Maarten DEN BAKKER
 
Country:    Netherlands
Born:   1969-01-26 (49), Abbenbroek
Gender:  
  
  
 

Road | More
Important victories
  NC Netherlands (1996, 1999)

Year   Teams    CycleBase
Rankings
   World
Cup
   Wins
  1988    Amev (Nationale Selectie)       -    -    -
  1989    Amev (Nationale Ploeg)       -    -    -
  1990    PDM - Ultima - Concorde       -    -    -
  1991    PDM - Ultima - Concorde       411    -    -
  1992    PDM - Ultima - Concorde       230    -    -
  1993    TVM - Bison - Gazelle       114    -    1
  1994    TVM - Bison - Gazelle       113    -    1
  1995    TVM - Gazelle       62    -    -
  1996    TVM       111    -    2
  1997    TVM - Farm Frites       120    -    1
  1998    Rabobank       42    -    2
  1999    Rabobank       32    -    2
  2000    Rabobank       114    -    -
  2001    Rabobank       370    43    -
  2002    Rabobank       -    -    -
  2003    Rabobank       305    -    2
  2004    Rabobank       663    -    -
  2005    Rabobank       804    -    1
  2006    Milram       1961    -    -
  2007    Skil - Shimano       359    -    1
  2008    Skil - Shimano (to August)      -    -    -
  2009    Van Vliet - EBH - Elshof (from June)      -    -    -
     Overall          694

Results | Wins | Analysis

1988

Omloop van de Houtse Linies (6/3)
  3rd place
Wim Hendriks Trofee (24/4)
  5th place
Ronde van Limburg (5/6)
  7th place
Koppeltijdrit Kerkdriel (2/10)
  7th place

1989

Topcompetitie
  3rd place
Omloop van de Bommelerwaard (27/3)
  2nd place
Omloop van de Braakman (1/4)
  1st place
Hel van het Mergelland (8/4)
  3rd place
Olympia`s Tour (20-28/5)
  2nd place
Ronde van Limburg (3/6)
  10th place
NC Netherlands Amateurs (24/6)
  1st place
Drielanden Omloop (5/8)
  8th place
GP Wieler Revue (amateurs) (10/9)
  6th place
Koppeltijdrit Friesland (23/9)
  3rd place
Koppeltijdrit Kerkdriel (1/10)
  2nd place

1990

Brussel - Ingooigem (13/6)
  5th place
Giro di Lombardia (20/10 - CDM)
  82nd place

1991

Tirreno - Adriatico (13-20/3)
  5th place
Milano - San Remo (23/3 - CDM)
  90th place
Paris - Roubaix (14/4 - CDM)
  93rd place
Liege - Bastogne - Liege (21/4 - CDM)
  77th place
Amstel Gold Race (27/4 - CDM)
  50th place
NC Netherlands (30/6)
  17th place
Wincanton Classic (4/8 - CDM)
  42nd place

1992

Milano - San Remo (21/3 - CDM)
  112nd place
Tour of Flanders (5/4 - CDM)
  115th place
Paris - Roubaix (12/4 - CDM)
  48th place
Amstel Gold Race (25/4 - CDM)
  39th place
Rund um den Henniger Turm (1/5)
  19th place
Rund um Köln (17/5)
  5th place
GP Wallone (28/5)
  10th place
Tour de Suisse (17-26/6)
  23rd place
NC Netherlands (28/6)
  15th place
Tour de France (4-26/7)
  92nd place
Tour of Britain (10-14/8)
  11st place
Wincanton Classic (16/8 - CDM)
  34th place
GP Teleglobe Montreal (4/10 - CDM)
  11st place
Giro di Lombardia (17/10 - CDM)
  52nd place

1993

Milano - San Remo (20/3 - CDM)
  117th place
Tour of Flanders (4/4 - CDM)
  37th place
Liege - Bastogne - Liege (18/4 - CDM)
  62nd place
Amstel Gold Race (24/4 - CDM)
  54th place
Vuelta a Espana (26/4-16/5)
  71st place
Ronde van Luxemburg (10-13/6)
  2nd place
  1st place in 5th stage
Midi Libre (15-19/6)
  30th place
NC Netherlands (27/6)
  4th place
Tour de France (3-25/7)
  91st place
Tour of Britain (9-13/8)
  15th place
  2nd place in 2nd stage
Leeds International Classic (15/8 - CDM)
  32nd place
Veenendaal - Veenendaal Classic (25/8)
  2nd place
Giro di Piemonte (7/10)
  11st place
Giro di Lombardia (9/10 - CDM)
  40th place

