KALENDER
 
Database:   
Datum:  |  
Filter: 

Datum   Wedstrijd   Nat.   Cat.  
26/5-3/6   Ronde van Kameroen  
Winnaar: Bonaventure Uwizeyimana
   2.2  
30/5-3/6   Ronde van Korea  
Winnaar: Serghei Tvetcov
   2.1  
30/5-3/6   Ronde van Luxemburg  
Winnaar: Andrea Pasqualon
   2.HC  
31/5-3/6   GP Priessnitz  
Winnaar: Tadej Pogacar
   2.NC  
31/5-3/6   Boucles de la Mayenne  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel
   2.1  
31/5-3/6   Ronde van Kumano  
Winnaar: Marc De Maar
   2.2  
1/6   Horizon Park Race for Peace  
Winnaar: Frederik Muff
   1.2  
1-3/6   Hammer Sportzone Limburg  
Winnaar: Quick Step Floors
   2.1  
1-3/6   Szlakiem Walk Majora Hubala  
Winnaar: Mateusz Taciak
   2.1  
1-3/6   Ronde van Bihor - Bellotto  
Winnaar: Ivan Ramiro Sosa Cuervo
   2.2  
2/6   Heistse Pijl  
Winnaar: Emils Liepins
   1.1  
2/6   Trofeo Alcide de Gasperi  
Winnaar: Simone Ravanelli
   1.2  
2/6   Horizon Park Race Maidan  
Winnaar: Branislau Samoilau
   1.2  
3/6   Memorial Philippe van Coningsloo  
Winnaar: Gustav Höög
   1.2  
3/6   Coppa della Pace  
Winnaar: Matteo Sobrero
   1.2  
3/6   Ronde van Limburg  
Winnaar: Rick Ottema
   NE  
3/6   GP Lugano  
Winnaar: Hermann Pernsteiner
   1.1  
3/6   Horizon Park Classic  
Winnaar: Branislau Samoilau
   1.2  
3-10/6   Dauphiné Libéré  
Winnaar: Geraint Thomas
   2.WT  
6/6   Parel van de Veluwe  
Winnaar: Jelle Wolsink
   NE  
7/6   GP Kanton Aargau  
Winnaar: Alexander Kristoff
   1.HC  
7-10/6   Ronde van de Oise  
Winnaar: Henrik Evensen
   2.2  
7-16/6   Kleine Ronde van Italie (Baby Giro)  
Winnaar: Alexander Vlasov
   2.2U  
8/6   NK Slovenie Tijdrit  
Winnaar: Jan Tratnik
   CN  
8-10/6   Ronde van Klein-Polen  
Winnaar: Amaro Manuel Reposo Antunes
   2.2  
8-10/6   Ronde van Servie  
Winnaar: German Nicolas Tivani Perez
   2.2  
9/6   Dwars door de Vlaamse Ardennen  
Winnaar: Robby Cobbaert
   1.2  
9/6   NK Denemarken Tijdrit U23  
Winnaar: Mathias Norsgaard Jørgensen
   CN  
9-17/6   Ronde van Zwitserland  
Winnaar: Richie Porte
   2.WT  
10/6   Ronde van Limburg  
Winnaar: Mathieu Van Der Poel
   1.1  
10/6   NK Denemarken U23  
Winnaar: Julius Johansen
   CN  
10/6   Rund um Köln  
Winnaar: Sam Bennett
   1.1  
10/6   NK Nicaragua Tijdrit      CN  
10/6   Midden-Brabant Poort Omloop  
Winnaar: Julius Van Den Berg
   1.2  
10/6   Ronde van de Kerspelen  
Winnaar: Jeff Vermeulen
   NE  
13-17/6   GP de Beauce      2.2  
13-17/6   Ronde van Slovenie  
Winnaar: Primoz Roglic
   2.1  
14-17/6   Oberösterreich Rundfahrt  
Winnaar: Stephan Rabitsch
   2.2  
14-17/6   Omloop van Occitanië  
Winnaar: Alejandro Valverde Belmonte
   2.1  
15/6   NK Finland Tijdrit      CN  
16/6   Fyn Rundt  
Winnaar: Mads Pedersen
   1.1  
16/6   Memorial Grundmanna i Wizowskiego  
Winnaar: Lukasz Owsian
   1.2  
16-17/6   Wielerweekend Roden      NE  
17/6   Elfstedenronde  
Winnaar: Adam Blythe
   1.1  
