Nico VERHOEVEN
 
Country:    Netherlands
Born:   1961-10-02 (57), Berkel-Enschot
Gender:  
Family:   Father of Suzanne Verhoeven
  
  

Road | Cyclo Cross | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
   World
Cup
   Wins
  1980    Gazelle       -    -    -
  1982    Gazelle       -    -    -
  1983    Gazelle       -    -    -
  1984    Gazelle       -    -    -
  1985    Skala - Gazelle       127    -    -
  1986    Skala - Skil - Gazelle - Fiat - Melka       84    -    -
  1987    Superconfex - Kwantum - Yoko - Colnago       72    -    -
  1988    Superconfex - Yoko - Opel - Colnago       152    -    -
  1989    PDM - Ultima - Concorde       91    47    -
  1990    PDM - Ultima - Concorde       276    -    -
  1991    PDM - Ultima - Concorde       64    -    -
  1992    PDM - Ultima - Concorde       59    -    1
  1993    Histor / Novemail - Laser - Look       174    -    -
  1994    Histor / Novemail - Laser - Look       150    -    1
  1995    Palmans - Ipso       373    -    -
     Overall          936

Results | Wins | Analysis

1980

NC Netherlands U19 (5/7)
  10th place

1981

Dorpenomloop Drenthe (18/4)
  10th place
Schipholronde om de Haarlemmermeer (16/5)
  10th place
Omloop van de Stedendriehoek (19/5)
  3rd place

1982

NC Netherlands Militairs
  2nd place
Hel van het Mergelland (20/3)
  6th place
Omloop van de Braakman (3/4)
  3rd place
Omloop der Kempen (16/5)
  6th place
Omloop van de Mijnstreek (20-22/8)
  1st place
  3rd place in 1st stage

1983

Ronde van Zuid-Holland (12/3)
  5th place
Omloop van de Braakman (26/3)
  4th place
Niedersachsen Rundfahrt (8-16/4)
  9th place
  1st place in 8th stage
Ronde van Zuid-West Friesland (23/4)
  9th place
Veldhoven (8/5)
  1st place
Omloop van Zeeuws-Vlaanderen (14-15/5)
  1st place
  1st place in 1st stage
  1st place in 2nd stage
  1st place in 3rd stage
Olympia`s Tour (25/5-2/6)
  4th place
Ronde van de Achterhoek (18/6)
  5th place
NC Netherlands Amateurs (25/6)
  7th place
Trofee Jan van Erp (6/7)
  1st place
Omloop van de Mijnstreek (12-14/8)
  3rd place in 1st stage
  1st place in 4th stage

1984

Hel van het Mergelland (31/3)
  3rd place
Ster van Brabant (6-8/4)
  6th place
Olympia`s Tour (31/5-8/6)
  8th place
NC Netherlands Amateurs (25/6)
  1st place
Trofee Jan van Erp (11/7)
  3rd place

1985

Vuelta a Andalucia (Ruta del Sol) (5-10/2)
  8th place
Omloop Het Volk (2/3)
  14th place
Paris - Nice (3-10/3)
  3rd place in 4th stage
Milano - San Remo (16/3)
  44th place
Tour of Flanders (7/4)
  13rd place
Rund um den Henniger Turm (1/5)
  7th place
Ronde van Midden-Zeeland (25/5)
  2nd place
Ronde van Luxemburg (5-9/6)
  8th place
Tour of Denmark (2-8/8)
  6th place

1986

Tour of Flanders (6/4)
  12nd place
Paris - Roubaix (13/4)
  10th place
Giro d`Italia (12/5-2/6)
  130th place
Tour de Suisse (10-20/6)
  4th place in 2nd stage
NC Netherlands (22/6)
  2nd place
Ronde van Belgie (12-17/8)
  3rd place
  1st place in 3rd stage
World Championships (6/9)
  13rd place

1987

Milano - San Remo (21/3)
  150th place
E3 Prijs Harelbeke (28/3)
  8th place
Tour of Flanders (5/4)
  11st place
Paris - Roubaix (12/4)
  8th place
Wezembeek - Oppem (20/6)
  10th place
Tour de France (1-26/7)
  1st place in 1st stage
GP des Kantons Aargau (1/8)
  5th place
GP Stad Zottegem (18/8)
  1st place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (23/8)
  5th place
Druivenkoers (25/8)
  5th place
Leeuwse Pijl (30/8)
  10th place
Paris - Bruxelles (23/9)
  5th place

1988

Etoile de Besseges (11-14/2)
  5th place
Milano - San Remo (19/3 - CDM)
  38th place
Dwars door Belgie (24/3)
  4th place
E3 Prijs Harelbeke (26/3)
  8th place
Tour of Flanders (3/4 - CDM)
  79th place
Paris - Roubaix (10/4 - CDM)
  59th place
Amstel Gold Race (23/4 - CDM)
  13rd place
NC Netherlands (26/6)
  7th place
Tour de France (4-24/7)
  143rd place
Veenendaal - Veenendaal Classic (24/8)
  5th place
GP Fourmies (11/9)
  4th place

