Gerben DE KNEGT
 
Country:    Netherlands
Born:   1975-12-11 (43)
Gender:  
  
  
 

Road | Cyclo Cross | MTB XC | More
Year   CycleBase
Rankings
  World
Cup
  
  1997-1998    92 -
  1998-1999    35 -
  1999-2000    13 -
  2000-2001    11 -
  2001-2002    7 10
  2002-2003    9 8
  2003-2004    30 -
  2004-2005    51 -
  2005-2006    3 -
  2006-2007    4 6
  2007-2008    20 4
  2008-2009    21 12
  2009-2010    6 6
  2010-2011    12 7
  2011-2012    34 18
  2012-2013    82 23

Results | Wins | Analysis

1995/1996

NC Netherlands U23 (13/1/1996)
  4th place

1996/1997

Berlicum (8/12/1996)
  2nd place
Amsterdam (21/12/1996)
  5th place
Reusel (28/12/1996)
  2nd place
NC Netherlands U23 (12/1/1997)
  4th place
World Championships U23 (1/2/1997)
  8th place

1997/1998

Reusel (28/12/1997)
  1st place
Zeddam (29/12/1997)
  6th place
Moergestel (4/1/1998)
  1st place
NC Netherlands (11/1/1998)
  7th place
World Championships (1/2/1998)
  21st place

1998/1999

Lieshout (1/11/1998)
  1st place
Tabor (21/11/1998 - CDM)
  28th place
Gieten (29/11/1998)
  13rd place
Leudelange (6/12/1998 - CDM)
  15th place
Vlaamse Druivencross (13/12/1998)
  13rd place
Duinencross (20/12/1998 - CDM)
  18th place
Zingem (25/12/1998)
  6th place
Moergestel (26/12/1998)
  1st place
Diegem (27/12/1998)
  13rd place
Zeddam (3/1/1999 - CDM)
  10th place
NC Netherlands (10/1/1999)
  5th place
Woerden (16/1/1999)
  2nd place
Nommay (17/1/1999 - CDM)
  18th place
World Championships (31/1/1999)
  17th place

1999/2000

Harderwijk (10/10/1999)
  8th place
Ruddervoorde (24/10/1999)
  16th place
Lieshout (31/10/1999)
  2nd place
Safenwil (7/11/1999 - CDM)
  12nd place
Asper-Gavere (14/11/1999)
  13rd place
Tabor (21/11/1999 - CDM)
  10th place
Gieten (28/11/1999)
  10th place
Leudelange (5/12/1999 - CDM)
  9th place
Vlaamse Druivencross (12/12/1999)
  11st place
Woerden (18/12/1999)
  2nd place
Kalmthout (19/12/1999 - CDM)
  9th place
Diegem (26/12/1999)
  11st place
Azencross (29/12/1999)
  9th place
Centrumcross (30/12/1999)
  10th place
Zeddam (2/1/2000 - CDM)
  10th place
NC Netherlands (9/1/2000)
  5th place
Nommay (16/1/2000)
  13rd place
Wetzikon (23/1/2000)
  9th place
World Championships (30/1/2000)
  8th place
Pijnacker (5/2/2000)
  6th place
Harnes (6/2/2000)
  14th place
Heerlen (13/2/2000)
  7th place
Hoogerheide (21/2/2000)
  7th place

2000/2001

Berlijn (3/10/2000)
  6th place
Harderwijk (7/10/2000)
  2nd place
Vossem (8/10/2000)
  6th place
Vorselaar (14/10/2000)
  5th place
Ruddervoorde (22/10/2000)
  6th place
Nacht van Woerden (24/10/2000)
  5th place
Kayl (29/10/2000)
  7th place
Bergamo (5/11/2000 - CDM)
  10th place
Asper-Gavere (12/11/2000)
  18th place
Tabor (18/11/2000 - CDM)
  15th place
GP Groenendaal (19/11/2000)
  10th place
Duinencross (25/11/2000)
  10th place
Gieten (26/11/2000)
  6th place
Leudelange (3/12/2000 - CDM)
  11st place
Hoogstraten (9/12/2000)
  8th place
Kalmthout (10/12/2000)
  8th place
Heusden-Zolder (17/12/2000 - CDM)
  16th place
Wortegem-Petegem (25/12/2000)
  5th place
Azencross (27/12/2000)
  10th place
Centrumcross (28/12/2000)
  2nd place
Diegem (31/12/2000)
  9th place
GP Sven Nys (1/1/2001)
  7th place
Hoogerheide (6/1/2001)
  2nd place
Zeddam (7/1/2001 - CDM)
  6th place
NC Netherlands (14/1/2001)
  3rd place
Pontchateau (21/1/2001 - CDM)
  11st place
Wetzikon (28/1/2001)
  6th place
World Championships (4/2/2001)
  7th place
Harnes (11/2/2001)
  16th place
GP Stad Eeklo (17/2/2001)
  6th place
Heerlen (18/2/2001)
  2nd place