1994

Vuelta a Andalucia (Ruta del Sol) (8-13/2)
  9th place
Milano - San Remo (19/3 - CDM)
  90th place
Dwars door Belgie (23/3)
  8th place
La Fleche Brabanconne (27/3)
  2nd place
Tour of Flanders (3/4 - CDM)
  42nd place
Amstel Gold Race (23/4 - CDM)
  27th place
Midi Libre (14/5-18/6)
  12nd place
  3rd place in 4th stage
Ronde van Midden-Zeeland (28/5)
  1st place
NC Netherlands (26/6)
  14th place
Acht van Chaam (27/7)
  3rd place
Clasica San Sebastian (6/8 - CDM)
  58th place
Leeds International Classic (14/8 - CDM)
  29th place
Ronde van Nederland (15-19/8)
  18th place
Ronde van de Toekomst (6-16/9)
  2nd place
  1st place in 3rd stage
Giro dell`Emilia (24/9)
  17th place
Paris - Tours (2/10 - CDM)
  42nd place
Giro di Lombardia (8/10 - CDM)
  10th place
Sluitingsprijs (11/10)
  1st place

1995

Milano - San Remo (18/3 - CDM)
  56th place
La Fleche Brabanconne (26/3)
  10th place
Tour of Flanders (2/4 - CDM)
  18th place
Vuelta al Pais Vasco (3-7/4)
  29th place
La Flèche Wallonne (12/4)
  12nd place
Liege - Bastogne - Liege (16/4 - CDM)
  10th place
Amstel Gold Race (22/4 - CDM)
  19th place
Rund um den Henniger Turm (1/5 - CDM)
  17th place
Tour de l`Oise (12-14/5)
  16th place
Amsterdam Derny Race (21/5)
  2nd place
GP Wallone (25/5)
  2nd place
Ronde van Midden-Zeeland (27/5)
  9th place
Classique des Alpes (3/6)
  18th place
Volta a Catalunya (15-22/6)
  26th place
NC Netherlands (25/6)
  3rd place
Tour de France (1-23/7)
  52nd place
Leeds International Classic (6/8 - CDM)
  41st place
Clasica San Sebastian (12/8 - CDM)
  45th place
Ronde van Galicie (14-18/8)
  2nd place
  2nd place in 1st stage
Züri Metzgete (20/8 - CDM)
  5th place
Ronde van Nederland (22-26/8)
  8th place
Paris - Tours (15/10 - CDM)
  72nd place
Giro di Lombardia (21/10 - CDM)
  28th place

1996

Vuelta a Andalucia (Ruta del Sol) (19-23/2)
  10th place
  1st place in 5th stage
Trofeo Luis Puig (25/2)
  10th place
Tirreno - Adriatico (13-20/3)
  33rd place
Milano - San Remo (23/3 - CDM)
  58th place
La Fleche Brabanconne (31/3)
  4th place
Tour of Flanders (7/4 - CDM)
  53rd place
Vuelta al Pais Vasco (8-12/4)
  28th place
La Flèche Wallonne (18/4)
  17th place
Liege - Bastogne - Liege (21/4 - CDM)
  48th place
Amstel Gold Race (27/4 - CDM)
  57th place
Rund um den Henniger Turm (1/5)
  13rd place
Ronde van Midden-Zeeland (4/5)
  6th place
GP Wallone (16/5)
  15th place
Midi Libre (21-26/5)
  46th place
Volta a Catalunya (13-20/6)
  21st place
NC Netherlands (23/6)
  1st place
Tour de France (29/6-21/7)
  64th place
Clasica San Sebastian (10/8 - CDM)
  63rd place
Leeds International Classic (18/8 - CDM)
  31st place
Züri Metzgete (25/8 - CDM)
  26th place
Ronde van Nederland (27-31/8)
  8th place
Vuelta a Espana (7-29/9)
  40th place
World Championships (13/10)
  44th place
Milano - Torino (16/10)
  30th place
Giro di Lombardia (20/10 - CDM)
  22nd place

