st Platz in 3rd Etappe
Vargarda MZF (16/8 - CDM)
  2nd Platz
Trophee d`Or (24-28/8)
  10th Platz
  1st Platz in 6th Etappe
GP Plouay (31/8 - CDM)
  9th Platz
Holland Ladies Tour (3-8/9)
  2nd Platz
  2nd Platz in 6th Etappe
Ronde van Toscane - Memorial Michela Fanini (11-15/9)
  2nd Platz im Prolog
Weltmeisterschaften MZF (22/9)
  2nd Platz
Weltmeisterschaften (28/9)
  15th Platz

2014

Omloop Het Nieuwsblad (1/3)
  9th Platz
Omloop van het Hageland (9/3)
  6th Platz
Ronde van Drenthe (15/3 - CDM)
  5th Platz
Ronde van Vlaanderen (6/4 - CDM)
  5th Platz
Ronde van Gelderland (20/4)
  6th Platz
Fleche Wallone (23/4 - CDM)
  38th Platz
Omloop van Borsele (EZF) (25/4)
  10th Platz
Omloop van Borsele (26/4)
  10th Platz
Ronde van Overijssel (2/5)
  6th Platz
Durango-Durango Emakumen Saria (10/6)
  6th Platz
Emakumen Bira (12-15/6)
  12nd Platz
NM Niederlanden EZF (25/6)
  1st Platz
NM Niederlanden (28/6)
  4th Platz
Giro d`Italia (4-13/7)
  8th Platz
  1st Platz im Prolog
  1st Platz im Klassement nach Prolog
  5th Platz in 2nd Etappe
  1st Platz in 3rd Etappe
Tour of Norway (15-17/8)
  9th Platz
  3rd Platz im Prolog
Vargarda MZF (22/8 - CDM)
  2nd Platz
Vargarda (24/8 - CDM)
  7th Platz
Lotto Tour (11-15/9)
  1st Platz
  1st Platz im Prolog
  1st Platz in 1st Etappe
  3rd Platz in 4th Etappe

2015

Strade Bianche (7/3)
  9th Platz
Acht van Westerveld (12/3)
  3rd Platz
Ronde van Drenthe (14/3 - CDM)
  13rd Platz
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (29/3 - CDM)
  7th Platz
Ronde van Vlaanderen (5/4 - CDM)
  4th Platz
Fleche Wallone (22/4 - CDM)
  2nd Platz
GP Elsy Jacobs (1-3/5)
  2nd Platz
  2nd Platz in 1st Etappe
Emakumen Bira (10-14/6)
  7th Platz
  1st Platz im Prolog
  1st Platz im Klassement nach Prolog
  2nd Platz in 2nd Etappe
European Games EZF (18/6)
  3rd Platz
European Games (20/6)
  7th Platz
NM Niederlanden EZF (24/6)
  6th Platz
NM Niederlanden (27/6)
  3rd Platz
Giro d`Italia (3-12/7)
  35th Platz
  1st Platz im Prolog
  1st Platz im Klassement nach Prolog
Holland Ladies Tour (1-6/9)
  10th Platz
Ronde van Toscane - Memorial Michela Fanini (11-13/9)
  3rd Platz
  1st Platz in 1st Etappe