2001/2002

Berlijn (3/10/2001)
  3rd place
Harderwijk (6/10/2001)
  4th place
Fourmies (14/10/2001)
  9th place
Ruddervoorde (21/10/2001)
  6th place
Nacht van Woerden (23/10/2001)
  9th place
Vossem (28/10/2001)
  8th place
Koppenbergcross (1/11/2001)
  7th place
GP Groenendaal (4/11/2001)
  8th place
Asper-Gavere (11/11/2001)
  7th place
Monopoli (17/11/2001 - CDM)
  14th place
Huijbergen (18/11/2001)
  4th place
Duinencross (24/11/2001)
  10th place
Gieten (25/11/2001)
  6th place
Igorre (Yurre) (2/12/2001 - CDM)
  6th place
Hoogstraten (8/12/2001)
  5th place
Kalmthout (9/12/2001)
  9th place
GP Rouwmoer (Essen) (15/12/2001)
  4th place
Wortegem-Petegem (16/12/2001 - CDM)
  19th place
Vlaamse Druivencross (23/12/2001)
  6th place
Hofstade (26/12/2001)
  4th place
Azencross (27/12/2001)
  4th place
Diegem (30/12/2001)
  4th place
GP Sven Nys (1/1/2002)
  8th place
Centrumcross (3/1/2002)
  1st place
Nommay (6/1/2002 - CDM)
  6th place
NC Netherlands (13/1/2002)
  1st place
Wetzikon (20/1/2002 - CDM)
  7th place
Heerlen (27/1/2002 - CDM)
  8th place
World Championships (3/2/2002)
  5th place
Pijnacker (9/2/2002)
  3rd place
Harnes (10/2/2002)
  9th place
Hoogerheide (17/2/2002)
  5th place
Vorselaar (23/2/2002)
  4th place
Sluitingsprijs (24/2/2002)
  9th place

2002/2003

Berlijn (3/10/2002)
  3rd place
Harderwijk (12/10/2002)
  2nd place
Ruddervoorde (20/10/2002)
  7th place
Nacht van Woerden (22/10/2002)
  5th place
Koppenbergcross (1/11/2002)
  9th place
GP Groenendaal (3/11/2002)
  11st place
Huijbergen (10/11/2002)
  4th place
Jaarmarktcross (11/11/2002)
  8th place
Asper-Gavere (17/11/2002)
  12nd place
Frankfurt (24/11/2002 - CDM)
  10th place
Duinencross (30/11/2002)
  11st place
Gieten (1/12/2002)
  11st place
Lieshout (8/12/2002)
  3rd place
GP Rouwmoer (Essen) (14/12/2002)
  8th place
Vlaamse Druivencross (15/12/2002)
  9th place
Kalmthout (22/12/2002 - CDM)
  8th place
Hofstade (26/12/2002)
  6th place
Azencross (27/12/2002)
  9th place
Zeddam (28/12/2002)
  2nd place
Diegem (29/12/2002)
  13rd place
GP Sven Nys (1/1/2003)
  10th place
Centrumcross (3/1/2003)
  4th place
Lievin (5/1/2003 - CDM)
  15th place
NC Netherlands (12/1/2003)
  2nd place
Wetzikon (19/1/2003 - CDM)
  12nd place
Heerlen (25/1/2003)
  6th place
Hoogstraten (26/1/2003)
  7th place
World Championships (2/2/2003)
  14th place
Pijnacker (8/2/2003)
  3rd place
Harnes (9/2/2003)
  14th place
Hoogerheide (16/2/2003 - CDM)
  19th place
Vorselaar (22/2/2003)
  8th place

