KALENDER
 
Database:   
Datum:  |  
Filter: 

Datum   Wedstrijd   Nat.   Cat.  
1/7   NK Angola  
Winnaar: Jose Panzo
   CN  
1/7   NK Oostenrijk  
Winnaar: Lukas Pöstlberger
   CN  
1/7   NK Bosnie-Herzegovina  
Winnaar: Ivan Siric
   CN  
1/7   NK Wit-Rusland  
Winnaar: Stanislau Bazhkou
   CN  
1/7   NK Brazilie  
Winnaar: Rodrigo Nascimento
   CN  
1/7   NK Bulgarije  
Winnaar: Radoslav Konstantinov
   CN  
1/7   NK Costa Rica  
Winnaar: Joseph Eladio Chavarria Rodriguez
   CN  
1/7   NK Denemarken  
Winnaar: Michael Mørkøv Christensen
   CN  
1/7   NK Estland  
Winnaar: Mihkel Räim
   CN  
1/7   NK Frankrijk  
Winnaar: Anthony Roux
   CN  
1/7   NK Groot-Brittannië  
Winnaar: Connor Swift
   CN  
1/7   NK Georgie  
Winnaar: Tamaz Tsereteli
   CN  
1/7   NK Duitsland  
Winnaar: Pascal Ackermann
   CN  
1/7   NK Guatemala  
Winnaar: Mardoqueo Vasquez Vasquez
   CN  
1/7   NK Guyana  
Winnaar: Curtis Dey
   CN  
1/7   NK Hong Kong  
Winnaar: Ko Siu Wai
   CN  
1/7   NK Hongarije  
Winnaar: Attila Valter
   CN  
1/7   NK Ierland  
Winnaar: Conor Dunne
   CN  
1/7   NK Jamaica  
Winnaar: Russell Small
   CN  
1/7   NK Kazachstan  
Winnaar: Alexey Lutsenko
   CN  
1/7   NK Letland  
Winnaar: Krists Neilands
   CN  
1/7   NK Libanon  
Winnaar: Rachid Elias Abou
   CN  
1/7   NK Luxemburg  
Winnaar: Bob Jungels
   CN  
1/7   NK Marokko  
Winnaar: Abdessadek Kouna
   CN  
1/7   NK Moldavie  
Winnaar: Maxim Rusnac
   CN  
1/7   NK Nederland  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel
   CN  
1/7   NK Panama  
Winnaar: Cristofer Robin Jurado Lopez
   CN  
1/7   NK Rusland  
Winnaar: Ivan Rovny
   CN  
1/7   NK Singapore Tijdrit  
Winnaar: Choon Huat Goh
   CN  
1/7   NK Zwitserland  
Winnaar: Steve Morabito
   CN  
1/7   NK Tunesie  
Winnaar: Ali Nouisri
   CN  
3/7   Trofeo Città di Brescia  
Winnaar: Filippo Rocchetti
   1.2  
3/7   NK Turkije Tijdrit  
Winnaar: Ahmet Örken
   CN  
4/7   Klimtijdrit Camerig-Vaals  
Winnaar: Jasper De Laat
   NE  
4-7/7   Course Solidaridad  
Winnaar: Sylwester Janiszewski
   2.2  
5/7   NK Turkije  
Winnaar: Onur Balkan
   CN  
5-8/7   Ronde van Sibiu  
Winnaar: Ivan Ramiro Sosa Cuervo
   2.1  
5-14/7   Ronde van Venezuela  
Winnaar: Matteo Spreafico
   2.2  
6/7   NK Italie Tijdrit U23  
Winnaar: Edoardo Affini
   CN  
7/7   NK Albanie Tijdrit  
Winnaar: Eugert Zhupa
   CN  
7/7   GP Jean-Pierre Monseré  
Winnaar: Andre Looij
   1.1  
7-14/7   Ronde van Oostenrijk  
Winnaar: Ben Hermans
   2.HC  
7-29/7   Ronde van Frankrijk      2.WT  
8/7   NK Albanie      CN  
8/7   NK Algerije Tijdrit  
Winnaar: Azzedine Lagab
   CN  
8/7   NK Bahamas  
Winnaar: Liam Holowesko
   CN  
8/7   GP Albert Fauville-Baulet  
Winnaar: Aksel Nömmela
   1.2  
8/7   GP Stad Sint-Niklaas  
Winnaar: Michiel Dieleman
   NE  
8/7   Delta Road Race  
Winnaar: Adam De Vos
   1.2  
8/7   Prix de la Ville de Nogent-sur-Oise  
Winnaar: Julien Antomarchi
   1.2  
8/7   Ronde van Medio Brenta  
Winnaar: Alexander Evtushenko
   1.2  
8/7   NK Libanon Tijdrit  
Winnaar: Abdallah Elar
   CN  
8/7   NK Malta  
Winnaar: Christian Formosa
   CN  
8/7   Omloop der Zevenheuvelen  
Winnaar: Jelmer Asjes
   NE  
8/7   NK Singapore  
Winnaar: Choon Huat Goh
   CN  
8/7   NK Taiwan Tijdrit      CN  
9/7   NK Taiwan      CN  
10/7   NK Algerije  
Winnaar: Youcef Reguigui
   CN  
11-15/7   Ronde van Valle d`Aosta  
Winnaar: Vadim Pronskiy
   2.2U  
12-15/7   GP Torres Vedras  
Winnaar: Jose Carlos Prates Neves Fernandes
   2.2  
13/7   Europese Kampioenschappen Tijdrit U23  
Winnaar: Edoardo Affini
   CC  
13/7   Europese Kampioenschappen Tijdrit U19  
Winnaar: Remco Evenepoel
   CC  
13/7   Chrono Kristin Armstrong  
Winnaar: Serghei Tvetcov
   1.2  
14/7   NK Indonesie Tijdrit  
Winnaar: Dealton Nur Arif Prayogo
   CN  
14/7   NK Maleisie Tijdrit      CN  
14/7   NK San Marino  
Winnaar: Marco Pazzini
   CN  
15/7   Europese Kampioenschappen U23  
Winnaar: Marc Hirschi
   CC  
15/7   Europese Kampioenschappen U19  
Winnaar: Remco Evenepoel
   CC  
15/7   NK Maleisie      CN  
22/7   GP Perenchies      1.2  
22/7   Debrecen - Ibrany      1.2  
22/7-4/8   Ronde van Qinghai Meer      2.HC  
25/7   Villafranca de Ordizia      1.1  
25-28/7   Ronde van Mazovie      2.2  
25-29/7   Ronde van Vlaams-Brabant      NE  
26/7   GP Pino Cerami      1.1  
26/7   Internatie Reningelst      NE  
28-30/7   Kreiz Breizh      2.2  
28/7-1/8   Ronde van Wallonie      2.HC  
29/7   Ride London Classic      1.WT  
29/7   Nürburgring      NE  
29/7   Rad am Ring      1.1  
29/7   GP Kranj      1.2  
31/7   Omloop van Getxo      1.1  
31/7-4/8   Ronde van Burgos      2.HC