17/6   Romsee - Stavelot - Romsee      NE  
17/6   GP Horsens  
Winnaar: Herman Dahl
   1.1  
17/6   NK Finland      CN  
17/6   Beaumont Trophy      1.2  
17/6   NK Japan Tijdrit  
Winnaar: Kazushige Kuboki
   CN  
17/6   Korono Kocich      1.2  
19/6   GP Judendorf      1.2  
20/6   Halle - Ingooigem      1.1  
20/6   Tijdrit Emmen      NE  
20/6   NK Oekraine Tijdrit      CN  
20-24/6   Adriatica Ionica Race      2.1  
21/6   NK Belgie Tijdrit      CN  
21/6   NK Canada Tijdrit      CN  
21/6   NK Spanje Tijdrit U23      CN  
21/6   NK Noorwegen Tijdrit      CN  
21-24/6   Ronde van de Savoie      2.2  
22/6   NK Spanje U23      CN  
22/6   NK Spanje Tijdrit      CN  
22/6   NK Groot-Brittannië Tijdrit U23      CN  
22/6   NK Groot-Brittannië Tijdrit      CN  
22/6   NK Venezuela Tijdrit      CN  
22-25/6   Ronde van Annaba      2.2  
23/6   NK Kroatie Tijdrit      CN  
23/6   NK Italie U23      CN  
23/6   NK Nederland U17      CN  
23/6   NK Nederland U19      CN  
23/6   NK Roeanda Tijdrit      CN  
23/6   NK Verenigde Staten Tijdrit      CN  
24/6   NK Belgie      CN  
24/6   NK Canada      CN  
24/6   NK Kroatie      CN  
24/6   NK Spanje      CN  
24/6   Parijs - Chauny      1.1  
24/6   Auensteiner Radsporttage      NE  
24/6   NK Japan      CN  
24/6   NK Nicaragua      CN  
24/6   NK Nederland Elite zonder contract      CN  
24/6   NK Noorwegen      CN  
24/6   NK Roeanda      CN  
24/6   NK Tunesie Tijdrit      CN  
24/6   NK Oekraine      CN  
24/6   NK Verenigde Staten      CN  
24/6   NK Venezuela      CN  
25/6   NK Groot-Brittannië      CN  
25/6   NK Iran Tijdrit      CN  
26/6   NK Verenigde Staten Tijdrit U23      CN  
27/6   Middellandse Zee Spelen Tijdrit      JR  
27/6   I.W.T. Oetingen      1.2  
27/6   NK Bulgarije Tijdrit      CN  
27/6   NK Iran      CN  
27/6   NK Kazachstan Tijdrit      CN  
27/6   NK Nederland Tijdrit U17      CN  
27/6   NK Nederland Tijdrit      CN  
27/6   NK Nederland Tijdrit U23      CN  
27/6   NK Nederland Tijdrit U19      CN  
27/6   NK Zwitserland Tijdrit      CN  
27/6   NK Verenigde Staten U23      CN  
28/6   NK Brazilie Tijdrit      CN  
28/6   NK Costa Rica Tijdrit      CN  
28/6   NK Denemarken Tijdrit      CN  
28/6   NK Estland Tijdrit      CN  
28/6   NK Frankrijk Tijdrit U23      CN  
28/6   NK Frankrijk Tijdrit      CN  
28/6   NK Ierland Tijdrit      CN  
28/6   NK Letland Tijdrit      CN  
28/6   NK Mexico Tijdrit      CN  
29/6   NK Oostenrijk Tijdrit      CN  
29/6   NK Wit-Rusland Tijdrit      CN  
29/6   NK Georgie Tijdrit      CN  
29/6   NK Duitsland Tijdrit      CN  
29/6   NK Guatemala Tijdrit      CN  
29/6   NK Turkije Tijdrit      CN  
30/6   Middellandse Zee Spelen      JR  
30/6   Omloop Het Nieuwsblad U23      NE  
30/6   NK Frankrijk U23      CN  
30/6   NK Hong Kong Tijdrit      CN  
30/6   NK Moldavie Tijdrit      CN  
30/6   NK Mexico      CN  
30/6   NK Nederland U23      CN