2003/2004

Ruddervoorde (19/10/2003)
  14th place
Torino (26/10/2003 - CDM)
  10th place
GP Groenendaal (2/11/2003)
  12nd place
Vossem (9/11/2003)
  12nd place
Jaarmarktcross (11/11/2003)
  9th place
St. Wendel (16/11/2003 - CDM)
  18th place
Gieten (30/11/2003)
  18th place
Wetzikon (7/12/2003 - CDM)
  30th place
GP Rouwmoer (Essen) (20/12/2003)
  10th place
Lievin (21/12/2003)
  15th place
Vlaamse Druivencross (21/12/2003)
  11st place
Centrumcross (2/1/2004)
  6th place
Hoogerheide (4/1/2004)
  15th place
NC Netherlands (11/1/2004)
  5th place
Hoogstraten (25/1/2004)
  15th place
World Championships (1/2/2004)
  14th place
Harnes (8/2/2004)
  12nd place
Pijnacker (15/2/2004 - CDM)
  19th place
Vorselaar (21/2/2004)
  8th place
Sluitingsprijs (22/2/2004)
  6th place

2004/2005

Moergestel (5/12/2004)
  2nd place
Vlaamse Druivencross (19/12/2004)
  12nd place
Veldegem (27/12/2004)
  6th place
Hofstade (28/12/2004 - CDM)
  17th place
Centrumcross (30/12/2004)
  6th place
NC Netherlands (9/1/2005)
  4th place
Nommay (16/1/2005 - CDM)
  21st place
Heerlen (22/1/2005)
  4th place
Hoogerheide (23/1/2005 - CDM)
  18th place
World Championships (30/1/2005)
  20th place

2005/2006

Harderwijk (1/10/2005)
  2nd place
Ruddervoorde (16/10/2005)
  4th place
Kalmthout (23/10/2005 - CDM)
  8th place
Nacht van Woerden (25/10/2005)
  4th place
Tabor (29/10/2005 - CDM)
  5th place
GP Groenendaal (30/10/2005)
  3rd place
Marle (1/11/2005)
  1st place
Eernegem (5/11/2005)
  3rd place
Bollekescross (6/11/2005)
  7th place
Pijnacker (13/11/2005 - CDM)
  3rd place
Asper-Gavere (20/11/2005)
  2nd place
Gieten (27/11/2005)
  3rd place
Wetzikon (4/12/2005 - CDM)
  4th place
GP Mamma e Papa Guerciotti (8/12/2005 - CDM)
  8th place
Igorre (Yurre) (11/12/2005 - CDM)
  16th place
GP Rouwmoer (Essen) (17/12/2005)
  7th place
Vlaamse Druivencross (18/12/2005)
  2nd place
Diegem (24/12/2005)
  1st place
Hofstade (26/12/2005 - CDM)
  3rd place
Veldegem (27/12/2005)
  1st place
Azencross (28/12/2005)
  4th place
Noordzeecross (29/12/2005)
  2nd place
Hooglede-Gits (31/12/2005 - CDM)
  4th place
GP Sven Nys (1/1/2006)
  4th place
Waaslandcross (2/1/2006)
  2nd place
NC Netherlands (8/1/2006)
  1st place
Roubaix (14/1/2006)
  3rd place
Lievin (15/1/2006 - CDM)
  6th place
Hoogerheide (22/1/2006 - CDM)
  10th place
World Championships (29/1/2006)
  8th place
Krawattencross (4/2/2006)
  5th place
Hoogstraten (5/2/2006)
  5th place
GP Stad Eeklo (11/2/2006)
  6th place
Heerlen (12/2/2006)
  3rd place
Vorselaar (18/2/2006)
  4th place
Sluitingsprijs (19/2/2006)
  1st place

2006/2007

Eernegem (23/9/2006)
  4th place
Aigle (1/10/2006 - CDM)
  4th place
Harderwijk (7/10/2006)
  2nd place
GP Neerpelt (8/10/2006)
  5th place
Kermiscross (12/10/2006)
  9th place
Dottenijs (14/10/2006)
  3rd place
Ruddervoorde (15/10/2006)
  11st place
Kalmthout (22/10/2006 - CDM)
  6th place
Tabor (28/10/2006 - CDM)
  9th place
GP Groenendaal (29/10/2006)
  5th place
Koppenbergcross (1/11/2006)
  12nd place
Trevisio (4/11/2006 - CDM)
  12nd place
Ciclocross Del Ponte (5/11/2006)
  4th place
Jaarmarktcross (11/11/2006)
  6th place
Pijnacker (12/11/2006 - CDM)
  3rd place
GP Hasselt (18/11/2006)
  1st place
Asper-Gavere (19/11/2006)
  8th place
Duinencross (25/11/2006 - CDM)
  4th place
Gieten (26/11/2006)
  2nd place
Igorre (Yurre) (3/12/2006 - CDM)
  7th place
GP Mamma e Papa Guerciotti (8/12/2006 - CDM)
  7th place
Huijbergen (9/12/2006)
  1st place
Bollekescross (10/12/2006)
  6th place
GP Rouwmoer (Essen) (16/12/2006)
  3rd place
Vlaamse Druivencross (17/12/2006)
  10th place
Eerde - Veghel (24/12/2006)
  7th place
Hofstade (26/12/2006 - CDM)
  8th place
Torhout (27/12/2006)
  2nd place
Azencross (28/12/2006)
  9th place
Diegem (31/12/2006)
  9th place
GP Sven Nys (1/1/2007)
  9th place
Centrumcross (3/1/2007)
  2nd place
NC Netherlands (7/1/2007)
  3rd place
Scheldecross (10/1/2007)
  10th place
  7th place
Roubaix (13/1/2007)
  1st place
Nommay (14/1/2007 - CDM)
  3rd place
World Championships (28/1/2007)
  7th place
Krawattencross (3/2/2007)
  3rd place
Hoogstraten (4/2/2007)
  3rd place
Vorselaar (17/2/2007)
  4th place

