Niko EECKHOUT
 
Country:    Belgium
Born:   1970-12-16 (47)
Gender:  
  
  
 
Source: AN Post - Sean Kelly 

Road | More
Important victories
  NC Belgium (2006)

Year   Teams    CycleBase
Rankings
   Wins
  1993    Collstrop - Assur Carpets - Moquette City       311    1
  1994    Collstrop - Naessens - Concorde       428    -
  1995    Collstrop - Lystec       -    1
  1996    Collstrop - Lystex - Merckx       199    2
  1997    Lotto - Mobistar - Isoglass       328    1
  1998    Lotto - Mobistar - Isoglass       -    -
  1999    Palmans       315    1
  2000    Palmans - Ideal       108    4
  2001    Lotto - Adecco       57    8
  2002    Lotto - Adecco       411    -
  2003    Lotto - Domo       263    2
  2004    Lotto - Domo       248    2
  2005    Chocolade Jacques - T Interim       45    5
  2006    Chocolade Jacques - Topsport Vlaanderen       29    7
  2007    Chocolade Jacques - Topsport Vlaanderen       179    1
  2008    Topsport Vlaanderen       99    1
  2009    AN Post - Sean Kelly       131    5
  2010    AN Post - Sean Kelly       297    2
  2011    AN Post - Sean Kelly       485    1
  2012    AN Post - Sean Kelly       238    2
  2013    AN Post - Chainreaction       561    -
     Overall          541

Results | Wins | Analysis

1992

Kattekoers (Gent - Ieper) (15/3)
  1st place
Zesbergenprijs (28/3)
  6th place
Sluitingsprijs (13/10)
  3rd place

1993

Circuit Escaut-Durme
  1st place
Omloop van de Vlaamse Ardennen
  1st place
GP Plumelec (29/5)
  5th place
Omloop van het Meetjesland (18/7)
  1st place
Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden (29/7)
  1st place
GP Rik van Steenbergen (4/8)
  2nd place
Ronde van Poitou Charentes (25-29/8)
  1st place in 2nd stage
  1st place in 3rd stage

1994

Kuurne - Brussel - Kuurne (27/2)
  4th place
Omloop van het Waasland (13/3)
  2nd place

1995

GP Hannut (17/4)
  1st place
GP Stad Zottegem (22/8)
  2nd place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (2/9)
  1st place
Paris - Tours (15/10 - CDM)
  121st place

1996

GP Fayt-le-Franc (6/3)
  4th place
GP de Lillers (10/3)
  1st place
Nokere Koerse (20/3)
  4th place
Veenendaal - Veenendaal Classic (18/4)
  5th place
GP Plumelec (20/4)
  3rd place
Zellik - Galmaarden (21/4)
  1st place
GP Rik van Steenbergen (7/8)
  6th place
GP Jef Scherens (1/9)
  8th place
Paris - Bruxelles (14/9)
  10th place
Kampioenschap van Vlaanderen (20/9)
  1st place
GP d`Isbergues (22/9)
  14th place
Parijs - Bourges (3/10)
  4th place

1997

Kuurne - Brussel - Kuurne (2/3)
  6th place
GP de Lillers (16/3)
  1st place
Omloop van het Waasland (18/3)
  8th place
GP Cholet - Pays de Loire (23/3)
  9th place
E3 Prijs Harelbeke (29/3)
  12nd place
Paris - Roubaix (13/4 - CDM)
  62nd place
NC Belgium (29/6)
  8th place

1998

Kampioenschap van Vlaanderen (18/9)
  1st place
Omloop van het Houtland (1/10)
  8th place

1999

GP Melckenbeeck
  1st place
Omloop van het Waasland (14/3)
  2nd place
Gent - Wevelgem (7/4)
  38th place
GP de l`Escaut (21/4)
  15th place
GP Denain (22/4)
  3rd place
Volta ao Alentejo (28/4-2/5)
  2nd place in 1st stage
  2nd place in 2nd stage
  3rd place in 3rd stage
  3rd place in 6th stage
Ronde van Midden-Zeeland (22/5)
  10th place
GP de Villers-Cotterets (24/5)
  4th place
Fleche Cotiere (27/5)
  2nd place
Leeuwse Pijl (5/6)
  2nd place
Omloop van de Westkust (23/6)
  1st place
Circuit Franco-Belge (2-4/7)
  3rd place in 2nd stage
Kampioenschap van Vlaanderen (17/9)
  4th place