1997

Omloop Het Volk (1/3)
  37th place
Tirreno - Adriatico (12-19/3)
  38th place
Milano - San Remo (22/3 - CDM)
  41st place
La Fleche Brabanconne (30/3)
  2nd place
GP Wallone (31/3)
  4th place
Tour of Flanders (6/4 - CDM)
  32nd place
La Flèche Wallonne (16/4)
  17th place
Liege - Bastogne - Liege (20/4 - CDM)
  43rd place
Amstel Gold Race (26/4 - CDM)
  30th place
Rund um den Henniger Turm (1/5)
  19th place
Wenen - Rabenstein - Gresten - Wenen (8-11/5)
  5th place
  1st place in 3rd stage
Amsterdam Derny Race (18/5)
  7th place
Route du Sud (21-24/6)
  6th place
Tour de France (5-27/7)
  64th place
GP Rik van Steenbergen (6/8)
  4th place
Züri Metzgete (24/8 - CDM)
  7th place
Ronde van Nederland (26-30/8)
  11st place

1998

Trofeo Luis Puig (22/2)
  18th place
Omloop van de Vlaamse Ardennen (8/3)
  7th place
Milano - San Remo (21/3 - CDM)
  55th place
E3 Prijs Harelbeke (28/3)
  19th place
Tour of Flanders (5/4 - CDM)
  18th place
La Flèche Wallonne (15/4)
  4th place
Liege - Bastogne - Liege (19/4 - CDM)
  9th place
Amstel Gold Race (25/4 - CDM)
  2nd place
Rund um den Henniger Turm (1/5)
  7th place
Amsterdam Derny Race (17/5)
  1st place
GP Wallone (21/5)
  4th place
Ronde van Luxemburg (11-14/6)
  20th place
NC Netherlands (5/7)
  10th place
Tour de France (11/7-2/8)
  33rd place
  10th place in 13rd stage
  2nd place in 18th stage
Clasica San Sebastian (8/8 - CDM)
  115th place
Hamburg Cyclassics (16/8 - CDM)
  66th place
Züri Metzgete (23/8 - CDM)
  38th place
Ronde van Nederland (25-29/8)
  10th place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (5/9)
  3rd place
GP Breitling Karlsruhe (13/9)
  4th place
GP Wilhelm Tell (23-27/9)
  8th place
  1st place in 2nd stage
Parijs - Bourges (1/10)
  3rd place
Paris - Tours (4/10 - CDM)
  61st place
World Championships (11/10)
  24th place
Giro di Lombardia (17/10 - CDM)
  30th place

1999

Paris - Nice (7-14/3)
  6th place
  9th place in 2nd stage
  6th place in 4th stage
  4th place in 5th stage
Milano - San Remo (20/3 - CDM)
  61st place
Dwars door Belgie (24/3)
  9th place
Driedaagse van De Panne (30/3-1/4)
  8th place
Tour of Flanders (4/4 - CDM)
  18th place
Vuelta al Pais Vasco (5-9/4)
  72nd place
La Flèche Wallonne (14/4)
  2nd place
Liege - Bastogne - Liege (18/4 - CDM)
  3rd place
Amstel Gold Race (24/4 - CDM)
  4th place
Amsterdam Derny Race (16/5)
  5th place
Ronde van Midden-Zeeland (22/5)
  6th place
Tour de Suisse (15-24/6)
  43rd place
NC Netherlands (27/6)
  1st place
Tour de France (3-25/7)
  84th place
Clasica San Sebastian (7/8 - CDM)
  127th place
Hamburg Cyclassics (15/8 - CDM)
  66th place
Züri Metzgete (22/8 - CDM)
  74th place
Ronde van Nederland (24-28/8)
  8th place
  1st place in 6th stage
Omloop Mandel-Leie-Schelde (4/9)
  8th place
GP Beghelli (26/9)
  6th place
Paris - Tours (3/10 - CDM)
  27th place
World Championships (10/10)
  19th place

2000

Kuurne - Brussel - Kuurne (27/2)
  53rd place
Tirreno - Adriatico (8-15/3)
  29th place
  4th place in 7th stage
Milano - San Remo (18/3 - CDM)
  62nd place
La Fleche Brabanconne (26/3)
  13rd place
Driedaagse van De Panne (28-30/3)
  5th place
Tour of Flanders (2/4 - CDM)
  35th place
La Flèche Wallonne (12/4)
  43rd place
Liege - Bastogne - Liege (16/4 - CDM)
  8th place
Amstel Gold Race (22/4 - CDM)
  24th place
Amsterdam Derny Race (30/4)
  4th place
Rund um den Henniger Turm (1/5)
  6th place
Ronde van de Oise en Picardie (12-14/5)
  14th place
Tour de Suisse (13-22/6)
  47th place
  3rd place in 7th stage
NC Netherlands (25/6)
  5th place
Tour de France (1-23/7)
  49th place
GP Plouay (30/7)
  7th place
Clasica San Sebastian (12/8 - CDM)
  77th place
NC Netherlands ITT (16/8)
  3rd place
Ronde van Nederland (21-26/8)
  63rd place
Ronde van Midden-Zeeland (2/9)
  30th place
Coppa Sabatini (21/9)
  12nd place
Paris - Tours (8/10 - CDM)
  56th place
World Championships (15/10)
  60th place
Giro di Lombardia (21/10 - CDM)
  47th place