2007/2008

Steenbergcross (16/9/2007)
  9th place
GP Neerpelt (23/9/2007)
  6th place
Harderwijk (29/9/2007)
  5th place
Dottenijs (13/10/2007)
  5th place
Ruddervoorde (14/10/2007)
  9th place
Kalmthout (21/10/2007 - CDM)
  17th place
Tabor (27/10/2007 - CDM)
  20th place
Eernegem (3/11/2007)
  8th place
Jaarmarktcross (10/11/2007)
  8th place
Pijnacker (11/11/2007 - CDM)
  8th place
Asper-Gavere (18/11/2007)
  13rd place
Duinencross (24/11/2007 - CDM)
  10th place
Igorre (Yurre) (2/12/2007 - CDM)
  16th place
Scheldecross (21/12/2007)
  10th place
  7th place
Huijbergen (22/12/2007)
  6th place
Zeddam (23/12/2007)
  8th place
Hofstade (26/12/2007 - CDM)
  10th place
Torhout (27/12/2007)
  5th place
Noordzeecross (29/12/2007)
  3rd place
Waaslandcross (2/1/2008)
  4th place
NC Netherlands (6/1/2008)
  4th place
Centrumcross (9/1/2008)
  4th place
Roubaix (12/1/2008)
  6th place
Lievin (13/1/2008 - CDM)
  10th place
Hoogerheide (20/1/2008 - CDM)
  9th place
World Championships (27/1/2008)
  17th place
Heerlen (10/2/2008)
  9th place

2008/2009

Steenbergcross (14/9/2008)
  10th place
Harderwijk (27/9/2008)
  10th place
Ruddervoorde (12/10/2008)
  13rd place
Kalmthout (19/10/2008 - CDM)
  15th place
Nacht van Woerden (21/10/2008)
  5th place
Tabor (26/10/2008 - CDM)
  22nd place
Pijnacker (9/11/2008 - CDM)
  11st place
Jaarmarktcross (11/11/2008)
  9th place
GP Hasselt (22/11/2008)
  7th place
Duinencross (29/11/2008 - CDM)
  7th place
Gieten (30/11/2008)
  8th place
Igorre (Yurre) (7/12/2008 - CDM)
  9th place
Scheldecross (19/12/2008)
  6th place
Nommay (21/12/2008 - CDM)
  9th place
Heusden-Zolder (26/12/2008 - CDM)
  21st place
Torhout (27/12/2008)
  4th place
Diegem (28/12/2008)
  8th place
Waaslandcross (2/1/2009)
  6th place
GP Groenendaal (4/1/2009)
  7th place
NC Netherlands (11/1/2009)
  4th place
Centrumcross (14/1/2009)
  3rd place
Roubaix (18/1/2009 - CDM)
  12nd place
GP Mamma e Papa Guerciotti (25/1/2009 - CDM)
  11st place
World Championships (1/2/2009)
  16th place
Parkcross (4/2/2009)
  9th place
Hoogstraten (8/2/2009)
  10th place
Heerlen (14/2/2009)
  3rd place
GP Stad Eeklo (21/2/2009)
  8th place

