Robbert DE GREEF
 
Country:    Netherlands
Born:   1991-08-27 (27)
Gender:  
  
  
 
Source: Join`s - De Rijke 

Road | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
   Wins
  2010    Baby Dump - Lemmens - Wilvo       -    -
  2011    Baby Dump - Lemmens - Wilvo       2256    -
  2012    Baby Dump - Lemmens - Wilvo (to July)
Jo Piels (Trainee, from August)  

  
-    -
  2013    Jo Piels       -    -
  2014    Koga       -    -
  2015    Join`s - De Rijke       -    -
  2016    Join`s - De Rijke       1619    -
  2017    Baby Dump       1156    1
  2018    Roompot - Nederlandse Loterij       1396    -
  2019    Roompot - Crelan [?]      -    -

Results | Wins | Analysis

2010

Hel van Voerendaal (16/5)
  7th place
Ster van Moerdijk (26/9)
  10th place

2011

Omloop van de Braakman (2/4)
  8th place
Arno Wallaard Memorial (23/4)
  10th place
Hel van Voerendaal (15/5)
  9th place

2012

Hel van Voerendaal (13/5)
  3rd place
Kersenronde (3/6)
  8th place

2013

Omloop van de Houtse Linies (3/3)
  2nd place
Ronde van Zuid-Holland (9/3)
  1st place
Meeus Race (24/3)
  9th place
Altena Biesbosch Ronde (1/4)
  6th place
Ster van Moerdijk (9/6)
  3rd place
Omloop Schin op Geul (7/7)
  9th place
Eurode Omloop (25/8)
  8th place

2014

Ronde van Zuid-Holland (8/3)
  3rd place
Omloop van de Houtse Linies (23/3)
  6th place
Limburg Classic (5/4)
  21st place
NC Netherlands (29/6)
  27th place

2015

Ronde van Zuid-Holland (14/3)
  1st place
Omloop van de Glazen Stad (12/4)
  10th place
Ronde van Limburg (7/6)
  8th place
NC Netherlands (28/6)
  27th place
Eurode Omloop (13/9)
  6th place
Groeistad Klassieker (19/9)
  7th place

2016

Tour of Croatia (19-24/4)
  25th place
Dwars door de Vlaamse Ardennen (5/5)
  6th place
Ronde van Limburg (12/6)
  19th place
NC Netherlands (25/6)
  30th place
Ronde van Midden-Brabant (25/9)
  8th place

2017

Ster van Zwolle (4/3)
  10th place
Omloop van de Houtse Linies (19/3)
  5th place
Ton Dolmans Trofee (23/4)
  1st place
Omloop der Kempen (21/5)
  3rd place
Ronde van Limburg (4/6)
  7th place
NC Netherlands (25/6)
  71st place
Emmen ITT (9/7)
  4th place
Kernenomloop Echt-Susteren (3/9)
  1st place
Ronde van Midden-Brabant (24/9)
  10th place

2018

Clasica Costa del Almeria (11/2)
  78th place
Vuelta a Andalucia (Ruta del Sol) (14-18/2)
  121st place
Handzame Classic (16/3)
  69th place
Driedaagse Brugge - De Panne (21/3)
  49th place
GP Cholet - Pays de Loire (25/3)
  19th place
Limburg Classic (31/3)
  22nd place
Tour of Norway (16-20/5)
  71st place
Tour des Fjords (22-24/5)
  35th place
Halle - Ingooigem (19/6)
  19th place
NC Netherlands (1/7)
  43rd place
Tour of Austria (7-14/7)
  94th place
Tour of Denmark (1-5/8)
  51st place
Brussels Cycling Classic (1/9)
  30th place
GP Fourmies (2/9)
  33rd place
GP Wallone (12/9)
  14th place
GP Jef Scherens (16/9)
  25th place