Herman FRISON
 
Country:    Belgium
Born:   1961-04-16 (57)
Gender:  
Family:   Uncle of Frederik Frison
  
  

Road | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
   World
Cup
   Wins
  1983    Safir - Van de Ven - Moser       244    -    -
  1984    Safir - Van de Ven - Colnago       282    -    -
  1985    Safir - Van de Ven - Colnago       241    -    -
  1986    Roland - Van de Ven - Colnago - Lucas       199    -    -
  1987    Roland - Skala - TW - Chiori - Colnago       21    -    -
  1988    Roland - Colnago - Citroen       57    36    -
  1989    Histor - Sigma - Fina - Cicli Diamant       55    9    -
  1990    Histor - Sigma - KB - Ford       179    -    1
  1991    Histor - Sigma       500    -    -
  1992    Tulip Computers - Koga Miyata       146    -    -
  1993    Lotto - Caloi - Mavic       133    -    1
  1994    Lotto - Vetta - Caloi       -    -    -
  1995    Lotto - Isoglass - Echo       265    -    -
  1996    Lotto - Isoglass       270    -    -
     Overall          937

Results | Wins | Analysis

1981

Omloop van de Vlaamse Gewesten (amateurs) (2/5)
  3rd place

1982

Sterfinale Aartselaar (6/6)
  9th place

1983

Omloop Het Volk (amateurs) (25/6)
  4th place
Sterfinale Aartselaar (10/7)
  3rd place
GP Kanton Zürich (14/8)
  5th place
Ronde van Nederland (25-27/8)
  3rd place
  1st place in 3rd stage
GP Jef Scherens (18/9)
  10th place
Circuit des Frontieres (2/10)
  8th place
Sluitingsprijs (11/10)
  7th place

1984

Fleche Cotiere (24/5)
  6th place
GP Kanton Zürich (12/8)
  7th place
Druivenkoers (21/8)
  10th place
Leeuwse Pijl (26/8)
  9th place
Parijs - Bourges (28/8)
  4th place
GP Jef Scherens (16/9)
  7th place

1985

Omloop van de Vlaamse Ardennen (10/3)
  3rd place
Paris - Roubaix (14/4)
  31st place
Vuelta a Espana (23/4-12/5)
  93rd place
Fleche Cotiere (23/5)
  4th place
GP Lambrechts (9/6)
  5th place
GP Fourmies (8/9)
  4th place
GP Raymond Impanis (28/9)
  7th place

1986

Dwars door Belgie (20/3)
  19th place
GP Stad Vilvoorde (22/4)
  1st place
Amstel Gold Race (26/4)
  18th place
Omloop van het Leiedal (27/4)
  4th place
Ronde van de Mijnvalleien (13-18/5)
  1st place in 6th stage
  1st place in 7th stage
Omloop Mandel-Leie-Schelde (25/5)
  3rd place
Tour of Denmark (10/8)
  10th place
Ronde van Belgie (12-17/8)
  9th place
  2nd place in 2nd stage
Leeuwse Pijl (31/8)
  1st place
Kampioenschap van Vlaanderen (11/9)
  2nd place
Sluitingsprijs (14/10)
  6th place

1987

Tour Mediterraneen (13-18/2)
  13rd place
GP Wieler Revue (25/2)
  5th place
Omloop Het Volk (28/2)
  8th place
GP Lambrechts (7/3)
  4th place
Dwars door Belgie (26/3)
  2nd place
La Fleche Brabanconne (29/3)
  6th place
Gent - Wevelgem (8/4)
  3rd place
Paris - Roubaix (12/4)
  29th place
Omloop van het Leiedal (17/4)
  6th place
1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  1st place
Quatre Jours de Dunkerque (5-10/5)
  1st place
  1st place in 3rd stage
NC Belgium (28/6)
  3rd place
Tour de France (1-26/7)
  122nd place
  1st place in 3rd stage
Leeuwse Pijl (30/8)
  8th place
Kampioenschap van Vlaanderen (12/9)
  4th place

1988

Ronde van Limburg (6/3)
  8th place
GP Benego (23/3)
  1st place
E3 Prijs Harelbeke (26/3)
  5th place
Driedaagse van De Panne (29-31/3)
  10th place
Paris - Roubaix (10/4 - CDM)
  9th place
Omloop van het Leiedal (15/4)
  6th place
Quatre Jours de Dunkerque (2-7/5)
  6th place
  2nd place in 2nd stage
  2nd place in 4th stage
NC Belgium (26/6)
  2nd place
Tour of Denmark (2-7/8)
  8th place
  1st place in 3rd stage
Druivenkoers (24/8)
  3rd place
GP de la Liberation (18/9 - CDM)
  2nd place
Paris - Bruxelles (21/9)
  8th place
Circuit des Frontieres (1/10)
  8th place

