Ronald DE WITTE
 
Country:    Belgium
Born:   1946-10-21 (72)
Gender:  
  
  

Road | Track | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
  1968    Dr. Mann - Grundig       292
  1969    Dr. Mann - Grundig       83
  1970    Dr. Mann - Grundig       154
  1971    Peugeot - BP - Michelin       153
  1972    Peugeot - BP - Michelin       151
  1973    Flandria - Shimano - Carpenter       67
  1974    Carpenter - Confortluxe - Flandria       51
  1975    Carpenter - Confortluxe - Flandria       41
  1976    Brooklyn       31
  1977    Brooklyn       30
  1978    Sanson - Campagnolo       67
  1979    Sanson - Luxor TV       81
  1980    Sanson - Campagnolo       186
  1981    Boule d`Or - Sunair - Colnago       256
  1982    Capri Sonne - Eddy Merckx - Campagnolo       280
     Overall          593

Results | Wins | Analysis

1968

Brussel - Opwijk (3/3)
  7th place
Wavre - Liege (23/5)
  7th place
Sterfinale Aartselaar (23/6)
  6th place
Omloop van Henegouwen (6/7)
  2nd place
Ronde van het Noorden (4-8/9)
  8th place
Kampioenschap van Vlaanderen (12/9)
  5th place
Amstel Gold Race (21/9)
  28th place
Sluitingsprijs (15/10)
  6th place

1969

Ronde van Limburg (2/3)
  4th place
Liege - Bastogne - Liege (22/4)
  17th place
GP Stad Vilvoorde (29/4)
  5th place
Bruxelles - Bievene (4/5)
  1st place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (11/5)
  4th place
Omloop van Midden-Belgie (8/6)
  6th place
Kampioenschap van Vlaanderen (11/9)
  2nd place
Paris - Tours (28/9)
  9th place
GP Fourmies (5/10)
  1st place

1970

GP Pino Cerami (2/4)
  4th place
Tour of Flanders (5/4)
  30th place
La Flèche Wallonne (19/4)
  20th place
Amstel Gold Race (25/4)
  11st place
Rund um den Henniger Turm (1/5)
  20th place
Züri Metzgete (4/5)
  4th place
Tour de France (27/6-19/7)
  43rd place
GP de l`Escaut (28/7)
  9th place
GP d`Isbergues (20/9)
  3rd place
GP Fourmies (4/10)
  6th place

1971

Paris - Nice (10-17/3)
  1st place in 7th stage
Milano - San Remo (19/3)
  43rd place
Tour of Flanders (4/4)
  29th place
E5 Prijs (Heverlee) (18/4)
  2nd place
Liege - Bastogne - Liege (25/4)
  15th place
Vuelta a Espana (29/4-16/5)
  29th place
Fleche des Polders (29/5)
  7th place
Ronde van Luxemburg (11-14/6)
  5th place
Coppa Agostoni (6/10)
  8th place

1972

Omloop Het Volk (4/3)
  19th place
E3 Prijs Harelbeke (25/3)
  9th place
Tour of Flanders (9/4)
  16th place
Fleche des Polders (20/5)
  5th place
Omloop van West-Brabant (21/5)
  1st place
NC Belgium (25/6)
  6th place
Tour de France (1-23/7)
  31st place
GP de l`Escaut (1/8)
  7th place

1973

E3 Prijs Harelbeke (24/3)
  8th place
Circuit des 11 Villes (28/3)
  4th place
Tour of Flanders (1/4)
  11st place
Gent - Wevelgem (3/4)
  12nd place
Amstel Gold Race (7/4)
  7th place
Omloop van het Leiedal (29/4)
  7th place
Rund um den Henniger Turm (1/5)
  5th place
La Panne (16/5)
  9th place
Tour de l`Oise (18-20/5)
  10th place
Omloop van West-Brabant (10/6)
  2nd place
Circuit de Flandres Orientale (11/6)
  8th place
Tour de France (30/6-22/7)
  24th place
Ronde van Mendrisio (9/9)
  5th place
Paris - Bruxelles (26/9)
  24th place

1974

Vuelta a Andalucia (Ruta del Sol) (10-17/2)
  10th place
Omloop Het Volk (2/3)
  19th place
Milano - San Remo (18/3)
  26th place
Dwars door Belgie (24/3)
  2nd place
Tour of Flanders (31/3)
  17th place
Nokere Koerse (9/4)
  3rd place
La Flèche Wallonne (11/4)
  21st place
Ronde van Belgie (14-19/4)
  2nd place
Liege - Bastogne - Liege (21/4)
  3rd place [DSQ]
GP Roulers (27/4)
  6th place
Rund um den Henniger Turm (1/5)
  23rd place
  25th place
Züri Metzgete (5/5)
  11st place
Quatre Jours de Dunkerque (8-12/5)
  9th place
Fleche Halloise (9/6)
  6th place
Renaix - Tournai - Renaix (10/6)
  6th place
Brussel - Ingooigem (12/6)
  7th place
Ronde van Luxemburg (13-17/6)
  10th place
Tour de France (27/6-21/7)
  25th place
  1st place in 6th stage
  2nd place in 10th stage
  2nd place in 20th stage
Leeuwse Pijl (11/8)
  7th place
GP Union Dortmund (18/8)
  8th place

