Gery VERLINDEN
 
Country:    Belgium
Born:   1954-05-01 (64)
Gender:  
  
  

Road | Track | More
Important victories
  NC Belgium (1979)

Year   Teams    CycleBase
Rankings
  1977    IJsboerke - Colnago       222
  1978    IJsboerke - Gios       58
  1979    IJsboerke - Warncke Eis - Gios       71
  1980    IJsboerke - Warncke Eis - Koga Miyata       38
  1981    Boule d`Or - Sunair - Colnago       60
  1982    Boule d`Or - Colnago       122
  1983    Euro Shop - Splendor       555
  1984    Splendor - Mondial - Marc       203
  1985    Verandalux - Dries - Rossin - Nissan       213
  1986    Fangio - Lois - Mavic       -

Results | Wins | Analysis

1976

Kattekoers (Gent - Ieper) (21/3)
  9th place
Circuit Franco-Belge (24-27/5)
  1st place
  1st place in 1st stage
  2nd place in 3rd stage
  2nd place in 4th stage

1977

Ronde van Midden-Zeeland (25/8)
  5th place
Hyon - Mons (10/9)
  9th place
GP Fourmies (11/9)
  4th place
Kampioenschap van Vlaanderen (15/9)
  2nd place

1978

Etoile de Besseges (3-8/2)
  10th place
GP Frans Verbeeck (11/3)
  7th place
GP Stad Vilvoorde (18/4)
  1st place
Omloop van West-Brabant (14/5)
  6th place
Circuit de Niel (28/5)
  1st place
Tour de Suisse (14-23/6)
  1st place in 8th stage
GP Lambrechts (8/7)
  2nd place
Circuit du Brabant Central (20/7)
  3rd place
Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden (5/8)
  7th place
GP Union Dortmund (13/8)
  1st place
Ronde van Nederland (14-19/8)
  8th place
Paris - Bruxelles (3/9)
  7th place
Hyon - Mons (9/9)
  1st place
Kampioenschap van Vlaanderen (14/9)
  2nd place
GP Jef Scherens (17/9)
  9th place
GP d`Automne (1/10)
  9th place
Etoile des Espoirs (10-15/10)
  3rd place

1979

GP Frans Verbeeck (10/3)
  7th place
Fleche Cotiere (17/5)
  2nd place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (20/5)
  6th place
Omloop der Drie Provincien (24/5)
  3rd place
Omloop van Midden-Belgie (26/5)
  1st place
Fleche Hesbignonne (Cras-Avernas) (4/6)
  3rd place
Tour de Suisse (13-22/6)
  26th place
NC Belgium (24/6)
  1st place
Circuit Escaut-Durme (12/8)
  3rd place
Druivenkoers (2/9)
  5th place

1980

GP Fayt-le-Franc (5/3)
  1st place
Tour of Flanders (30/3)
  18th place
Tour d`Indre-et-Loire (23-26/4)
  4th place
Züri Metzgete (4/5)
  1st place
Quatre Jours de Dunkerque (7-11/5)
  4th place
Tour de France (29/6-21/7)
  22nd place
  2nd place in 7th stage
GP de l`Escaut (29/7)
  9th place
Ronde van Nederland (10-15/8)
  3rd place
Leeuwse Pijl (24/8)
  2nd place
GP Fourmies (14/9)
  2nd place

1981

Ronde van Belgie (20-24/4)
  4th place
Rund um den Henniger Turm (1/5)
  11st place
Züri Metzgete (3/5)
  11st place
Quatre Jours de Dunkerque (5-9/5)
  6th place
Fleche Cotiere (21/5)
  1st place
Fleche Hesbignonne (Cras-Avernas) (8/6)
  7th place
NC Belgium (21/6)
  2nd place
Tour de France (25/6-19/7)
  25th place
Acht van Chaam (22/7)
  8th place
GP de l`Escaut (28/7)
  9th place
Deutschland Tour (2-8/8)
  4th place
  1st place in 7th stage
GP Lambrechts (16/8)
  2nd place
GP Stad Zottegem (18/8)
  1st place
Coupe Sels (1/9)
  8th place

1982

Milano - San Remo (20/3)
  32nd place
Driedaagse van De Panne (30/3-1/4)
  5th place
Tour of Flanders (4/4)
  8th place
Ronde van de Midi-Pyrenees (6-9/4)
  9th place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (23/5)
  1st place
Coupe Sels (31/8)
  4th place
Kampioenschap van Vlaanderen (16/9)
  1st place

1983

Trofeo Laigueglia (22/2)
  10th place

1984

Amstel Gold Race (21/4)
  53rd place
GP Hannut (23/4)
  1st place
Fleche Cotiere (24/5)
  7th place
Ronde van Belgie (14-19/8)
  8th place
GP Stad Zottegem (21/8)
  4th place
Leeuwse Pijl (26/8)
  2nd place
Coupe Sels (28/8)
  1st place
Kampioenschap van Vlaanderen (13/9)
  7th place
GP Jef Scherens (16/9)
  6th place
Herald Sun Tour (20-28/10)
  3rd place
  1st place in 13rd stage

1985

Quatre Jours de Dunkerque (7-12/5)
  7th place
Fleche Cotiere (23/5)
  2nd place
Fleche Hesbignonne (Cras-Avernas) (27/5)
  1st place
Maaslandse Pijl (2/6)
  10th place
GP Lambrechts (9/6)
  10th place
Kampioenschap van Vlaanderen (12/9)
  5th place
GP Jef Scherens (15/9)
  3rd place