1989

Omloop van de Vlaamse Ardennen (12/3)
  6th place
Dwars door Belgie (23/3)
  5th place
Driedaagse van De Panne (28-30/3)
  7th place
Tour of Flanders (2/4 - CDM)
  2nd place
Paris - Roubaix (9/4 - CDM)
  7th place
GP de l`Escaut (19/4)
  8th place
Amstel Gold Race (22/4 - CDM)
  44th place
Circuit Hageland - Campine-Sud (GP Betekom) (4/6)
  1st place
NC Belgium (25/6)
  7th place
Wincanton Classic (30/7 - CDM)
  7th place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (15/8)
  6th place
Kampioenschap van Vlaanderen (8/9)
  3rd place
GP de la Liberation (17/9 - CDM)
  3rd place
Paris - Bruxelles (20/9)
  14th place

1990

Milano - San Remo (17/3 - CDM)
  96th place
La Fleche Brabanconne (25/3)
  4th place
Tour of Flanders (1/4 - CDM)
  82nd place
Gent - Wevelgem (4/4)
  1st place
Paris - Roubaix (8/4 - CDM)
  51st place
Amstel Gold Race (21/4 - CDM)
  83rd place
Nokere Koerse (22/4)
  1st place
Rund um Köln (29/4)
  3rd place
Fleche Cotiere (31/5)
  2nd place
Torhout - Werchter Classic (7-12/8)
  10th place
Ronde van de EG (6-19/9)
  1st place in 2nd stage
GP de la Liberation (16/9 - CDM)
  4th place
GP Jef Scherens (23/9)
  4th place
Ronde van Ierland (3-7/10)
  7th place

1991

GP Besseges (5/2)
  3rd place
La Fleche Brabanconne (31/3)
  15th place
Tour of Flanders (7/4 - CDM)
  64th place
Kampioenschap van Vlaanderen (13/9)
  6th place
GP de la Liberation (15/9 - CDM)
  10th place
GP Jef Scherens (22/9)
  7th place
Sluitingsprijs (15/10)
  1st place

1992

Tour of Flanders (5/4 - CDM)
  56th place
Quatre Jours de Dunkerque (5-10/5)
  19th place
Tour de l`Oise (15-17/5)
  16th place
Ronde van Midden-Zeeland (30/5)
  5th place
Tour de France (4-26/7)
  111st place
Ronde van Nederland (17-22/8)
  10th place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (29/8)
  3rd place
GP Jef Scherens (30/8)
  4th place
GP Eddy Merckx (13/9)
  5th place
GP Raymond Impanis (16/9)
  2nd place
Ronde van Ierland (23-27/9)
  14th place
Parijs - Bourges (8-9/10)
  4th place
Paris - Tours (11/10 - CDM)
  12nd place

1993

Etoile de Besseges (3-7/2)
  5th place
Omloop Het Volk (27/2)
  25th place
Milano - San Remo (20/3 - CDM)
  88th place
Tour of Flanders (4/4 - CDM)
  29th place
Paris - Roubaix (11/4 - CDM)
  18th place
Ronde van de Vendee (25/4)
  8th place
1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  4th place
Quatre Jours de Dunkerque (4-9/5)
  18th place
  2nd place in 5th stage
Ronde van Limburg (30/5)
  7th place
Tour de France (3-25/7)
  114th place
Tour of Britain (9-13/8)
  9th place
Leeds International Classic (15/8 - CDM)
  50th place
Druivenkoers (25/8)
  1st place
GP Jef Scherens (5/9)
  2nd place
Kampioenschap van Vlaanderen (10/9)
  10th place
GP Eddy Merckx (12/9)
  7th place
Parijs - Bourges (1/10)
  2nd place
Paris - Tours (2/10 - CDM)
  25th place

1994

Milano - San Remo (19/3 - CDM)
  153rd place
Paris - Roubaix (10/4 - CDM)
  38th place
GP de l`Escaut (13/4)
  44th place
Nokere Koerse (15/4)
  6th place
Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden (28/7)
  5th place
GP Stad Zottegem (23/8)
  9th place
GP Eddy Merckx (11/9)
  13rd place
GP Marcel Kint (12/9)
  4th place
Paris - Bruxelles (14/9)
  22nd place
GP des Nations (24/9)
  11st place
Paris - Tours (2/10 - CDM)
  160th place

1995

Kuurne - Brussel - Kuurne (26/2)
  4th place
Milano - San Remo (18/3 - CDM)
  150th place
Tour of Flanders (2/4 - CDM)
  16th place
Ronde van de Vendee (23/4)
  8th place
Veenendaal - Veenendaal Classic (26/4)
  7th place
GP d`Isbergues (17/9)
  19th place

1996

Omloop Het Volk (2/3)
  4th place
Paris - Roubaix (14/4 - CDM)
  18th place
Ronde van Midden-Zeeland (4/5)
  4th place
Quatre Jours de Dunkerque (7-12/5)
  46th place