Ellen VAN DIJK
 
Land:    Nederland
Geboren:   1987-02-11 (30)
Geslacht:  
  
  
 
Source: Specialized - Lululemon 

Weg | Baan | MTB XC | Meer
Belangrijke overwinningen
  Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (2012, 2013, 2016, 2017)
  Wereldkampioenschappen Tijdrit (2013)
  Ronde van Vlaanderen (2014)

Jaar   Ploegen    CycleBase
Ranglijst
   Wereld
beker
   World
Tour
   Zeges
  2006    Vrienden van het Platteland       93    -    -    1
  2007    Vrienden van het Platteland       35    -    -    2
  2008    Vrienden van het Platteland       89    70    -    2
  2009    Columbia - HTC       71    34    -    2
  2010    HTC - Columbia       26    13    -    2
  2011    HTC - High Road       19    12    -    4
  2012    Specialized - Lululemon       13    14    -    8
  2013    Specialized - Lululemon       3    3    -    15
  2014    Boels - Dolmans       13    7    -    2
  2015    Boels - Dolmans       12    19    -    2
  2016    Boels - Dolmans       10    -    36    7
  2017    Sunweb       4    -    8    5
  2018    Sunweb       -    -    -    -

Uitslagen | Analyse

2002

NK Nederland Tijdrit U17 (14/8)
  4e plaats

2003

NK Nederland U17 (24/8)
  1e plaats
NK Nederland Tijdrit U17 (27/8)
  3e plaats

2004

NK Nederland Tijdrit U19 (9/6)
  1e plaats
NK Nederland U19 (22/8)
  1e plaats
Wereldkampioenschappen U19 (1/10)
  3e plaats

2005

NK Nederland U19 (10/7)
  2e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit U19 (12/8)
  7e plaats
Wereldkampioenschappen U19 (14/8)
  7e plaats
NK Nederland Tijdrit U19 (17/8)
  1e plaats

2006

Omloop van Sneek (23/4)
  4e plaats
Parel van de Veluwe (7/6)
  2e plaats
NK Nederland Tijdrit (20/6)
  7e plaats
GP Gerrie Knetemann (28/6)
  5e plaats
Omloop van Valkenburg (9/7)
  3e plaats
Europese Kampioenschappen U23 (15/7)
  10e plaats
Ronde van de Limousin (21-23/7)
  5e plaats
  1e plaats in 2e etappe
Sparkassen Giro - Bochum (13/8)
  11e plaats
GP Boekel (20/8)
  2e plaats
  2e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
Rotterdam Tour (3/9 - CDM)
  6e plaats

2007

Omloop Het Nieuwsblad (18/3)
  6e plaats
Ronde van Vlaanderen (8/4 - CDM)
  40e plaats
Ronde van Drenthe (14/4 - CDM)
  15e plaats
Ronde van Drenthe / Novilon Euregio Cup (15/4)
  7e plaats
Tijdrit Bleiswijk (29/4)
  1e plaats
Omloop van Borsele (12/5)
  3e plaats
Ronde van de Aude (18-27/5)
  3e plaats in proloog
Ronde van Chongming (tijdrit) (2/6)
  3e plaats
Ronde van Chongming (3-6/6)
  2e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  2e plaats in 2e etappe
  2e plaats in 3e etappe
NK Nederland (30/6)
  18e plaats
Europese Kampioenschappen Tijdrit U23 (19/7)
  5e plaats
NK Nederland Tijdrit (15/8)
  1e plaats
Chrono Champenois (16/9)
  5e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit (26/9)
  17e plaats

2008

GP Sankomij Veldhoven (11/5)
  3e plaats
Ronde van de Aude (16-25/5)
  2e plaats in proloog
Ster Zeeuwsche Eilanden (19-21/6)
  3e plaats
  2e plaats in 1e etappe
Noordwijk Classic (24/6)
  3e plaats
NK Nederland (28/6)
  20e plaats
Europese Kampioenschappen Tijdrit U23 (3/7)
  1e plaats
Ronde van de Limousin (24-27/7)
  1e plaats in 1e etappe
Vargarda (30/7 - CDM)
  23e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (1/8 - CDM)
  5e plaats
NK Nederland Tijdrit (31/8)
  4e plaats
Chrono Champenois (14/9)
  7e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit (24/9)
  20e plaats