1975

GP Fayt-le-Franc (5/3)
  2nd place
Paris - Nice (9-16/3)
  14th place
E3 Prijs Harelbeke (22/3)
  4th place
Nokere Koerse (25/3)
  4th place
Gent - Wevelgem (9/4)
  16th place
Paris - Roubaix (13/4)
  13rd place
La Flèche Wallonne (17/4)
  14th place
Omloop van het Leiedal (27/4)
  2nd place
Rund um den Henniger Turm (1/5)
  8th place
Züri Metzgete (4/5)
  14th place
Tour de Romandie (6-11/5)
  20th place
Omloop van de Westkust (14/5)
  9th place
Omloop van West-Brabant (18/5)
  3rd place
Circuit de Flandres Orientale (19/5)
  10th place
Circuit de Niel (25/5)
  1st place
Tour de France (26/6-20/7)
  37th place
  3rd place in 2nd stage
  1st place in 4th stage
GP de l`Escaut (29/7)
  1st place
Circuit de Dunkerque (17/8)
  6th place
Coupe Sels (2/9)
  5th place
GP Marcel Kint (15/9)
  1st place
GP Jef Scherens (21/9)
  10th place

1976

Giro di Sardegna (26/2-1/3)
  1st place in 3rd stage
Tour of Flanders (4/4)
  18th place
Gent - Wevelgem (6/4)
  21st place
Paris - Roubaix (11/4)
  14th place
Rund um den Henniger Turm (1/5)
  22nd place
Züri Metzgete (2/5)
  8th place
Tour de Romandie (4-9/5)
  9th place
Giro del Appennino (16/5)
  3rd place
Giro d`Italia (21/5-12/6)
  1st place in 14th stage
Circuit de Neeroeteren (21/6)
  4th place
Tour de France (24/6-18/7)
  18th place
Acht van Chaam (21/7)
  2nd place
Volta a Catalunya (8-15/9)
  2nd place
  1st place in 3rd stage
GP d`Automne (26/9)
  1st place
Giro dell`Emilia (4/10)
  10th place
Giro di Lombardia (9/10)
  15th place

1977

Omloop Het Volk (5/3)
  17th place
La Flèche Wallonne (7/4)
  12nd place
Ronde van Belgie (10-14/4)
  1st place in 5th stage
Paris - Roubaix (17/4)
  4th place
Liege - Bastogne - Liege (24/4)
  9th place
Rund um den Henniger Turm (1/5)
  5th place
Züri Metzgete (8/5)
  2nd place
Giro d`Italia (20/5-12/6)
  6th place
Criterium des As (10/9)
  3rd place
Giro di Lombardia (8/10)
  4th place

1978

Giro di Sardegna (25/2-1/3)
  2nd place
Milano - San Remo (18/3)
  94th place
Amstel Gold Race (25/3)
  23rd place
E3 Prijs Harelbeke (1/4)
  3rd place
Tour of Flanders (9/4)
  26th place
Gent - Wevelgem (12/4)
  8th place
Giro d`Italia (7-28/5)
  6th place
Coupe Sels (29/8)
  5th place

1979

Milano - San Remo (17/3)
  73rd place
Tour de Romandie (8-13/5)
  2nd place in 1st stage
  1st place in 5th stage
Giro d`Italia (17/5-6/6)
  17th place
Nijlen - Kessel (16/6)
  5th place
Coupe Sels (28/8)
  5th place
Kampioenschap van Vlaanderen (13/9)
  10th place
Giro di Lombardia (13/10)
  5th place

1980

GP Fayt-le-Franc (5/3)
  10th place
Giro d`Italia (15/5-8/6)
  21st place
Circuit de Neeroeteren (23/6)
  4th place
Omloop van Brecht (6/7)
  3rd place

1981

Vuelta a Andalucia (Ruta del Sol) (3-8/2)
  2nd place
Milano - San Remo (21/3)
  63rd place
Tour de France (25/6-19/7)
  62nd place
Acht van Chaam (22/7)
  7th place
Druivenkoers (25/8)
  4th place

1982

Omloop van West-Brabant (30/5)
  2nd place
Tour de France (2-25/7)
  63rd place