2016

Omloop Het Nieuwsblad (27/2)
  11st Platz
Omloop van het Hageland (28/2)
  6th Platz
Strade Bianche (5/3 - World Tour)
  7th Platz
Ronde van Drenthe (12/3 - World Tour)
  9th Platz
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (20/3 - World Tour)
  8th Platz
Gent - Wevelgem (27/3 - World Tour)
  6th Platz
Ronde van Vlaanderen (3/4 - World Tour)
  7th Platz
Energiewacht Tour (6-10/4)
  2nd Platz
  4th Platz in 2nd Etappe
  2nd Platz in 5th Etappe
Fleche Wallone (20/4 - World Tour)
  14th Platz
Omloop van Borsele (EZF) (22/4)
  4th Platz
Omloop van Borsele (23/4)
  9th Platz
GP Elsy Jacobs (29/4-1/5)
  9th Platz
  1st Platz im Prolog
  1st Platz im Klassement nach Prolog
  7th Platz in 1st Etappe
Valkenburg Hills Classic (27/5)
  2nd Platz
Gooik - Geraardsbergen - Gooik (29/5)
  15th Platz
Parel van de Veluwe (1/6)
  1st Platz
Auensteiner Radsporttage (11-12/6)
  3rd Platz
  3rd Platz in 1st Etappe
  1st Platz in 2nd Etappe
  1st Platz im Klassement nach 2nd Etappe
Noordwijk Classic (14/6)
  9th Platz
NM Niederlanden EZF (22/6)
  1st Platz
NM Niederlanden (24/6)
  7th Platz
Thüringen Rundfahrt (15-21/7)
  4th Platz
  6th Platz in 2nd Etappe
  5th Platz in 3rd Etappe
  2nd Platz in 4th Etappe
  3rd Platz in 5th Etappe
  3rd Platz in 6th Etappe
  9th Platz in 7th Etappe
Lotto Tour (6-9/9)
  1st Platz
  1st Platz im Prolog
  1st Platz im Klassement nach Prolog
  10th Platz in 2nd Etappe
  1st Platz in 3rd Etappe
Weltmeisterschaften EZF (11/10)
  5th Platz
Weltmeisterschaften (15/10)
  53rd Platz
Tour of Bright (2-4/12)
  4th Platz
  3rd Platz in 1st Etappe
  5th Platz in 2nd Etappe
  5th Platz in 3rd Etappe

2017

Great Ocean Race (28/1)
  1st Platz
Omloop Het Nieuwsblad (25/2)
  3rd Platz
Omloop van het Hageland (26/2)
  24th Platz
Strade Bianche (4/3 - World Tour)
  5th Platz
Ronde van Drenthe (11/3 - World Tour)
  5th Platz
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (19/3 - World Tour)
  6th Platz
Dwars door Vlaanderen (22/3)
  12nd Platz
Gent - Wevelgem (26/3 - World Tour)
  14th Platz
Ronde van Vlaanderen (2/4 - World Tour)
  4th Platz
Healthy Ageing Tour (5-9/4)
  5th Platz im Prolog
Amstel Gold Race (16/4 - World Tour)
  3rd Platz
Fleche Wallone (19/4 - World Tour)
  4th Platz
Liège - Bastogne - Liège (23/4 - World Tour)
  5th Platz
Durango-Durango Emakumen Saria (16/5)
  1st Platz
Emakumen Bira (17-21/5)
  2nd Platz
  6th Platz in 1st Etappe
  3rd Platz in 3rd Etappe
  1st Platz in 4th Etappe
  2nd Platz in 5th Etappe
Noordwijk Classic (17/6)
  7th Platz
NM Niederlanden EZF (21/6)
  1st Platz
NM Niederlanden (24/6)
  6th Platz
Giro d`Italia (30/6-9/7 - World Tour)
  3rd Platz
  1st Platz in 2nd Etappe
  1st Platz in 5th Etappe
  10th Platz in 6th Etappe
  4th Platz in 8th Etappe
  4th Platz in 10th Etappe
La Course by Le Tour de France (20/7 - World Tour)
  1st Platz
La Course by Le Tour de France (poursuite) (22/7)
  1st Platz
Holland Ladies Tour (29/8-3/9 - World Tour)
  1st Platz
  1st Platz im Prolog
  1st Platz im Klassement nach Prolog
  1st Platz im Klassement nach 1st Etappe
  1st Platz in 2nd Etappe
  1st Platz im Klassement nach 2nd Etappe
  9th Platz in 3rd Etappe
  1st Platz im Klassement nach 3rd Etappe
  2nd Platz in 4th Etappe
  1st Platz im Klassement nach 4th Etappe
Weltmeisterschaften EZF (19/9)
  1st Platz
Weltmeisterschaften (23/9)
  4th Platz