UITSLAGEN
Wegwedstrijden
24/11   Ronde van Singkarak (18/11-26/11)  
Etappe 7: Muh Imam Arifin   
   2.2  
19/11   Ronde van Roeanda (12/11-19/11)  
Winnaar: Joseph Areruya   
   2.2  
12/11   Ronde van Fuzhou (8/11-12/11)  
Winnaar: Jai Hindley   
   2.1  
12/11   NK Honduras  
Winnaar: Jorge Antonio Torres Burgos   
   CN  
12/11   NK Honduras  
Winnares: Angie De Jesus Gomez Bentancourth   
   CN  
12/11   Ronde van Okinawa  
Winnaar: Junya Sano   
   1.2  
12/11   Ronde van Okinawa  
Winnares: Ellen Van Dijk   
   1.3  
 
Baanwedstrijden
19/11   Zesdaagse Gent (14/11-19/11)  
Winnaar: Moreno De Pauw - Kenny De Ketele   
   6D  
12/11   Manchester (10/11-12/11)  
Keirin: Matthijs Buchli
1 km: Matthew Glaetzer
Koppelkoers: Niklas Larsen - Casper Von Folsach
   CDM  
12/11   Manchester (10/11-12/11)  
Sprint: Kristina Vogel
500 m: Daria Shmeleva
Ploegenachtervolging: Groot-Brittannie
   CDM  
 
Veldritten
18/11   Los Angeles  
Winnaar: Tobin Ortenblad   
   C2  
18/11   Los Angeles  
Winnares: Caroline Mani   
   C2  
18/11   Major Taylor Cup  
Winnaar: Gage Hecht   
   C2  
18/11   Major Taylor Cup  
Winnares: Sunny Gilbert   
   C2  
18/11   Suffern  
Winnaar: Kerry Werner   
   C2  
18/11   Suffern  
Winnares: Christel Ferrier-Bruneau   
   C2  
18/11   Hilversum  
Winnaar: Koen Van Dijke   
   NE  
18/11   Hilversum  
Winnares: Suzanne Meistrok   
   NE  
12/11   Asper-Gavere  
Winnaar: Wout Van Aert   
   C1  
12/11   Asper-Gavere  
Winnares: Ellen Van Loy   
   C1  
12/11   Basqueland Zkrosa  
Winnaar: Felipe Orts Lloret   
   C1  
12/11   Basqueland Zkrosa  
Winnares: Helen Wyman (Saunders)   
   C1  
12/11   Flückiger Cross  
Winnaar: Lars Förster   
   C1  
12/11   Flückiger Cross  
Winnares: Eva Lechner   
   C1  
12/11   La Mezière  
Winnaar: Francis Mourey   
   C1  
12/11   La Mezière  
Winnares: Lucie Chainel-Lefevre   
   C1  
12/11   NK Noorwegen  
Winnaar: Tobias Halland Johannessen   
   CN  
12/11   NK Noorwegen  
Winnares: Elisabeth Sveum   
   CN  
12/11   Cyntery Hurtland  
Winnaar: Cody Kaiser   
   C2  
12/11   Cyntery Hurtland  
Winnares: Caroline Mani   
   C2  
12/11   GP Kosice  
Winnaar: Martin Haring   
   C2  
12/11   GP Kosice  
Winnares: Barbara Benko   
   C2  
12/11   Northampton International  
Winnaar: Curtis White   
   C2  
12/11   Northampton International  
Winnares: Emma White   
   C2  
12/11   Shrewsbury  
Winnaar: Ian Field   
   C2  
12/11   Shrewsbury  
Winnares: Harriet Harnden   
   C2  
11/11   Unicov  
Winnaar: Daan Soete   
   C1  
11/11   Unicov  
Winnares: Pavla Havlikova   
   C1  
11/11   Jaarmarktcross  
Winnaar: Toon Aerts   
   C2  
11/11   Jaarmarktcross  
Winnares: Nikki Brammeier (Harris)   
   C2  
11/11   Northampton International  
Winnaar: Curtis White   
   C2  
11/11   Northampton International  
Winnares: Emma White   
   C2  
11/11   NK IJsland      CN  
11/11   NK IJsland      CN  
 
MTB wedstrijden (XC)
12/11   Wereldkampioenschappen Eliminator  
Winnaar: Titouan Perrin Ganier   
   CM  
12/11   Wereldkampioenschappen Eliminator  
Winnares: Kathrin Stirnemann   
   CM  
 
NIEUWS
Welcome to CycleBase [CycleBase] (12/8)
Welcome to CycleBase
 
Meer nieuws | Twitter