2009

Ronde van Qatar (8-10/2)
  4e plaats
  3e plaats in 1e etappe
Ronde van Grand Montreal (1-4/6)
  3e plaats in 3e etappe
Ronde van de Kerspelen (13/6)
  1e plaats
NK Nederland (27/6)
  9e plaats
Europese Kampioenschappen Tijdrit U23 (1/7)
  1e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (31/7 - CDM)
  2e plaats
Vargarda (2/8 - CDM)
  23e plaats
NK Nederland Tijdrit (27/8)
  3e plaats
Holland Ladies Tour (1-6/9)
  1e plaats in 2e etappe
Ronde van Toscane - Memorial Michela Fanini (15-20/9)
  2e plaats in 4e etappe
Wereldkampioenschappen Tijdrit (23/9)
  20e plaats

2010

Ronde van Vlaanderen (4/4 - CDM)
  64e plaats
Ronde van Drenthe (10/4 - CDM)
  21e plaats
Ronde van Drenthe / Novilon Euregio Cup (11/4)
  10e plaats
Ronde van Gelderland (17/4)
  6e plaats
Omloop van Borsele (24/4)
  5e plaats
GP Roeselare (25/4)
  9e plaats
Ronde van Chongming (9/5 - CDM)
  6e plaats
Parel van de Veluwe (2/6)
  3e plaats
NK Nederland Tijdrit (23/6)
  7e plaats
NK Nederland (26/6)
  16e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (30/7 - CDM)
  2e plaats
Vargarda (1/8 - CDM)
  5e plaats
Sparkassen Giro - Bochum (8/8)
  1e plaats
Holland Ladies Tour (31/8-5/9)
  3e plaats
  1e plaats in 6e etappe
Chrono Champenois (12/9)
  7e plaats

2011

Ronde van Qatar (2-4/2)
  1e plaats
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
Dorpenomloop Aalburg (28/5)
  5e plaats
Parel van de Veluwe (1/6)
  5e plaats
NK Nederland Tijdrit (22/6)
  2e plaats
NK Nederland (25/6)
  11e plaats
Ronde van Italie (1-10/7)
  94e plaats
  5e plaats in 10e etappe
Vargarda Ploegentijdrit (29/7 - CDM)
  1e plaats
Vargarda (31/7 - CDM)
  2e plaats
Holland Ladies Tour (6-11/9)
  1e plaats in 2e etappe
Wereldkampioenschappen Tijdrit (20/9)
  6e plaats

2012

Ronde van Qatar (1-3/2)
  4e plaats
  3e plaats in 1e etappe
  2e plaats in 3e etappe
Omloop Het Nieuwsblad (25/2)
  2e plaats
Le Samyn (29/2)
  4e plaats
Ronde van Vlaanderen (1/4 - CDM)
  6e plaats
Energiewacht Tour (4-8/4)
  2e plaats
Omloop van Borsele (21/4)
  1e plaats
Gracia Tour (25-29/4)
  6e plaats
  1e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 3e etappe
Durango-Durango Emakumen Saria (5/6)
  10e plaats
Emakumen Bira (7-10/6)
  11e plaats
  3e plaats in 3e etappe
NK Nederland Tijdrit (20/6)
  1e plaats
Olympische Spelen Tijdrit (1/8)
  8e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (17/8 - CDM)
  1e plaats
Lotto Tour (25-27/8)
  1e plaats
  2e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 3e etappe
Holland Ladies Tour (4-9/9)
  12e plaats
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (16/9)
  1e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit (18/9)
  5e plaats