2000

Vuelta a Andalucia (Ruta del Sol) (13-17/2)
  5th place in 4th stage
Omloop Het Volk (26/2)
  37th place
Ronde van Murcia (1-5/3)
  4th place in 3rd stage
Omloop van het Waasland (12/3)
  2nd place
Nokere Koerse (15/3)
  4th place
GP Rudy Dhaenens (19/3)
  1st place
Driedaagse van De Panne (28-30/3)
  2nd place in 1st stage
  4th place in 3rd stage
Gent - Wevelgem (5/4)
  13rd place
GP Pino Cerami (7/4)
  4th place
Veenendaal - Veenendaal Classic (13/4)
  2nd place
GP de l`Escaut (19/4)
  12nd place
GP Denain (20/4)
  10th place
1 Mei Prijs Hoboken (1/5)
  2nd place
GP Midtbank (19/5)
  3rd place
BKI Kaffe GP (21/5)
  3rd place
Fleche Cotiere (25/5)
  5th place
Sparkassen Giro - Bochum (4/6)
  3rd place
Ronde van Luxemburg (8-11/6)
  2nd place in 3rd stage
Omloop van de Westkust (21/6)
  1st place
NC Belgium (25/6)
  25th place
Prix du Conseil General - Tour de la Somme (21-23/7)
  2nd place in 2nd stage
  2nd place in 4th stage
Leeuwse Pijl (6/8)
  4th place
Ronde van Nederland (21-26/8)
  4th place in 2nd stage
  4th place in 5th stage
Ronde van Midden-Zeeland (2/9)
  2nd place
Paris - Bruxelles (9/9)
  5th place
Kampioenschap van Vlaanderen (15/9)
  1st place
Omloop van het Houtland (28/9)
  1st place

2001

Etoile de Besseges (7-11/2)
  1st place
  1st place in 1st stage
  3rd place in 2nd stage
  3rd place in 3rd stage
Vuelta a Andalucia (Ruta del Sol) (18-22/2)
  4th place in 3rd stage
Omloop Het Volk (3/3)
  21st place
Nokere Koerse (21/3)
  3rd place
GP Cholet - Pays de Loire (25/3)
  3rd place
Dwars door Vlaanderen (28/3)
  1st place
Driedaagse van De Panne (3-5/4)
  9th place
  2nd place in 1st stage
  2nd place in 2nd stage
Gent - Wevelgem (11/4)
  6th place
Rund um den Flughafen Köln-Bonn (6/5)
  3rd place
Tour of Denmark (14-18/8)
  9th place
  1st place in 2nd stage
Hamburg Cyclassics (19/8 - CDM)
  99th place
GP Jef Scherens (2/9)
  1st place
Coupe Sels (4/9)
  3rd place
Ronde van Midden-Zeeland (8/9)
  1st place
GP Rik van Steenbergen (12/9)
  1st place
Paris - Bruxelles (15/9)
  2nd place
Circuit Franco-Belge (27-30/9)
  1st place in 3rd stage
  4th place in 4th stage
Paris - Tours (7/10 - CDM)
  9th place

2002

Vuelta a Andalucia (Ruta del Sol) (17-21/2)
  5th place in 1st stage
  4th place in 3rd stage
Kuurne - Brussel - Kuurne (3/3)
  17th place
Ronde van Murcia (6-10/3)
  5th place in 1st stage
Nokere Koerse (20/3)
  8th place
Dwars door Vlaanderen (27/3)
  6th place
E3 Prijs Harelbeke (30/3)
  14th place
Driedaagse van De Panne (2-4/4)
  4th place
  3rd place in 2nd stage
  3rd place in 4th stage
Ronde van Belgie (22-26/5)
  5th place in 2nd stage
Tour de Wallonie (29/7-2/8)
  2nd place in 4th stage
Hamburg Cyclassics (4/8 - CDM)
  86th place
GP Eddy Merckx (25/8)
  17th place
Coupe Sels (3/9)
  9th place
GP Rik van Steenbergen (11/9)
  9th place
Paris - Bruxelles (14/9)
  11st place
GP d`Isbergues (22/9)
  13rd place
Paris - Tours (6/10 - CDM)
  17th place
World Championships (13/10)
  152nd place

2003

Gent - Wevelgem (9/4)
  17th place
Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden (26/4)
  2nd place
Ronde van Picardie (16-18/5)
  16th place
Ronde van Luxemburg (29/5-1/6)
  3rd place in 2nd stage
Tour de Wallonie (28/7-1/8)
  1st place in 1st stage
GP Jef Scherens (7/9)
  3rd place
GP Rik van Steenbergen (10/9)
  1st place

2004

Dwars door Vlaanderen (24/3)
  6th place
Ster Elektrotoer (16-20/6)
  1st place in 4th stage
Ronde van Midden-Zeeland (4/9)
  1st place
GP Rik van Steenbergen (8/9)
  2nd place
Paris - Bruxelles (11/9)
  10th place
Circuit Franco-Belge (23-26/9)
  7th place

2005

Etoile de Besseges (2-6/2)
  5th place in 2nd stage
  4th place in 4th stage
  4th place in 5th stage
Omloop Het Volk (26/2)
  4th place
Kuurne - Brussel - Kuurne (27/2)
  4th place
Omloop van het Waasland (13/3)
  8th place
Dwars door Vlaanderen (23/3)
  1st place
Driedaagse van De Panne (29-31/3)
  1st place in 2nd stage
GP de l`Escaut (13/4)
  5th place
Veenendaal - Veenendaal Classic (15/4)
  8th place
Ronde van Belgie (25-29/5)
  5th place
Paris - Bruxelles (10/9)
  4th place
GP d`Isbergues (18/9)
  1st place
Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden (27/9)
  1st place
Circuit Franco-Belge (29/9-2/10)
  1st place in 1st stage
Sluitingsprijs (11/10)
  6th place

