Jan STORMS
 
Country:    Belgium
Born:   1925-12-20 (93)
Gender:  
  
  

Road | More
Year   Teams    CycleBase
Rankings
  1949    -      225
  1950    Terrot - Wolber       94
  1951    -      308
  1952    Magnat       50
  1953    Girardengo       34
  1954    Girardengo       55
  1955    L`Avenir       82
  1956    Plume Vainquer       257
  1957    Plume Vainquer       480
  1958    Plume Vainquer       336
  1959    Bertin       261
  1960    -      367
  1962    Verveer       446
  1963    Solo - Terrot       -

Results | Wins | Analysis

1948

Brussel - Zepperen (14/3)
  3rd place

1949

Brussel - Couvin (30/5)
  3rd place
Berg - Housse - Berg (1/8)
  4th place
Trois Villes Soeurs (15/8)
  10th place
GP Stad Zottegem (23/8)
  2nd place

1950

Omloop van de Vlaamse Gewesten (11/3)
  7th place
Ronde van Limburg (19/3)
  9th place
Liege - Bastogne - Liege (23/4)
  39th place
Liege - Courcelles (26/4)
  10th place
La Flèche Wallonne (1/5)
  3rd place
Roubaix - Huy (1-2/7)
  6th place
Tour de France (13/7-7/8)
  DNF
Coupe Sels (29/8)
  7th place

1951

Tour of Flanders (1/4)
  29th place
Paris - Roubaix (8/4)
  59th place
Circuit de Flandres Centrale (13/5)
  7th place
Circuit du Limbourg (20/5)
  9th place
Omloop van Midden-Belgie (27/5)
  8th place
Roubaix - Huy (10/6)
  5th place
Trois Villes Soeurs (15/8)
  10th place

1952

Omloop van Vlaanderen (9/3)
  6th place
Tour de Hesbaye (16/3)
  6th place
Ronde van Limburg (23/3)
  8th place
Paris - Roubaix (13/4)
  30th place
Paris - Bruxelles (27/4)
  23rd place
Ronde van Luxemburg (1-4/5)
  7th place
La Flèche Wallonne (10/5)
  4th place
Circuit du Limbourg (18/5)
  4th place
Omloop Mandel-Leie-Schelde (25/5)
  10th place
Roubaix - Huy (1/6)
  3rd place
Ronde van het Noorden (14-15/6)
  4th place
Hoeilaart - Diest - Hoeilaart (12/7)
  8th place
Berg - Housse - Berg (27/7)
  4th place
Trois Villes Soeurs (15/8)
  8th place
Coupe Sels (2/9)
  8th place
Grote Bevrijdingsprijs (4/9)
  6th place
GP Lambrechts (4/10)
  6th place

1953

Ronde van Limburg (22/3)
  4th place
Gent - Wevelgem (29/3)
  7th place
Paris - Roubaix (12/4)
  53rd place
Paris - Bruxelles (26/4)
  7th place
La Flèche Wallonne (2/5)
  6th place
Liege - Bastogne - Liege (3/5)
  4th place
Fleche Hesbignonne (Cras-Avernas) (25/5)
  6th place
Brussel - Couvin (1/6)
  3rd place
Brussel - Bost (14/6)
  1st place
Giro di Lombardia (25/10)
  18th place

1954

Ronde van Limburg (7/3)
  3rd place
Milano - San Remo (19/3)
  13rd place
Tour of Flanders (4/4)
  11st place
Paris - Roubaix (11/4)
  14th place
La Flèche Wallonne (8/5)
  6th place
Tour du Brabant (15/5)
  3rd place
Circuit du Limbourg (16/5)
  7th place
Course des Trois Pays (23/5)
  10th place
Brussel - Couvin (31/5)
  5th place
Omloop van Midden-Belgie (20/6)
  10th place
Omloop van de Vlaamse Gewesten (25/9)
  5th place

1955

Tour de Hesbaye (13/3)
  4th place
Ronde van Limburg (20/3)
  9th place
Tour of Flanders (30/3)
  26th place
Circuit Regions Fruitiere (11/4)
  1st place
Paris - Bruxelles (24/4)
  9th place
La Flèche Wallonne (30/4)
  12nd place
GP Stad Vilvoorde (3/5)
  2nd place
Tour du Brabant (7/5)
  4th place
Circuit du Limbourg (15/5)
  10th place
Fleche Hesbignonne (Cras-Avernas) (30/5)
  5th place
Omloop van de Vlaamse Gewesten (12/6)
  10th place
Circuit de lOuest (18-19/6)
  5th place
NC Belgium (26/6)
  3rd place

1956

Omloop van de Vlaamse Gewesten (2/6)
  7th place
Omloop van Midden-Belgie (10/6)
  7th place
Circuit de la Gette (24/6)
  5th place
Kessel - Lier (8/7)
  8th place
GP de l`Escaut (31/7)
  4th place

1957

Hoegaarden - Antwerpen - Hoegaarden (7/4)
  8th place
Hoeilaart - Diest - Hoeilaart (14/4)
  7th place
Circuit du Limbourg (12/5)
  7th place

1958

Circuit Regions Fruitiere (23/3)
  5th place
Circuit du Limbourg (11/5)
  5th place
Omloop van de Vlaamse Gewesten (7/6)
  7th place
Ronde van Limburg (14/6)
  8th place
Prix de St. Amands (15/9)
  10th place

1959

Ronde van Limburg (8/3)
  4th place
GP Roulers (28/3)
  6th place
Tour of Flanders B (30/3)
  7th place
Hoeilaart - Diest - Hoeilaart (12/4)
  7th place
Brussel - Charleroi - Brussel (19/4)
  3rd place

1960

Tour de Hesbaye (20/3)
  6th place
Tour of Flanders B (3/4)
  2nd place
Hoeilaart - Diest - Hoeilaart (10/4)
  5th place
Brussel - Charleroi - Brussel (24/4)
  8th place
GP Stad Vilvoorde (10/5)
  4th place
Circuit du Limbourg (15/5)
  9th place
Circuit de lOuest (19/6)
  9th place
GP Lambrechts (21/7)
  8th place
Acht van Chaam (3/8)
  7th place

1962

Tour du Condroz (31/5)
  7th place
Tour du Brabant (15/7)
  9th place
Druivenkoers (27/8)
  9th place

1963

GP Stad Vilvoorde (7/5)
  8th place