Jens MOURIS
 
Country:    Netherlands
Born:   1980-03-12 (37)
Gender:  
  
  
 
Source: Vacansoleil 

Road | Track | Photos | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
   World
Tour
   Wins
  1999    Giant - Loewik - P&O       -    -    -
  2000    Van Vliet - Weba       645    -    1
  2001    Van Vliet - Weba       1124    -    -
  2002    Rabobank Beloften       1025    -    1
  2003    Rabobank Beloften       974    -    -
  2004    Axa       891    -    1
  2005    Axa       1810    -    -
  2006    Regiostrom - Senges       850    -    -
  2007    DFL - CyclingNews - Litespeed       1983    -    -
  2008    Mitsubishi - Jartazi       397    -    1
  2009    Vacansoleil       465    227    -
  2010    Vacansoleil       222    -    1
  2011    Vacansoleil - DCM       779    -    -
  2012    Orica - GreenEdge       2158    -    -
  2013    Orica - GreenEdge       525    -    -
  2014    Orica - GreenEdge       -    -    -
  2015    Orica - GreenEdge       1643    -    -
  2016    Drapac       2271    -    -
  2017    Roompot - Nederlandse Loterij (to June)      -    -    -

Results | Analysis

1996

NC Netherlands ITT U17 (26/6)
  2nd place

1999

Omloop van de Houtse Linies (7/3)
  4th place
Ronde van de Haarlemmermeer (8/5)
  1st place
GP Stad Geel (10/7)
  8th place
Tour Beneden-Maas (10-11/9)
  5th place
  5th place in 1st stage

2000

Topcompetitie
  3rd place
Ronde van Zuid-Holland (11/3)
  2nd place
Woudenomloop (18/3)
  6th place
Dr. Foots Race (26/3)
  5th place
Ster der Beloften (12-16/4)
  7th place in 2nd stage
Ster van Brabant (24/4)
  5th place
Zand en Veen Rondomme (29/4)
  7th place
Westfriese Dorpenomloop (7/5)
  1st place
Olympia`s Tour (20-28/5)
  10th place in 7th stage
NC Netherlands ITT U23 (16/8)
  2nd place
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen (27-28/8)
  1st place
  2nd place in 2nd stage
Omloop Euregio-Rhein-Waal (3/9)
  1st place

2001

Ronde van Noord-Holland (8/4)
  4th place
Henk Vos Memorial (20/7)
  45th place
NC Netherlands ITT U23 (15/8)
  2nd place
Ster Elektrotoer (12-16/9)
  46th place
  8th place in 4th stage

2002

Grote Rivierenprijs (31/3)
  1st place
Triptyque des Monts et Chateaux (5-7/4)
  20th place
  4th place in 2nd stage
Tweedaagse van de Gaverstreek (13-14/4)
  10th place
Olympia`s Tour (18-26/5)
  3rd place
  1st place in prologue
  5th place in 8th stage
Wielerweekend Zeeuws-Vlaanderen (8-9/6)
  7th place in 2nd stage
European Championships ITT U23 (2/8)
  42nd place
Triptyque des Barrages (7-8/9)
  2nd place in 2nd stage

2003

Istrian Spring Trophy (13-16/3)
  5th place in prologue
Ronde van Normandie (24-30/3)
  3rd place in prologue
Ronde van Noord-Holland (13/4)
  7th place
Olympia`s Tour (17-25/5)
  3rd place in 1st stage
  9th place in 5th stage
  3rd place in 8th stage
NC Netherlands ITT (27/8)
  10th place

2004

Dorpenomloop Rucphen (14/3)
  10th place
Omloop van de Glazen Stad (4/4)
  1st place
Ronde van Overijssel (1/5)
  1st place

2005

Dorpenomloop Rucphen (13/3)
  7th place
Ronde van Midden-Brabant (2-3/7)
  2nd place in 2nd stage
NC Netherlands ITT (17/8)
  5th place
Tour de Rijke (20/8)
  15th place

2006

Ster van Zwolle (11/3)
  10th place
Ronde van Midden-Brabant (25-26/3)
  8th place
Ronde van Overijssel (6/5)
  9th place
Neuseen Classics - Rund um die Braunkohle (21/5)
  4th place
NC Netherlands ITT (20/6)
  4th place
Vlaamse Havenpijl (27/8)
  6th place
Tour de Rijke (2/9)
  11st place

2007

Driedaagse van West-Vlaanderen (9-11/3)
  9th place

2008

Ronde van Picardie (16-18/5)
  4th place
  2nd place in 3rd stage
Tallinn GP (23/5)
  3rd place
Ronde van Belgie (28/5-1/6)
  2nd place in 4th stage
Delta Tour Zeeland (13-15/6)
  4th place
  1st place in prologue
NC Netherlands (29/6)
  20th place

2009

Driedaagse van West-Vlaanderen (6-8/3)
  3rd place
  2nd place in 1st stage
Ronde van het Groene Hart (22/3)
  8th place
Tour of Flanders (5/4 - World Tour)
  104th place
Vuelta a Espana (29/8-20/9)
  137th place
  4th place in 1st stage

2010

Ronde van het Groene Hart (21/3)
  1st place
Driedaagse van De Panne (30/3-1/4)
  6th place
Ronde van Noord-Holland (25/4)
  3rd place
Quatre Jours de Dunkerque (5-9/5)
  3rd place in 5th stage
Delta Tour Zeeland (11-13/6)
  6th place
NC Netherlands ITT (23/6)
  8th place
Duo Normand (19/9)
  4th place

2011

Driedaagse van West-Vlaanderen (4-6/3)
  6th place
Milano - San Remo (19/3 - World Tour)
  139th place
NC Netherlands ITT (22/6)
  2nd place
Duo Normand (18/9)
  3rd place

2012

Paris - Roubaix (8/4 - World Tour)
  75th place
NC Netherlands ITT (20/6)
  9th place
World Championships TTT (16/9)
  3rd place

2013

Milano - San Remo (17/3 - World Tour)
  93rd place
Giro d`Italia (4-26/5 - World Tour)
  160th place
NC Netherlands ITT (19/6)
  10th place
World Championships TTT (22/9)
  2nd place
Duo Normand (29/9)
  2nd place

2014

Paris - Roubaix (13/4 - World Tour)
  118th place
World Championships TTT (21/9)
  2nd place

2015

Driedaagse van De Panne (31/3-2/4)
  10th place in 4th stage
NC Netherlands ITT (24/6)
  7th place
World Championships TTT (20/9)
  4th place

2016

NC Netherlands ITT (22/6)
  10th place