2006

Kuurne - Brussel - Kuurne (26/2)
  4th place
Driedaagse van West-Vlaanderen (3-5/3)
  1st place
  1st place in 3rd stage
Omloop van het Waasland (12/3)
  1st place
GP Cholet - Pays de Loire (19/3)
  2nd place
Dwars door Vlaanderen (22/3)
  4th place
Driedaagse van De Panne (28-30/3)
  3rd place in 2nd stage
Tour of Flanders (2/4 - Pro Tour)
  48th place
GP de l`Escaut (12/4)
  4th place
Ronde van Belgie (24-28/5)
  7th place
Halle - Ingooigem (21/6)
  8th place
NC Belgium (25/6)
  1st place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (2/9)
  2nd place
GP Rik van Steenbergen (6/9)
  1st place
Kampioenschap van Vlaanderen (15/9)
  1st place
Omloop van het Houtland (20/9)
  2nd place
Ronde van Midden-Zeeland (23/9)
  4th place
Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden (26/9)
  6th place
Circuit Franco-Belge (28/9-1/10)
  1st place in 3rd stage

2007

Omloop Het Volk (3/3)
  13rd place
Driedaagse van West-Vlaanderen (9-11/3)
  4th place
  2nd place in 1st stage
Omloop van het Waasland (18/3)
  1st place
Dwars door Vlaanderen (28/3)
  2nd place
Paris - Roubaix (15/4 - Pro Tour)
  32nd place
Ronde van Midden-Zeeland (16/6)
  13rd place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (1/9)
  7th place
GP Rik van Steenbergen (5/9)
  2nd place
Kampioenschap van Vlaanderen (21/9)
  6th place
Omloop van het Houtland (26/9)
  3rd place

2008

Driedaagse van West-Vlaanderen (7-9/3)
  2nd place
  2nd place in 3rd stage
Omloop van het Waasland (16/3)
  1st place
Nokere Koerse (19/3)
  7th place
Ronde van het Groene Hart (23/3)
  4th place
Dwars door Vlaanderen (26/3)
  3rd place
Paris - Roubaix (13/4 - Pro Tour)
  39th place
Ronde van Picardie (16-18/5)
  6th place
Dutch Valley Food Classic (11/6)
  3rd place
NC Belgium (29/6)
  3rd place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (30/8)
  4th place
GP Marcel Kint (15/9)
  1st place
Kampioenschap van Vlaanderen (19/9)
  5th place
Omloop van het Houtland (24/9)
  10th place
Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden (30/9)
  5th place

2009

Omloop van het Waasland (15/3)
  6th place
Nokere Koerse (18/3)
  10th place
Dwars door Vlaanderen (25/3)
  2nd place
La Fleche Brabanconne (29/3)
  11st place
Ronde van Extremadura (22-26/4)
  1st place in 4th stage
  1st place in 5th stage
FDB Ras (17-24/5)
  1st place in 1st stage
  2nd place in 8th stage
Sparkassen Giro - Bochum (2/8)
  7th place
GP Stad Zottegem (18/8)
  1st place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (29/8)
  8th place
GP Rik van Steenbergen (9/9)
  1st place
Omloop van het Houtland (23/9)
  3rd place

2010

GP d`Ouverture La Marseillaise (31/1)
  11st place
Etoile de Besseges (3-7/2)
  2nd place in 1st stage
  3rd place in 2nd stage
  1st place in 5th stage
Omloop Het Nieuwsblad (27/2)
  7th place
Ronde van het Groene Hart (21/3)
  2nd place
Tour de l`Oise (10-13/6)
  3rd place in 1st stage
  1st place in 3rd stage

2011

Driedaagse van West-Vlaanderen (4-6/3)
  8th place
  1st place in 3rd stage
Omloop van het Waasland (13/3)
  4th place
Nokere Koerse (16/3)
  12nd place
Handzame Classic (18/3)
  3rd place
Tour de l`Oise (9-12/6)
  2nd place in 2nd stage
Halle - Ingooigem (22/6)
  12nd place

2012

Etoile de Besseges (1-5/2)
  2nd place in 4th stage
Dwars door het Hageland (9/4)
  3rd place
Ronde van Noord-Holland (22/4)
  5th place
Omloop der Kempen (6/5)
  1st place
Tour de l`Oise (7-10/6)
  7th place
  3rd place in 3rd stage
NC Belgium (24/6)
  9th place
Coupe Sels (26/8)
  1st place
Kampioenschap van Vlaanderen (14/9)
  8th place

2013

Omloop van het Waasland (10/3)
  2nd place
Arno Wallaard Memorial (20/4)
  6th place
PWZ Zuidenveld Tour (27/4)
  2nd place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (24/8)
  3rd place