2013

Ronde van Qatar (29/1-1/2)
  3e plaats
  3e plaats in 2e etappe
  2e plaats in 3e etappe
Omloop Het Nieuwsblad (23/2)
  6e plaats
Le Samyn (27/2)
  1e plaats
Omloop van het Hageland (3/3)
  6e plaats
Drentse Acht van Dwingeloo (7/3)
  6e plaats
Ronde van Drenthe (9/3 - CDM)
  2e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (24/3 - CDM)
  3e plaats
Ronde van Vlaanderen (31/3 - CDM)
  2e plaats
Energiewacht Tour (3-7/4)
  1e plaats
  2e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 3e etappe
  2e plaats in 5e etappe
Waalse Pijl (17/4 - CDM)
  6e plaats
Omloop van Borsele (tijdrit) (19/4)
  1e plaats
Gracia Tour (24-28/4)
  1e plaats
  1e plaats in proloog
  2e plaats in 1e etappe
  1e plaats in 2e etappe
  2e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 4e etappe
Valkenburg Hills Classic (24/5)
  5e plaats
GP Leende (29/5)
  1e plaats
Durango-Durango Emakumen Saria (4/6)
  7e plaats
Emakumen Bira (6-9/6)
  2e plaats in 3e etappe
NK Nederland Tijdrit (19/6)
  1e plaats
Ronde van Italie (30/6-7/7)
  24e plaats
  1e plaats in 8e etappe
Ronde van Thüringen (15-21/7)
  2e plaats in 4e etappe
Vargarda Ploegentijdrit (16/8 - CDM)
  1e plaats
Vargarda (18/8 - CDM)
  4e plaats
Lotto Tour (23-27/8)
  1e plaats
  3e plaats in 4e etappe
Holland Ladies Tour (3-8/9)
  1e plaats
Chrono Champenois (15/9)
  1e plaats
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (22/9)
  1e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit (24/9)
  1e plaats
Wereldkampioenschappen (28/9)
  16e plaats

2014

Le Samyn (5/3)
  4e plaats
Ronde van Drenthe (15/3 - CDM)
  7e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (30/3 - CDM)
  8e plaats
Ronde van Vlaanderen (6/4 - CDM)
  1e plaats
Energiewacht Tour (9-13/4)
  8e plaats
Waalse Pijl (23/4 - CDM)
  10e plaats
Omloop van Borsele (tijdrit) (25/4)
  1e plaats
Omloop van Borsele (26/4)
  3e plaats
GP Elsy Jacobs (2-4/5)
  4e plaats
  2e plaats in proloog
GP Leende (28/5)
  2e plaats
Valkenburg Hills Classic (30/5)
  2e plaats
NK Nederland Tijdrit (25/6)
  2e plaats
Ronde van Italie (4-13/7)
  26e plaats
Sparkassen Giro - Bochum (3/8 - CDM)
  11e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (22/8 - CDM)
  3e plaats
Vargarda (24/8 - CDM)
  19e plaats
Holland Ladies Tour (2-7/9)
  3e plaats
  1e plaats in 1e etappe
Chrono Champenois (14/9)
  2e plaats
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (21/9)
  5e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit (23/9)
  7e plaats
Wereldkampioenschappen (27/9)
  29e plaats

2015

Ronde van Qatar (3-6/2)
  3e plaats
  1e plaats in 2e etappe
  1e plaats in klassement na 2e etappe
Omloop Het Nieuwsblad (28/2)
  2e plaats
Ronde van Drenthe (14/3 - CDM)
  3e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (29/3 - CDM)
  8e plaats
Ronde van Vlaanderen (5/4 - CDM)
  24e plaats
Energiewacht Tour (8-12/4)
  6e plaats
Waalse Pijl (22/4 - CDM)
  36e plaats
Omloop van Borsele (tijdrit) (24/4)
  1e plaats
Ronde van Overijssel (1/5)
  4e plaats
Valkenburg Hills Classic (29/5)
  8e plaats
Gooik - Geraardsbergen - Gooik (31/5)
  2e plaats
Durango-Durango Emakumen Saria (9/6)
  8e plaats
Emakumen Bira (10-14/6)
  4e plaats in proloog
  5e plaats in 3e etappe
Europese Spelen Tijdrit (18/6)
  1e plaats
Europese Spelen (20/6)
  4e plaats
NK Nederland Tijdrit (24/6)
  2e plaats
NK Nederland (27/6)
  12e plaats
Ronde van Italie (3-12/7)
  23e plaats
  4e plaats in proloog
Holland Ladies Tour (1-6/9)
  3e plaats
  2e plaats in 4e etappe
  5e plaats in 6e etappe
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (20/9)
  2e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit (22/9)
  7e plaats
Wereldkampioenschappen (26/9)
  10e plaats