1989

Vuelta a Andalucia (Ruta del Sol) (7-12/2)
  8th place
Trofeo Luis Puig (19/2)
  8th place
Dwars door Belgie (23/3)
  7th place
Tour of Flanders (2/4 - CDM)
  14th place
Paris - Roubaix (9/4 - CDM)
  17th place
Omloop van het Leiedal (14/4)
  8th place
Liege - Bastogne - Liege (16/4 - CDM)
  115th place
Amstel Gold Race (22/4 - CDM)
  4th place
Dauphiné Libéré (29/5-5/6)
  2nd place in 1st stage
NC Netherlands (25/6)
  5th place
GP Forbo (27/6)
  4th place
Veenendaal - Veenendaal Classic (23/8)
  7th place
Paris - Tours (7/10 - CDM)
  18th place
Giro di Lombardia (14/10 - CDM)
  39th place

1990

Tour of Flanders (1/4 - CDM)
  28th place
Gent - Wevelgem (4/4)
  16th place
NC Netherlands (24/6)
  10th place
Wincanton Classic (29/7 - CDM)
  20th place
Ronde van Nederland (13-18/8)
  8th place
Veenendaal - Veenendaal Classic (22/8)
  6th place
GP d`Isbergues (16/9)
  3rd place
GP Raymond Impanis (22/9)
  5th place

1991

Trofeo Luis Puig (17/2)
  2nd place
GP Wieler Revue (27/2)
  5th place
Milano - San Remo (23/3 - CDM)
  57th place
Tour of Flanders (7/4 - CDM)
  28th place
Paris - Roubaix (14/4 - CDM)
  7th place
Liege - Bastogne - Liege (21/4 - CDM)
  13rd place
Amstel Gold Race (27/4 - CDM)
  90th place
GP Fourmies (8/9)
  3rd place
Paris - Bruxelles (18/9)
  16th place
Paris - Tours (13/10 - CDM)
  3rd place

1992

GP Melckenbeeck
  2nd place
Omloop van de Vlaamse Ardennen
  1st place
Trofeo Luis Puig (16/2)
  5th place
GP Wieler Revue (26/2)
  4th place
Omloop Het Volk (29/2)
  12nd place
Ronde van Murcia (10-15/3)
  9th place
  1st place in 3rd stage
Milano - San Remo (21/3 - CDM)
  7th place
E3 Prijs Harelbeke (28/3)
  10th place
Tour of Flanders (5/4 - CDM)
  52nd place
Gent - Wevelgem (8/4)
  10th place
Paris - Roubaix (12/4 - CDM)
  8th place
GP de l`Escaut (22/4)
  12nd place
Amstel Gold Race (25/4 - CDM)
  73rd place
Vuelta a Espana (27/4-16/5)
  119th place
  3rd place in 1st stage
Ronde van Midden-Zeeland (30/5)
  4th place
Ronde van Luxemburg (11-14/6)
  13rd place
Acht van Chaam (29/7)
  4th place
Ronde van Nederland (17-22/8)
  17th place
Paris - Bruxelles (16/9)
  9th place
GP d`Isbergues (20/9)
  15th place
Paris - Tours (11/10 - CDM)
  13rd place

1993

Milano - San Remo (20/3 - CDM)
  12nd place
E3 Prijs Harelbeke (27/3)
  7th place
Tour of Flanders (4/4 - CDM)
  31st place
Gent - Wevelgem (7/4)
  28th place
Paris - Roubaix (11/4 - CDM)
  17th place
Liege - Bastogne - Liege (18/4 - CDM)
  59th place
GP de l`Escaut (21/4)
  18th place
Amstel Gold Race (24/4 - CDM)
  20th place
Rund um den Henniger Turm (1/5)
  14th place
Ronde van Midden-Zeeland (22/5)
  10th place
Amsterdam Derny Race (23/5)
  3rd place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (4/9)
  9th place
Paris - Bruxelles (15/9)
  5th place

1994

Etoile de Besseges (2-6/2)
  1st place in 4th stage
Tour of Flanders (3/4 - CDM)
  29th place
Paris - Roubaix (10/4 - CDM)
  10th place
Liege - Bastogne - Liege (17/4 - CDM)
  30th place
Rund um den Henniger Turm (1/5)
  5th place
GP Raymond Impanis (17/9)
  4th place
Parijs - Bourges (30/9)
  8th place
Paris - Tours (2/10 - CDM)
  99th place

1995

GP Fayt-le-Franc (1/3)
  6th place
GP Cholet - Pays de Loire (19/3)
  4th place
Tour of Flanders (2/4 - CDM)
  56th place
Gent - Wevelgem (5/4)
  11st place
GP des Kantons Aargau (30/4)
  11st place
GP Stad Vilvoorde (12/5)
  4th place
Klauterkoers Sweikhuizen (21/6)
  2nd place