UCI WORLD TOUR
 
   
 
RESULTS
Road races
17/10   Tour of Taihu (10/10-17/10)  
Winner: Jakub Mareczko   
   2.1  
15/10   International Presidency Turkey Tour (10/10-15/10)  
Winner: Diego Ulissi   
   2.WT  
15/10   GP Chantal Biya (11/10-15/10)  
Winner: Clovis Kamzong Abessolo   
   2.2  
15/10   Ronde van Chili (11/10-15/10)  
Winner: Cesar Nicolas Paredes Avellaneda   
   2.2  
14/10   Vuelta a Porvenir (10/10-14/10)  
Winner: Ana Cristina Sanabria Sanchez   
   2.3  
13/10   Tour of Iran (8/10-13/10)  
Winner: Rob Ruijgh   
   2.1  
11/10   Famenne Ardenne Classic  
Winner: Moreno Hofland   
   1.1  
8/10   Paris - Tours  
Winner: Matteo Trentin   
   1.HC  
8/10   Hong Kong Challenge  
Winner: Matej Mohoric   
   1.1  
8/10   Paris - Tours U23  
Winner: Jasper Philipsen   
   1.2U  
7/10   Giro di Lombardia  
Winner: Vincenzo Nibali   
   1.WT  
7/10   Jelajah Malaysia (3/10-7/10)  
Winner: Brendon Davids   
   2.2  
5/10   Milano - Torino  
Winner: Rigoberto Uran Uran   
   1.HC  
5/10   Parijs - Bourges  
Winner: Rudy Barbier   
   1.1  
 
Track races
12/10   ACC Asia Cup (10/10-12/10)  
Sprint: Muhamad Khairil Nizam Rasol
Keirin: Muhammad Fadhil Mohd Zonis
1 km: Muhammad Fadhil Mohd Zonis
Team sprint: India
Team Pursuit: India
Pursuit: Ashton Lambie
Points Race: Andrey Izmaylov
Omnium: Assylkhan Turar
   CL1  
12/10   ACC Asia Cup (10/10-12/10)  
Sprint: Song Chaorui
Keirin: Bao Shanju
500 m: Guo Yufang
Team sprint: China
Pursuit: Agustina Delia Priatna
   CL1  
12/10   GP Vienna (12/10-13/10)  
Scratch: Filippo Ferronato
Omnium: Anders Oddli
   CL1  
12/10   GP Vienna (12/10-13/10)  
Scratch: Jarmila Machacova
Points Race: Jarmila Machacova
Madison: Lucie Hochmann - Ema Kankovska
   CL1  
8/10   ACC Asia Cup (6/10-8/10)  
Sprint: Pongthep Tapimay
Keirin: Pongthep Tapimay
1 km: Elyas Yusoff Mohamed
Team sprint: Thailand
Team Pursuit: Thailand
Pursuit: Ashton Lambie
Scratch: Ahmed Almansoori
Points Race: Li Wen Chao
Omnium: Yousef Mohamed Mirza Banihammad
   CL1  
8/10   ACC Asia Cup (6/10-8/10)  
Sprint: Guo Yufang
Keirin: Tang Mengqi
500 m: Bao Shanju
Team sprint: China
Team Pursuit: Thailand
Pursuit: Supaksorn Nuntana
Scratch: Supaksorn Nuntana
Points Race: Chanpeng Nontasin
Omnium: Yi Wei Luo
   CL1  
 
Cyclo Crosses
9/10   Toride  
Winner: Hikaru Kosaka   
   C2  
9/10   Toride  
Winner: Miyoko Karami   
   C2  
8/10   GP Mario De Clercq  
Winner: Lars Van Der Haar   
   C1  
8/10   GP Mario De Clercq  
Winner: Katherine Compton   
   C1  
8/10   Charm City Cross  
Winner: Stephen Hyde   
   C2  
8/10   Charm City Cross  
Winner: Kaitlin Keough (Antonneau)   
   C2  
8/10   Derby  
Winner: Ian Field   
   C2  
8/10   Derby  
Winner: Bethany Crumpton   
   C2  
8/10   Kronborg Cyclo Cross  
Winner: David Eriksson   
   C2  
8/10   Kronborg Cyclo Cross  
Winner: Caroline Boh├ę   
   C2  
8/10   Lutterbach  
Winner: David Van Der Poel   
   C2  
8/10   Lutterbach  
Winner: Lucie Chainel-Lefevre   
   C2  
8/10   Rakova  
Winner: Tomas Paprstka   
   C2  
8/10   Rakova  
Winner: Janka Keseg Stevkova   
   C2  
7/10   Charm City Cross  
Winner: Tobin Ortenblad   
   C1  
7/10   Charm City Cross  
Winner: Kaitlin Keough (Antonneau)   
   C1  
7/10   Berencross  
Winner: Mathieu Van Der Poel   
   C2  
7/10   Berencross  
Winner: Sanne Cant   
   C2  
7/10   Jabkenice  
Winner: Tomas Paprstka   
   C2  
7/10   Jabkenice  
Winner: Pavla Havlikova   
   C2  
7/10   Montfoort  
Winner: Dorien Hoog Antink   
   NE  
 
