Sylvain GRYSOLLE
 
Country:    Belgium
Born:   1915-12-12 (102)
Gender:  
  
  

Road | Track | More
Important victories
  Tour of Flanders (1945)

Year   Teams    CycleBase
Rankings
  1935    -      99
  1936    Dilecta       88
  1937    -      102
  1938    -      49
  1939    Dilecta - Wolber       58
  1940    Dilecta       46
  1941    -      31
  1942    -      73
  1943    -      79
  1944    -      22
  1945    -      3
  1946    Rochet       26
  1947    Rochet       239
  1948    Rochet - Dunlop       146
  1949    -      370
     Overall          236

Results | Analysis

1935

Coupe Sels (27/8)
  1st place

1936

Paris - Roubaix (12/4)
  9th place
Coupe Sels (1/9)
  1st place
GP Zwevegem (6/9)
  2nd place
Kampioenschap van Vlaanderen (17/9)
  6th place

1937

Antwerpen - Gent - Antwerpen
  2nd place
Paris - Roubaix (26/3)
  11st place
Liege - Bastogne - Liege (10/4)
  20th place
GP de l`Escaut (27/7)
  1st place
Trois Villes Soeurs (15/8)
  5th place
GP Stad Zottegem (22/8)
  1st place
GP Zwevegem (5/9)
  2nd place
Kampioenschap van Vlaanderen (16/9)
  10th place

1938

Omloop van de Vlaamse Gewesten (3/4)
  1st place
Paris - Roubaix (17/4)
  8th place
Omloop van Morbihan (30/4-1/5)
  2nd place
Circuit de Flandres Centrale (26/5)
  2nd place
GP Zwevegem (11/9)
  2nd place
Kampioenschap van Vlaanderen (15/9)
  1st place

1939

Tour of Flanders (2/4)
  7th place
Paris - Roubaix (9/4)
  6th place
Omloop van de Vlaamse Gewesten (23/4)
  3rd place
GP Stad Vilvoorde (2/5)
  3rd place
Liege - Bastogne - Liege (14/5)
  10th place
Ronde van Belgie (25-29/5)
  1st place in 2nd stage
Deutschland Tour (1-24/6)
  9th place
  1st place in 4th stage
  1st place in 18th stage
  1st place in 19th stage
  1st place in 20th stage
Trois Villes Soeurs (15/8)
  10th place

1940

Omloop van de Vlaamse Gewesten (14/4)
  7th place
GP Stad Vilvoorde (21/4)
  2nd place
Omloop van Belgie (5/5)
  2nd place
NC Belgium (15/9)
  7th place

1941

La Flèche Wallonne (13/7)
  1st place
Trois Villes Soeurs (5/8)
  8th place
GP Stad Zottegem (19/8)
  2nd place
Coupe Sels (26/8)
  8th place
Kampioenschap van Vlaanderen (11/9)
  5th place

1942

Antwerpen - Gent - Antwerpen (29/3)
  5th place
Tour of Flanders (6/4)
  4th place
1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  3rd place
GP Stad Zottegem (18/8)
  3rd place

1943

Tour of Flanders (19/4)
  4th place
La Flèche Wallonne (23/5)
  23rd place
Omloop van Belgie (3-6/6)
  8th place
Liege - Bastogne - Liege (27/6)
  13rd place

1944

Tour of Flanders (2/4)
  22nd place
1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  1st place
Brussel - Everbeek (7/5)
  7th place
Ronde van Limburg (28/5)
  2nd place
Omloop van Belgie (31/5-4/6)
  3rd place
  1st place in 2nd stage
GP Moerenhout (18/6)
  5th place

1945

Circuit des Monts Flandrien
  3rd place
Liege - Bastogne - Liege (8/5)
  4th place
Tielt - Antwerpen - Tielt (24/5)
  9th place
La Flèche Wallonne (3/6)
  8th place
Tour of Flanders (10/6)
  1st place
Brussel - Ingooigem (13/6)
  7th place
NC Belgium (17/6)
  7th place
Ronde van Belgie (19-24/6)
  2nd place
  1st place in 1st stage
GP de la Famenne (11/9)
  8th place
Kampioenschap van Vlaanderen (13/9)
  1st place

1946

Fleche Flamande (24/3)
  5th place
Dwars door Belgie (6-7/4)
  5th place
Tour of Flanders (14/4)
  5th place
Paris - Roubaix (25/4)
  18th place
Paris - Bruxelles (28/4)
  2nd place
Nokere Koerse (8/5)
  6th place
La Flèche Wallonne (9/6)
  11st place
Tielt - Antwerpen - Tielt (13/6)
  5th place
Circuit des 11 Villes (16/6)
  1st place
GP Moerenhout (30/6)
  2nd place
Omloop van de Grensstreek (Moeskroen) (13/7)
  6th place
Brussel - Saint Trond (29/8)
  4th place

1947

Gent - Wevelgem (30/3)
  8th place
GP Moerenhout (21/6)
  3rd place
GP Prior (8-10/8)
  8th place
  1st place in 1st stage

1948

Omloop van Vlaanderen (14/3)
  1st place
Circuit de Flandres Orientale (17/5)
  5th place
GP de l`Escaut (27/7)
  6th place

1949

Brussel - Izegem (21/7)
  2nd place
GP Moerenhout (21/8)
  8th place