2009/2010

Steenbergcross (13/9/2009)
  6th place
Trevisio (4/10/2009 - CDM)
  7th place
Namur (10/10/2009)
  8th place
Ruddervoorde (11/10/2009)
  11st place
Pilzen (18/10/2009 - CDM)
  10th place
Nacht van Woerden (20/10/2009)
  2nd place
Koppenbergcross (25/10/2009)
  9th place
Hoogstraten (1/11/2009)
  6th place
Nommay (8/11/2009 - CDM)
  10th place
Jaarmarktcross (11/11/2009)
  8th place
Asper-Gavere (15/11/2009)
  9th place
GP Hasselt (21/11/2009)
  7th place
Duinencross (28/11/2009 - CDM)
  7th place
Igorre (Yurre) (6/12/2009 - CDM)
  7th place
Ciclocross Del Ponte (8/12/2009)
  1st place
GP Rouwmoer (Essen) (12/12/2009)
  10th place
Vlaamse Druivencross (13/12/2009)
  9th place
Scheldecross (18/12/2009)
  5th place
Kalmthout (20/12/2009 - CDM)
  10th place
Heusden-Zolder (26/12/2009 - CDM)
  4th place
Diegem (27/12/2009)
  4th place
Azencross (29/12/2009)
  4th place
GP Sven Nys (1/1/2010)
  4th place
Waaslandcross (2/1/2010)
  7th place
GP Groenendaal (3/1/2010)
  2nd place
NC Netherlands (10/1/2010)
  2nd place
Centrumcross (13/1/2010)
  1st place
Roubaix (17/1/2010 - CDM)
  6th place
Hoogerheide (24/1/2010 - CDM)
  7th place
World Championships (31/1/2010)
  9th place
Krawattencross (6/2/2010)
  10th place
Sluitingsprijs (21/2/2010)
  8th place

2010/2011

CrossVegas (22/9/2010)
  3rd place
Namur (3/10/2010)
  9th place
Aigle (17/10/2010 - CDM)
  11st place
Pilzen (24/10/2010 - CDM)
  11st place
Nacht van Woerden (26/10/2010)
  3rd place
Koppenbergcross (1/11/2010)
  6th place
Jaarmarktcross (11/11/2010)
  9th place
Dottenijs (13/11/2010)
  3rd place
Bollekescross (14/11/2010)
  8th place
Asper-Gavere (21/11/2010)
  9th place
Duinencross (27/11/2010 - CDM)
  7th place
Gieten (28/11/2010)
  8th place
Igorre (Yurre) (5/12/2010 - CDM)
  8th place
GP Rouwmoer (Essen) (11/12/2010)
  8th place
Vlaamse Druivencross (12/12/2010)
  10th place
Scheldecross (18/12/2010)
  8th place
Kalmthout (19/12/2010 - CDM)
  15th place
Heusden-Zolder (26/12/2010 - CDM)
  4th place
Diegem (27/12/2010)
  10th place
NC Netherlands (9/1/2011)
  2nd place
Pontchateau (16/1/2011 - CDM)
  20th place
Hoogerheide (23/1/2011 - CDM)
  11st place
World Championships (30/1/2011)
  11st place
Hoogstraten (6/2/2011)
  9th place
Heerlen (13/2/2011)
  7th place
Cauberg Cross (19/2/2011)
  6th place
Sluitingsprijs (20/2/2011)
  7th place

2011/2012

Pilzen (16/10/2011 - CDM)
  15th place
Tabor (23/10/2011 - CDM)
  18th place
Nacht van Woerden (25/10/2011)
  5th place
Duinencross (26/11/2011 - CDM)
  14th place
Igorre (Yurre) (4/12/2011 - CDM)
  15th place
Scheldecross (10/12/2011)
  8th place
GP Rouwmoer (Essen) (17/12/2011)
  9th place
Namur (18/12/2011 - CDM)
  11st place
Centrumcross (20/12/2011)
  1st place
Heusden-Zolder (26/12/2011 - CDM)
  18th place
NC Netherlands (8/1/2012)
  6th place
Otegem (9/1/2012)
  8th place
Rucphen (21/1/2012)
  4th place
Hoogerheide (22/1/2012 - CDM)
  44th place
World Championships (29/1/2012)
  16th place
Heerlen (12/2/2012)
  7th place
Cauberg Cross (18/2/2012)
  8th place

2012/2013

Tabor (21/10/2012 - CDM)
  25th place
Pilzen (28/10/2012 - CDM)
  13rd place
Dottenijs (3/11/2012)
  3rd place
Jaarmarktcross (10/11/2012)
  8th place
Duinencross (24/11/2012 - CDM)
  24th place
Roubaix (2/12/2012 - CDM)
  28th place
Namur (23/12/2012 - CDM)
  20th place
Heusden-Zolder (26/12/2012 - CDM)
  31st place
Centrumcross (3/1/2013)
  5th place
Ippodromo Capannelle (6/1/2013 - CDM)
  29th place
Hoogerheide (20/1/2013 - CDM)
  24th place
Heerlen (17/2/2013)
  10th place