MTB races (XC)
8/10   Arnavutkoy  
Winner: Karl Markt   
   HC  
8/10   Arnavutkoy  
Winner: Iryna Popova   
   HC  
8/10   NC Netherlands Marathon  
Winner: Lars Boom   
   CN  
8/10   NC Netherlands Marathon  
Winner: Annemiek Van Vleuten   
   CN  
7/10   Lesotho Sky (2/10-7/10)  
Winner: Ralph N├Ąf - Mathias Fl├╝ckinger   
   S1  
7/10   Lesotho Sky (2/10-7/10)  
Winner: Frances Du Toit - Ila Gray   
   S1  
 
NEWS
Fernando Gaviria: ÔÇ×Moimi celami b─Öd─ů Flandria i Pary┼╝-RoubaixÔÇŁ [Naszosie] (19/10)

Fernando Gaviria┬átriumfowa┼é w sprincie otwieraj─ůcym ostatni─ů imprez─Ö cyklu WorldTour sezonu – Tour of Guangxi, dzi─Öki czemu ju┼╝ teraz mo┼╝emy napisa─ç, ┼╝e m┼éody Kolumbijczyk wygrywa┼é co najmniej jeden odcinek w ka┼╝dym wy┼Ťcigu ....

 
Mikel Landa: ÔÇ×Sta┼éem si─Ö lepszy dzi─Öki FroomeÔÇÖowiÔÇŁ [Naszosie] (19/10)

Od przysz┼éego sezonu Hiszpan Mikel Landa b─Ödzie je┼║dzi┼é w barwach ekipy Movistar. Obecnie startuje w Tour of Guangxi, kt├│ry jest jego ostatnim wy┼Ťcigiem w koszulce Team Sky. Landa w wywiadzie dla cyclingweekly.com otwarcie m├│wi, ┼╝e przez d ....

 
Mikkel Bjerg w Axeon Hagens [Naszosie] (19/10)

Walcz─ůca o licencj─Ö Pro-Conti ekipa Axeon Hagens wci─ů┼╝ stara si─Ö odpowiednio wzmocni─ç. Ich nowym zawodnikiem zosta┼é Mikkel Bjerg.

Artykuł Mikkel Bjer ....

 
Annemiek Van Vleuten: ÔÇ×W┼éa┼Ťnie tego potrzeba kobiecemu kolarstwuÔÇŁ [Naszosie] (19/10)

Po wczorajszej informacji o skr├│ceniu "kobiecego Tour de France" do wy┼Ťcigu jednodniowego, w kolarskim ┼Ťwiatku pojawi┼éo si─Ö wiele r├│┼╝nych opinii. Dzi┼Ť g┼éos zabra┼éa Annemiek Van Vleuten.

Artyku┼é Rodolfo Torres wci─ů┼╝ w A ....

 
Nate Brown zostaje w dru┼╝ynie EF Education First-Drapac [Naszosie] (19/10)

26-letni Amerykanin Nate Brown, kt├│ry przez dwa dni by┼é liderem klasyfikacji g├│rskiej w Tour de France 2017, podpisa┼é dwuletnie przed┼éu┼╝enie kontraktu z dru┼╝yn─ů EF Education First-Drapac.

Artykuł

 
Kolarska emerytura nie musi by─ç nudna [Naszosie] (19/10)

Co, po zako┼äczeniu kariery, robi─ů byli zawodowcy? Odcinaj─ů kupony od s┼éawy? Wreszcie odpoczywaj─ů? Wbrew pozorom - wr─Öcz przeciwnie!

Artykuł Ko ....

 
Philip Deignan i Sebastian Henao przedłużyli kontrakty z Team Sky [Naszosie] (19/10)

´╗┐Dwaj wa┼╝ni dla Team Sky pomocnicy przed┼éu┼╝yli kontrakty z dru┼╝yn─ů. Do┼Ťwiadczony Irlandczyk b─Ödzie kontynuowa┼é prac─Ö domestique, a m┼éodszy z braci Henao, opr├│cz wspierania lider├│w, postara si─Ö wywalczy─ç koszulk─Ö m┼éodzie┼╝owca w G ....

 
More news | Twitter