Joeri CALLEEUW
 
Country:    Belgium
Born:   1985-08-05 (32)
Gender:  
  
  
 
Source: Jong Vlaanderen - Bauknecht 

Road | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
   Wins
  2008    -      682    3
  2009    Jong Vlaanderen - Bauknecht       1500    -
  2010    Jong Vlaanderen - Bauknecht       1347    -
  2011    -      1036    -
  2012    -      1451    -
  2013    Ventilair - Steria       1588    -
  2015    Verandas Willems       486    1
  2016    Verandas Willems       1191    -
  2017    Roubaix Metropole Europeenne de Lille       1987    -
  2018    Roubaix Metropole Europeenne de Lille [?]      -    -

Results | Analysis

2008

Hasselt - Spa - Hasselt (1/5)
  9th place
GP Etienne de Wilde (1/6)
  9th place
Fleche Ardennaise (22/6)
  9th place
Omloop Het Volk U23 (28/6)
  7th place
Ronde van Midden-Nederland (31/8)
  4th place
Ronde van Senegal (9-18/10)
  1st place
  1st place in 5th stage
  1st place in 6th stage
  2nd place in 9th stage

2009

Sluitingsprijs (13/10)
  7th place

2010

Kattekoers (Gent - Ieper) (14/3)
  9th place
Tour de Bretagne (25/4-1/5)
  3rd place in 6th stage
Fleche Ardennaise (20/6)
  7th place
Omloop Het Nieuwsblad U23 (3/7)
  6th place
GP Perenchies (25/7)
  10th place

2011

Gent - Staden (27/2)
  5th place
Kattekoers (Gent - Ieper) (13/3)
  5th place
Fleche Ardennaise (19/6)
  5th place
Omloop Het Nieuwsblad U23 (2/7)
  5th place
Gooikse Pijl (25/9)
  9th place

2012

Gent - Staden (26/2)
  3rd place
Fleche Ardennaise (17/6)
  7th place
Omloop Het Nieuwsblad U23 (30/6)
  8th place
Ronde van Vlaams-Brabant (25-29/7)
  9th place
Tour de Faso (19-28/10)
  10th place
  3rd place in 10th stage

2013

Kampioenschap van Vlaanderen (20/9)
  12nd place
Sluitingsprijs (15/10)
  11st place

2014

Gent - Staden (2/3)
  1st place
Omloop van de Westhoek (9/3)
  1st place
Internatie Reningelst (31/7)
  4th place

2015

Le Samyn (4/3)
  22nd place
Kattekoers (Gent - Ieper) (15/3)
  2nd place
Ronde van Normandie (23-29/3)
  3rd place in 1st stage
Circuit des Ardennes (10-12/4)
  6th place
Tour of Croatia (22-26/4)
  5th place in 5th stage
Paris - Arras (22-24/5)
  1st place
Circuit de Wallonie (21/6)
  7th place
Halle - Ingooigem (24/6)
  25th place
GP Perenchies (26/7)
  2nd place
Ronde van Midden-Nederland (29-30/8)
  4th place
Brussels Cycling Classic (5/9)
  24th place

2016

Ronde van Drenthe (12/3)
  25th place
Ronde van Limburg (12/6)
  21st place
Arnhem - Veenendaal Classic (19/8)
  22nd place
Eurometropole Tour (2/10)
  7th place

2017

Le Samyn (1/3)
  20th place
Paris - Arras (19-21/5)
  9th place
Tour de l`Oise (8-11/6)
  8th place in 3rd stage