Kevyn ISTA
 
Country:    Belgium
Born:   1984-11-25 (33)
Gender:  
  
  
 
Source: Cofidis 

Road | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
   Wins
  2004    -      891    1
  2005    R.A.G.T. Semences       1164    -
  2006    Pole Wallon - Euro Millions (from July)      876    1
  2007    Pole Wallon - Bergasol - Euro Millions       538    -
  2008    Agritubel       182    1
  2009    Agritubel       196    1
  2010    Cofidis       514    -
  2011    Cofidis       582    -
  2012    Accent Jobs - Verandas Willems       376    -
  2013    IAM       -    -
  2014    IAM       -    -
  2015    Wallonie Bruxelles       521    -
  2016    Wallonie Bruxelles - Group Protect       405    -
  2017    WB Veranclassic - Aqua Protect       541    -
  2018    WB Aqua Protect - Veranclassic       -    -

Results | Analysis

2003

Tweedaagse van de Gaverstreek (12-13/4)
  4th place in 3rd stage
Internatie Reningelst (31/7)
  7th place

2004

Brussel - Zepperen (7/3)
  10th place
Zesbergenprijs (27/3)
  1st place

2005

Bordeaux - Saintes (13/3)
  6th place
Brussel - Ingooigem (22/6)
  7th place

2006

Tour of Flanders U23 (23/4)
  1st place
GP Stad Vilvoorde (9/5)
  1st place

2007

Kattekoers (Gent - Ieper) (18/3)
  7th place
Triptyque des Monts et Chateaux (7-9/4)
  3rd place
Zellik - Galmaarden (22/4)
  1st place
Hasselt - Spa - Hasselt (17/5)
  5th place
Ronde van Belgie (30/5-3/6)
  11st place
Trois Villes Soeurs (8/7)
  2nd place
GP Stad Geel (11/7)
  6th place
Vlaamse Havenpijl (26/8)
  4th place
GP Wallone (19/9)
  7th place
Gooikse Pijl (30/9)
  5th place

2008

Les Boucles du Sud Ardèche - Souvenir Francis Delpech (23/2)
  5th place
Le Samyn - Fayt-le-Franc (5/3)
  2nd place
Route Adelie (4/4)
  1st place
GP Pino Cerami (10/4)
  10th place
La Flèche Wallonne (23/4)
  27th place
Boucles de la Mayenne (19-22/6)
  2nd place in prologue
Paris - Bruxelles (13/9)
  8th place
Ronde van Poitou Charentes (24-27/9)
  2nd place

2009

Tour Mediterraneen (11-15/2)
  1st place in 3rd stage
Omloop Het Nieuwsblad (28/2)
  2nd place
Driedaagse van West-Vlaanderen (6-8/3)
  2nd place
  3rd place in 1st stage
GP Cholet - Pays de Loire (22/3)
  4th place
Paris - Bruxelles (12/9)
  12nd place

2010

Trofeo Cala Millor (8/2)
  9th place
GP Cholet - Pays de Loire (21/3)
  6th place
Quatre Jours de Dunkerque (5-9/5)
  3rd place in 1st stage
Paris - Bruxelles (11/9)
  14th place
GP Wallone (15/9)
  7th place
Ronde van de Somme (17/9)
  6th place
GP d`Isbergues (19/9)
  5th place

2011

Le Samyn (2/3)
  2nd place
Milano - San Remo (19/3 - World Tour)
  136th place
Tour of Flanders (3/4 - World Tour)
  71st place
Paris - Roubaix (10/4 - World Tour)
  29th place
Paris - Bruxelles (10/9)
  11st place
Circuit Franco-Belge (29/9-2/10)
  12nd place

2012

Liege - Bastogne - Liege (22/4 - World Tour)
  85th place
Halle - Ingooigem (20/6)
  10th place
Tour de Wallonie (21-25/7)
  8th place
  5th place in 2nd stage
Paris - Correze (1-2/8)
  3rd place in 1st stage
GP Fourmies (9/9)
  15th place
GP Wallone (12/9)
  11st place
GP Impanis - Van Petegem (15/9)
  2nd place
Gooikse Pijl (23/9)
  6th place

2015

Kuurne - Brussel - Kuurne (1/3)
  15th place
Le Samyn (4/3)
  23rd place
Nokere Koerse (18/3)
  24th place
GP Cholet - Pays de Loire (22/3)
  11st place
Prix de la Ville de Nogent-sur-Oise (10/5)
  3rd place
Circuit de Wallonie (21/6)
  8th place
Tour de Wallonie (25-29/7)
  35th place
GP Jef Scherens (23/8)
  13rd place
Coupe Sels (30/8)
  5th place
Brussels Cycling Classic (5/9)
  19th place
GP Wallone (16/9)
  15th place
GP Impanis - Van Petegem (19/9)
  14th place
GP d`Isbergues (20/9)
  19th place
Parijs - Bourges (8/10)
  24th place

2016

Tour La Provence (23-25/2)
  24th place
Ronde van Normandie (21-27/3)
  6th place in 3rd stage
GP Pino Cerami (20/7)
  11st place
Tour de Wallonie (23-27/7)
  38th place
Poly Normande (31/7)
  5th place
Czech Tour (11-14/8)
  24th place
Druivenkoers (24/8)
  6th place
Ronde van Midden-Nederland (27-28/8)
  10th place
  2nd place in 2nd stage
Brussels Cycling Classic (3/9)
  10th place
Fleche Cotiere (10/9)
  8th place
GP Impanis - Van Petegem (17/9)
  7th place

2017

Etoile de Besseges (1-5/2)
  8th place in 5th stage
Trofeo Laigueglia (12/2)
  21st place
Tour du Haut Var (18-19/2)
  17th place
  4th place in 1st stage
Omloop Het Nieuwsblad (25/2 - World Tour)
  32nd place
Dwars door Vlaanderen (22/3 - World Tour)
  66th place
E3 Prijs Harelbeke (24/3 - World Tour)
  52nd place
Driedaagse van De Panne (28-30/3)
  42nd place
GP de l`Escaut (5/4)
  18th place
Circuit des Ardennes (7-9/4)
  7th place
  4th place in 2nd stage
Quatre Jours de Dunkerque (9-14/5)
  21st place
  9th place in 6th stage
Ronde van de Somme (21/5)
  12nd place
Ronde van Belgie (24-28/5)
  47th place
Dwars door de Vlaamse Ardennen (10/6)
  8th place
Ster ZLM Toer (14-18/6)
  5th place in 3rd stage
  10th place in 5th stage
Halle - Ingooigem (21/6)
  19th place
GP Jean-Pierre Monseré (8/7)
  20th place
Poly Normande (30/7)
  23rd place
Coupe Sels (27/8)
  23rd place
Brussels Cycling Classic (2/9)
  30th place
Primus Classic (16/9)
  11st place
Omloop van het Houtland (20/9)
  24th place
Gooikse Pijl (24/9)
  6th place
Binche - Chimay - Binche (Memorial Franck Vandenbroucke) (3/10)
  9th place