2016

Ronde van Qatar (2-5/2)
  3e plaats
  6e plaats in 2e etappe
  1e plaats in 3e etappe
Gent - Wevelgem (27/3 - World Tour)
  8e plaats
Ronde van Vlaanderen (3/4 - World Tour)
  6e plaats
Energiewacht Tour (6-10/4)
  1e plaats
  3e plaats in 2e etappe
  6e plaats in 4e etappe
  1e plaats in 5e etappe
  1e plaats in klassement na 5e etappe
  9e plaats in 6e etappe
Waalse Pijl (20/4 - World Tour)
  38e plaats
Omloop van Borsele (tijdrit) (22/4)
  2e plaats
Omloop van Borsele (23/4)
  12e plaats
GP Elsy Jacobs (29/4-1/5)
  11e plaats
  3e plaats in proloog
  8e plaats in 1e etappe
Valkenburg Hills Classic (27/5)
  5e plaats
Gooik - Geraardsbergen - Gooik (29/5)
  18e plaats
Flanders Diamond Tour (12/6)
  8e plaats
Women`s Tour (15-19/6 - World Tour)
  13e plaats
  10e plaats in 4e etappe
NK Nederland (24/6)
  24e plaats
Ronde van Thüringen (15-21/7)
  3e plaats
  5e plaats in 2e etappe
  3e plaats in 3e etappe
  1e plaats in 4e etappe
  1e plaats in klassement na 4e etappe
  1e plaats in klassement na 5e etappe
  7e plaats in 6e etappe
  8e plaats in 7e etappe
La Course by Le Tour de France (24/7 - World Tour)
  27e plaats
Olympische Spelen (7/8)
  21e plaats
Olympische Spelen Tijdrit (10/8)
  4e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (19/8 - World Tour)
  1e plaats
Vargarda (21/8 - World Tour)
  34e plaats
Holland Ladies Tour (30/8-4/9)
  2e plaats
  5e plaats in 1e etappe
  6e plaats in 3e etappe
  2e plaats in 6e etappe
Chrono Champenois (11/9)
  3e plaats
Europese Kampioenschappen Tijdrit (15/9)
  1e plaats
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (9/10)
  1e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit (11/10)
  2e plaats
Wereldkampioenschappen (15/10)
  85e plaats
Ronde van Okinawa (13/11)
  2e plaats

2017

Omloop Het Nieuwsblad (25/2)
  4e plaats
Omloop van het Hageland (26/2)
  8e plaats
Le Samyn (1/3)
  6e plaats
Ronde van Drenthe (11/3 - World Tour)
  12e plaats
Trofeo Alfredo Binda - Cittiglio (19/3 - World Tour)
  19e plaats
Dwars door Vlaanderen (22/3)
  11e plaats
Gent - Wevelgem (26/3 - World Tour)
  33e plaats
Ronde van Vlaanderen (2/4 - World Tour)
  18e plaats
Healthy Ageing Tour (5-9/4)
  1e plaats
  1e plaats in proloog
  1e plaats in klassement na proloog
  5e plaats in 1e etappe
  1e plaats in klassement na 1e etappe
  3e plaats in 3e etappe
  1e plaats in klassement na 3e etappe
  10e plaats in 4e etappe
  1e plaats in klassement na 4e etappe
Amstel Gold Race (16/4 - World Tour)
  10e plaats
Waalse Pijl (19/4 - World Tour)
  16e plaats
Luik - Bastenaken - Luik (23/4 - World Tour)
  4e plaats
Ronde van Yorkshire (29/4)
  16e plaats
Gooik - Geraardsbergen - Gooik (28/5)
  2e plaats
Women`s Tour (7-11/6 - World Tour)
  5e plaats
  3e plaats in 2e etappe
  3e plaats in 3e etappe
  8e plaats in 4e etappe
NK Nederland Tijdrit (21/6)
  2e plaats
NK Nederland (24/6)
  5e plaats
Ronde van Thüringen (12-18/7)
  2e plaats
  5e plaats in proloog
  5e plaats in 3e etappe
  2e plaats in 4e etappe
  2e plaats in 5e etappe
Ride London Classic (29/7 - World Tour)
  19e plaats
Europese Kampioenschappen Tijdrit (3/8)
  1e plaats
Vargarda Ploegentijdrit (11/8 - World Tour)
  4e plaats
Vargarda (13/8 - World Tour)
  5e plaats
Ronde van Noorwegen (17-20/8 - World Tour)
  3e plaats
  1e plaats in proloog
  1e plaats in klassement na proloog
  3e plaats in 2e etappe
  2e plaats in 3e etappe
Holland Ladies Tour (29/8-3/9 - World Tour)
  3e plaats
  2e plaats in proloog
  5e plaats in 1e etappe
  2e plaats in 2e etappe
Wereldkampioenschappen Ploegentijdrit (17/9)
  1e plaats
Wereldkampioenschappen Tijdrit (19/9)
  5e plaats
Wereldkampioenschappen (23/9)
  15e plaats