2001

Omloop Het Volk (3/3)
  7th place
Milano - San Remo (24/3 - CDM)
  133rd place
E3 Prijs Harelbeke (31/3)
  26th place
La Fleche Brabanconne (1/4)
  18th place
Tour of Flanders (8/4 - CDM)
  66th place
Liege - Bastogne - Liege (22/4 - CDM)
  56th place
Amstel Gold Race (28/4 - CDM)
  23rd place
Rund um den Henniger Turm (1/5)
  29th place
Tour de France (7-29/7)
  75th place
Luk Cup Bühl (5/8)
  10th place
Clasica San Sebastian (11/8 - CDM)
  145th place
Hamburg Cyclassics (19/8 - CDM)
  68th place
Ronde van Nederland (28/8-1/9)
  8th place
  3rd place in 6th stage
Paris - Tours (7/10 - CDM)
  74th place
World Championships (14/10)
  90th place

2003

Rund um den Flughafen Köln-Bonn (4/5)
  3rd place
Quatre Jours de Dunkerque (7-11/5)
  24th place
Ronde van Belgie (21-25/5)
  6th place
  2nd place in 5th stage
Bicicleta Vasca (4-8/6)
  27th place
Internationale UNIQA Classic (9-12/7)
  2nd place in 3rd stage
  1st place in 4th stage
Hamburg Cyclassics (3/8 - CDM)
  119th place
Ronde van Nederland (19-23/8)
  46th place
  25th place in 4th stage
  22nd place in 5th stage
NC Netherlands ITT (27/8)
  1st place
Tour Beneden-Maas (30/8)
  8th place
Ronde van Midden-Zeeland (6/9)
  5th place
GP Beghelli (28/9)
  18th place
Paris - Tours (5/10 - CDM)
  51st place
World Championships (12/10)
  25th place
Giro di Lombardia (18/10 - CDM)
  26th place

2004

Kuurne - Brussel - Kuurne (29/2)
  8th place
Milano - San Remo (20/3 - CDM)
  90th place
Tour of Flanders (4/4 - CDM)
  65th place
Paris - Roubaix (11/4 - CDM)
  58th place
NC Netherlands ITT (9/6)
  16th place
Tour de Rijke (21/8)
  15th place
Vuelta a Espana (4-26/9)
  84th place

2005

Milano - San Remo (19/3 - Pro Tour)
  72nd place
Tour of Flanders (3/4 - Pro Tour)
  83rd place
Amstel Gold Race (17/4 - Pro Tour)
  85th place
Liege - Bastogne - Liege (24/4 - Pro Tour)
  60th place
NC Netherlands (26/6)
  82nd place
Tour of Austria (4-10/7)
  1st place in 3rd stage
Coupe Sels (30/8)
  4th place
Ronde van Midden-Zeeland (24/9)
  17th place

2006

Milano - San Remo (18/3 - Pro Tour)
  119th place
Tour of Flanders (2/4 - Pro Tour)
  92nd place
Amstel Gold Race (16/4 - Pro Tour)
  39th place
La Flèche Wallonne (19/4 - Pro Tour)
  119th place
Liege - Bastogne - Liege (23/4 - Pro Tour)
  89th place
NC Netherlands (25/6)
  29th place
Sluitingsprijs (17/10)
  11st place

2007

Tour of Flanders (8/4 - Pro Tour)
  28th place
Paris - Roubaix (15/4 - Pro Tour)
  78th place
Amstel Gold Race (22/4 - Pro Tour)
  98th place
Ronde van Belgie (30/5-3/6)
  10th place
Ronde van Friesland (27/6)
  1st place
NC Netherlands (1/7)
  3rd place
Sluitingsprijs (16/10)
  7th place

2008

Amstel Gold Race (20/4 - Pro Tour)
  112nd place
La Flèche Wallonne (23/4)
  76th place